Марко Джампаоло

dadino
Фен на Милан
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 66 times
Been thanked: 70 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от dadino » 07 окт 2019, 13:38

Paolo3defend написа:
07 окт 2019, 13:34
Принципно и Вили Вуцов ще е по-добре от коверчанската пияница.
Трудно се определя кой треньор е добър и кой не. По - скоро, според мен, правилният термин е подходящ. Спойката между треньор и играчи е най - важното нещо. Просто трябва да си паснат. Естествено, има и такива, които наистина не стават, но не мисля, че Джампаоло е един от тях.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 77 times
Been thanked: 283 times

Мнение от George Weah » 07 окт 2019, 13:42

dadino написа:
07 окт 2019, 13:38
Paolo3defend написа:
07 окт 2019, 13:34
Принципно и Вили Вуцов ще е по-добре от коверчанската пияница.
Трудно се определя кой треньор е добър и кой не. По - скоро, според мен, правилният термин е подходящ. Спойката между треньор и играчи е най - важното нещо. Просто трябва да си паснат. Естествено, има и такива, които наистина не стават, но не мисля, че Джампаоло е един от тях.
Уточни какво значи "става", ако под тази дума визираш да е треньор на отбор без никакви очаквания, дето 9-10 място за него си е супер постижение или треньор на отбор от ранга на Болоня и Каляри, дето нов сезон в елита догодина ще супер резултат, то значи Джампаоло наистина става. Но иначе...погледни каква каша е само положението и как той не знае изобщо какво да направи, а това с червения картон дори няма да го коментирам...тотално го е отнесъл вихъра!

dadino
Фен на Милан
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 66 times
Been thanked: 70 times

Мнение от dadino » 07 окт 2019, 13:59

George Weah написа:
07 окт 2019, 13:42
dadino написа:

Уточни какво значи "става", ако под тази дума визираш да е треньор на отбор без никакви очаквания, дето 9-10 място за него си е супер постижение или треньор на отбор от ранга на Болоня и Каляри, дето нов сезон в елита догодина ще супер резултат, то значи Джампаоло наистина става. Но иначе...погледни каква каша е само положението и как той не знае изобщо какво да направи, а това с червения картон дори няма да го коментирам...тотално го е отнесъл вихъра!
"Става" , ако вижда проблемите и опитва да ги реши. Джампаоло усеща кое не е наред и аз виждам, че се опитва да направи нещо. Отначало пробва с една схема, после промени малко нещата. В първите мачове защитата ни бе на прилично ниво, но атаката много зле. Срещу Интер и Торино се опита да насити нападението, но някъде там изгуби баланса, а с това дойдоха и 3-те загуби, играчите се напрегнаха. Освен това повечето са на около 20 години, така че има и психологически проблеми. Опитва се, сменя това-онова, да, тежко е да търпим тази игра, но, според мен, има голям шанс да успее да я подобри. Не мисля, че не знае какво прави, има си стил на водене на мач, както и всеки треньор го има. Гатузо също знаеше какво прави, въпреки, че отново хората говореха, че не знаел къде се намира. Просто тези хора са професионалисти, с това си изкарват хляба и малко, или много мислят по - различно от нас.

Смятам, че ние феновете прекалено емоционално и нетърпеливо вземаме решения, което е нормално. Трябва да има спокойствие в отбора, а това няма да стане със смяна на треньори през 10 мача. И то треньори, които нямат опит.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 314 times
Been thanked: 2072 times

Мнение от cuorerossonero » 07 окт 2019, 14:08

dadino написа:
В нашия случай никак не е трудно да се определи, че Джампаоло меко казано не е добър и не става. От където и да го погледнеш - НЕ СТАВА!
Лекторът е от три месеца при нас, а играта е отвратителна, резултатите са отвратителни, феновете не го искат, футболистите не го искат, а вече и ръководството - в лицето на Елиът - не го иска.
Говореше едно, а не направи нищо от това, което говореше, дори не се опита. Изборът му на титуляри е потресаващ, не спира да се чуди кой да играе и като какъв да играе, индивидуалната форма на 90% от играчите е потресаваща, Леао не знам какво трябваше да направи, за да излезе титуляр в Генуа, а Пакета', който е най-техничният и способен на импровизации халф в отбора, му идва "прекалено бразилец".
На всичкото отгоре, очакванията към отбора му се струват прекалено големи, а напрежението - прекалено потискащо и влияещо негативно. Бърка си в носа по време на мачовете и се излага като пълен клоун по време на интервютата след тях, говорейки пълни простотии, от които дори журналистите избухват в смях и започват откровено да му се подиграват. Та тоя го бъзикнаха дали е доволен от поведението на Милан с предимство в резултата и с човек повече на терена в Генуа и той дебилно отговори, че Дженоа са били с човек повече. facepalm Извинявай, но това е обидно! По-голям позор аз не бях виждал в Милан никога. Никога! :(
И без да се заяждам, след като ти изредих 10 аргумента, поради които Джампаоло е пълен фейл, бих бил доволен да ми напишеш едно нещо, поради което заслужава да му се даде шанс. Но ако може да е различно от това, че по принцип така се прави!

П.П. Мда, видях, писал си. :D
"Quando indossiamo questa maglietta rappresentiamo noi ma anche milioni di tifosi in tutto il mondo. E' fondamentale per noi dare il massimo".

Davide Calabria.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд

Мнение от George Weah » 07 окт 2019, 14:16

dadino написа:
07 окт 2019, 13:59
George Weah написа:
07 окт 2019, 13:42

"Става" , ако вижда проблемите и опитва да ги реши. Джампаоло усеща кое не е наред и аз виждам, че се опитва да направи нещо. Отначало пробва с една схема, после промени малко нещата. В първите мачове защитата ни бе на прилично ниво, но атаката много зле. Срещу Интер и Торино се опита да насити нападението, но някъде там изгуби баланса, а с това дойдоха и 3-те загуби, играчите се напрегнаха. Освен това повечето са на около 20 години, така че има и психологически проблеми. Опитва се, сменя това-онова, да, тежко е да търпим тази игра, но, според мен, има голям шанс да успее да я подобри. Не мисля, че не знае какво прави, има си стил на водене на мач, както и всеки треньор го има. Гатузо също знаеше какво прави, въпреки, че отново хората говореха, че не знаел къде се намира. Просто тези хора са професионалисти, с това си изкарват хляба и малко, или много мислят по - различно от нас.

Смятам, че ние феновете прекалено емоционално и нетърпеливо вземаме решения, което е нормално. Трябва да има спокойствие в отбора, а това няма да стане със смяна на треньори през 10 мача. И то треньори, които нямат опит.
Е как да ти кажа, аз съм сигурен, че ако приятелката ми или на бат' Радо жената седнат да гледат мача/мачовете със сигурност и те ще видят, че нещо не е наред и че трябва да се направят промени, то не е нужно да си футболен запалянко за да го видиш това нещо, какво пък да кажем за треньор. Това обаче не е никакво оправдание, ако беше дошъл на пожар 1 ден преди началото на сезона - ок, да приемем, че му трябва време, той имаше цели 3 месеца да започне подготвен сезона, да има ясна представа с кои ще играе, какво ще правим, той...тотално се провали в това, а всичките промени дето сега прави са просто някакъв отчаян опит да спаси положението и то този опит е повече от неуспешен - с всеки изминал мач играем по зле! И ако приемем, че има шанс да бием Лече с някое 1:0, я с някоя дузпа, я с някой индивидуален пробив тип този на Ернандез/Леао срещу Фиорентина, то ти сериозно колко точки мислиш, че можем да вземем след това от мачовете с Рома, Наполи, Ювентус и Лацио? Аз съм почти сигурен, че ще са 0!

Също така казваш, че са професионалисти - е бива ли един професионалист да излезе пред камерите и да не знае отбора му с колко души е играл до края на мача? Как той противодейства на играчите на противниковия отбор, като не знае кои играчи са на терена и кои не са? И не, не мисля, че има как да се е объркал...

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 11:41

Местете темата, уволнен е.

Аз няма какво да кажа освен - това е КАТЕГОРИЧНО най слабия треньор, който съм виждал начело на Милан, Монтела и Гатузо бяха като гении в сравнение с него.

Да видим кой ще е заместника!

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Мнение от hpetrov » 08 окт 2019, 11:50

Ciao бай Марко и сбогом Бонера! Никога да не се връщате!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1096 times
Been thanked: 801 times

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 12:08

hpetrov написа:
08 окт 2019, 11:50
Ciao бай Марко и сбогом Бонера! Никога да не се връщате!
Очаквам да ни залипсват съвсем скоро.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 674 times
Been thanked: 1012 times

Мнение от Ne13sta » 08 окт 2019, 12:27

Никога не бях гледал по-слаб Милан. Стига да не го заместим с Пиоли съм убеден, че ще имаме възход!
Изображение

Потребителски аватар
Domo arigato
Фен на Калчото
Регистриран: 05 юни 2018, 02:11
Has thanked: 136 times
Been thanked: 34 times

Мнение от Domo arigato » 08 окт 2019, 12:44

Paolo3defend написа:
08 окт 2019, 12:27
Никога не бях гледал по-слаб Милан. Стига да не го заместим с Пиоли съм убеден, че ще имаме възход!
Айде, е а ни майката с т'ва изказване. :lol: :lol:

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 674 times
Been thanked: 1012 times

Мнение от Ne13sta » 08 окт 2019, 12:46

Domo arigato написа:
08 окт 2019, 12:44
Paolo3defend написа:
08 окт 2019, 12:27
Айде, е а ни майката с т'ва изказване. :lol: :lol:
Да, колега, аз съм виновен, че Малдини и Бобан са откровени ид*оти...
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 42 times
Been thanked: 484 times

Мнение от zahari_acmilan » 08 окт 2019, 13:25

Marco Giampaolo was in charge at #ACMilan for 111 days, the least of any head coach who started a season in the club's history.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 13:27

Спри, не си отивай, ще ми бъде тъжно!
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 14:23

Уволнение, не са успели да го навият за взаимно съгласие.
Изображение

Потребителски аватар
Ivanchenko
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 117 times
Been thanked: 146 times

Мнение от Ivanchenko » 08 окт 2019, 14:34

Capolavoro написа:
08 окт 2019, 14:23
Уволнение, не са успели да го навият за взаимно съгласие.
Махна се от Сампдория, къде си беше подредил отбор и се представяше добре спрямо очакванията към отбора. Нормално е сега да си иска обезщетение.

Отговори