РедБърд Кепитал Партнърс

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4070
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Casciavit » 12 юни 2022, 14:45

Напълно съм съгласен със Сашо. Като голям фен на Пума се зарадвах, когато подписахме с тях, но от тогава само скъпотии и шаренийки. Няма нищо по-семпло/стандартно с емблемата на Милан.
Изображение

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от cinzano » 12 юни 2022, 15:26

Аз имам друга стратегия, предвид скъпите официални артикули, пазарувам спортни стоки на котките с цветовете на Милан, сега някой ще ме "обвини" че не вкарвам нищо в касата, но пък на мен ми е кеф да си ги нося.
А именно такива визирам като семпли и изчистени.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Dawnweaver » 13 юни 2022, 11:47

cinzano написа:
12 юни 2022, 15:26
Аз имам друга стратегия, предвид скъпите официални артикули, пазарувам спортни стоки на котките с цветовете на Милан, сега някой ще ме "обвини" че не вкарвам нищо в касата, но пък на мен ми е кеф да си ги нося.
А именно такива визирам като семпли и изчистени.
От години играя поне по веднъж на седмица с официалните екипи и поне за качеството мога да гарантирам. Нямам избелял досега, има изтрити спонсорски и имена на гърба, но особено този от миналата година си седи като нов след поне 50 мача ( разбирай минимум 50 пранета понеже си го нося и по други поводи ;) )

Определено ми харесваха Адидас дизайните преди, но съм приятно изненадан от Пума честно казано.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Ne13sta » 18 юни 2022, 18:10

https://sempremilan.com/tuttosport-mald ... &fs=e&s=cl

Много се проточиха нещата. Ясно е, че Редбърд имат желание да задържат Паоло, но нямат намерения да му предоставят адекватен бюджет.

Тези хАмериканци ще се окажат по-стиснати и от Елиът. Явно намеренията им са да си играят на мънибол и да докарат онзи аматьор от Тулуза за технически директор.

Това ако стане, догодина никой не трябва да стъпва на стадиона.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от R. GULLIT » 18 юни 2022, 19:33

Тия почват да се блъскат в европейската бюрократична стена, преди изобщо да имат идея какво да правят. Нещо генерално го закъсват на ниво придобиване, като сделката в настоящия си предварително обявен вариант, била на практика невъзможна facepalm

Оттам, Sky твърдят, че цялото меркато е блокаж, включително договорите на Малдини и Масара. rolleyes Хора, живеещи в Италия казват, че всички тв и радиа това обясняват.

Имам един леко тъп въпрос - като се знае, че законодателството няма нищо общо с американското, то защо нищо не е предварително проучено? Въпроси като кое, как и защо, за да се одобри тази сделка? Това са милиард и 200 милиона, не е продажба на апартамент, ебаси. И в един момент - ниенте. Дори простия менте-китаец взе клуба за няма и месец, а тия изобщо да не знаят... Финансовите институции Елиът и Ред Кепитъл нямат готовност с документи... това е някакъв ташак!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Ne13sta » 18 юни 2022, 19:42

Еб*ти аматьорите са тия. Елиът също.

Много са далеч от фондове като Секвоя и Оактрий.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от drzzd » 18 юни 2022, 20:49

Наистина ли вярваме на Тутошит?
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Milan forever » 18 юни 2022, 21:09

R. GULLIT написа:
18 юни 2022, 19:33
Тия почват да се блъскат в европейската бюрократична стена, преди изобщо да имат идея какво да правят. Нещо генерално го закъсват на ниво придобиване, като сделката в настоящия си предварително обявен вариант, била на практика невъзможна facepalm

Оттам, Sky твърдят, че цялото меркато е блокаж, включително договорите на Малдини и Масара. rolleyes Хора, живеещи в Италия казват, че всички тв и радиа това обясняват.

Имам един леко тъп въпрос - като се знае, че законодателството няма нищо общо с американското, то защо нищо не е предварително проучено? Въпроси като кое, как и защо, за да се одобри тази сделка? Това са милиард и 200 милиона, не е продажба на апартамент, ебаси. И в един момент - ниенте. Дори простия менте-китаец взе клуба за няма и месец, а тия изобщо да не знаят... Финансовите институции Елиът и Ред Кепитъл нямат готовност с документи... това е някакъв ташак!!!
Ми те умните глави затова го направиха по тоя начин. Няма сделка няма пари за меркато, и следващия сезон ще си кретаме с тоя състав, ако разбира се не кажат че трябва да продадем някой от Леао или Тео за да могат да захлебят нещо. Тия какви мизерници ще излезнат.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от R. GULLIT » 18 юни 2022, 21:58

drzzd написа:
18 юни 2022, 20:49
Наистина ли вярваме на Тутошит?
Не е Тутоспорт, а Скай.
Сега излезе инфото, че ПСЖ ни измъкват Санчес под носа за същите 25-30 млн. Докато се оправим документално и ментално, меркатото ще свърши. Дано се измисли нещо за подновяване на тези 6 човека, които са ни важни, за да започнем сезона изобщо.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Petar Zanev » 18 юни 2022, 22:01

Медиите толкова го брояха за сигурен, че даже половин година не си направиха труда да му изфабрикуват и алтернатива thumbsup
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Ne13sta » 19 юни 2022, 00:30

Тия коп*лета сигурно нарочно искат да откажат Паоло да преподпише, за да докарат онзи *** от Тулуза - Дамиен Комоли. Уволняван е от всеки един клуб, в който е работил. Но за “мънибол” е идеален. spank
Il Sole 24 Ore - Milan, RedBird will be able to enjoy additional funding from Elliott to cover future losses until 2025​


Il Sole 24 Ore reports a very interesting news on the financial structure of the operation that will lead to the closing in September and the actual transfer of the majority of Milan to RedBird: the Gerry Cardinale fund, which will finalize this deal also thanks to a loan from Elliott, which can go from 200 to 550 million euros based on the equity that Cardinale will be able to collect from the underwriters of the operation (fund raising is still in progress), will in fact be able to benefit from further funding from Elliott (with a rate of 3%) to cover AC Milan's future losses until 2025.
Пффф Елиът да фалират дано. Как можаха да ни продадат на тия жалки безпарковци. fuck
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от pippo » 19 юни 2022, 01:13

Всичко, което се пише в момента са само спекулации. Ще разберем истината след седмица.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Cafu » 19 юни 2022, 09:38

Абе нашихме се с тия, всички го усещахме, след като пропадна филма с арабите, но живеем с надеждата.

Totev
Фен на Калчото
Мнения: 350
Регистриран: 06 авг 2018, 23:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 47 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Totev » 19 юни 2022, 09:47

За мене има една истина,там където има намесен американец,има голям проблем,американец,никога,ама никога не дава,взема докато имаш и после те рита зад борда.Мое мнение!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от vik rossonero 96 » 19 юни 2022, 10:04

Някои тук не искаха Инвесткорп, но съм сигурен, че арабите нямаше да забъркат такива лайна. :)
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Отговори