Марко Джампаоло

Totev
Фен на Калчото
Мнения: 350
Регистриран: 06 авг 2018, 23:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 47 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Totev » 08 окт 2019, 23:36

И май ни очаква много страдание още.Не знам но ми намирисва все по често на серия б.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от drzzd » 08 окт 2019, 23:36

Напълно логично уволнение. Имах някакви очаквания за този треньор, особено след изказването на ред специалисти през лятото. Четох доста за тактиките, които прилага и очаквах положителна промяна в отбора. Такава имаше в лятната подготовка, когато се видя, че футболистите изнасят бързо топката и бяха значително по-опасни в нападение, отколкото при Гатузо. Уви, с началото на сезноа всичко това изчезна много бързо.

Сред хората съм, които изчакваха, за да дадат своята оценка на база на поне няколко мача под ръководството му, като не съм искал да го съдя и да бъда краен към него, но той не промени по никакъв начин лицето на Милан. Най-вече след срамните резултати. Този човек не е за голям отбор, както някой бе казал през лятото. Мисля, че Саки бе човекът.

Лошото е, че Пиоли поне според мен няма да надгради. Не и с играчи без никаква психика и борбеност. Не и с отбор без изявен лидер. Не и с отбор без опит в големите мачове.

Преди година-две бях казал за един ужасен кръг, в който отбора се върти. Ами тази въртележка продължава с пълна сила. Треньори, ръководство, играчи... всичко се сменя, но не и лицето на Милан.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 23:40

drzzd написа:
08 окт 2019, 23:36
Напълно логично уволнение. Имах някакви очаквания за този треньор, особено след изказването на ред специалисти през лятото. Четох доста за тактиките, които прилага и очаквах положителна промяна в отбора. Такава имаше в лятната подготовка, когато се видя, че футболистите изнасят бързо топката и бяха значително по-опасни в нападение, отколкото при Гатузо. Уви, с началото на сезноа всичко това изчезна много бързо.

Сред хората съм, които изчакваха, за да дадат своята оценка на база на поне няколко мача под ръководството му, като не съм искал да го съдя и да бъда краен към него, но той не промени по никакъв начин лицето на Милан. Най-вече след срамните резултати. Този човек не е за голям отбор, както някой бе казал през лятото. Мисля, че Саки бе човекът.

Лошото е, че Пиоли поне според мен няма да надгради. Не и с играчи без никаква психика и борбеност. Не и с отбор без изявен лидер. Не и с отбор без опит в големите мачове.

Преди година-две бях казал за един ужасен кръг, в който отбора се върти. Ами тази въртележка продължава с пълна сила. Треньори, ръководство, играчи... всичко се сменя, но не и лицето на Милан.
Саки каза това за Джампаоло, както и че бил някакъв невиждан тактик и режисьор направо на събитията, а то излезе...точно едно нищо!

Иначе Пиоли да успее да докара нивото на отбора до това, което беше при Гатузо пак ще е някакво надграждане, че при Джампаоло просто стана някаква пропаст, в която всичко потъваше! Та ние едва бихме Верона, които цял мач играха с 10 души...

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 09 окт 2019, 14:03

Ариго Саки смята за отличен избора на клуба
“Паоло е точният човек за поста. Той е много близък с тифозите. Важно е да му се даде необходимата свобода да взима решения”, заяви Саки пред Domenica Sportiva.

“Джампаоло пък изключителен - той е като онези хора, които са едновременно и сценаристи, и режисьори”, добави 73-годишният вече италианец.
Още се чудя на каква база ги каза тия работи Саки...явно лафа "старост-нерадост" е неслучайно измислен от хората :)

Потребителски аватар
Altafini
Фен на Милан
Мнения: 566
Регистриран: 30 юли 2018, 13:02
Has thanked: 28 times
Been thanked: 96 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Altafini » 09 окт 2019, 14:08

За 111 дни начело 55 страници не са зле. :D

Потребителски аватар
Simov
Фен на Милан
Мнения: 697
Регистриран: 04 юни 2018, 20:36
Has thanked: 434 times
Been thanked: 71 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Simov » 09 окт 2019, 14:40

Altafini написа:
09 окт 2019, 14:08
За 111 дни начело 55 страници не са зле. :D
Джампаоло не можа да напише история с клуба, но във форума успя! Вероятно и не само в нашия. :lol:

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от vik rossonero 96 » 09 окт 2019, 14:43

Интересното е, че доскорошният отбор, който Коверчанов тренира са с 6 загуби от 7 мача и също уволниха треньора. Явно такъв батак е оставил този гений, че успя да съсипе два отбора едновременно този сезон.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 09 окт 2019, 14:52

vik rossonero 96 написа:
09 окт 2019, 14:43
Интересното е, че доскорошният отбор, който Коверчанов тренира са с 6 загуби от 7 мача и също уволниха треньора. Явно такъв батак е оставил този гений, че успя да съсипе два отбора едновременно този сезон.
То нищо чудо и да се върне там, те мисля, че още никого не са назначили, а той е вече свободен :)

Ако се поотпусне малко и почне да следи какво става на терена, може и да ги спаси от изпадане, нещо, което не съм убеден, че щеше да успее да направи с нас :)

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Capolavoro » 09 окт 2019, 15:07

George Weah написа:
09 окт 2019, 14:52
vik rossonero 96 написа:
09 окт 2019, 14:43
Интересното е, че доскорошният отбор, който Коверчанов тренира са с 6 загуби от 7 мача и също уволниха треньора. Явно такъв батак е оставил този гений, че успя да съсипе два отбора едновременно този сезон.
То нищо чудо и да се върне там, те мисля, че още никого не са назначили, а той е вече свободен :)

Ако се поотпусне малко и почне да следи какво става на терена, може и да ги спаси от изпадане, нещо, което не съм убеден, че щеше да успее да направи с нас :)
Бат' Рино ще поеме Самп. Вчера са имали успешни разговори, но се е оттеглил да мисли в покоите си.
Изображение

Потребителски аватар
levvel
Фен на Калчото
Мнения: 265
Регистриран: 04 юни 2018, 15:09
Has thanked: 150 times
Been thanked: 19 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от levvel » 09 окт 2019, 16:09

Capolavoro написа:
09 окт 2019, 15:07
George Weah написа:
09 окт 2019, 14:52


То нищо чудо и да се върне там, те мисля, че още никого не са назначили, а той е вече свободен :)

Ако се поотпусне малко и почне да следи какво става на терена, може и да ги спаси от изпадане, нещо, което не съм убеден, че щеше да успее да направи с нас :)
Бат' Рино ще поеме Самп. Вчера са имали успешни разговори, но се е оттеглил да мисли в покоите си.
Да видим ще го измисли ли ... :D

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от vik rossonero 96 » 09 окт 2019, 16:56

CdS пишат, че Лектора обяснявал пред шефовете преди да го уволнят, че ако му се даде време ще оправи нещата. :D Сигурно е имал предвид, че ще пита нашия статистик след мачовете с колко души са завършили и двата отбора. facepalm
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 09 окт 2019, 18:06

vik rossonero 96 написа:
09 окт 2019, 16:56
CdS пишат, че Лектора обяснявал пред шефовете преди да го уволнят, че ако му се даде време ще оправи нещата. :D Сигурно е имал предвид, че ще пита нашия статистик след мачовете с колко души са завършили и двата отбора. facepalm
Той дали изобщо е знаел каква програма предстои? Съмнявам се, иначе как ще каже, че ще оправи нещата, като предстоят мачове с Лече, Рома, СПАЛ, Лацио, Ювентус и Наполи??? Това са общо 18 точки, от тях той щеше да вземе 4 вероятно и то при положение, че дадат някоя и друга дузпа, иначе не се знае...можеше и 3 да са или дори 2...

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от zahari_acmilan » 09 окт 2019, 19:07

Много хубаво написано

https://www.football-italia.net/145066/ ... mobile=off
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от cap7ainjack » 09 окт 2019, 20:21

zahari_acmilan написа:
09 окт 2019, 19:07
Много хубаво написано

https://www.football-italia.net/145066/ ... mobile=off
Много точно...

Милан изобщо не е в добри ръце. След още 1-2 години на провали ± евентуален нов стадион или не, да се надяваме, че на Елиът ще им писне и ще продадат отбора

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Forze » 13 окт 2019, 21:03

Като цяло не се водя от подготвителните мачове, но равенството с Чезена ме остави с лоши впечатления, все пак си казах, че трябват поне 5-6 официални мача, но в тях само се видя, че футболистите не го слушат. Е оказа се, че Джампаоло не притежава личностните качества да води голям отбор. Направи ми добро впечатление с Емполи в сезон 2015/2016, но явно са карали по инерция от Сари. Със Сампдория успя да ни победи три пъти и явно това е впечатлило ръковдството ни, но за нещастие Джампаоло не успя да направи следващата крачка нагоре и се провали. Даже сега, ако погледнем към лятото на миналата година излиза, че Гатузо правилно не е освободен, въпреки че и аз исках да го сменим възможно най-бързо.

Лошо начало за Паоло и компания... дано вторият им избор е правилен.

Отговори