Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Теми за меркатото през сезоните
Потребителски аватар
EGPanovski
Фен на Калчото
Мнения: 232
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от EGPanovski » 25 яну 2022, 16:03

Ясно, че пожелаваме успех на Марко. Дано ни радва много....
НО!
Защо по дяволите ни е тоя пич сега? :D
Не е помирисвал терен извън Сърбия. Физически не го знам как е, но ме съмнява да е на ниво Калчо. Език не знае вероятно, дано Ребич и Ибрахимович помагат. Отива под наем според мен. Реалистични очаквания от него, ако има какво да покаже поне 2024 година :) а както гласи поговорката "До тогава я камилата..."
Не вземем ли алтернатива на Диаз, Салето и Романьоли сме в един и същ водовъртеж.

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от dadino » 25 яну 2022, 16:17

EGPanovski написа:
25 яну 2022, 16:03
Ясно, че пожелаваме успех на Марко. Дано ни радва много....
НО!
Защо по дяволите ни е тоя пич сега? :D
Не е помирисвал терен извън Сърбия. Физически не го знам как е, но ме съмнява да е на ниво Калчо. Език не знае вероятно, дано Ребич и Ибрахимович помагат. Отива под наем според мен. Реалистични очаквания от него, ако има какво да покаже поне 2024 година :) а както гласи поговорката "До тогава я камилата..."
Не вземем ли алтернатива на Диаз, Салето и Романьоли сме в един и същ водовъртеж.
Сега да не се окаже новият Хааланд и да почне да вкарва от първия мач :D

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8903
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Ne13sta » 25 яну 2022, 16:22

В сръбската супер лига за 14 мача има 1 гол. За сметка на това пък има цели 3 жълти картона. Направо си е Халанд 2. :D

Такива трансфери никога не съм ги разбирал.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7326
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от drzzd » 25 яну 2022, 16:23

Бе не знам, ама аз най-искрено му пожелавам да вкара повече голове от 75 милионния Влахович.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от AC_M » 25 яну 2022, 16:29

ФФП е уникално нещо, като и да бъде приложено за срок отн1 година за затворниците, ще е в техен плюс. Те нямат шанс в ШЛ, поне ще подготвят отбора. Тази година шампиони са мердите , догодина затворниците, явно причината янките да не харчат в тази ситуация
#piolioutnow

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от zahari_acmilan » 25 яну 2022, 17:01

Те Елиот отдавна си скубят главите ,че тръгнаха да се занимават с нас ,а не ни продадоха на момента след врътката на Берлускони с оня китайски Мики Маус.
Ние си оправяме бюджета на параметри ДЗЕРО ,а останалите отбори харчат като ненормални.
От години не може да направим изходящ трансфер като хората. От къде да дойдат приходи !? Всичко що годе долу става му лижем задника, издига ме го в кариерата му и го пускаме без пари... А да и капитан го правим. Тая лента стана като лека жена. Всеки я носи без абсолютно нищо да значи.
Както каза колегата по - горе с това ръководство и тези собственици ще буксуваме на едно място дълги години.
Слабата и немощна серия А не може да е мерило. В Европа се вижда какво става.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11142
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от vik rossonero 96 » 25 яну 2022, 18:04

Тотнъм взеха Амрабат за заместник на Ндомбеле. Наш Кеси ще си го издържаме докато не ни го нахака в задника лятото. :)
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Milan forever » 25 яну 2022, 19:52

zahari_acmilan написа:
25 яну 2022, 15:31
Milan forever написа:
25 яну 2022, 10:32
Пише че сме се разбрали с Тотнъм за 15млн за Кеси още сега.
Обаааче както винаги става при нас, ИГРАЧЪТ не желае да напуска сега, ще изчака лятото.
Такива мърши като тая печка не трябва да попадат в първия отбор до лятото, да тренира с децата.

Но нашия смел Мистер ще го пуска всеки мач до края на сезона, и после мършата като е вече свободен агент ще може да си издейства някой долар повече.
И това е поредния неблагодарник който стана звезда благодарение на Милан и ще си тръгне без пари
За съжаление не е само той. Виж най - големите звезди Мбапе , Хааланд въртят същите номера и категорично отказват да подписват нови договори. Това е модата въведена от Мино Райола. По малко пари за клубовете и повече пари за агентите и играчите.
Прав си

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Capolavoro » 25 яну 2022, 20:03

Пише се, че Торино оставили Побега извън титулярите последните мачове, защото нямат клауза право на покупка.
В момента преговарят за някакъв Самуеле Ричи от Емполи.
Можело да се върне по-рано от очакваното, но аз лично очаквам да го закотвят на пейката и да ни го върнат извън форма.
Изображение

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Milan forever » 25 яну 2022, 20:05

Алварес който го следяхме 6 месеца отива в Сити 20млн, поредния.
Ние не можем да предложим нищо адекватно с което да привлечем играчи.
2месеца не можем да намерим защитник, не че няма, ама ние искаме нещо много качествено и много евтино, и понеже не бързаме ще го взимаме лятото 🤨.
Пълен цирк

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Milan forever » 25 яну 2022, 20:07

Ще натискаме за Баи, а той е толкова спрял че Колюлю е като Ван Дайк пред тая парантия.
Ебати цирка

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11142
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от vik rossonero 96 » 25 яну 2022, 20:10

Нищо не можем да натиснем на Баи освен червената слушалка на телефона. Нямаме повече квоти за футболисти извън ЕС. :)
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от DF » 25 яну 2022, 20:21

Като знам как трудно даваме пари....и сме дали 5 милинки за Лазетич, при положение, че едва ли ще играе в първия отбор в следващите 1-2 години..а на Всичкото отгоре имаме Робак и Коломбо, та сигурно е голям талант.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8903
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Ne13sta » 25 яну 2022, 20:22

Лятото ще ни е много тегав трансферния прозорец.

Трябва задължително да вземем топ стрелец, Ибра е стар, Жиру също. Сърбето е смешно да го гласим за титуляр. В най-лошият случай трябва да е Белоти като свободен агент.

Без истинска трекуартиста няма да минем. Диаз е ок за резерва. Адли по-скоро го виждам като алтернатива, или в средата. Да, и аз искам Дибала, но едва ли ще му дадем 9-10 млн. заплата. Въпреки че я заслужава много повече от потръчко.

В центъра може би ще закрепим полижението с Побега и Адли. Като добавим Тонали, Беннасер, Бакайоко и Крунич, то бройката я докарваме. Качеството е под въпрос.

В центъра на защитата положението е тежко. Задължително трябва да се привлече футболист, който ще е способен да конкурира Кяер и Томори. Има доста свободни агенти, които биха свършили работа.

Тео няма адекватна алтернатива. И тук трябва да се мисли нещо.

А да, Месиас и Салемакерс категорично не стават за титуляри. Първият го връщаме, и трябва да се търси качествено дясно крило.

Честито на печелившите. Освен Адли и Побега, ни трябват още 3-ма титуляри в предни позиции и две адекватни резерви в защита. Без да се възползваме от свободни агенти, не виждам как ще се докарат толкова читави футболисти.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7326
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от drzzd » 25 яну 2022, 20:38

Ne13sta написа:
25 яну 2022, 20:22
Лятото ще ни е много тегав трансферния прозорец.

Трябва задължително да вземем топ стрелец, Ибра е стар, Жиру също. Сърбето е смешно да го гласим за титуляр. В най-лошият случай трябва да е Белоти като свободен агент.

Без истинска трекуартиста няма да минем. Диаз е ок за резерва. Адли по-скоро го виждам като алтернатива, или в средата. Да, и аз искам Дибала, но едва ли ще му дадем 9-10 млн. заплата. Въпреки че я заслужава много повече от потръчко.

В центъра може би ще закрепим полижението с Побега и Адли. Като добавим Тонали, Беннасер, Бакайоко и Крунич, то бройката я докарваме. Качеството е под въпрос.

В центъра на защитата положението е тежко. Задължително трябва да се привлече футболист, който ще е способен да конкурира Кяер и Томори. Има доста свободни агенти, които биха свършили работа.

Тео няма адекватна алтернатива. И тук трябва да се мисли нещо.

А да, Месиас и Салемакерс категорично не стават за титуляри. Първият го връщаме, и трябва да се търси качествено дясно крило.

Честито на печелившите. Освен Адли и Побега, ни трябват още 3-ма титуляри в предни позиции и две адекватни резерви в защита. Без да се възползваме от свободни агенти, не виждам как ще се докарат толкова читави футболисти.
И аз разсъждавам тия дни по тая тема, ама за сега не съм особено черноглед, макар и да се вижда, че Елиът явно са пуснали кранчето да капе едва-едва. Ето и на база твоите размишления, как аз ги виждам нещата:

Относно защитата, Ботман има не малък шанс да го договорим от сега, но да го вземем лятото и стане ли това, то дефанса може и да изглежда солидно: Калабрия, Калюлю, Томори, Кяер, Романьоли (ако все пак преподпише), Ботман, Габия (може и да замние под наем), Тео, Бало-Туре + някой друг младок.

В халфовата линия на 99% се разделяме с Кесие, а на негово място влиза Адли. Побега се завръща, надявам се за постоянно, а Бакайоко има още една година наем с нас. Също изглежда ще имаме поливалентност там и не малка конкуренция: Бенасер, Тонали, Побега, Адли, Крунич, Бакайоко. [ЕДИТ] Тук някъде се прокрадват и слуховете за Ренато Санчез, така че още едно име за заместник на Кесие.

Трекуартиста си заслужава отделен абзац: Диаз не става за титуляр, на който да се разчита, а Малдини изглежда все така зелен. Първият има още година наем, а вторият все още има шанс да отиде някъде под наем, но едва ли. Все пак ни трябва доказано име там. Дъвкано, дъвкано, дъвкано и все така няма слухове за такъв играч.

Атаката ме притенсява най-много. Затова и я разбивам на няколко звена:
Централен нападател: Ибра има амбиция да играе световно и по всяка вероятност ще преподпише за още един сезон, но според мен няма да играе много. Жиру е супер попълнение, но не е и титуляр, а слуховете за Белоти много ме притесняват. Харесвам го, но не достатъчно, за да играе в този Милан. Не ми вдъхва достатъчно доверие, а без изявен млад голаджия, няма да станат нещата. Да, взехме сърбето от Звезда, да имаме и Коломбо и Робак, но нито един от гореизброените не изглежда сякаш ще ниже гол след гол. Дано бъда опроверган.

Лявото крило е супер и не трябва да го пипаме. Леао и Ребич си вършат работата чудесно.

Дясното крило ми се иска да е по същия начин, но уви не е. Салемакерс е супер за резерва, показва израстване, но показва и същите слабости от миналия сезон. Млад е, очевидно работлив, може и да изненада още по-приянто. Месиаш НЕ трябва да го откупуваме и не за друго, а защото просто това затваря вратата за нов и далеч по-опасен и завършен футболист. Големи симпатии имам към него, но просто присъствието му ще дърпа отбора назад. [ЕДИТ] От известно време ни свързват с Бернардески, но както и при централния нападател - не смятам, че той ще ни реши проблемите отдясно. Вероятно ще е някакво надграждане, но не ми вдъхва особено доверие.

Общо взето, да, отборът ще придобие завършеност с точно 4 нови футболиста - изявен нападател, Ботман, атакуващ халф и дясно крило. И в тоя ред на мисли, Елиът ТРЯБВА да налеят пари и да променят тактиката, за да може Малдини и Масара да доведат такива играчи и да действат със спокойствие на пазара. Няма да стане по друг начин. Колкото и поредни участия в ШЛ да завъртим, без инвестиции просто ще си се борим само и единствено за топ 4 и ще гледаме другите как обират най-добрите играчи.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Заключена