16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от Sheva7 » 17 май 2021, 11:00

Forze написа:
17 май 2021, 10:55
Росонери :) нека не се оправдаваме със сашодиковщини. Спада почна от мачовете със Специя и Цървена Звезда, които бяха гостувания, но същата вяла игра в домакинствата гледаме от мача с Удинезе насам. Това са 3-4 месеца и няма как да приписваме вчерашния резултат на нещо друго освен собственото ни неумение. Реално към тази слаба поредица би трябвало да включим и Интер и Аталанта, ама хайде те се водят за дербита.

Цървена звезда - повеждаш и спираш да играеш.
Удинезе - проспан мач при който заслужено ни повеждат, накрая се хвърляме и изравняваме с дузпа.
Наполи - отново слаб мач, който можеше и да завърши наравно, но положенията бяха за Наполи.
Сампдория - същото като Удинезе, само че изравнителния гол все пак падна от игрово положение.
Дженоа - повеждаме и следваме сценария с Цървена звезда, само че тук нещастниците си вкараха автогол и все пак победихме.
Сасуоло - повеждаме в резултата като мачовете с Цървена звезда и Дженоа, но тук вече играем с малко по-класен и мотовиран отбор и логичното се случва.
Беневенто - поведохме рано, но тук вече наистина си пролича защо Беневенто изпадна.

И така стигаме до вчерашния мач с Каляри. Абсолютно едно и също всеки път - срещу отбор, който играе малко по затворено губим концентрация и обикновено ни наказват. Ако ние сме повели спираме да играем, ако не успеем почваме да грешим и допускаме гол. В крайна сметка с доза късмет правим хикс или по-класните Наполи и Сасуоло ни удрят. А Каляри просто не успяха да ни вкарат гол, защото Донарума ни спаси на два пъти. Та ние от началото на годината до средата на май имаме едва четири победи на Сан Сиро. В началото минаваха оправдания с контузии и наказания, но се видя че като Ибрахимович се умори или липсва, нямаме никаква идея как да подхождаме в тези мачове. И не случайно не включвам равенствата с Парма и Верона в този списък, там поне имаше положения, греди, борба до края, а сега чакаме противниците сами да се бият. Вината за мен си е 50/50 между треньора и футболистите. Каквито и грешки да допуска Пиоли, специално вчера играчите имат директен мач в който могат да си спечелят участие в ШЛ и подхождат вяло, каква по-голяма мотивация им трябва за да се хвърлят за победа?

Не съм сигурен, кое ще е по-голяма изненада - Болоня да спре Ювентус или ние да победим Аталанта, но не трябва и да се предаваме предварително. Малдини и Ибра да надъхат отбора за последния мач и каквото сабя покаже, имаме какво да им връщаме на тези мърши.
Това е по-приемливото обяснение. Че липсва класа, ама аз не бих изключил и външни фактори, които да оказват влияние върху някои от резултатите. Иначе слабостите си проличаваха през по-голямата част от 2021... Наистина сме на път по дебилен начин да изтървем завръщането...

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от R. GULLIT » 17 май 2021, 11:09

'Ич не се оправдавам. Напротив. Казвам, че проблемът и нежеланието са изцяло вътре в клуба. Пише го в първия ми пост след мача. И се опитвам да намеря причините за това. Не ми идват други на акъла, освен изброените. Дайте ваши предположения!
На една гола статистика от сезона за домакинствата не мога да вярвам, че ще определи И този мач. Някак си няма никаква логика. Най-малкото заради поведението ни снощи. Защото ние и с Парма и Верона завършихме наравно на Меаца, но не победихме само защото топката не влизаше и целехме гредите. Нещо подобно с Каляри да видяхте?

Въпрос на желание бе да поиграем на различна от първа предавка в тези 90 мин. Не показахме такова. А изказването на Пиоли след мача ми обезмисли всичко случило се във всеки един мач от този сезон. Ще кажеш ли такава приказка за петото място, при условие, че имаш да играеш още един мач и все още зависиш от себе си?!?!? А?!? Или просто си казваш (ин)директно, че ще си на пето място??? Защо? Няма ли да се напъваме и в Бергамо? Като снощи ли ще е поведението ни след седмица?

Хайде пак се ровете във футболните и треньорските качества на отбор, вкарал без участие на лидера си 12 гола в последните три мача и недопуснал повече от 1 чисто положение след мача с Лацио. Последните три, което само по себе си означава "отборна форма". Същата форма, за която определихме Каляри като труде съперник, защото не са падали вече 6 мача.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от Capolavoro » 17 май 2021, 13:29

После пак ми говорете за уважение към съперниците. Те се бъзикат с нас по най-просташкия начин.
Леонардо Семпличи: Преди мача с Милан беше нормално да отворим по няколко бири и да си даваме тостове.
Все още съм бесен. Едва ли не пияни са ни удържали хикса. Това вчера беше много срамна вечер в историята на клуба.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от R. GULLIT » 17 май 2021, 15:58

Кое удържаха, Саше? Та те дори не излезнаха да ни играят. Излезнаха ни на кръв Специя. Това снощи, дори Аниели да е платил бирите, бе всичко, но не и желание от страна на Милан да победи. Ние не искахме да бием, сменихме си двамата играчи създали всички положения от първото.

acpa4o
Любител на футбола
Мнения: 18
Регистриран: 09 юни 2018, 07:26
Has thanked: 1 time

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от acpa4o » 17 май 2021, 16:15

Това е въпроса!!! Дали наистина искаме в ШЛ, защото аз си мисля че Не. И от изказвания на тренери, футболисти, че и на ръководители тези издънки за мен не са случайни.

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от Forze » 17 май 2021, 16:15

Capolavoro написа:
17 май 2021, 13:29
После пак ми говорете за уважение към съперниците. Те се бъзикат с нас по най-просташкия начин.
Леонардо Семпличи: Преди мача с Милан беше нормално да отворим по няколко бири и да си даваме тостове.
Все още съм бесен. Едва ли не пияни са ни удържали хикса. Това вчера беше много срамна вечер в историята на клуба.
Мисля, че се напрягаш излишно с нещо извадено от контекста. :) Причината за наздравиците няма нищо общо с нас, а и до началото на мача е имало достатъчно време за да отмине ефекта от една-две чаши бира. Накратко имали са повод и са сплотили колектива... докато нашите подозирам, че са пристигнали на стадиона всеки със слушалките на главата.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от Casciavit » 17 май 2021, 16:19

Може да са пили Peroni Libera 0.0% alc :D
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от cuorerossonero » 17 май 2021, 18:22

Пили са те, Pioli libera 0.0% :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от stan_acm » 17 май 2021, 19:10

Изсрахме се на метеното. Като фен ме е срам, че не можахме да затворим мач срещу спасил се отбор, борещ се за нищо. Лошото е, че може би повечето хора тук им е по-неудобно от резултата, отколкото на онези бездушници на терена. Направо нямам думи, сега ще гоним дивото, само дето Аталанта са ни традиционно неудобни. За индивидуални нападки няма смисъл, те явно трябва да ги съберем на един площад и да ги скъсаме от бой, не може маса фенове да те чакат сума ти и години, просто да влезеш в някакъв турнир, не става въпрос изобщо за титла и ти пак да не можеш да вземеш шибани три точки, когато са ти най-нужни.
Изображение

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от Top Gun Maverick » 17 май 2021, 19:40

Forze написа:
17 май 2021, 10:55
ллл
Удинезе - проспан мач при който заслужено ни повеждат, накрая се хвърляме и изравняваме с дузпа.
Сампдория - същото като Удинезе, само че изравнителния гол все пак падна от игрово положение.
Дженоа - повеждаме и следваме сценария с Цървена звезда, само че тук нещастниците си вкараха автогол и все пак победихме.
Ще ти цитирам само тези три мача. Виждаш ли обаче разликата със снощния? Че се хвърляхме за победа или за изравняване, понеже всяка точка е важна. И то се хвърляме мноооооооого преди да дойдат мачовете със сметките. Значи снощния мач дали губим или сме равни общо взето не променя нищо кардинално. А ние хвърлихме ли се в някоя минута да го печелим? Изобщо някъде хвърлихме ли се? Че Ребич даже се опита да не се хвърли и то с всички сили се опита. :O
Сашодоковщините само да знаеш, че НЕ СА измислени в България!!! Те са измислени много отдавна още в древността, ако щеш в колизеума, вероятно и преди това, но откакто има събития, има и залагания. Това пък изкушава много и лично аз не познавам нещо, което да изкушава чак толкова много човешкото същество както парите и властта, ама то второто е тясно свързано с първото ако дадения човек има желание. Не те знам на колко си години, но ако не си осъзнал силата на парите, най-добре е да се огледаш. Дори тия, които се водят феномени в играта играят за пари и за тях това е най-важното. Виж говналдо където и да е иде, то е за пари, а славата я иска просто защото във футбола това е другото наименование на властта в реалния живот. Чрез тази си слава той пак прави пари. Месито, който уж много привързан разбираш ли към БарЦа НЕ СПРЯ цяла кариера да ги изнудва за пари, а пред медиите се чудят как да го обяснят как заслужавал тези пари и как не знам си какво. Никой малоумник с топка в крака не заслужава тия милиони, които получава, поради простата причина, че това е просто спорт, зрелище, което нито тика човечеството напред, а дори напротив в много от случаите. Обаче, понеже като се гледа тоя спорт той генерира повече пари, то затова и всеки алчен предприемач(или както ги наричат президенти на клубове)в стремежа си за ламтене почва да пръска купища пари и ги дава на играчи, треньори и т.н.
Виж ги тия двамата така наречени феномени колко златни топки им подариха без да ги заслужават. Аз се сещам минимум за две на единия и две на другия когато имаше по-заслужили футболисти. Но спонсорите цъкат. Нима мислиш, че гласовете за тия топки не могат да се купят? Нима мислиш, че Адидас не са готови да платят пари на някой след като ти като минеш покрай магазина и ще видиш изписани с големи букви и цифри златните топки на Меси? Ами Найк? Идващи от страна пък където спорта отдавна е основно пари и зрелище, а рекламата дори изкарва повече на играчите отколкото самите заплати?
Една УЕФА видя ли как наакаха гащите само за няколко часа и се чудиха с какво да заплашват. Това защо мислиш беше? Точно защото видях как едни чували с пари се изплъзват от ръцете им. Иначе какво лошо има дадени отбори да си играят там всяка година някакъв турнир и пак да си участват в техните? Нито война водят, нито убиват, нито крадат, просто ще играят. Да, ама става дума за много пари, затова и футбола ти казва(УЕФА реално представлява футбола на високо ниво)че тия пари ти не може да ги вземеш, понеже те вече няма да могат да вземат колкото са вземали, че и повече евентуално защото с всяка година приходите нарастват. А тия пък отбори защо мислиш искат да си правят лига? Какво им пречи на БарЦа и анал мердит да си играят само в ШЛ след като в Испания трябва чудо да стане, че да не се класира някой от двата отбора в ШЛ? Изобщо не им дреме за играта, просто искат пари. Пари, пари, пари. Набйите си го в главата. Футболът отдава е пари.
Колкото и некадърен отбор да си, ще изореше терена в ОПИТ да се класираш в ШЛ, казвам ОПИТ, а не че ще успееш. Всеки отбор би се пробвал. Само Милан снощи не се опита дори. Нямаше и минимален опит за такова нещо. Не е проблема в това 0:0, не в слабата игра, а проблема е в никаквата игра, в това, че нямаше опит за нищо.
Аз заложих преди известно време на Милан да се класира в 4-ката там някаква не голяма сума, 100 лева, заедно със Суонзи да е 6-цата, Лайбциг в 4-ката, Йънг бойз шампион на Швейцария, Аякс на Холандия, Ман Сити на Англия и Атлетико на Испания. Последните ми изглеждаха сигурни, те взеха, че изгубиха много точки срещу слабаците, анал мердит им изравни в края на мача, но пак дръпнаха там с две-три точки. И всичките почти излезнаха, останаха Милан и след мача с ювентус викам айде и тоя излезна като остава само Атлетико. Атлетико играят с Осасуна вчера и цял мач 0:0, гледам влдението на топката по едно време беше 85-15. :O Не гледам мача, но си правя изводи, че Атлетико натиска, понеже ако не бие мердит ще ги изпревари по голова разлика или преки двубои не помня, но ще е пред тях ако са с равни точки. Някъде 75-та минута Осасуна вкарва гол като те не играят за нищо. Пак правя изводи, значи Атлетико са се хвърлили с все сили вече да вкарват и ония са вкарали някакъв кьорав гол. Да, ама са се хвърлили. И викам, край, изгубиха титлата. Да, ама ето ти разликата. Осасуна далеч не е изпадащ отбор, средняк са тая година и извадиха някакви много трудни мачове. Атлетико натисна накрая, зъби нокти, шамани, вуду-магии, изнесоха се всичките напред и вкараха в това минимално оставащо време цели два гола. И то ги вкараха преди 90-тата минута. Но са се опитали, можеха и да не успеят, ама пробваха.
Ливърпул също вчера играеха за всичко или нищо срещу изпаднал пък вече отбор и също видяха трудности, но в края на мача натискаха, като го правеха и много по-рано. Нашите не натискаха бе, просто не натискаха. Дори не се и опитаха да направят опит за да натискат. Разхождаха се като ботове. Толкова.
Тъкмо щях да добавя в подкрепа на Рахнев, че тия 100%-та са били на по няколко бири и чета по-надолу, че то даже и публично го признали. В смисъл аз не се и съмнявах, че са употребявали алкохол, ама не знаех, че има и публично признание. Ако не се класираме за ШЛ това ще бъде запаметено във футболната митология и след време ще се разказва така от техните и други фенове, че все едно са били мъртво пияни и са се търкаляли по терена, ама пак са ни ИЗХВЪРЛИЛИ от ШЛ. Те са ни изхвърлили, не някой друг. А това за селските отбори е голям подвиг.
Смятай, отиваш в махалата, събираш алкажите на селски мач и не може да ги биеш. beer :O beer facepalm thumbsdown Бахти, няма такава емоут иконка каквато търся. То това не може да се опише явно нито с думи, нито с анимация. Трябва карикатурист да наемем. wallbash

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от BANKERA » 17 май 2021, 20:07

Top Gun Maverick написа:
17 май 2021, 19:40
Forze написа:
17 май 2021, 10:55
ллл
Удинезе - проспан мач при който заслужено ни повеждат, накрая се хвърляме и изравняваме с дузпа.
Сампдория - същото като Удинезе, само че изравнителния гол все пак падна от игрово положение.
Дженоа - повеждаме и следваме сценария с Цървена звезда, само че тук нещастниците си вкараха автогол и все пак победихме.
Ще ти цитирам само тези три мача. Виждаш ли обаче разликата със снощния? Че се хвърляхме за победа или за изравняване, понеже всяка точка е важна. И то се хвърляме мноооооооого преди да дойдат мачовете със сметките. Значи снощния мач дали губим или сме равни общо взето не променя нищо кардинално. А ние хвърлихме ли се в някоя минута да го печелим? Изобщо някъде хвърлихме ли се? Че Ребич даже се опита да не се хвърли и то с всички сили се опита. :O
Сашодоковщините само да знаеш, че НЕ СА измислени в България!!! Те са измислени много отдавна още в древността, ако щеш в колизеума, вероятно и преди това, но откакто има събития, има и залагания. Това пък изкушава много и лично аз не познавам нещо, което да изкушава чак толкова много човешкото същество както парите и властта, ама то второто е тясно свързано с първото ако дадения човек има желание. Не те знам на колко си години, но ако не си осъзнал силата на парите, най-добре е да се огледаш. Дори тия, които се водят феномени в играта играят за пари и за тях това е най-важното. Виж говналдо където и да е иде, то е за пари, а славата я иска просто защото във футбола това е другото наименование на властта в реалния живот. Чрез тази си слава той пак прави пари. Месито, който уж много привързан разбираш ли към БарЦа НЕ СПРЯ цяла кариера да ги изнудва за пари, а пред медиите се чудят как да го обяснят как заслужавал тези пари и как не знам си какво. Никой малоумник с топка в крака не заслужава тия милиони, които получава, поради простата причина, че това е просто спорт, зрелище, което нито тика човечеството напред, а дори напротив в много от случаите. Обаче, понеже като се гледа тоя спорт той генерира повече пари, то затова и всеки алчен предприемач(или както ги наричат президенти на клубове)в стремежа си за ламтене почва да пръска купища пари и ги дава на играчи, треньори и т.н.
Виж ги тия двамата така наречени феномени колко златни топки им подариха без да ги заслужават. Аз се сещам минимум за две на единия и две на другия когато имаше по-заслужили футболисти. Но спонсорите цъкат. Нима мислиш, че гласовете за тия топки не могат да се купят? Нима мислиш, че Адидас не са готови да платят пари на някой след като ти като минеш покрай магазина и ще видиш изписани с големи букви и цифри златните топки на Меси? Ами Найк? Идващи от страна пък където спорта отдавна е основно пари и зрелище, а рекламата дори изкарва повече на играчите отколкото самите заплати?
Една УЕФА видя ли как наакаха гащите само за няколко часа и се чудиха с какво да заплашват. Това защо мислиш беше? Точно защото видях как едни чували с пари се изплъзват от ръцете им. Иначе какво лошо има дадени отбори да си играят там всяка година някакъв турнир и пак да си участват в техните? Нито война водят, нито убиват, нито крадат, просто ще играят. Да, ама става дума за много пари, затова и футбола ти казва(УЕФА реално представлява футбола на високо ниво)че тия пари ти не може да ги вземеш, понеже те вече няма да могат да вземат колкото са вземали, че и повече евентуално защото с всяка година приходите нарастват. А тия пък отбори защо мислиш искат да си правят лига? Какво им пречи на БарЦа и анал мердит да си играят само в ШЛ след като в Испания трябва чудо да стане, че да не се класира някой от двата отбора в ШЛ? Изобщо не им дреме за играта, просто искат пари. Пари, пари, пари. Набйите си го в главата. Футболът отдава е пари.
Колкото и некадърен отбор да си, ще изореше терена в ОПИТ да се класираш в ШЛ, казвам ОПИТ, а не че ще успееш. Всеки отбор би се пробвал. Само Милан снощи не се опита дори. Нямаше и минимален опит за такова нещо. Не е проблема в това 0:0, не в слабата игра, а проблема е в никаквата игра, в това, че нямаше опит за нищо.
Аз заложих преди известно време на Милан да се класира в 4-ката там някаква не голяма сума, 100 лева, заедно със Суонзи да е 6-цата, Лайбциг в 4-ката, Йънг бойз шампион на Швейцария, Аякс на Холандия, Ман Сити на Англия и Атлетико на Испания. Последните ми изглеждаха сигурни, те взеха, че изгубиха много точки срещу слабаците, анал мердит им изравни в края на мача, но пак дръпнаха там с две-три точки. И всичките почти излезнаха, останаха Милан и след мача с ювентус викам айде и тоя излезна като остава само Атлетико. Атлетико играят с Осасуна вчера и цял мач 0:0, гледам влдението на топката по едно време беше 85-15. :O Не гледам мача, но си правя изводи, че Атлетико натиска, понеже ако не бие мердит ще ги изпревари по голова разлика или преки двубои не помня, но ще е пред тях ако са с равни точки. Някъде 75-та минута Осасуна вкарва гол като те не играят за нищо. Пак правя изводи, значи Атлетико са се хвърлили с все сили вече да вкарват и ония са вкарали някакъв кьорав гол. Да, ама са се хвърлили. И викам, край, изгубиха титлата. Да, ама ето ти разликата. Осасуна далеч не е изпадащ отбор, средняк са тая година и извадиха някакви много трудни мачове. Атлетико натисна накрая, зъби нокти, шамани, вуду-магии, изнесоха се всичките напред и вкараха в това минимално оставащо време цели два гола. И то ги вкараха преди 90-тата минута. Но са се опитали, можеха и да не успеят, ама пробваха.
Ливърпул също вчера играеха за всичко или нищо срещу изпаднал пък вече отбор и също видяха трудности, но в края на мача натискаха, като го правеха и много по-рано. Нашите не натискаха бе, просто не натискаха. Дори не се и опитаха да направят опит за да натискат. Разхождаха се като ботове. Толкова.
Тъкмо щях да добавя в подкрепа на Рахнев, че тия 100%-та са били на по няколко бири и чета по-надолу, че то даже и публично го признали. В смисъл аз не се и съмнявах, че са употребявали алкохол, ама не знаех, че има и публично признание. Ако не се класираме за ШЛ това ще бъде запаметено във футболната митология и след време ще се разказва така от техните и други фенове, че все едно са били мъртво пияни и са се търкаляли по терена, ама пак са ни ИЗХВЪРЛИЛИ от ШЛ. Те са ни изхвърлили, не някой друг. А това за селските отбори е голям подвиг.
Смятай, отиваш в махалата, събираш алкажите на селски мач и не може да ги биеш. beer :O beer facepalm thumbsdown Бахти, няма такава емоут иконка каквато търся. То това не може да се опише явно нито с думи, нито с анимация. Трябва карикатурист да наемем. wallbash
Сравненията които си направил между нас и Атлетико/Ливърпул е важно да се отбележи, че техните треньори не са случайни и за разлика от нашия имат вече спечелени трофей(при това значими). Нашия като е напечена ситуация(както беше вчера) се спича зверски и сякаш изключва мисловния процес при него. Настъпва една паника и хаос, които в последствие се пренасят и на терена. Играчите ни както се отбеляза многократно по-голямата част са млади и неопитни и съответно нямат нужния опит и рутина как да процедират, когато и самия треньор не знае какво да прави и резултатите са налице. И Симеоне, и Клоп са доказани мотиватори и имат винаги собствен изграден стил отборите им. Пиоли си го знаем - където и да е бил винаги е имал временен силен период и после следва сериозен спад, феновете на братчедите ни предупредиха многократно за това.
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от zahari_acmilan » 17 май 2021, 20:28

Пиоли има стил - Излизайте и правите какво си знаете 😁
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от Top Gun Maverick » 17 май 2021, 20:34

Банкер, прав си, ама когато трябва да спечелиш даден мач не може да не се и опиташ дори. Разбирам да е в средата на сезона и да обвинявам треньора, че не ги мотивира. Защо на даден играч му трябва мотивация след като знае, че спечели ли този мач и влиза в ШЛ? Каква по-голяма мотивация от това? Това са така заветните им пари за които цял сезон ламтят, особено такива като Доларума. Петров ви го написа, той също трябваше да иде в тяхното наказателно, да всява смут поне, да се нахъсат съотборниците му още повече, а не да са като бъхливи котаци. Той и бъхливия котак е нахъсан когато види женска за размножаване, а нашите бяха като...абе няма такова сравнение!

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от Forze » 17 май 2021, 21:06

Top Gun Maverick написа:
17 май 2021, 19:40
Forze написа:
17 май 2021, 10:55
Удинезе - проспан мач при който заслужено ни повеждат, накрая се хвърляме и изравняваме с дузпа.
Сампдория - същото като Удинезе, само че изравнителния гол все пак падна от игрово положение.
Дженоа - повеждаме и следваме сценария с Цървена звезда, само че тук нещастниците си вкараха автогол и все пак победихме.
Ще ти цитирам само тези три мача. Виждаш ли обаче разликата със снощния? Че се хвърляхме за победа или за изравняване, понеже всяка точка е важна. И то се хвърляме мноооооооого преди да дойдат мачовете със сметките. Значи снощния мач дали губим или сме равни общо взето не променя нищо кардинално. А ние хвърлихме ли се в някоя минута да го печелим? Изобщо някъде хвърлихме ли се? Че Ребич даже се опита да не се хвърли и то с всички сили се опита. :O
Сашодоковщините само да знаеш, че НЕ СА измислени в България!!! Те са измислени много отдавна още в древността, ако щеш в колизеума, вероятно и преди това, но откакто има събития, има и залагания. Това пък изкушава много и лично аз не познавам нещо, което да изкушава чак толкова много човешкото същество както парите и властта, ама то второто е тясно свързано с първото ако дадения човек има желание. Не те знам на колко си години, но ако не си осъзнал силата на парите, най-добре е да се огледаш.
Прощавай, ако си го приел лично и на достатъчно години съм. :) Под "сашодиковщина" имам предвид самия факт на опорочаване на дадено събитие без да има доказателства, а не че избощо не съществуват договорки. Тоест както има уговорени мачове, така има и случаи в които съществува интерес да се хвърли петно върху дадено събитие или лице. При Сашо Диков беше с цел да трупа популярност на предаването си, при нас като фенове е търсене на обяснение за несбъднатите ни очаквания.

А трите мача, които цитираш показват точно това за което говоря - реакция има едва след като ни вкарват гол. Реакция. Вчера Каляри не успяха да вкарат гол и нямаше на какво да реагираме. Сигурен съм, че ако бяха вкарали щяхме да видим някакъв щурм, друг е въпроса колко успешен щеше да бъде. Просто виж последните 5 домакинства преди Каляри - две победи, две загуби и един равен или 7 от 15 възможни точки, страхотна форма. И въобще срещу кой са ни успехите от началото на годината? Торино, Беневенто, Кротоне - 17, 18, 19 в класирането... e няма що. Всичко това показва тотално грешната нагласа с която излизаме на Сан Сиро през този сезон, явно футболистите очакват противника сам да се победи, а Пиоли не може да ги подготви достатъчно добре. Така, че представянето ни е разочароващо, но не и чак толоква изненадващо.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 16.05.2021 | 21:45 Милан - Каляри Серия "А" 37. кръг

Мнение от cuorerossonero » 17 май 2021, 22:34

zahari_acmilan написа:
17 май 2021, 20:28
Пиоли има стил - Излизайте и правите какво си знаете 😁
И нещо като се закучи, влиза Суалихо Мейте. :D facepalm :D
PIOLI VATTENE!!!

Отговори