Дженаро Гатузо

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Дженаро Гатузо

Мнение от R. GULLIT » 02 юни 2018, 18:40

Старши треньор
Роден на 09.01.1978г, Кориляно, Калабрия
Изображение

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от iLDiavolo » 08 юни 2018, 09:15

Предлагам този портрет за заглавния пост на темата :)

Изображение
#weareacmilan

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от Capolavoro » 29 юни 2018, 11:58

Не знам дали е идея на Рино, ама треньор на вратарите става Валерио Фиори. :lol: Този освен да научи Донарума как се стои на пейката друго едва ли ще успее.
Изображение

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от cinzano » 29 юни 2018, 13:42

Capolavoro написа:
29 юни 2018, 11:58
Не знам дали е идея на Рино, ама треньор на вратарите става Валерио Фиори. :lol: Този освен да научи Донарума как се стои на пейката друго едва ли ще успее.
С изявите му от миналия сезон и стига да не накажат Рейна, може и да му се наложи да се научи на търпение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 02 юли 2018, 12:46

Маестрото е без собствена тема, но май пак плете някакви интриги. Припомня как Милан не проявили търпение към него, но добавя, че Гатузо го съветвал да не твърди, че съставът е силен, защото не бил такъв. Поне това си превеждам.
https://gianlucadimarzio.com/it/montell ... masto-male
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от Capolavoro » 02 юли 2018, 13:20

Правилно си го превел, въпросът е дали наистина го е казал, ама няма да се учудя от такъв нагъл човек, без реална самооценка.
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 02 юли 2018, 13:28

Е, казал го е, той Ди Марцио дори за трансферите рядко публикува непроверена информация, какво остава за интервюта. И за Сампдория даже е плещил някакви нелепици, на които се дивят техните фенове. Това си е за мен напълно умишлена провокация, прави проблем на Гатузо, който ще трябва непрестанно да отговаря на журналистически въпроси защо е казал това, вярва ли го и т.н. Нищо друго не може да се очаква от този деградирал клоун, уволнен два пъти за половин година.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от zahari_acmilan » 09 юли 2018, 15:03

не ми се мисли какво как Гатузо ще води подготовката. Нито знае, дали ще играем в ЛЕ или Не, не се знае кой ще е собственик, пари за трансфери ще има или няма, дали ще се продават играчи или не, та той дори не знае дали хората над него като Фасобели, че и дори самия той след 1-2 седмици ще са още в клуба. За капак съм сигурен ,че играчите ще го скъсат от въпроси какво става, и ще като между чук и наковалня.
Горкия Рино, а някои хора искат сериозно име на чело на Милан. Как да стане.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от R. GULLIT » 09 юли 2018, 16:40

Ако мислиш, че няма готови отговори за това...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 09 юли 2018, 17:12

Gattuso: "I always said that we need an alternative wide midfielder and a mezzala with the same characteristics of Kessie.
Gattuso: "Halilovic? I see him as a mezzala with characteristics that are totally different to Kessie."
Доста показателно, струва ми се. :lol:
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от zahari_acmilan » 09 юли 2018, 19:58

Day 1 :lol:

Изображение
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от Capolavoro » 09 юли 2018, 20:48

Хахаха
Изображение

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от geo0rgi » 09 юли 2018, 21:03

zahari_acmilan написа:
09 юли 2018, 19:58
Day 1 :lol:

Изображение
Чувството когато осъзнаеш,че Калинич и Бака са в твоя отбор :D

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 10 юли 2018, 00:32

На Гатузо му е lo60 или защото е видял 1) центриране на Абате /"най-простото обяснение обикновено е вярното"/, 2) контраатака, организирана от Бона /ще оставя на другиго шегата за дилемата Алегриева между него и КР7/ или 3) грешно изписаното име на Чалханоглу на резервния екип. :D Калинич би бил основен заподозрян при подобна реакция, но не ми е известно дали не му се полага като на хърватски "национал" допълнителна почивка. Всъщност кога се връщат Сапата, Билия, Силва и т.н. , някой знае ли?

Иначе това за тримата защитници как го тълкувате? Рино не изтрая схемата даже два мача, а по-нататък всякакво прекрояване на постройката в хода на самите мачове биваше или 4-4-2, или 4-2-3-1. Идеята може да е свързана с Конти, знам ли. В обичайното ни 4-3-3 даже малко трудно човек може да си представи чисто теоретичната постановка на преминаване към трима ЦЗ, камо ли сполучливата реализация. Бонучи минава вдясно /?!?!/, за да действа РР на Монтеловата си позиция /noooooooooo!/, като в средата сме с Кеси и Билия, Кала/Конти и Бонавентура външни... халфове, а 3-4-3-то го довършват Сусо, Кутроне и Чалханоглу. На мен 3-5-2 ми се вижда съвършен абсурд с тези изпълнители и цялостния фон на последните над шест месеца от работата на Гатузо. Не че няма време да привлечем нови играчи, но не се очертава да са по-силни от наличните, та затова си чешам езика. :P
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Дженаро Гатузо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 юли 2018, 17:43

Хищните медии в характерен маниер експлоатират ситуацията ни кръвожадно. Хайде сега да измислят нещо и за Романьоли, то е ясно, че Бонучи е в Париж, а Гатузо пере пари.
Gattuso in money-laundering investigation

There are more problems for Milan, as Gennaro Gattuso appears in a list of people under investigation for money-laundering.

The Coach owned 35 per cent of the Tre Olmi pig farm based in Gallarate and which went bankrupt in May 2014.

There are 42 people under investigation for fraudulent transfer of money and money laundering.

Milan Coach Gattuso was a minority shareholder from November 2011 to December 2013, so had left several months before the bankruptcy.

Of the 45 under investigation, eight have been arrested and seven are on house arrest, but Pasquale Motta is the only one currently being held in custody.

Milan are currently in the process of finding a new Board of Directors, as President Yonghong Li defaulted on his debts and US hedge fund Elliott Management effectively repossessed the club.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Отговори