Милан - Лацио /Купа на Италия/

Juje

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от Juje » 24 апр 2019, 23:47

Така е, макар и Мацолени днес да закла един позорно слаб Милан, Лацио бяха доста по-добри и заслужено се класираха на финал. Явно Чалхан, Сусо и Гатузо си спретват тройки, и затова всеки мач двамата са на терена. Влизането на Конти за пореден път се оказа потресаващо, защото второто полувреме почти всички атаки бяха от неговата зона, а в първите 20 минути Милан беше размазан, за съжаление.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от zahari_acmilan » 24 апр 2019, 23:48

Майко мила ...2 на 12 удара във вратата за Лацио. Нашите просто не знаят как да направят голово положение. Толкова ялово нападание...ма то така като почнахме със 7 защитника и Сусо ,който не знае с момента какво е...
Сега и ако Торино ни ударят ,може на само извън ШЛ да сме ,а даже извън Европа...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от Ne13sta » 24 апр 2019, 23:48

Dawnweaver написа:
24 апр 2019, 23:45
Paolo3defend написа:
24 апр 2019, 23:38

Каква ирония бе човек ? Миналата година по това време имахме същия брой точки и бяхме на финал за купата. Айде стига сте го защитавали този Леонардо. Кръгла 0 е бил винаги. И преди и сега.

Фестър преди да изкука беше на светлинни години пред тези псевдо ръководители!
Ти сериозно ли ? Виж свършената работа за нула време с нула пари - и Пакета и Пьонтек са футболисти с качества много над всичко, което Мирабели докара. Да не говорим , че бай Ганьовщината му създаде простотията с Донарума и му наду заплатата до 6млн. понеже от мерене на членове с Райола излезе назад разбира се.

Пьонтек е по-евтин от Андре Силва, Бакайоко е наем от Челси подобно на Пашалич, Пакета е също на съвсем разумна цена привлечен и дори да е продаден клуба ще е на печалба от него гаранция, което не може да се каже нито за Хакан , нито за Родригез. Всички сме афектирани, но нека не си говорим странни работи сега точно.

Лично аз се надявам да се вземе треньор, който да работи добре с млади футболисти, ясно е, че УЕФА няма да ни пусне да сме в стил ПСЖ и Сити и да дърпаме звезди. Леонардо е много добър в Южна Америка и Бразилия като цяло и винаги вадим качество от там, но трябва малко помощ в Европа, имаме право само на един трансфер извън ЕС на година все пак.

За мача днес няма какво да се каже, потича и позагря Калдара, видя се , че Мусакио е колче, Сусо е пешеходец и всичко в атака без Пьонтек е пълна и тотална мърша и без Пакета сме живи умрели.
Кое е без пари... Пьонтек, Пакета и Бакайоко са ни по 35 млн. само. А огромния наем за Игуаин ? Отделно трансфери на Лаксалт и Кастийехо.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Juje

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от Juje » 24 апр 2019, 23:50

Днес сякаш всички бойкотираха слабака Гатузо, защото само Калабрия игра за него. Цялата ни защита беше доста слаба, а Пьонтек цял мач се кри от топката. Само Бакайоко беше долу-горе в центъра, но в края и той започна да подава на Лацио.

Потребителски аватар
niksaan
Любител на футбола
Мнения: 93
Регистриран: 04 юни 2018, 19:22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от niksaan » 24 апр 2019, 23:50

milanist_stz написа:
24 апр 2019, 23:44
Най-отвратителният мач на Милан, който съм гледал. Никога не съм се чувствал толкова безпомощен, толкова обиден като фен.
Кратка памет имаш явно, това даже в топ 5 не влиза на резилите ни от последните години. Само от предния сезон имаш 2 мача с баби ягите от Беневенто и 0-3 от Верона, които са по-впечатляващи. :lol:

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от hotboyz » 24 апр 2019, 23:51

Аз се учудвам на тези, които още говорят за Ш.Л. rap
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от R. GULLIT » 24 апр 2019, 23:51

Тия ни размазаха насред Меаца. С футбол и желание за победа. Честито на по-добрия от двата отбора тази вечер! За нашите възможности ипредставяне говори статистиката и фактът, че до Пионтек не достигна топка, която да отиграе. Тази вечер е първата и не последната при Гатузо, в която голмайстора на Серие А не е отправил удар към противниковата врата. Нито един!!!
Untitled.jpg
Да благодарим дружно на треньорския щаб за прекрасната тактика, феноменалния футбол и хвърлянето на Пакета' в нафталина за сметка на Кеси, Сусо, Лаксалт и Борини. Забележителен пример как Гатузо се срина до нивото на предшественика си точно за 4 месеца. Сезонът за Милан приключи някъде тук. След подобно представяне, единственият ни шанс за нещо е Гатузо да се изпари още тази вечер от Милано.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от AC_M » 24 апр 2019, 23:55

Балонът се спука и ще стане най-много за една хубава калъфка. Ако тази вечер не освободим Гатузо, значи някои вземат розови хапченца, пушат нещо различно от обикновени цигари, имат проблем с очите или са си изгубили разсъдъка. Това е.
#piolioutnow

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от milanist_stz » 24 апр 2019, 23:58

niksaan написа:
24 апр 2019, 23:50
milanist_stz написа:
24 апр 2019, 23:44
Най-отвратителният мач на Милан, който съм гледал. Никога не съм се чувствал толкова безпомощен, толкова обиден като фен.
Кратка памет имаш явно, това даже в топ 5 не влиза на резилите ни от последните години. Само от предния сезон имаш 2 мача с баби ягите от Беневенто и 0-3 от Верона, които са по-впечатляващи. :lol:
Паметта ми е доста дълга, вече 23 години обичам този клуб и толкова безпомощно никога не съм се чувствал. Боли бе знаеш кое от някъв ебан мач за първенство, в което е било ясно, че няма да направим нищо. Сега ставаше въпрос за мач за трофей с отбор под нашето ниво и ние не стигнахме до вратата! СРАМ!!!

Juje

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от Juje » 25 апр 2019, 00:06

За Лацио този мач беше истинска война, а за миланистите разходка. За купата от край време Лацио бият Милан, и аз лично не съм изненадан от отпадането, но очаквах по-мъжка игра.

Risingdevil_1899
Фен на Калчото
Мнения: 181
Регистриран: 04 юни 2018, 18:16
Been thanked: 6 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от Risingdevil_1899 » 25 апр 2019, 00:07

Аз не мога да повярвам, че има хора тук, които са недоволни от Леонардо и Малдини, че чак искат да се разкарат. Сякаш други на тяхно място щяха да свършат по-добра работа. Сигурно те са казали на Гатузо да излезе в този толкова важен мач с тази абсурдна схема и изпълнители! Отбора и ние феновете страдаме от факта, че Газуто е супер ограничен, инат и не става за треньор! Нима Аталанта, Лацио, Торино и Рома имат по-добри изпълнители? Нима вината е на Леонардо и Малдини, че всеки мач срещу по-сериозен отбор излизаме насрани с идеята да се защитаваме и да не допуснем гол? Нима те забиват подобията ни на крила на тъча? Ако начело на отбора беше един истински треньор с топки сега щяхме да сме поне с 15 точки отгоре, настанили се спокойно на третото място и на финал за купата!!! Сега само чудото ни задържа на заветната 4та позиция, но това ще е до следващия кръг, защото очаквам нова порция пълни с л...а гащи и треньор, който си е загубил ташаците след прекратяване на футболната си кариера, като играч!
>>>>>>>>>>>>FORZA MILAN!!!<<<<<<<<<<<<

Juje

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от Juje » 25 апр 2019, 00:13

Аз съм разочарован от Калдара. Може да е бил контузен, но въобще не се справи с персоналното пазене на Имобиле. Дори пречеше много пъти на Бакайоко, да изчисти топката. Много неорентиран, и това не е въпрос на форма. За мен лично, заедно с Конти, са тотален провал в трансферната политика.

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от Il Professore » 25 апр 2019, 00:25

Гледам имаме 7 корнера, от тях станаха 4-5 много хубави контри за Лацио, включително и тая, при която ни го нахакаха.
Дори ме е срам да коментирам мача.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от George Weah » 25 апр 2019, 00:26

Golden boy написа:
24 апр 2019, 23:44
George Weah написа:
24 апр 2019, 23:29


Чао и не се връщай :)
Ти сера в устата паляк!
По добре не, че ще ме заразиш със СПИН :D

Juje

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от Juje » 25 апр 2019, 00:28

Сапата за разлика от Романьоли, Калдара и Мукасио, може да бяга като кон. Такива контри трудно щяха да ни направят. Играчите на Милан със сигурност пак са били рекорда по бягане в тръс. Толкова влачене и мислене и накрая пак нищо.

Отговори