Марко Джампаоло

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от hpetrov » 08 окт 2019, 15:28

Ivanchenko написа:
08 окт 2019, 14:34
Capolavoro написа:
08 окт 2019, 14:23
Уволнение, не са успели да го навият за взаимно съгласие.
Махна се от Сампдория, къде си беше подредил отбор и се представяше добре спрямо очакванията към отбора. Нормално е сега да си иска обезщетение.
Oще повече, ако се окаже вярно това, че е работил под "натиск" за толериране на определени играчи. И сега изгаря като "бушон". Дано, ако наистина е имало подобно вмешателство и съвети да го обяви публично и гениите да си сърбат попарата!

Sir John
Фен на Калчото
Мнения: 335
Регистриран: 31 юли 2019, 13:50
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Sir John » 08 окт 2019, 15:37

Вмешателството според мен беше да пусне на полувремето Пакета и Леао.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 16:17

Ако наистина е имало вмешателство, значи, ако Джампаоло си свали гащите подобно на Ван Гаал там ще има само следа от топки, които са били поради някаква причина премахнати!

Какво значи вмешателство? Аз ще съм треньор и някой ще ми нарежда да пускам Сюлейман Некадърни, демек ще излизам всеки мач с човек по малко? И ако не го направя, какво? Ще ме уволнят? Еми...то така и така, по един или друг начин ще се стигне до там, ето то даже се и стигна!

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Kaiser Franco » 08 окт 2019, 16:42

Чао, безумнико. Най-много да липсваш на онзи индивид със суринамския никнейм.
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от zahari_acmilan » 08 окт 2019, 17:41

Ди Марцио:

Джампаоло и екипа му са се сбогували с играчите на Миналело и са опразнили шкафчетата си...

Турчи , треньора на вратарите ще остане в екипа на Пиоли, другите треньори напускат с Джампо...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Ne13sta » 08 окт 2019, 18:17

Този е*а майката на целия отбор за 7 мача. Миналата година поне Пьонтек и Пакета играеха, Алесио беше бетон, а Сусо ако не друго започна силно сезона. При Коверчанов и 4-мата бяха пълна трагедия. Може би без Пакета на моменти. Отделно Калабрия показа супер незаинтересованост, а нападението беше отслабено с продажбата на Кутроне. Именно по настояване на лектор “Снощи вино пих”.

Общо взето, каквото можеше да се обърка, се обърка. На този субект трябва да му бъде издадена ограничителна заповед за Миланело и никога повече да не доближава това място. Лекции на Коверчано и това е. Шоуто е гарантирано. Разбрахме защо залите винаги били пълни. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от zahari_acmilan » 08 окт 2019, 20:35

ОФИЦИАЛНО'
Марко Джампоало не е треньор на Милан !
https://www.acmilan.com/it/news/media/2 ... -giampaolo
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от cuorerossonero » 08 окт 2019, 21:13

Даже нямам сили и да го напсувам.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от zahari_acmilan » 08 окт 2019, 21:29

Уволниха го с 3 изречения и 2 реда в Официалния сайт..... Дълги и забележителни като престоя му
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 21:36

Между другото някой спомня ли си какви точно му бяха думите там при изцепката с червените картони, че изгубих видеото и не мога да го намеря?

Питам, защото на мен все още ума ми не може да го побере как човек, взимащ такива пари, на такова ниво във футбола, може да се изложи така, че то на Струмска Слава Радомир и Бдин Видин треньорите не биха направили такава изцепка...

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от geo0rgi » 08 окт 2019, 21:42

George Weah написа:
08 окт 2019, 21:36
Между другото някой спомня ли си какви точно му бяха думите там при изцепката с червените картони, че изгубих видеото и не мога да го намеря?

Питам, защото на мен все още ума ми не може да го побере как човек, взимащ такива пари, на такова ниво във футбола, може да се изложи така, че то на Струмска Слава Радомир и Бдин Видин треньорите не биха направили такава изцепка...
Мисля, че се оказа, че изобщо не е разбрал, че сме били с човек повече срещу Дженоа. Тотално се сдуха Джамполо още след първия мач, когато разбра, че тук се гонят някакви цели, а не си играем за здраве.

На теория може и много да ги знае нещата, но на практика беше кръгла нула. Как успя да свали нивото на всеки един футболист, ума не ми го побира. Дори и Монтела и Гатузо успяха да вдигнат нивото на определени футболисти.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от cuorerossonero » 08 окт 2019, 21:59

George Weah написа:
08 окт 2019, 21:36
Между другото някой спомня ли си какви точно му бяха думите там при изцепката с червените картони, че изгубих видеото и не мога да го намеря?

Питам, защото на мен все още ума ми не може да го побере как човек, взимащ такива пари, на такова ниво във футбола, може да се изложи така, че то на Струмска Слава Радомир и Бдин Видин треньорите не биха направили такава изцепка...
В темата за мача с Дженоа го коментирахме, след като Сашо постна клипа от Фейсбук:
cuorerossonero написа:
06 окт 2019, 14:45
Dawnweaver написа:
06 окт 2019, 14:34
За босите в италианския , какво е сътворил ?
Питат го дали го е задоволило воденето на мача при предимство в резултата и предимство от човек повече и чичо с празен поглед репликира: "Но те бяха с предимство от човек в повече!"
Словоредът е такъв, че смисълът е: "Ама ТЕ бяха тези, дето бяха с човек в повече!".
Кратка тъпа пауза, след което тези в студиото почнаха да се хилят, а тоя дето питаше, се наложи да уточни какво пита, за да се сети чичо, че е имало период, в който Милан все пак е бил с човек повече на терена и да почне да ръси стандартните простотии за прекалената ни отпуснатост и т.н..

Абсолютна трагикомедия. :(
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 22:00

geo0rgi написа:
08 окт 2019, 21:42
George Weah написа:
08 окт 2019, 21:36
Между другото някой спомня ли си какви точно му бяха думите там при изцепката с червените картони, че изгубих видеото и не мога да го намеря?

Питам, защото на мен все още ума ми не може да го побере как човек, взимащ такива пари, на такова ниво във футбола, може да се изложи така, че то на Струмска Слава Радомир и Бдин Видин треньорите не биха направили такава изцепка...
Мисля, че се оказа, че изобщо не е разбрал, че сме били с човек повече срещу Дженоа. Тотално се сдуха Джамполо още след първия мач, когато разбра, че тук се гонят някакви цели, а не си играем за здраве.

На теория може и много да ги знае нещата, но на практика беше кръгла нула. Как успя да свали нивото на всеки един футболист, ума не ми го побира. Дори и Монтела и Гатузо успяха да вдигнат нивото на определени футболисти.
Да де, ама не си спомням точно как станаха нещата - той ли каза нещо от сорта, че след червения на Калабрия сме останали НИЕ с човек по малко, пък журналистите го поправиха или? Това ме интересуваше, как стигна до заветното заключение :D

А иначе, той ако чак след първия мач е разбрал, че тука се гонят цели, то...значи той трябва да е умсвеноизостанал. А на теория и аз знам как се играе тенис, ама...надали ще взема и точка срещу Федерер/Надал утре ако изляза срещу тях :D

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от geo0rgi » 08 окт 2019, 23:03

Между другото Джампаоло е успял и да подобри един рекорд - най-бързо уволненият треньор в историята ни със 111 дни престой в отбора.

ForZa_MiLaN94
Фен на Калчото
Мнения: 180
Регистриран: 08 май 2019, 00:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от ForZa_MiLaN94 » 08 окт 2019, 23:07

Довиждане! Тотално дърво като треньор! Сдъфкан и изплют квартален алкохолизиран чичак ,който съсипа и малкото изградени от Рино,като тактика и разработка на отбор и играчи. Свидетели сме на най-черните и мрачни дни от историята на клуба,сравними може би само със Сериа Б,но по продължителност тази декада е ненадмината и ужасна! Дано всичко тръгне нагоре,защото мноооого изстрадахме вече...Много.

Отговори