Иван Газидис

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Capolavoro » 11 авг 2020, 21:04

Някой има ли спомен колко вземахме от Адидас и Опел ( май те бяха преди чалмите)?

Нещо много евтино се оценява Милан, сравнено с други топ отбори например.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Ne13sta » 11 авг 2020, 21:33

Golden boy написа:
11 авг 2020, 20:57
Ne13sta написа:
11 авг 2020, 11:39


Я какво финансово гуру си имаме. Оставаше и новият стадион на него да препишат. :D
Е сигурно Ибра е виновник за тези резултати. Пък и да има стадион, пак на него ще му пишем заслугите. Няма проблем.

Шегата на страна, Газидис явно си бачка и има резултати. Браво за което. Тука като се нарочи някой, и край. Арсенал понеже цъфнаха и вързаха без него. Май и лига европа няма да играят този сезон.
Специално за спонсорските договори, може и Ибра да има по-голяма вина. Всички рекламодатели искат известни играчи, за да кихат пари. А шведът е именно такъв. :)

Стадионът ще е благодарение на Скарони. Ако изобщо стане.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Rado » 11 авг 2020, 21:39

Golden boy написа:
11 авг 2020, 20:57
Шегата на страна, Газидис явно си бачка и има резултати.
Извинявай ама за кои резултати точно говориш?
Това, че откакто е в Милан е свалил загибите от 146 милиона на..... 100 :O 100 милиона на червено и трябва да получи потупване по рамото за това??
Почти всички от тези “успехи“ са направо смешни. Уредил спонсор на женския отбор, БРАВО. Сигурно цял месец е водил тежки преговори за тая сделка и сигурно Милан има страхотна финансова полза от нея.
Подписал договор с EA SPORTS, само да кажа, че тия пичове в един и същи ден обявиха партньорство и с вас и с нас, което би трябвало да говори, че те са давали зор да се обвържат с отборите, и пак тук огромни финансови изгоди от това, направо избихте заплатата на Донарума.

При вас се говори за таван на заплатите и повечето играчи с които ви свързват са известни със своята наизвестност. Ето критериите по които трябва да се съди за работата на най-важния човек в клуба, а не че облякъл женския отбор. Аз гледал италиански футбол от почти 30 години и за пръв път виждам Милан да се свързва с футболисти на Норич и т.н. дори слуховете за такива играчи и името Милан до тях е абсурдно.
И да, знам, че Милан не е зле с парите от вчера а още от края на ерата Берлускони, но да го потупваш по рамото за нищоправенето му е смешно.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Golden boy » 11 авг 2020, 22:18

Rado написа:
11 авг 2020, 21:39
Golden boy написа:
11 авг 2020, 20:57
Шегата на страна, Газидис явно си бачка и има резултати.
Извинявай ама за кои резултати точно говориш?
Колегата ги е постнал. За тях говоря. И да не заслужава големи възхвали, но "потупване по рамото" защо не. :)

Не знам защо чакаш да се нахвърлиш върху всеки. От Газидис до Малдини. Всичко гледаш да изкараш негативно, еми ок. За мен не е така. Не е цветя и рози естествено. Ясно е че стандартите на Милан трябва да са много по-високи, и феновете трябва да го изискват. Но само с плюене и късане на нерви също не става. Вещо се интересуваш от всички процеси в Милан, няма лошо, но не мисля че си толкова обективен колкото твърдиш. :)
Изображение

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Golden boy » 11 авг 2020, 22:29

Ne13sta написа:
11 авг 2020, 21:33
Golden boy написа:
11 авг 2020, 20:57


Е сигурно Ибра е виновник за тези резултати. Пък и да има стадион, пак на него ще му пишем заслугите. Няма проблем.

Шегата на страна, Газидис явно си бачка и има резултати. Браво за което. Тука като се нарочи някой, и край. Арсенал понеже цъфнаха и вързаха без него. Май и лига европа няма да играят този сезон.
Специално за спонсорските договори, може и Ибра да има по-голяма вина. Всички рекламодатели искат известни играчи, за да кихат пари. А шведът е именно такъв. :)

Стадионът ще е благодарение на Скарони. Ако изобщо стане.
Ако се прекръстим на ФК Ибра представи си кво ще става, а? rap Нищо че до преди 2 седмици по-скоро шведа нямаше да е при нас догодина, и все още не е подписал нов договор. Малко са ми смешни лично на мен тези твърдения.
Изображение

Gigio
Любител на футбола
Мнения: 83
Регистриран: 02 окт 2018, 14:42
Has thanked: 19 times
Been thanked: 35 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Gigio » 11 авг 2020, 22:37

Capolavoro написа:
11 авг 2020, 21:04
Някой има ли спомен колко вземахме от Адидас и Опел ( май те бяха преди чалмите)?

Нещо много евтино се оценява Милан, сравнено с други топ отбори например.
Милан от 7-8 години не е топ отбор, не можем да се сравняваме с тях в момента. Първо трябва да се върнем на картата на Европа и тогава ще се сравняваме с другите грандове.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Ne13sta » 11 авг 2020, 22:43

Golden boy написа:
11 авг 2020, 22:29
Ne13sta написа:
11 авг 2020, 21:33

Специално за спонсорските договори, може и Ибра да има по-голяма вина. Всички рекламодатели искат известни играчи, за да кихат пари. А шведът е именно такъв. :)

Стадионът ще е благодарение на Скарони. Ако изобщо стане.
Ако се прекръстим на ФК Ибра представи си кво ще става, а? rap Нищо че до преди 2 седмици по-скоро шведа нямаше да е при нас догодина, и все още не е подписал нов договор. Малко са ми смешни лично на мен тези твърдения.
Те и новите договори де подписаха след потвърждаването на Пиоли за следващия сезон. А с това се затвърди и оставането на Златан.

На теб може и да ти е смешно, но пък на мен ми беше доста тъжно преди Златан да дойде. Бяхме на 13-то място, без никакъв игрови облик, и разгромени с 5-0 от Аталанта.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Rado » 11 авг 2020, 22:53

Golden boy написа:
11 авг 2020, 22:18
Вещо се интересуваш от всички процеси в Милан, няма лошо, но не мисля че си толкова обективен колкото твърдиш. :)
Тук си прав, много се интересувам от всичко свързано със Серия А и естествено следя процесите при конкурентите. Нормално е да не си на моето мнение защото при теб говори пристрастието и любовта към Милан, докато аз гледам отстрани.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Golden boy » 11 авг 2020, 23:52

Rado написа:
11 авг 2020, 22:53
Golden boy написа:
11 авг 2020, 22:18
Вещо се интересуваш от всички процеси в Милан, няма лошо, но не мисля че си толкова обективен колкото твърдиш. :)
Тук си прав, много се интересувам от всичко свързано със Серия А и естествено следя процесите при конкурентите. Нормално е да не си на моето мнение защото при теб говори пристрастието и любовта към Милан, докато аз гледам отстрани.
Това за пристрастието разбира се е вярно. Но при теб също понякога просто се забелязва липсата на такова към нас(меко казано). :D
Ne13sta написа:
11 авг 2020, 22:43
Те и новите договори де подписаха след потвърждаването на Пиоли за следващия сезон. А с това се затвърди и оставането на Златан.

На теб може и да ти е смешно, но пък на мен ми беше доста тъжно преди Златан да дойде. Бяхме на 13-то място, без никакъв игрови облик, и разгромени с 5-0 от Аталанта.
Просто не е сериозно някой да си мисли, че отбор като Милан, един от най-великите европейски грандове, независимо в какво състояние, може да зависи от един човек. Пък бил той и наистина феномена Ибрахимович, който дори на тези години е световна класа, професионалист и мотиватор. В това няма спор. Но в този отбор работят сума ти народ. Не може да ограничиш всичко до: Ибра треньор, Ибра CEO, Ибра влачи целият отбор. Некакси не е честно ми се струва.

Загубите на Пиоли преди тази тегавия срещу Аталанта бяха минимални срещу Лацио, курвите и Рома. Не че е за хвалба де... Но и след това ботълнахме зверски срещу Интер и Дженоа, вече с Златан в състава. Остатъка от сезона вече беше прекрасен, ясно е.

Да бях оптимист и за Джампаоло, който се осра зверски. Въпреки малкото време което получи, нещата не изглеждаха добре. Бях и твърдо против Пиоли след това. Сега обаче не виждам защо да не може да се похвали някой, когато личи че има цялостен напредък.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Petar Zanev » 12 авг 2020, 00:47

Колега, цял свят знае, че китаеца ви наблъска с една камара фиктивни спонсорски договори, та даже и рекордите си бихте по приходи.
На всеки му се иска така - ама не може за всички.
Без пандемията минусите ни се е очаквало почти да се свият на половина за 1 година при положение, че завършихме по същия начин годината от спортно техническа гледна точка.
Това ако не е успех, кое да е - играчи за 200+ милиона и треньор за 22млн на година и аут от групите на ШЛ ?
FORZA MILAN!!!

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Rado » 12 авг 2020, 20:10

Е, щом твърдиш, че нашия сезон с второ място и полуфинал в Европа (засега) не е успешен, пък вашия е успешен, ок няма да споря. Значи си стискаме ръцете догодина картинката да е същата :)
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Kaiser Franco » 12 авг 2020, 21:00

Далеч съм от мисълта да сравнявам сезона на единия отбор със сезона на другия! За Милан сезон различен от това да стане шампион/носител на ШЛ не е успешен! Синьо-черните критерии би трябвало да са идентични. А и това второ място в калчото малко лъже, ако имаше справедливост на тоя свят, един измежду Аталанта/Лацио трябваше да е шампион, вие бяхте за 4 място по мое мнение! За ЛЕ не мога да коментирам, но с отбори от калибъра на кренвиршите, Хетафе и Леверкузен ми е трудно да преценя доколко е било лесно/трудно класирането ви на 1/2 финала.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Иван Газидис

Мнение от R. GULLIT » 13 авг 2020, 13:15

Добре, че постнаха някаква жалка статистика за Газидис, та да се измие малко срама, който финансистът -скаут носи със себе си навсякъде.

Само че, защо никой не отчете, не преподписване или намиране на нови спонсори, а фактът, че тези договори са с над 50% по-ниски от предишните такива. И то точно годината преди южноафрикансият спец да дойде. Я си спомнете на колко беше договорът с арабите или адидас! Прибирахме над 35 млн, а сега 24. Какво да му отчитам повече? А тогава май даже бяхме с Броки, Синишата и Пипо... т.е. безрезултатни и безинтересни за никой.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Ne13sta » 06 окт 2020, 23:44

Ivan Gazidis for Leaders in sport:

Our first pillar is an appropriate strategy. We must have a strategy that will keep our costs under control and through proper analysis, scouts and the right people like Paolo Maldini will enable us to improve our performance on the pitch. We have to base our project on young and technically good players.

The Italian league is said to be for older men. Our team has a very low average age and its leader is mature Ibrahimović.

The second pillar is the stadium. Stadiums are needed in Italy. In Milan, we have the opportunity to build the best stadium in the world.

The third aspect is digitization. On the digital level, there is a lot to do: new apps, events like the one co-organized with Roc Nation during the pandemic, virtual "tours" and new sponsors joining our project.

Times of crisis can bring about changes. We want to be at the center of football and participate in discussions in all areas: UEFA, FIFA and FIGC. Thanks to all these factors, we can become stronger and more competitive in the international arena.
На думи го докарва много, но за две години не виждам никакво надграждане в клуба на спортно-техническо равнище.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Иван Газидис

Мнение от Petar Zanev » 07 окт 2020, 10:11

Лично аз много приветствам идеята за ограничени харчове и таван на заплатите за футболистите като цяло.
Сериозният проблем идва от това, че има огромна разлика в основните приходи в различните лиги, както и факта, че правилата не важат еднакво за различните собственици.

Всичките 20 отбора от "Силните мъже" са похарчили повече от нас това лято. Само Астън Вила и Лийдс са пръснали близо 200 милиона ....

В Калчото е пълно с отбори с традиции, но изцяло липсва инфраструктурата и модерното управление на лигата. На пръсти се броят отборите в Италия, които ще могат да функционират ако собственика се отдръпне и спре да покрива минусите.
Ние и братчедите неможем даже проект да изберем за стадиона вече 2 години - всичко лъха на корупция та се не трае... Няма как да се получат нещата без стадион и ако нямаш собственик, който с фиктивни договори да налива пари в отбора като в Интер...
В Италия дори отборите (без затворниците и братчедите), които играят шампиоска лига немогат да си позволят скъпи трансфери, защото 1-2 несполучливи скъпи играча комбинирани с неучастие в ШЛ ще доведат до финансов колапс поради липсата на регуларни приходи...
FORZA MILAN!!!

Отговори