Спал - Милан (29. кръг)

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от Yosifov » 02 юли 2020, 08:41

Изображение

Ето защо нашите протестираха в края на мача... а защо нямаше ВАР е отделен въпрос....
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от Ne13sta » 02 юли 2020, 08:57

Е това не мога да си го обясня. Хем сме слаби, хем съдиите ни режат всеки втори мач. Тоя жълтодрешко явно го достраша да свири дузпа в 96-тата минута.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Милан
Мнения: 691
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 293 times
Been thanked: 74 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от Pacetoo » 02 юли 2020, 10:07

Веждата ще му се кара...

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от pippo » 02 юли 2020, 11:09

Нашите освен, че не могат да играят футбол, не могат и да протестират. Да му скочат всички на главата, пък да го видим какво ще прави и няма ли да гледа ВАР. Това е престъпление.

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от pippo » 02 юли 2020, 11:14

Ne13sta написа:
02 юли 2020, 08:57
Е това не мога да си го обясня. Хем сме слаби, хем съдиите ни режат всеки втори мач. Тоя жълтодрешко явно го достраша да свири дузпа в 96-тата минута.
Това ако беше за спинозната дърта курва, щеше да свири още преди да се е случило.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от Ne13sta » 02 юли 2020, 11:47

pippo написа:
02 юли 2020, 11:14
Ne13sta написа:
02 юли 2020, 08:57
Е това не мога да си го обясня. Хем сме слаби, хем съдиите ни режат всеки втори мач. Тоя жълтодрешко явно го достраша да свири дузпа в 96-тата минута.
Това ако беше за спинозната дърта курва, щеше да свири още преди да се е случило.
Е то там и с крак да я ритне, пак може да им свирят дузпа. :D

Аз не искам да ни подкрепят, просто да не ни късат главите по толкова безобразен и очеваден начин.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от zahari_acmilan » 02 юли 2020, 11:57

Само си припомнете каква дузпа дадоха на Гейналдо срещу Калабрия в последната минута за купата и тази вчера.... Няма лоби ...но и както казаха нашите мълчат като мишки....
Вижте Лацио. Малкия Индзаги всеки път реве публично от съдиите...наказват го да...Но Лацио този сезон има цели 15 дузпа отсъдени в тяхна полза....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от Rassilon » 02 юли 2020, 12:38

Capolavoro написа:
02 юли 2020, 08:35
Добре направих, че си легнах и си спестих поредното фиаско.

Милан вече не съществува, останало е само името му.
За фиаското съм съгласен, за другото - не. Не ни отива да сме толкова примирени, въпреки положението в което се намираме в момента.

Предварително се извинявам за клишето и не, с него не целя да обидя никого, но, истинският привърженик подкрепя отбора си във всякакви моменти и времена. В лоши и добри такива, в тъга и радост.

forza forza

П.п. Разбира се, че критиките (обосновани такива) не трябва да се спестяват. Както е казано - "в спора се ражда истината".

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от Capolavoro » 02 юли 2020, 12:48

Rassilon написа:
02 юли 2020, 12:38
Capolavoro написа:
02 юли 2020, 08:35
Добре направих, че си легнах и си спестих поредното фиаско.

Милан вече не съществува, останало е само името му.
За фиаското съм съгласен, за другото - не. Не ни отива да сме толкова примирени, въпреки положението в което се намираме в момента.

Предварително се извинявам за клишето и не, с него не целя да обидя никого, но, истинският привърженик подкрепя отбора си във всякакви моменти и времена. В лоши и добри такива, в тъга и радост.

forza forza

П.п. Разбира се, че критиките (обосновани такива) не трябва да се спестяват. Както е казано - "в спора се ражда истината".
Какво можем да направим ние феновете, когато чичо Иван иска да ни убеди, че Симон Кяер и Алексис Салемакерс ще вдигнат ушатата и трябва само да сме търпеливи :)

Клубът е прогнил на най-високо ниво, което е и причината резултатите на терена да са такива. Ако ще и сто стадиона да построят, когато нямаш ясна идея как да похарчиш парите през лятото, няма да дойдат успехите. Ние изхарчихме толкова много милиони от китаеца насам, че можехме да сглобим отбор поне за второ място в Калчото, но ние отново четем изказвания "целта е да сме по-напред от седмото място".
Изображение

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от Rassilon » 02 юли 2020, 13:14

Съгласен съм. Отново моля да не бъда разбран погрешно. Не мисля, че има някой който да отрича политиката на ръководството. :)

Мисълта ми е, че не бива да се изоставя отбора откъм подкрепа. Не мисля и, че някой тук го прави. Няколко пъти съм си говорил с хора от "Курва Суд" и макар и да сме имали различия за някои неща (което според мен е нормално), като цяло - всички привърженици сме на едно мнение, или поне по - голямата част от нас де.

forza

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от nik » 03 юли 2020, 00:11

zahari_acmilan написа:
02 юли 2020, 11:57
Само си припомнете каква дузпа дадоха на Гейналдо срещу Калабрия в последната минута за купата и тази вчера.... Няма лоби ...но и както казаха нашите мълчат като мишки....
Вижте Лацио. Малкия Индзаги всеки път реве публично от съдиите...наказват го да...Но Лацио този сезон има цели 15 дузпа отсъдени в тяхна полза....
Полза от рев Няма да има . То веждата като прочете само името Милан , му се присира ( за рев да не говорим ) , ти чакай този педал да разпореди на утрепките си да ни свирят по правилата....

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 03 юли 2020, 00:22

nik написа:
03 юли 2020, 00:11
Полза от рев Няма да има . То веждата като прочете само името Милан , му се присира ( за рев да не говорим ) , ти чакай този педал да разпореди на утрепките си да ни свирят по правилата....
Яко комплексирани са от нас, като се започне от шефовете и се стигне до феновете им. Последното го усетих от първо лице и се наложи да влагам цялото си красноречие на италиански, та да избегна някоя директна обида. :D
PIOLI VATTENE!!!

TizianoCrudelli
Любител на футбола
Мнения: 6
Регистриран: 02 юли 2020, 01:24
Been thanked: 1 time

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от TizianoCrudelli » 03 юли 2020, 00:41

Привет драги съфорумници,съгрупници,съратници,съмишленици.. абе както щете 😁
Новорегистриран съм, но това съвсем не значи, че не следя форума, тъкмо обратното. Ще си позволя, да направя лек анализ на снощното фиаско с марка Милан.. за кой ли пореден път!
На кратко старата песен на нов гласец. Бях позабравил колко мъка имаше на този свят а и в любимият ми отбор, особено изразена ако срещу нас стоят отборчета от селски произход! То не беше ритане, то не беше търкаляне, симулации, приоми от други бойни спортове, направиха всичко възможно да ни осакатят и тръгнат с трите точки УВИ, не им се получи. Това обаче не може да заличи елементарния начин, по който ни поведоха, безхаберния и безидеен футбол, който се проповядваше в огромна част от мача! Наистина не ми е дадено да знам какви наставления дава кабриото преди мача и на почивката, но това, което се показва на терена е продукт, несъотвестващ на марката и името Милан. Предстоят ни тежки 3-4 мача, в които ако не се отърсим от това безхаберие, апатия и безодейност пред противниковото наказателно, разчитаме на неспокосани отигравания и подаръци от страна на противника, нищо добро не ни очаква.

FORZA MILAN

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: Спал - Милан (29. кръг)

Мнение от DF » 03 юли 2020, 10:49

Не сме достатъчно ефективни. Снощи гледах Аталанта и ми направи впечатление, че не създават много положения, но пък за сметка на това са страшно ефективни. Ние имахме 30+ удара към вратата на Спал, но колко бяха наистина опасни... Сигурно е трудно да се играе срещу отбор, който е паркирал автобуса, а и културиста Дабо направи мача на живота си, но това не е оправдание.

Отговори