Трансферни слухове (януари 2023 г)

Теми за меркатото през сезоните
Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от drzzd » 20 ное 2022, 00:53

Малко трансферни слухове от последните дни.

Входящи:
  • Следим големия талант на Турция и Фенербахче - Арда Гюлер. 17-годишен, атакуващ халф, вече част от мъжете на Фенерите, като има общо 3 гола и 1 асистенция в 13 мача. Турците били готови да го пуснат само срещу разимна сума.
  • Насочваме се към Жоао Феликс, в случай, че продадем Леао. Говори се за 15 млн. наем + задължителна покупка. Според мен това е партенка.
  • Името на Хаким Зиеш отново е на дневен ред.
  • Все по-често се появява и това на Мохамед Кудус от Аякс. Нападател, на 22, този сезон в ШЛ прави фурор, като за 6 мача има 4 гола и 1 асистенция в група с Наполи и Ливърпул. Ще пращаме скаути на световното, за да следят изявите му с Гана.
  • Ноа Окафор също е добре позната опция за нападението. Цената му е 35 млн.
  • Ауар е бил предложен и на Рома. Продължаваме да следим ситуацията.
  • Спортиело остава цел номер 1 за втори вратар. Татарушану по всяка вероятност ще напусне през лятото.
  • Даичи Камада от Айнтрахт Франкфурт е сред опциите за подсилване на халфовата линия.
Изходящи (и доста по-постни):
  • Сампдория се интересува от Адли. Очаква се още зимата да бъде пуснат под наем. Клубове от Германия и Франция също са заитнересовани.
  • Емполи са фаворит за подписа на Татарушану, но всяка вероятност през юни 2023, когато ще му изтече договорът с нас.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от Casciavit » 20 ное 2022, 14:05

Защо ги привличаме тези футболисти тип Адли и Хауге, като още зимата ги пускаме под наем/продаваме?
Вариантите са два: 1) не са съгласувани с треньора и са взети на кило
2) Нямаме пукнат грош и гледаме да припечелим отвсякъде откъдето може
Изображение

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от PerfStranger » 20 ное 2022, 17:14

3) Не стават. Мислите ли, че Адли става, щом Пиоли не му дава и 1 минута. Оставете летните контроли. Хауге и той попотъна в забвение.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от drzzd » 20 ное 2022, 22:14

Тотално съм съгласен с горното мнение. И двамата са ми супер симпатични футболисти и имат моята подкрепа на 100% в развитието си, било то и извън клуба, но реалността очевидно е, че нещата не им се получават на Миланело.

При Хауге проблемът беше, че ни спечели още докато беше футболист на Будьо/Глимт, но след това така и не успя да се отпусне и да покаже, че може да се разчита на него, особено в по-големите мачове. При Адли, обаче, си мисля, че проблемът е малко по-различен. Да, показа супер качества при подготовката, но след това при всеки шанс, който получи, просто личаха всъщност ограничените му тактически качества. Някак си личи и, че съотборниците му му нямат доверие. Сякаш не е готов чисто тактически за Серие А и стила ни на игра. Мисля си, че и на Миланело не се справя особено добре, защо Пиоли неведнъж е показал, че играят тези, които работят добре в подготовките преди мачовете. Все пак мнението ми е, че и при него, както при ШДК, е нужно търпение.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от PerfStranger » 21 ное 2022, 17:58

Адли в момента не фигурира в отбора. За него наем зимата е най-добрата опция. ШдК също не прави нищо кой знае какво, но през септември и октомври можеше да има 5-6 асистенции. Т.е. е логично Адли да ходи по наеми и да се докаже като Побега, а ШдК да остане в отбора. В момента е по-готов за него.

Зимата ни трябва наем + опция за покупка на средна класа играч за дясното крило и с връщането на Салемакерс/Месиас да се редуват за негов заместник. Дали Зиеш е човекът, не знам. Зимата не ни трябва повече от дясно крило. Лятото може да се мисли за Кудус, Окафор, връщане на Коломбо, Ауар и т.н.

Леао ако се запъне до 20 януари да му се търсят 100 млн. и това е..

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от vik rossonero 96 » 21 ное 2022, 21:19

Говори се за врътка с Лион за Аоар. Ние пращаме Адли под наем до края на сезона, а те правят същото с Аоар, който после си остава при нас като свободен агент. Аз съм твърдо "ЗА".
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от drzzd » 22 ное 2022, 00:29

IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от Casciavit » 22 ное 2022, 22:02

Добър избор.
Изображение

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от PerfStranger » 23 ное 2022, 10:21

Да, наистина. Ако зимата няма да вземаме дясно крило, то поне да подготвим хубаво лятото от сега.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от Casciavit » 23 ное 2022, 10:46

Имам предвид, че Спортиело е добър избор за резервен вратар. Не знам защо реши, че няма да привличаме дясно крило. Такъв трансфер е наложителен, ако имаме някакви амбиции в ШЛ.
Общо взето, пари при пари отиват. Няма как да не инвестираш в конкурентен състав и да разчиташ треньора и играчите да правят чудеса от храброст срещу тимове от първата четворка на Премиърлийг.
Изображение

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от PerfStranger » 23 ное 2022, 11:59

Casciavit написа:
23 ное 2022, 10:46
Имам предвид, че Спортиело е добър избор за резервен вратар. Не знам защо реши, че няма да привличаме дясно крило. Такъв трансфер е наложителен, ако имаме някакви амбиции в ШЛ.
Общо взето, пари при пари отиват. Няма как да не инвестираш в конкурентен състав и да разчиташ треньора и играчите да правят чудеса от храброст срещу тимове от първата четворка на Премиърлийг.
Реших, защото няма слухове. Подозирам, че ще си останем с наличното до лятото. Това имах предвид под да подготвим лятото.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от drzzd » 23 ное 2022, 13:06

Ами, Зиеш пак е модерен, като дори се пише, че се мотивирал да се представи добре на Световното, за да си осигури трансфер при нас. Отделно пак се засилиха слуховете за Асенсио, който лятото ще е свободен агент, но може и да се договорим някак с Реал от зимата.

Като цяло опции има. Въпросът е дали нашите ще действат или ще чакат лятото. Едно обаче е ясно - с Месиас и Салемале сме супер ограничени.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от Casciavit » 23 ное 2022, 22:47

Асенсио по всяка вероятност ще си остане в Испания или ще потегли към ПСЖ. Няма как да го примамим с тия тавани на заплатите и т.н.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от drzzd » 24 ное 2022, 16:20

Старата песен на нов глас.

Зиеш - наем с опция още през януари. Този път изглежда Челси ще клекнат.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (януари 2023 г)

Мнение от Ne13sta » 24 ное 2022, 16:26

Лятото доста пропагандирах за негов трансфер, но два пъти го гледах оттогава и хич не ми хареса.

Спортиело и Аорар ще са много добри попадения. Даже франсето може да пасне като дялан камък зад Жиру, само да е здрав.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори