10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мачовете на Милан през сезон 2021/2022
Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Sheva7 » 11 апр 2022, 00:01

Dawnweaver написа:
10 апр 2022, 23:58
Sheva7 написа:
10 апр 2022, 23:57


Чак ме хвана яд, че поне такъв залог не направих - че няма да получим гол, макар че имахме и доста късмет...
Този късмет се казва Майк.
Не е само Майк, ако топката беше насочена неспасяемо, Торино си побеждаваха при едно положение към края - не помня в коя минута беше.

Аз съм отдал заслуженото на Майк в един свой преден коментар в тази тема.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от AC_M » 11 апр 2022, 00:06

Пичове, всичко е тото, не се ядосвайте. Неразположените Ребич и Бенасер преди мача, са смехории. Дузпата за блъскането с/у Тео беше ясен сигнал, че мача няма да го вземаме
#piolioutnow

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от R. GULLIT » 11 апр 2022, 00:10

Напъвам се да се ядосам и...нещо не мога. Точно като играта в нападение. Едно напъване и никава идея как да стане.

Иначе, само се замислете, защо само ден преди мача от групата изчезват 3 водещи играча и една пейка, с един и същ симптом преумора или претоварване на колена, мускули и т.н.? Не трябваше ли за седмицата да е станало ясно, че "пролетната умора" ги е хванала от понеделник, а не чак събота по обяд?

Пичове, с подобни предистории и такава ялова немощ в атаката, шампион не се става. Халфът, който си изплю дроба срещу Болоня и поредната Златанова тегоба в рамките на 2 минути от една тренировка, с гарнитура Ребич...? Нещо не ми се връзва Нищо!

Поне 6 мача преди края е ясно, че няма да се борим за нещо повече от миналогодишния успех. Викам да си гледаме класиране в ШЛ и да не се напъваме за неща, които не са ясни нито на треньори, нито на играчи.

Пък, ако искате да пробвате да се ядосате, щото аз продължавам да не мога, пак смятайте - от последните 2 мача сме назад нови 4 точки. Вместо със 70, ние сме с 66. Аматьори? Не мисля. Нещо много повече е, но няма кой да ни каже що е то. Интер бяха в подобна форма 5 кръга, когато затриха цялата си преднина. Сега ние връщаме жеста.

Да лягаме, че трябва едни да работим или други да учим утре. Зависи. За милионерите от Милан, ние сме плащащите заплатите им. Както видяхте, болят ги палците за нашите нерви.

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Sheva7 » 11 апр 2022, 00:15

Да ви кажа - и аз имам съмнение, че може да е тото тоя мач, но не мога да съм убеден в това. В последните кръгове отборът не умее да вкарва голове. Последните ни 3 победи са с по 1:0, да, 6 чисти мрежи - каква полза от това обаче...

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Sheva7 » 11 апр 2022, 00:19

Ние миналата година и класирането в ШЛ бяхме отписали и изглеждаше невъзможна мисия, ама по трудния път постигнахме целта (макар че всички искахме и нещо повече). Дано тоя път да надградим, ама и аз смятам да бойкотирам следващия мач, дано пък да вземат да го спечелят с истинска игра.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от BANKERA » 11 апр 2022, 00:26

Много съм далече от мисълта, че цяло едно първенство се режисират резултатите, защото просто нивото е толкова отчайващо и слабо, което води до подобни съмнения. Ние за пореден мач нищо не играхме, сега вече какви са причините нямам нерви(пък и вярвам всички сме така) всеки път да повтаряме едно и също. След края на нашето подобие на мач реших да видя какви други мачове дават и се спрях на Леванте - Барса. Играеха при 2-2 в 85 минута и каталунците успяха все пак да бият с късен гол в 92 минута на резервния си нападател и като цяло малкото време, което изгледах се играеше футбол за разлика от нашия мач. Много е далече калчото от топлата вода...
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Ne13sta » 11 апр 2022, 00:26

Пичове, стига с тези конспирации. Толкова си можем. В Милан почти всички са аматьори.

Тоя страхливец Пиоли дори не се осмели да пусне някой от Малдини и Лазетич. “Футболисти” като Диаз, Салемакерс, Месиас и Крунич нямат абсолютно никакво място в Милан и задължително трябва да бъдат натирени през лятото. Лекарският и кондиционният щаб също трябва да ги последват.

Малдини и Масара - пълни аматьори. Слепи ли бяха през зимата, че този отбор изобщо няма плеймейкър и дясно крило ?!?! Сега Фифа даде шанс да се дърпат играчи без пари от Украйна, но и натам не погледнаха. Абсолютно праволинейни, точно като треперкото на пейката.

Жалко, пореден нулев сезон се очертава!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Dawnweaver » 11 апр 2022, 00:34

Ne13sta написа:
11 апр 2022, 00:26
Пичове, стига с тези конспирации. Толкова си можем. В Милан почти всички са аматьори.

Тоя страхливец Пиоли дори не се осмели да пусне някой от Малдини и Лазетич. “Футболисти” като Диаз, Салемакерс, Месиас и Крунич нямат абсолютно никакво място в Милан и задължително трябва да бъдат натирени през лятото. Лекарският и кондиционният щаб също трябва да ги последват.

Малдини и Масара - пълни аматьори. Слепи ли бяха през зимата, че този отбор изобщо няма плеймейкър и дясно крило ?!?! Сега Фифа даде шанс да се дърпат играчи без пари от Украйна, но и натам не погледнаха. Абсолютно праволинейни, точно като треперкото на пейката.

Жалко, пореден нулев сезон се очертава!
Колега, точно зимата Малдини и Масара ако щат да са сър Алекс Фъргюсън, татко Карло и бога на скаутите събрани в едно няма как да запълнят тия дупки без пари. Всички знаят, че в тази част от сезона сделките са трудни и скъпи. Точно двамата човека, и особено Малдини, които докараха играчи , които са с поне двойни цени в момента, няма как да им правим каквито и да е забележки. Отделно , че заплатите са на половина. Мен ме е яд единствено за Донарума и Кеси, можеха да внесат малко пари в касата на клуба .

Ние се нервираме, но за клуба сезона с класиране в ШЛ си го водят положителен. Само ние си оставаме разочаровани предвид обстоятелствата и слабата форма на опонентите.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от BANKERA » 11 апр 2022, 00:42

Накрая тва добиче Бремер на два пъти му спестиха нарушения срещу Жиру за високо вдигнат крак, но реферчето естествено се направи на сляп. Най-дразнещото цял мач беше да се гледа как се чака на Тео да изнася топката и отново безкрайните центрирания, водещи до абсолютно нищо. Този същия отбор миналата година да го биеш с 0-7 като гост, а сега дори и едно попадение да не можеш да му вкараш си е огромно падение, при положение, че съставите не се различават особено. Пиоли е изпаднал в някаква огромна дупка, ако дон Силвио ни беше президент още преди месец да го е извикал на среща очи в очи да му каже няколко неща.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Ne13sta » 11 апр 2022, 00:43

Dawnweaver написа:
11 апр 2022, 00:34
Ne13sta написа:
11 апр 2022, 00:26
Пичове, стига с тези конспирации. Толкова си можем. В Милан почти всички са аматьори.

Тоя страхливец Пиоли дори не се осмели да пусне някой от Малдини и Лазетич. “Футболисти” като Диаз, Салемакерс, Месиас и Крунич нямат абсолютно никакво място в Милан и задължително трябва да бъдат натирени през лятото. Лекарският и кондиционният щаб също трябва да ги последват.

Малдини и Масара - пълни аматьори. Слепи ли бяха през зимата, че този отбор изобщо няма плеймейкър и дясно крило ?!?! Сега Фифа даде шанс да се дърпат играчи без пари от Украйна, но и натам не погледнаха. Абсолютно праволинейни, точно като треперкото на пейката.

Жалко, пореден нулев сезон се очертава!
Колега, точно зимата Малдини и Масара ако щат да са сър Алекс Фъргюсън, татко Карло и бога на скаутите събрани в едно няма как да запълнят тия дупки без пари. Всички знаят, че в тази част от сезона сделките са трудни и скъпи. Точно двамата човека, и особено Малдини, които докараха играчи , които са с поне двойни цени в момента, няма как да им правим каквито и да е забележки. Отделно , че заплатите са на половина. Мен ме е яд единствено за Донарума и Кеси, можеха да внесат малко пари в касата на клуба .

Ние се нервираме, но за клуба сезона с класиране в ШЛ си го водят положителен. Само ние си оставаме разочаровани предвид обстоятелствата и слабата форма на опонентите.
Малко след зимата им се отвори чудесен шанс да вземат безплатни футболисти от Украйна, но дори не си направиха труда.

Иначе зимата нямаше бюджет, защото Малдини и Масара изпуснаха играчи за над 100 млн. да си тръгнат без пари.

А Паоло докара страшно много талаш в отбора също така:

Миранте, Дуарти, Бало Туре, Бакайоко, Крунич, Салемакерс, Диаз, Месиас, Пелегри, Лазетич… това са цели 10 неудачни трансфера. Сериозна цифра за 3 години управление.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Ronnie80(Noce) » 11 апр 2022, 00:56

В атака сме сигурно най яловия отбор в челната 6-ца, в същото време с една от най силните защити, особено с двойка Калулу-Томори, но ние дай да пръскаме кинти за цз, вместо за креативен офанзивен играч, от който имаме крещяща нужда. В предни позиции само Жиру и Леао са адекватни, но няма как да се очаква и кой знае какво от тях, всичко останало е за чистене.

Аз честно казано като погледна съставите на останалите отбори около нас в класирането, се чудя как сме първи с нашите момчета. Интер, Наполи и Юве имат доста повече класни имена.
Последна промяна от Ronnie80(Noce) на 11 апр 2022, 01:02, променено общо 2 пъти.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Dawnweaver » 11 апр 2022, 00:59

Ne13sta написа:
11 апр 2022, 00:43
Dawnweaver написа:
11 апр 2022, 00:34


Колега, точно зимата Малдини и Масара ако щат да са сър Алекс Фъргюсън, татко Карло и бога на скаутите събрани в едно няма как да запълнят тия дупки без пари. Всички знаят, че в тази част от сезона сделките са трудни и скъпи. Точно двамата човека, и особено Малдини, които докараха играчи , които са с поне двойни цени в момента, няма как да им правим каквито и да е забележки. Отделно , че заплатите са на половина. Мен ме е яд единствено за Донарума и Кеси, можеха да внесат малко пари в касата на клуба .

Ние се нервираме, но за клуба сезона с класиране в ШЛ си го водят положителен. Само ние си оставаме разочаровани предвид обстоятелствата и слабата форма на опонентите.
...

А Паоло докара страшно много талаш в отбора също така:

Миранте, Дуарти, Бало Туре, Бакайоко, Крунич, Салемакерс, Диаз, Месиас, Пелегри, Лазетич… това са цели 10 неудачни трансфера. Сериозна цифра за 3 години управление.
Дуарти не съм сигурен кой го взе, но финансовата загуба не беше голяма предвид амортизацията.

Бакайоко е наем, Диаз е наем, Пелегри е наем. Месиас е наем. Миранте мисля също е наем ? Виждаш ли тенденцията ? Като няма пари - наеми на каквото можем.
Лазетич още никой даже не го е видял/ Бало Туре е ясен , че беше пълнеж и ще е оборотен играч. Едва ли ще ни вкара в особена загуба предвид колко струваше.

Салемакерс струва повече от двойно на това, което платихме. В един момент беше 20 млн. някъде, което е 4 пъти цената платена за него. Крунич и той е с по-висока моментна цена от платената.

Вижда се ясно как работи клуба с Елиът - малки инвестиции с минимален риск. Ако от някъде се и позкарат малко пари - бонус. Играчите са такива, треньора и той - за малко пари и да не мрънка за футболисти. Не ме разбирай погрешно, аз Пиоли не го понасям, но в тази ситуация и с такива параметри по-добър няма да дойде.

Стабилизираха ли клуба - да, трофеи ще видим ли скоро с подобна политика - вероятно не. Отделно в ШЛ ще сме боксова круша. Доколкото четох освен ако не вземем титлата сме в 4та урна пак. Помните какво се пада като си там и чии юноши ни преподаваха футбол като гости.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4070
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Casciavit » 11 апр 2022, 08:03

Ne13sta написа:
11 апр 2022, 00:43


Иначе зимата нямаше бюджет, защото Малдини и Масара изпуснаха играчи за над 100 млн. да си тръгнат без пари.

А Паоло докара страшно много талаш в отбора също така:

Миранте, Дуарти, Бало Туре, Бакайоко, Крунич, Салемакерс, Диаз, Месиас, Пелегри, Лазетич… това са цели 10 неудачни трансфера. Сериозна цифра за 3 години управление.
До оня ден "добре, че беше Паоло, да поправи грешките на Леомердо", днес "Паоло докара страшно много талаш в отбора". :)
Толкова ли е трудно да не изпадаш в крайности, ебаси. Не си на 17. Докато сме с Елиът и с този бюджет, ще има и подобни трансфери. Това не зависи от Паоло, нито от Пиоли.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от R. GULLIT » 11 апр 2022, 08:30

Не говорете за конспирации е Италия. Ще сбъркате сериозно с всяко мнение по темата.

"Конспирацията" е на ниво клуб, вътрешно. Нито в този, нито в предния мач съдии са оказали влияние върху нашата игра. Напротив, ние чакаме на тях да свирнат дузпичка в наша полза от половинка положение. И скачаме, че не го правели.
Ами, сетете се броят дузпи миналата и тази година в наша полза! Знаете ли защо са в пъти по-малко? Защото няма ситуация, от която да произлезе такава. Дори извън контекста на това, че събираха съдиите на два пъти заради зачестили случаи на дадени леки такива, ние не може да дадем повод дори за ВАР.
Та, когато нападението си го окуцееш на ниво клуб, час преди обявяване на групата за мача, значи нещо не е наред при нас. И то далеч не е докторско, защото за цяла седмица няма как да не се разберат доводите за "претоварването и умората". А още по-жалкото е, че в групичката е футболист, без минута футбол в краката си.
И здраво се хващам за думите на Радо, че на "тия просто не им се става шампион". Вече не смятам, че трябва да вадим претенции към съдийството в нашите мачове, защото само се изкарваме и пак се вкарваме в един и същи филм. А играта ни след Наполи отчетливо прилича на онази в първите 5 мача на Пиоли. Едно Нищо и Половинка за цвят.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 10.04.2022 | 21:45 ч. Торино - Милан Серия "А" 32 кръг

Мнение от Ne13sta » 11 апр 2022, 09:01

Casciavit написа:
11 апр 2022, 08:03
Ne13sta написа:
11 апр 2022, 00:43


Иначе зимата нямаше бюджет, защото Малдини и Масара изпуснаха играчи за над 100 млн. да си тръгнат без пари.

А Паоло докара страшно много талаш в отбора също така:

Миранте, Дуарти, Бало Туре, Бакайоко, Крунич, Салемакерс, Диаз, Месиас, Пелегри, Лазетич… това са цели 10 неудачни трансфера. Сериозна цифра за 3 години управление.
До оня ден "добре, че беше Паоло, да поправи грешките на Леомердо", днес "Паоло докара страшно много талаш в отбора". :)
Толкова ли е трудно да не изпадаш в крайности, ебаси. Не си на 17. Докато сме с Елиът и с този бюджет, ще има и подобни трансфери. Това не зависи от Паоло, нито от Пиоли.
Няма никакви крайности. Аз гледам и двете страни на монетата. Паоло докара ли доста по-добри играчи от Леомердо ? Да. Докара ли и много талаш ? Също да. В неговата тема съм описал, че от финансова гледна точка се е представил супер, но голяма част от играчите които докара просто не стават дори за резерви в Милан.

А до колегата по-горе. Само като видях Салемакерс и 20 млн. и спрях да чета. Съжалявам.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори