07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мачовете на Милан през сезон 2021/2022
Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Forze » 07 ное 2021, 23:54

Така… ако трябва да сме честни резултата е справедлив и даже трябва да сме доволни, защото през голяма част от мача не играхме добре и Интер създаваха положения, макар и след контри. При нас много индивидуални грешки, много брак, много неточности, нищо не ни се получаваше през първите 70-80 минути. От друга страна без Джеко, Барела и с уморен Перишич Интер са гола вода и на края ги изпуснахме.

Важното, че някак изкарахме и този период с отсъстващи и се надявам след това вече да се опазим от контузии и картони.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от nik » 07 ное 2021, 23:55

Този мач дори тренера на братчедите да го беше свирил , нямаше да бутне толкова аванти за интер . Всичко , абсолютно всичко ,се свири в полза на интер !

Ако махнем "фактора довери" , бяхме надиграни в доста епизоди . Бало Туре , Калулу и Татарушану спасиха 100 % голове . Накрая и ние изтървахме , но като цяло ония доминираха .

Чака ни важен мач с Фиорентина . Първенството е дълго , но е ясно ,че след отборчето от Торино ( до този кръг няма брутални аванти ) , братчедите са новото съдийско отборче !!!!

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от pippo » 07 ное 2021, 23:57

Изпуснахме ги накрая. Много силен мач на повечето от играчите. Бало Туре, Крунич и Кеси разочароват за пореден път. Не знам какво още трябва да стане и как да заиграят Тонали и Бенасер, че този нещастник да седне на пейката. Сякаш нарочно и с усмивка на уста просто изпрати топката в аут. Съдиятасвири абсолютно всичко за тях и им спести минимум два червени кртона. Това минава всякакви граници. Кур за интер, за съдията, за путканоглу и за Кеси! Аман вече

Потребителски аватар
Vermillion
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 07 юли 2020, 23:53
Has thanked: 66 times
Been thanked: 65 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Vermillion » 07 ное 2021, 23:58

Наистина се чудя защо съм от един отбор от всички вас, смешковци! Ултра анти-позитивно мнение винаги! Браво, момчета! Наш'те най-тегави мачове за полусезона току що приключиха с най-добрия възможен резултат за нас! Просто не трябва да губим точки от нЯпул, дори не знам кога е мача! Срам ме е от вас, както много често се случва!
#Forza Нашите!
Изображение

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Rassilon » 08 ное 2021, 00:03

Браво бе, несмешко! След като има грешки да не ги казваме и да слагаме розовите очила? Да, ама не! Споменатите играчи бяха наистина слаби, или ще го отречеш? Съдията подпираше кашоните. Също ли ще го отречеш?

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от cuorerossonero » 08 ное 2021, 00:04

Vermillion написа:
07 ное 2021, 23:58
Наистина се чудя защо съм от един отбор от всички вас, смешковци! Ултра анти-позитивно мнение винаги! Браво, момчета! Наш'те най-тегави мачове за полусезона току що приключиха с най-добрия възможен резултат за нас! Просто не трябва да губим точки от нЯпул, дори не знам кога е мача! Срам ме е от вас, както много често се случва!
Мен пък ме е срам от Кеси. :D
PIOLI VATTENE!!!

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Ronnie80(Noce) » 08 ное 2021, 00:04

Vermillion написа:
07 ное 2021, 23:58
Наистина се чудя защо съм от един отбор от всички вас, смешковци! Ултра анти-позитивно мнение винаги! Браво, момчета! Наш'те най-тегави мачове за полусезона току що приключиха с най-добрия възможен резултат за нас! Просто не трябва да губим точки от нЯпул, дори не знам кога е мача! Срам ме е от вас, както много често се случва!
За кого говориш, приятел?

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Ne13sta » 08 ное 2021, 00:07

Ronnie80(Noce) написа:
08 ное 2021, 00:04
Vermillion написа:
07 ное 2021, 23:58
Наистина се чудя защо съм от един отбор от всички вас, смешковци! Ултра анти-позитивно мнение винаги! Браво, момчета! Наш'те най-тегави мачове за полусезона току що приключиха с най-добрия възможен резултат за нас! Просто не трябва да губим точки от нЯпул, дори не знам кога е мача! Срам ме е от вас, както много често се случва!
За кого говориш, приятел?
Тоя го тресе шизофренията.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Vermillion
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 07 юли 2020, 23:53
Has thanked: 66 times
Been thanked: 65 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Vermillion » 08 ное 2021, 00:09

Rassilon написа:
08 ное 2021, 00:03
Браво бе, несмешко! След като има грешки да не ги казваме и да слагаме розовите очила? Да, ама не! Споменатите играчи бяха наистина слаби, или ще го отречеш? Съдията подпираше кашоните. Също ли ще го отречеш?
Не бяхме по-добрия отбор, брато! Смешните говеда не се възпозлваха от предоставеното им преимущество, макар и мача да беше нарисуван хикс, добре че изравнихме някак си! Ама повечето от тук сте ултра-анти Милан фенчИта, когато не вземаме трите точки!
#Forza Нашите!
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от cuorerossonero » 08 ное 2021, 00:13

Vermillion написа:
08 ное 2021, 00:09
Не бяхме по-добрия отбор, брато! Смешните говеда не се възпозлваха от предоставеното им преимущество, макар и мача да беше нарисуван хикс, добре че изравнихме някак си! Ама повечето от тук сте ултра-анти Милан фенчИта, когато не вземаме трите точки!
Е ти пък като нападна целия форум, направо се доказа като фен, заеби. :D
Иначе мачът с Няпул е на 19-ти декември, пише го на официалния сайт. thumbsup
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Casciavit » 08 ное 2021, 00:14

Dawnweaver написа:
07 ное 2021, 23:35
Срам , Пиоли, срам е тая последната смяна. Безобразно подготвен и проведен мач.
Не съм съгласен тук. Пиоли не е фен на Милан като нас, а наставник и като такъв мисли в перспектива. На него в главата му е програмата от тук до края на декември. А тя е изключително натоварена. Много пъти сме говорили, че и дербито с Интер и мачовете с Болоня дават еднакъв брой точки. Както се видя и днес, дори след тези смени, най-опасните положения за нас дойдоха точно в края на двубоя. Ако бяхме реализирали, си тръгвахме с победата. Следователно, смените си бяха в реда на нещата и не повлияха негативно на нагласата на футболистите за победа.
Последна промяна от Casciavit на 08 ное 2021, 00:15, променено общо 1 път.
Изображение

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от yavor_acmilan » 08 ное 2021, 00:15

Напълно равностоен мач. Интер второто полувреме имаха точно 2 по-чисти положения. Ние ги изпуснахме в края, Леао също можеше да вкара от чиста позиция през първото полувреме.
Като цяло супер резултат за нас, но определено Бало Туре и Крунич не са за този отбор. Втория става единствено за дълбока резерва.
#PIoliOut

Потребителски аватар
Vermillion
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 07 юли 2020, 23:53
Has thanked: 66 times
Been thanked: 65 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Vermillion » 08 ное 2021, 00:18

cuorerossonero написа:
08 ное 2021, 00:13
Vermillion написа:
08 ное 2021, 00:09
Не бяхме по-добрия отбор, брато! Смешните говеда не се възпозлваха от предоставеното им преимущество, макар и мача да беше нарисуван хикс, добре че изравнихме някак си! Ама повечето от тук сте ултра-анти Милан фенчИта, когато не вземаме трите точки!
Е ти пък като нападна целия форум, направо се доказа като фен, заеби. :D
Иначе мачът с Няпул е на 19-ти декември, пише го на официалния сайт. thumbsup
Турбо пиян съм, утре имам няк'ви вжни делови развръзки, ама ме боли оная работа! Просто мразя недоволните чичаци, дето мрънкат навред! Признавам, че се изказвам крайно, въпреки че това не съм го чел тук! Форца Милан и леко мрънкане, момци!

ПП: Рождения ми ден е на 24-ти декември, така че... beer
Последна промяна от Vermillion на 08 ное 2021, 00:20, променено общо 1 път.
#Forza Нашите!
Изображение

XxXDead_worlDXxX
Фен на футбола
Мнения: 34
Регистриран: 10 юни 2018, 03:01
Has thanked: 2 times
Been thanked: 99 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от XxXDead_worlDXxX » 08 ное 2021, 00:19

Както и друг път се е забелязвало, на всяко място/форум/група тълкуванията на реферските отсъждания са винаги тотално субективни.
Тук чета, че съдията е дал измислени дузпи и е спестил няколко червени картона и така меко казано ви е закопал. В групите на Интер пък чета, че нарушението за втората дузпа е при фронтално откъсващ се футболист, което било за чист червен картон и това ни е ощетило решаващо. Явно наистина просто зависи кой чия страна заема :D Ако ситуациите бяха разменени, със сигурност всеки щеше да е абсолютно сигурен в обратното. ;)
Аз ще ви кажа честно моето мнение, а то е, че за мен и двете дузпи бяха реални и че все пак чак червен картон за втората не трябваше да се вдига /твърде жестоко щеше да е/. Мисля, че съдията ни спести няколко жълти картона, но чак и червени… Като цяло съдийството си беше на ниво. Не го казвам от пристрастие, ако има колеги с по-добра памет – със сигурност си спомнят, че съм си признавал неведнъж, когато някой наистина ни е побутвал. И наистина в този случай не мисля, че имаше такова нещо, но това не е опит да ви убеждавам в друго /ясно е, че това не е начинание, изпълнено с особен смисъл/.
Също обективно ще си призная, че днес играта ви определено не беше никак лоша /макар и изненадващо за мен някои колеги тук да мислят друго/, като изключим няколко сериозни разколебавания в защита, които при други стечения на обстоятелствата можеха да струват доста повече. Но за наше съжаление, не показахме достатъчна клиничност в завършваща фаза, а така няма как да се надяваш да спечелиш дерби. Така или иначе се получи един доста зрелищен и интересен сблъсък за неутралния зрител.
Милан игра с хъс, игра с желание, играчите ви бяха готови дори да изорат и изядат терена и в никакъв случай не мога да кажа, че заслужавахме да спечелим /в крайна сметка дори направо си се отървахме, за което влияние имаха и по мое мнение не до там точно извършените смени от нашия треньор/. Въпреки всичко равенството си е най-закономерният и справедлив изход.
Поздравявам ви за представянето днес, а и като цяло за целия сезон до тук в серия А. Изглежда Пиоли най-накрая се оказва човекът, който успява да постигне това, което мнозина други преди него не успяха. Отборът е сплотен, задружен, има разбирателство, има желание и глад за победи, има агресия, футболът, който показвате, е атрактивен и приятен за гледане и основната разлика – демонстрирате много по-добра ефективност в завършваща фаза. Нещо, което при нас до тук в този сезон се оказва сериозна Ахилесова пета.

Потребителски аватар
Vermillion
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 07 юли 2020, 23:53
Has thanked: 66 times
Been thanked: 65 times

Re: 07.11.2021| 21:45 ч. Милан - Интер Серия "А" 12 кръг

Мнение от Vermillion » 08 ное 2021, 00:22

XxXDead_worlDXxX написа:
08 ное 2021, 00:19
Както и друг път се е забелязвало, на всяко място/форум/група тълкуванията на реферските отсъждания са винаги тотално субективни.
Тук чета, че съдията е дал измислени дузпи и е спестил няколко червени картона и така меко казано ви е закопал. В групите на Интер пък чета, че нарушението за втората дузпа е при фронтално откъсващ се футболист, което било за чист червен картон и това ни е ощетило решаващо. Явно наистина просто зависи кой чия страна заема :D Ако ситуациите бяха разменени, със сигурност всеки щеше да е абсолютно сигурен в обратното. ;)
Аз ще ви кажа честно моето мнение, а то е, че за мен и двете дузпи бяха реални и че все пак чак червен картон за втората не трябваше да се вдига /твърде жестоко щеше да е/. Мисля, че съдията ни спести няколко жълти картона, но чак и червени… Като цяло съдийството си беше на ниво. Не го казвам от пристрастие, ако има колеги с по-добра памет – със сигурност си спомнят, че съм си признавал неведнъж, когато някой наистина ни е побутвал. И наистина в този случай не мисля, че имаше такова нещо, но това не е опит да ви убеждавам в друго /ясно е, че това не е начинание, изпълнено с особен смисъл/.
Също обективно ще си призная, че днес играта ви определено не беше никак лоша /макар и изненадващо за мен някои колеги тук да мислят друго/, като изключим няколко сериозни разколебавания в защита, които при други стечения на обстоятелствата можеха да струват доста повече. Но за наше съжаление, не показахме достатъчна клиничност в завършваща фаза, а така няма как да се надяваш да спечелиш дерби. Така или иначе се получи един доста зрелищен и интересен сблъсък за неутралния зрител.
Милан игра с хъс, игра с желание, играчите ви бяха готови дори да изорат и изядат терена и в никакъв случай не мога да кажа, че заслужавахме да спечелим /в крайна сметка дори направо си се отървахме, за което влияние имаха и по мое мнение не до там точно извършените смени от нашия треньор/. Въпреки всичко равенството си е най-закономерният и справедлив изход.
Поздравявам ви за представянето днес, а и като цяло за целия сезон до тук в серия А. Изглежда Пиоли най-накрая се оказва човекът, който успява да постигне това, което мнозина други преди него не успяха. Отборът е сплотен, задружен, има разбирателство, има желание и глад за победи, има агресия, футболът, който показвате, е атрактивен и приятен за гледане и основната разлика – демонстрирате много по-добра ефективност в завършваща фаза. Нещо, което при нас до тук в този сезон се оказва сериозна Ахилесова пета.
Дай ми една причина ти да съществуваш тук, приятел!
#Forza Нашите!
Изображение

Отговори