07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мачовете на Милан през сезон 2021/2022
yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от yavor_acmilan » 08 ное 2021, 00:26

XxXDead_worlDXxX написа:
08 ное 2021, 00:19
Както и друг път се е забелязвало, на всяко място/форум/група тълкуванията на реферските отсъждания са винаги тотално субективни.
Тук чета, че съдията е дал измислени дузпи и е спестил няколко червени картона и така меко казано ви е закопал. В групите на Интер пък чета, че нарушението за втората дузпа е при фронтално откъсващ се футболист, което било за чист червен картон и това ни е ощетило решаващо. Явно наистина просто зависи кой чия страна заема :D Ако ситуациите бяха разменени, със сигурност всеки щеше да е абсолютно сигурен в обратното. ;)
При Първата дузпа спокойно можеше да се свири фал в атака според мене. Иначе съм съгласен, заслужен и справедлив резултат.
#PIoliOut

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от pippo » 08 ное 2021, 00:27

XxXDead_worlDXxX написа:
08 ное 2021, 00:19
Както и друг път се е забелязвало, на всяко място/форум/група тълкуванията на реферските отсъждания са винаги тотално субективни.
Тук чета, че съдията е дал измислени дузпи и е спестил няколко червени картона и така меко казано ви е закопал. В групите на Интер пък чета, че нарушението за втората дузпа е при фронтално откъсващ се футболист, което било за чист червен картон и това ни е ощетило решаващо. Явно наистина просто зависи кой чия страна заема :D Ако ситуациите бяха разменени, със сигурност всеки щеше да е абсолютно сигурен в обратното. ;)
Аз ще ви кажа честно моето мнение, а то е, че за мен и двете дузпи бяха реални и че все пак чак червен картон за втората не трябваше да се вдига /твърде жестоко щеше да е/. Мисля, че съдията ни спести няколко жълти картона, но чак и червени… Като цяло съдийството си беше на ниво. Не го казвам от пристрастие, ако има колеги с по-добра памет – със сигурност си спомнят, че съм си признавал неведнъж, когато някой наистина ни е побутвал. И наистина в този случай не мисля, че имаше такова нещо, но това не е опит да ви убеждавам в друго /ясно е, че това не е начинание, изпълнено с особен смисъл/.
Също обективно ще си призная, че днес играта ви определено не беше никак лоша /макар и изненадващо за мен някои колеги тук да мислят друго/, като изключим няколко сериозни разколебавания в защита, които при други стечения на обстоятелствата можеха да струват доста повече. Но за наше съжаление, не показахме достатъчна клиничност в завършваща фаза, а така няма как да се надяваш да спечелиш дерби. Така или иначе се получи един доста зрелищен и интересен сблъсък за неутралния зрител.
Милан игра с хъс, игра с желание, играчите ви бяха готови дори да изорат и изядат терена и в никакъв случай не мога да кажа, че заслужавахме да спечелим /в крайна сметка дори направо си се отървахме, за което влияние имаха и по мое мнение не до там точно извършените смени от нашия треньор/. Въпреки всичко равенството си е най-закономерният и справедлив изход.
Поздравявам ви за представянето днес, а и като цяло за целия сезон до тук в серия А. Изглежда Пиоли най-накрая се оказва човекът, който успява да постигне това, което мнозина други преди него не успяха. Отборът е сплотен, задружен, има разбирателство, има желание и глад за победи, има агресия, футболът, който показвате, е атрактивен и приятен за гледане и основната разлика – демонстрирате много по-добра ефективност в завършваща фаза. Нещо, което при нас до тук в този сезон се оказва сериозна Ахилесова пета.
Няколко жълти картона... Джеко беше за гонене още през първото полувреме. След жълтия картон, който имаше, Брозович влиза отзад на наш играч с двата крака напред и без никакъв контакт с топката.

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Rassilon » 08 ное 2021, 00:27

Vermillion написа:
08 ное 2021, 00:09
Rassilon написа:
08 ное 2021, 00:03
Браво бе, несмешко! След като има грешки да не ги казваме и да слагаме розовите очила? Да, ама не! Споменатите играчи бяха наистина слаби, или ще го отречеш? Съдията подпираше кашоните. Също ли ще го отречеш?
Не бяхме по-добрия отбор, брато! Смешните говеда не се възпозлваха от предоставеното им преимущество, макар и мача да беше нарисуван хикс, добре че изравнихме някак си! Ама повечето от тук сте ултра-анти Милан фенчИта, когато не вземаме трите точки!
Брато (не зная да се познаваме за да има такова обръщение, но за теб ще направя изключение и ще ти влезна почти в тона), ние фенчитата на Милан недоволстваме когато има защо и всеки излага гледната си точка. Да, някои може и да прекаляват понякога, сигурно и аз съм го правил и не го отричам ако е така, ама да нападаш така всеки който не е на мнението ти - ами - thumbsdown.

Да съм писал, че бяхме по - добри? Не! Не мисля и, че някой го е писал или твърдял толкова категорично.

Някои писаха за смените на Пиоли. Добри смени бяха и бяха направени с перспектива и с оглед на програмата която имаме до края на годината, както писаха и по - горе.

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1338
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Forze » 08 ное 2021, 00:30

cuorerossonero написа:
08 ное 2021, 00:13
Vermillion написа:
08 ное 2021, 00:09
Не бяхме по-добрия отбор, брато! Смешните говеда не се възпозлваха от предоставеното им преимущество, макар и мача да беше нарисуван хикс, добре че изравнихме някак си! Ама повечето от тук сте ултра-анти Милан фенчИта, когато не вземаме трите точки!
Е ти пък като нападна целия форум, направо се доказа като фен, заеби. :D
Иначе мачът с Няпул е на 19-ти декември, пише го на официалния сайт. thumbsup
Аз два пъти му четох мненията и нищо не разбрах. :D

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от AC_M » 08 ное 2021, 00:58

Никой не може да ми промени мнението, че днес си ги биехме мердите , с лека корекция на някои от титулярите. На война се излиза с такива, които вярват в отбора. Другите с калкулаторите са за Примаверата. Маймунка 79 за оферти ли да мисли или да отиграва правилно топката? Да е”ба малоумника ще прави дузпа от нищото ! не са направили една атака , като хората, а той ще им дава златен шанс
#piolioutnow

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3217
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Dawnweaver » 08 ное 2021, 01:13

Casciavit написа:
08 ное 2021, 00:14
Dawnweaver написа:
07 ное 2021, 23:35
Срам , Пиоли, срам е тая последната смяна. Безобразно подготвен и проведен мач.
Не съм съгласен тук. Пиоли не е фен на Милан като нас, а наставник и като такъв мисли в перспектива. На него в главата му е програмата от тук до края на декември. А тя е изключително натоварена. Много пъти сме говорили, че и дербито с Интер и мачовете с Болоня дават еднакъв брой точки. Както се видя и днес, дори след тези смени, най-опасните положения за нас дойдоха точно в края на двубоя. Ако бяхме реализирали, си тръгвахме с победата. Следователно, смените си бяха в реда на нещата и не повлияха негативно на нагласата на футболистите за победа.
Разбирам ти доводите, но не съм сигурен как пестенето на титулярни играчи ( Салемакерс ) и разместването на други по непонятни за тях позиции ( Диас ) помагат стратегически за сезона.

Отделно като следствие от това Златан изигра 90 минути и ако има някой , който да бъде запазен със смяна е именно той. Особено при наличието на Жиру.

Не виждам и как Златан и Крунич са по-добре атлетически от Диас и Леао за да бъдат едните заменени първи. Преспокойно можеше да смени Крунич със Салемакерс и Диас да си стъпи на титулярната позиция. Нито му се получи на крилото играта нито щяхме да загубим принос от Раде като трекуартиста, защото аз такъв не видях .

Виж вече ако греша и Златан и Раде имат повече в дробовете от леки и бързи футболисти като Диас и Леао имаме съвсем друг тип проблеми на чисто тренировъчно и медицинско ниво.

XxXDead_worlDXxX
Фен на футбола
Мнения: 34
Регистриран: 10 юни 2018, 03:01
Has thanked: 2 times
Been thanked: 99 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от XxXDead_worlDXxX » 08 ное 2021, 01:30

Vermillion написа:
08 ное 2021, 00:22
Дай ми една причина ти да съществуваш тук, приятел!
Нямаш никакви грижи, приятел :)
Въпреки различията, тук има хора, чиито мнения на футболна тематика специално за мен винаги е било удоволствие да чета /като куореросонеро и един колега Гулит или както се пишеше, а и не само те, и това са го споменавали и други интеристи тук/. Лично аз имам приятели от всяко фенско съсловие, с които винаги бих седнал на една маса и за които лоша дума никога няма да кажа, нито пък те за мен! Ако видя или срещна някой свестен и готин човек, различните фенски пристрастия никога не биха били причина да не го призная за свой. Не сме различни граждани на двете Кореи, нито пък западни и източни германци през 70-те и 80-те.
Появите ми тук са крайно епизодични /с цел да не предизвикам усещане за натрапчивост/ и единствено с цел водене на нормални дискусии на приличен тон, дори когато има различия в становищата ни, както беше тази вечер.
Друго, което за пореден път ще изтъкна, е, че за мен футболът и в частност спорта като цяло е нещо, което е редно да ни доизгражда като личности и да толерира уважение и феър плей помежду ни, а не омраза или хейт! Не мисля, че тези вторите неща имат място на терена или извън него.
А ако в крайна сметка моето „съществуване“ тук те смущава или фрустрира чак толкова – спокойно можеш да задействаш опцията за игнориране /елементарно Уотсън, както се казва :D /, а и не само ти.
Извинявам се за отклонението. Няма да има канонада от „чесане“ на езици, това е второто ми и последно мнение в темата за този мач, кой каквото и да отговори.
Пожелавам успех на Милан в следващите мачове!

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от nik » 08 ное 2021, 01:30

XxXDead_worlDXxX написа:
08 ное 2021, 00:19
Както и друг път се е забелязвало, на всяко място/форум/група тълкуванията на реферските отсъждания са винаги тотално субективни.
Тук чета, че съдията е дал измислени дузпи и е спестил няколко червени картона и така меко казано ви е закопал. В групите на Интер пък чета, че нарушението за втората дузпа е при фронтално откъсващ се футболист, което било за чист червен картон и това ни е ощетило решаващо. Явно наистина просто зависи кой чия страна заема :D Ако ситуациите бяха разменени, със сигурност всеки щеше да е абсолютно сигурен в обратното. ;)
Аз ще ви кажа честно моето мнение, а то е, че за мен и двете дузпи бяха реални и че все пак чак червен картон за втората не трябваше да се вдига /твърде жестоко щеше да е/. Мисля, че съдията ни спести няколко жълти картона, но чак и червени… Като цяло съдийството си беше на ниво. Не го казвам от пристрастие, ако има колеги с по-добра памет – със сигурност си спомнят, че съм си признавал неведнъж, когато някой наистина ни е побутвал. И наистина в този случай не мисля, че имаше такова нещо, но това не е опит да ви убеждавам в друго /ясно е, че това не е начинание, изпълнено с особен смисъл/.
Също обективно ще си призная, че днес играта ви определено не беше никак лоша /макар и изненадващо за мен някои колеги тук да мислят друго/, като изключим няколко сериозни разколебавания в защита, които при други стечения на обстоятелствата можеха да струват доста повече. Но за наше съжаление, не показахме достатъчна клиничност в завършваща фаза, а така няма как да се надяваш да спечелиш дерби. Така или иначе се получи един доста зрелищен и интересен сблъсък за неутралния зрител.
Милан игра с хъс, игра с желание, играчите ви бяха готови дори да изорат и изядат терена и в никакъв случай не мога да кажа, че заслужавахме да спечелим /в крайна сметка дори направо си се отървахме, за което влияние имаха и по мое мнение не до там точно извършените смени от нашия треньор/. Въпреки всичко равенството си е най-закономерният и справедлив изход.
Поздравявам ви за представянето днес, а и като цяло за целия сезон до тук в серия А. Изглежда Пиоли най-накрая се оказва човекът, който успява да постигне това, което мнозина други преди него не успяха. Отборът е сплотен, задружен, има разбирателство, има желание и глад за победи, има агресия, футболът, който показвате, е атрактивен и приятен за гледане и основната разлика – демонстрирате много по-добра ефективност в завършваща фаза. Нещо, което при нас до тук в този сезон се оказва сериозна Ахилесова пета.
Първата дузпа , просто не беше дузпа , защото турчина първи прави фаул срещу Кесие .

За червени картони не мисля че заслужавахте , но ви спести поне 2 -3 жълти . Спести ви нарисувани нарушения , които просто не ги свири . В идентични ситуации вземаше винаги вашата страна . Не казвам , че съдията повлия на крайния резултат , но от самолет се видя , че съдийската бригада и ВАР си бяха предварително обработени да ощетят Милан ! Така и реално стана , но вие не се възползвахте !

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от AC_M » 08 ное 2021, 07:51

Бепе Марота не забравя своите методи, чрез които е създал “своите приятели”
Верен другар влезе в боя снощи, но все още в тази игра няма правило , което да му позволи да вкара гол. Спести фаулове и картони, но толкова. Сега с/у Наполи очаквам следващия верен приятел на марота. Да не си помислите, че нашия мач с Фиорентина не е интересен за Бепе Марота ?
#piolioutnow

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Capolavoro » 08 ное 2021, 08:29

FDnmMyEX0AEDIkp.jpeg
Тези кадри будят съмнения. Вчера ми се стори дузпа, но това тук ...
Изображение

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от gLoRy » 08 ное 2021, 08:42

И за мен има нарушение на турчина преди това на Кеси.

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1338
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Forze » 08 ное 2021, 08:49

Нов епизод от “ако беше извън наказателното” на никой нямаше и да му хрумне, че има нарушение в полза на Интер. Кеси води топката и Хакан го застига, получава се единоборство започнато от турчина и нарушението се свири в негова полза? Съжалявам, за мен и това и ситуацията на Романьоли срещу Калинич не са дузпи. Миналата година се мрънкаше, че получаваме много дузпи, а сега когато дават съмнителни такива срещу нас имаме повече точки. Кеф. :D

Потребителски аватар
Simov
Фен на Милан
Мнения: 698
Регистриран: 04 юни 2018, 20:36
Has thanked: 434 times
Been thanked: 71 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Simov » 08 ное 2021, 09:15

Аз съм доволен от спечелената точка, но не и от играта ни. Много грешки и подарени голови възможности за Интер. За дузпата с/у чалманоолу си мисля, че по-скоро я имаше. Сложи си крака пред този на Кеси и последният се спъна и го събори. Интер имаха по-чистите положения, изтърваха и дузпа. В последните минути пък, ние натиснахме и дори Сале-то удари греда, та можеше и трите точки да вземем.

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Golden boy » 08 ное 2021, 09:45

Добър мач, трябваше да ги бийнем накрая, но и хикс е ок, и справедливо. Само победи след паузата, и ще дръпнем. Наполи сега започват да губят точки, и ние трябва да сме там, и да убиваме наред. Останаха ни само те от тежките мачове, и да не казвам голяма дума, но изглеждаме почти невъзможни за побеждаване в калчото. :P
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от BANKERA » 08 ное 2021, 09:47

Логичен резултат с оглед показаното на терена вчера. Дузпите за братчедите си ги имаше и като изключим двете неотсъдени нарушения срещу Диаз първото полувреме през останалото време от мача се справиха добре от съдийската бригада. Наистина е тъпо винаги да се търси оправдание в реферите, като не вземем даден мач. Изтърваха доста положения и двата отбора, нито един от наставниците не пожела да "натисне" за 3-те точки. Симеон Индзаги с цялото ми уважение не е Конте и Пиоли трябваше да опита да го надхитри вчера, защото ги оставяхме на 10 точки разлика и ставахме едноличен лидер, което си мисля че щеше да ни даде крила и отпусне доста от напрежението, като същевременно добави такова при преследвачите ни.
Изображение

Отговори