06/04/2019 Ювентус - Милан

Мачовете от Калчото през сезон 2018/19
Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Kaiser Franco » 06 апр 2019, 21:21

Това за съмненията за засада и ВАР-а при тяхната дузпа аз още по време на мача го писах - въобще не го дадоха на повторение и съдията въобще не го гледа. Ако бе обратна ситуацията всички знаем какво щеше да има - гледане на ВАР. Не случайно шефа на РАЙ каза преди няколко месеца, че торинските манипулират ВАР.
Изображение

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Kaiser Franco » 06 апр 2019, 21:23

Benovski написа:
06 апр 2019, 21:20
Ми не съм съгласен, че съдиите са ни виновни. Да, дразнещи са педалите от Торино, повече от всичко искам пак да се провалят в ШЛ с гръм и трясък, но това не проченя факта, че играем отвратително за пореден сезон. На мен лично играта не ми харесва и не ми носи никакво удоволствие и гордост, дори във вечери като тази, в която в големи периоди от мача показахме не лоша игра. Боли ни всички след загуба, всеки си има различен поглед и мнение за нещата, но истината е че от 5-6 години сме си тотален средняк.
Никой не отрича, че играем отвратително, но конкретно в този мач ги надиграхме по всички показатели (виж статистиката) и заслужавахме победата.
Изображение

Benovski
Фен на Милан
Мнения: 603
Регистриран: 05 юли 2018, 22:09
Has thanked: 203 times
Been thanked: 88 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Benovski » 06 апр 2019, 21:25

Статистиката я видях да, съгласен съм, че в големи периоди от мача играхме прилично, просто мен не ме утешава да псувам по съдиите и едновеждия, въпреки, че го заслужават от сутрин до вечер.

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Top Gun Maverick » 06 апр 2019, 21:26

drzzd написа:
06 апр 2019, 21:07
Не очаквах да вземем нещо от този мач и пак съм разочарован. Т'ва е.

А колкото до противниковия отбор - кога ги закрият, все ще е късно! Чакам калчополи 2 с огромно нетърпение.
И аз така, нищо не очаквах, та дори и не го гледах. Ей сега викам на жената, че чак ме е страх да видя резултата и гледам...2:1. Викам, че чак не ми се гледа как се е развил мача и като видях, че сме повели и те са изравнили с дузпа като почти в края на мача са ни повели още по-смотано ми стана. Като четях коментарите на пишещите тук още повече, но ако бях гледал тоя мач неизбежно щях да се сетя з аонзи през пролетта на 2012-та когато ни откраднаха титлата тия смешници с главен клоун Талявиенто и страничния боклук най-вече, който след това го изгониха от серия А, но без полза за нас. От тогава насам почна тяхната хегамония и дано с това ограбване да свърши.
До оная пролет и аз винаги съм им стискал палци в Европа.

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Kaiser Franco » 06 апр 2019, 21:34

Benovski написа:
06 апр 2019, 21:25
Статистиката я видях да, съгласен съм, че в големи периоди от мача играхме прилично, просто мен не ме утешава да псувам по съдиите и едновеждия, въпреки, че го заслужават от сутрин до вечер.
Не играхме просто прилично, надиграхме ги тея смешници на техния терен!

Лека вечер на всички! Аз съм аут... link
Изображение

Juje

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Juje » 06 апр 2019, 21:44

Днес на гола нива, без възможност за изненада в гръб, бяха излезли Милан с нож, и Ювентус с пистолет, за да направят според федерацията един мъжки дуел. Милан в опит да намушка Ювентус, се подхлъзна, и беше прострелян смъртоносно. Ако домакините бяха също с нож, гостите нямаше да рискуват толкова, и да се страхуват, че всяка грешка може да е фатална. Когато излизаш в двубой, и си напълно сигурен, че съперникът ще бъде толериран, и правилата няма да са еднакви, тогава психиката ти е опъната до предела, и можеш да допуснеш повече грешки. Така стана и днес. Не знам дали трябва да обвинявам играчите на Милан, че са сгрешили, защото грешките на новата звезда Фабри бяха прекалено много. Не беше само едно задържането на Пьонтек, а поне 3-4. Повечето ситуации си бяха доста добри. Имаше и други грешки, както и твърде много ненаказани нарушения на Бонучи, Манджукич, Бентанкур, Ругани, Бернардески.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от R. GULLIT » 06 апр 2019, 22:01

Жалко, пичове! Прекрасно проведен мач, опорочен за пореден път напълно безпричинно от съдийската бригадка. Преди няколко сезона Де Шилио му вдигнаха дори картон за подобна игра с ръка, като тя бе прибрана. Тук се гледа ВАР, но...

Някой да извади засадата на Дибала и почти никаквия контакт, при който се дава дузпа. А онова с Манджукич и Кастийехо не го коментирам.

Но, понеже знаехме, че няма да ни оставят и ще си паднем, за да им е спокойно на торинските путки през седмицата и изобщо до края на май, нека погледнем позитивите. А те са такива, че ако бяхме с тази нарисувана за целия отбор схема с Хакан зад нападението поне 10 мача по-рано, отдавна нямаше да говорим за некадърността на Гатузо в тактическо отношение. 4-2-3-1 не бяхме играли досега, но пасна като дялан камък. С Чалханоглу зад Пионтек и пред най-вече Кеси, който стриктно стоеше до Бакайоко дори при изнасяне на топката, създадохме повече положения за този мач, отколкото в предните 4 общо. Не знам на Гатузо какъв му е проблемът, но се надявам, че дори калабрийската му тиква проумя, какво трябва да се направи оттук нататък. И то ще работи напук на обстоятелствата.

Не съжалявам за този мач, защото целта е торинската фуста да стане шампион колкото се може по-скоро, за да им се подсигури спокойствие за колкото им остава в Европа. Но ще се радвам, ако изобщо някой се реши да нададе глас в сутрешните спортни ежедневници, ама дали останаха такива, които да не са под контрола на мафията... И покаже огромните съдийски грешки и подпирания в този двубой и още няколко от предходни години. Голът на Мунтари, дузпата на Де Шилио в 92 минута, недадената съща даже по-явна такава от днес, червените картони, ВАР решенията... ей така, за да се види от всички какво всъщност представлява футболът в Италия!

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Dawnweaver » 06 апр 2019, 22:06

На единия треньор смените му взимат мача, другия все едно не е там след като ги е пуснал. Влияние върху мач КРЪГЛА НУЛА. А тоя Мусаката му пожелавам да наследи Моци в Лудогорец, понеже това не е отиграване на професионален защитник някога обличал екип на Милан. Никакво напрежение, никаква опасност - ти подаряваш мача. Не искам да го виждам тоя на терена повече, предпочитам като гледам простотии поне да има шанс някой като Калдара да се научи някога, а не такива индивиди като Хакан, Мусаката, Сусо, Родригез и прочее утайки да ми разхождат екипа. Турчина е с най-комичната статистика за точни удари и центрирания в топ първенствата, Сусо е пълен пешеходец, Родригез го въртят всеки пач като пумпал и я има две асистенции я не. За тоя аржентинския палячо даже няма какво да се говори той е просто духовния наследник на Сапата - простотии и титулярни минути всяка седмица.

Съдията се знае, като се промени политическата ситуация в Италия тогава може и да ги пратят където им е мястото пак, дотогава ще се гледа това.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от hotboyz » 06 апр 2019, 22:52

Сами сме си виновни, но съдията е за разстрел:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от zahari_acmilan » 06 апр 2019, 23:54

Абсолютно всички журналисти , включително и тези които са явни фенове на гобите пишат, че Фабри е направил грешки . Питат се как в ерата на ВАР не се дават такива дузпи и директен червен за удар без топка на Манджукич.
Най - много ще стане същото като Орсато миналата година, който сряза Интер срещу тях и го наказаха да не свири до края на сезона, но пък го пратиха като награда да свири на световното и тази година пак си прави мокрите поръчки.
Очаквам да накажат Фабри поне с 3 -4 мача наказание ,заради медийния натиск.
Но е все едно оставките на герберите ...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Rassilon » 06 апр 2019, 23:55

Понеже прочетох мнения, че някои няма да гледат повече мачове на Милан. Разбирам ги. Аз също съм се чувствал така на моменти. Обаче, ВИНАГИ когато мога гледам наши мачове, дори когато губим си подкрепям отбора.

Ще си позволя да напиша един цитат: “If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win” .

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от AC_M » 07 апр 2019, 11:27

Лично за мен този мач беше от сигурните Х.
Първо заради моментното състояние на отбора и играчите, с които разполагаме на този стадион тази година максимума е равен.
Второто е , че тези все още имат комплекс от Милан и докато могат ще използват да ни мачкат
Трето - настройката на ювентус за ШЛ и веднага факторът съдийство - жълтия коли, жълтия беси.
Играхме , колкото можем, бентанкур и манджукич са много противни , а дибала е уникален в превъплащенията си- веднъж нежен мъж, в следващата ситуация панаирджийска мечка, но и в двата случая въргалянето му е достойно за Оскар. Даже при симулацията за дузпата щях да звъня на 911, така го “болеше” все едно са му отрязали крак и лявото ухо едновременно
Колкото и да не прието в Италия , но нашите трябва да реват от тези съдийски тесли, иначе спасение няма
#piolioutnow

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Ne13sta » 07 апр 2019, 11:41

За съжаление, единственото спасение от съдийските тесли ще е да ни вземе някой надъхан мафиот, който да се противопостави на онази гнида Аниели. Иначе не виждам как ще се променят нещата в близките 10 години. А мен би ме било срам ако печелим по толкова грозен и отвратителен начин.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от Capolavoro » 07 апр 2019, 12:25

Щом редакцията на онзи парцал "Тутоспорт" се възмути, значи вчера Фабри е минал всички граници.
Четох вчера коментари на фенове в Италия и тези на дъртата пишат, че съдията е поппрял нас на два пъти: спестен червен на недоразумението Мусакио и безпричинно отменения гол на маймуната.

Иначе според мен Кастийехо трябваше да се тръшне при онова задържане и да не става няколко секунди, с риск да му дадат картон за симулация.

Общо взето си изтървахме мача вчера. На дузпата, която за мен е 101%, Мусакио ми беше необяснимо защо плонжира при този малък ъгъл. Дибала не тръгна да търси контакт, а направи опит да си запази топката, а и да е първото, на два метра от вратата има контакт, няма как да се подмине.

При втория гол освен Калабрия за мен беше необяснимо действието на РР, който се завъртя като 100+ килограмов човек.

Все тази, добра игра и загуба, предпочитам това да гледам, отколкото изстрадани успехи срещу Киево.

Важно е обаче Рино да им обясни, че играха добре, за да се надъхат за Лацио, а не да паднат духом.

Отборът ни може, но е нужен добър треньор, който да е вариативен спрямо съперника.
Изображение

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: 06/04/2019 Ювентус - Милан

Мнение от geo0rgi » 07 апр 2019, 12:52

Те тези цял сезон си печелят мачовете по този начин. Не мога да разбера защо предвид вече спечелената им титла продължават да дават такива наряди на съдиите. Толкова ли не могат да изиграят един нормален мач предвид че не губят нищо да му се не види. Иначе те последните поне 10на мача нищо не играят и все успяват да си вземат мачовете къде с помощ от съдиите къде с опита си.
Иначе вчера уж най- опитния ни играч тотално ни осра мача. Романьоли и Джиджо много често го покриват и не си личи какви глупости прави, но Мусакио е категорично най- слабия ни титуляр в момента. Аз предпочитам да гледам Сапата до Романьоли и от лятото вече да започне да се налага Калдара. Мусакио аз и за резерва не го искам, във всеки един мач е способен на някакви такива дебилни неща. Направо ги върна от нищото в този мач, тотално се бяха предали и без тази дебилна дузпа нямаше и точка да вземат.

Отговори