Паоло Скарони

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от gLoRy » 08 юни 2023, 16:42

Боклукът си е боклук.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от Capolavoro » 08 юни 2023, 22:46

Та той е на 76, очаквате бистър ум ли?
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от R. GULLIT » 09 юни 2023, 13:29

Очаквам клуб без пиявици и пионки. Както е при нормалните. Не само при големите, а и при нормалните.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от Casciavit » 13 юни 2023, 20:35

Къде изчезна темата на Малдини?
Изображение

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от F.Inzaghi_9 » 13 юни 2023, 21:08

Casciavit написа:
13 юни 2023, 20:35
Къде изчезна темата на Малдини?
В "бивши играчи"
viewforum.php?f=32

П.С. Мисля, че трябва да имаме тема "Легенди", както беше в стария форум.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от R. GULLIT » 13 юни 2023, 21:26

Той си има отделен подфорум. За да прилича на стария уж. Ама не съм ги редил копи-пейст

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от Casciavit » 13 юли 2023, 16:15

Milan fans, don't worry, Giorgio Furlani is building a capable and worthy Champions League team. The team is preparing to play at high levels, with strong, technical and fast players.
We are working to build something important and we are doing it at a rapid pace, even though there was so much innovation."
We like the strong players, now the fans are well used. We do one purchase a week. I want to be clear however, with six weeks left until the mercato closes, don't expect six more signatures... better to be honest".
- Paul Scaroni
На мен ли ми се струва така, или този за последния месец /откакто Силвио почина/ има повече изказвания, отколкото за предходните 5 години, откакто е почетен президент? rolleyes
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от vik rossonero 96 » 20 юли 2023, 10:12

Тоя бастун даже си признава лично, че нищо не е свършил за пет години "работа". А тогава за чий го дириш там бе, самсуляк? Четири години общината те разиграва и те прави за смях, Интер също те заблуждава сума ти време, че ще стане това с общия стадион. Сега след 60 месеца най-накрая сме виждали "светлина в тунела". Хората за толкова време вдигат нови стадиони и играят първи/втори сезон на тях. Ние още сме в тунели и виждаме светлинки.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от Ne13sta » 20 юли 2023, 12:25

Scaroni on Milan’s new stadium project: “Banco BPM will support and finance us.”

[@MilanoFinanza]
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
nikossf
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1245
Регистриран: 26 яну 2019, 20:58
Has thanked: 143 times
Been thanked: 283 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от nikossf » 08 авг 2023, 13:19

Паоло Скарони говори пред медиите по различни теми преди началото на сезона в Серия А.

За мача с Монца

"Връщам се от почивка и ще бъда на трибуните, за нищо на света не бих пропуснал мача с Монца. Берлускони беше новатор в много области, но в света на футбола той е много повече.Милан, който познаваме днес, легендарен тим със стотици милиони привърженици по цял свят дължи всичко на него.Тимът на Силвио вдъхнови нов начин на игра и се характеризираше с иновативен стил.Път, който искам да продължа като президент."

Новият Милан

Тимът на Берлускони ни научи, че да печелиш, докато се забавляваш е още по-красиво и съм сигурен, че Милан на РедБърд ще следва същата линия, която следваше Силвио в миналото. Знаете, че не съм аз този, който се занимава с меркатото, но Джорджо Фурлани, нашият СЕО, върши страхотна работа с подкрепата на Гери Кардинале. Гери следи всичко, което се случва около отбора и особено трансферите."

Проспериращ клуб

"Ще приключим финансовата 2022/2023г на печалба, 17 години след последният път, когато това се случи.Беше през 2006г, а Силвио беше президент. През последните 4 години удвоихме приходите си , това е страхотен успех.Икономическият растеж е фундаментален, това беше предпсотавката за тази разтърсваща трансферна кампания. Пулишич ? Срещнах го в Каза Милан, той е добро момче и страхотен талант. Той е от онези играчи, които Силвио би харесал."

За втората звезда

Не искам да мисля за това. Казвам, че сме амбициозни и искаме да печелим, но също така трябва да вземем предвид,че участието ни в Шампионската Лига и прогресът в турнира за Купата на Италия е също толкова важно. Това е фундаментално условие, за да останем на върха в Италия и Европа. Трябва да продължим по този път, винаги излизайки за победа.Ако спечелим още едно Скудето, ще бъда най-щастливият човек на света. Както би бил Берлускони.
"We will be a team of devils. Our colors will be red like fire and black like the fear we will invoke in our opponents." 1899, Herbert Kilpin

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от vik rossonero 96 » 08 авг 2023, 13:24

Какво го питат за неща, които не зависят от него? Единственото, за което се е захванал го е докарал до под кривата круша.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
nikossf
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1245
Регистриран: 26 яну 2019, 20:58
Has thanked: 143 times
Been thanked: 283 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от nikossf » 08 авг 2023, 13:27

Все пак човека се връща от почивка и явно иска да напомни за себе си. Да не си помисли някой, че Скарони не работи вече в Милан :D
"We will be a team of devils. Our colors will be red like fire and black like the fear we will invoke in our opponents." 1899, Herbert Kilpin

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от cuorerossonero » 08 авг 2023, 15:49

Това, което Скарони работи в Милан, преспокойно бих могъл да го работя и аз. Дори бих се съгласил на 1/5 от заплатата му. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от R. GULLIT » 09 авг 2023, 23:45

cuorerossonero написа:
08 авг 2023, 15:49
Това, което Скарони работи в Милан, преспокойно бих могъл да го работя и аз. Дори бих се съгласил на 1/5 от заплатата му. :D
Като тази 1/5 я делимЕ и всеки мач сме в ложите.

Пак си навит, нали :D

Потребителски аватар
nikossf
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1245
Регистриран: 26 яну 2019, 20:58
Has thanked: 143 times
Been thanked: 283 times

Re: Паоло Скарони

Мнение от nikossf » 03 окт 2023, 09:59

Президентът на Милан Паоло Скарони даде интервю, в което засега актуални теми около Милан.

Ето какво заяви той :

„Нека се насладя на печалбата, която реализирахме след толкова много години, като моят принос за това е малък,“ каза той.

„Когато хората ме питат за целите ни, аз казвам, че Милан винаги трябва да бъде в Шампионската Лига. Както от финансова гледна точка, така и заради нашите фенове по целия свят.“

Скарони беше попитан и за евентуална нова битка с градския съперник Интер за Скудето, особено след загубата с 5:1 в дербито преди две седмици.

„Надявам се, че ще бъде така и се надявам в следващото дерби да имаме поводи да се усмихнем след тези пет поредни загуби. Нашите фенове страдаха при тези поражения. Загубените три точки от Интер нямат стойността на шест точки, казвам това полушеговито, защото когато се сетя за този резултат настроението ми се разваля.“

„След загубата с 5:1 бях в отвратително настроение през следващите 24 часа. След това, обаче Пиоли успя да преодолее лошото чувство и мисля, че вече го няма. Срещу Лацио видях един спокоен, сплотен отбор, който не гледа назад, а само напред.“

„Програмата ни през октовмри е много тежка, но трябва да се представим добре, както в Серия А, така и в Шампионската Лига.“

Президентът беше попитан и пътя, който измина Милан от огромните загуби, които реализираше до отчетената печалба за изминалата финансова година, за първи път от 2006г.

„Милан е компания. През целия си живот съм работил за много компании и Милан е една от тях. Трябва да повишаваме приходите си. Приходите през миналата година са два пъти по-високи от тези, които имахме преди 4 години.

„Обръщаме сериозно внимание на разходите и се опитваме да следваме внимателна и строга политика. Ние сме много внимателни по отношение на заплатите, защото те са източник на разходи и натоварват бюджета и също така могат да затруднят привличането на даден футболист трудно. Заплатата може да направи всеки трансфер или наем трудни за осъществяване.“

„Магнат, който да налива 100 млн евро в клуба вече няма, но дори и да съществуваше, УЕФА щеше да го накаже за това. Целта на Милан е да бъде устойчив, без да отчитаме трансферите. Отчетът за 22/23 е положителен, без да взимаме предвид продажбата на Тонали и се стремим към това сметките ни да бъдат изрядни.

„Трансферите могат да бъдат успешни или не. Не бяхме особено доволни от играчите, които привлякохме миналата година, но този сезон нещата изглеждат по-добре. На първо място е икономическата устойчивост на клуба.“

Скарони беше попитан и защо отношението към изграждането на нови стадиони в Италия е такова.

„Факт е, че съоръженията са остарели. Защо сме такива ли ? Защото има редица невероятни пречки, този феномен съществува в Милано и навсякъде другаде.“

„Последният път, когато инвестирахме в стадиони датира от Световното първенство в Италия през 1990г, когато беше увеличен капацитетът на съществуващите стадиони. Италия се нуждае от нови стадиони.“

„Хубаво е да си президент на Милан, когато отборът печели и доста по-малко, когато губи. След поражението от Аталанта с 5:0 бях болен цели три дни. Що се отнася до стадиона, ние и Интер започнахме да развиваме идеята за построяването на нов стадион.“

„Ремонт на Сан Сиро беше невъзможен. Крилата ни бяха подрязани по отношение на общото
съоръжение и се върнахме към модела, типичен за големите европейски клубове, всеки да си има собствен стадион.“

„Новият проект за Сан Сиро ? Не сме си затворили вратата напълно. Тъй като стадионът е собственост на Община Милано, топката е в полето на кмета, който трябва да се опита да промени решението по отношение на ограничението.“

„В проектът за стадион, който представихме, целият покрив ще бъде направен от соларни панели, ще рециклираме водата и т.н. От екологична гледна точка този проект е много по-природно съобразен от любимия ни Сан Сиро.“

„Златан присъства на двубоя в събота. Той се срещна с Кардинале, имаше среща с мен и след това с Фурлани. Сега той се наслаждава на свободната си година. Когато е готов да разгледа хипотези за завръщане, ние ще се радваме да ги проучим заедно с него,“ сподели Скарони.“

По отношение на новопривлечените играчи той добави : „Харесвам ги всичките. Дори такива като Адли, който игра малко през изминалия сезон. Да привлечеш играчи, които да паснат на тима не винаги е възможно, но тази година изглежда, че се справихме.“

За финал, Скарони говори за телевизонните права и развитието на Милан на северноамериканския пазар.

„По отношение на тв правата в Италия съм убеден, че ще постигнем споразумение на ниво подобно на настоящото. Притеснявам се за телевизонните права на американския пазар. Милан трябва да бъде разглеждан като важен клуб в САЩ, докато по отношение на международните тв права се справяме добре.“
"We will be a team of devils. Our colors will be red like fire and black like the fear we will invoke in our opponents." 1899, Herbert Kilpin

Отговори