Джанлуиджи Донарума

AC_M
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 198 times
Been thanked: 97 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от AC_M » 24 юли 2021, 22:45

Долна курва и то без капка мозък в тъпата си неаполитанска тиква! Колкото по-далеч от Милан, толкова по-добре ! Ако пък срещнем ПСЖ в ШЛ, искам само да чуя , онова което ще се излее от трибуните , след като Ландзони съобщи името на резерния им вратар

nik
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 12 times
Been thanked: 126 times

Мнение от nik » 27 юли 2021, 23:52

AC_M написа:
24 юли 2021, 22:45
Долна курва и то без капка мозък в тъпата си неаполитанска тиква! Колкото по-далеч от Милан, толкова по-добре ! Ако пък срещнем ПСЖ в ШЛ, искам само да чуя , онова което ще се излее от трибуните , след като Ландзони съобщи името на резерния им вратар
Аз пък искам да видя , какво ще се изсипе върху него ... Най вероятно "пачки с долари" , но не е за изключване и някоя и друга свинска глава " ала райола" .

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 127 times
Been thanked: 116 times

Мнение от vlado_sheva » 19 авг 2021, 13:40

От изявлението му пред Кориере Дело Спорт от днес 2 са основните неща:

1. Нямал бил еднаква амбиция като тази на клуба. С две думи - искам да печеля титли щото съм много голям и ставам за пеесже (които впоследствие взеха и Меси), а с Милан няма да мога нищо да направя, щото знам неща от кухнята (?)
2. Признава си, че това винаги е било изцяло негово желание, а Райола просто изпълнява желанията на клиентите си и гледа да ги удовлетвори по най-добрия начин.

Силно се надявам нашият клуб да опровергае този тип на терена. Не винаги парите са основното нещо, макар и съставът на пеесже да е такъв, че всичко останало, освен требъл за тях този сезон, ще е провал.
Andiamo Rossoneri

PerfStranger
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 48 times
Been thanked: 39 times

Мнение от PerfStranger » 19 авг 2021, 14:18

Съставът на ПЕЕСЖЕ не е нещо кой знае какво - левият бек е слабо място. В центъра на защитата освен Рамос, другото не е никва класа. Верати така и не може да стане лидер, а Вайналдум не мисля, че ще им реши всичките проблеми в средата на терена. Нападението изглежда атомно, ама спомняте ли си Ел Галактикос, които не спечелиха почти нищо. Меси, Неймар и Мбапе звучи стряскащо, но истината е, че може да си пречат... Така че ще го видим Джанлуиджи.. ще вземе Лига 1 най-много.. :)

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 459 times
Been thanked: 439 times

Мнение от drzzd » 19 авг 2021, 14:37

Какво?! :D
...e chi non salta è un porco juventino!

PerfStranger
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 48 times
Been thanked: 39 times

Мнение от PerfStranger » 19 авг 2021, 14:41

Каквото прочете. Ти какво мислиш, че ще съберат толкова звезди и ще смачкат всичко живо. То така, ако ставаше.... ще си говорим след края на сезона ;)

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 528 times
Been thanked: 766 times

Мнение от Ne13sta » 19 авг 2021, 14:59

За мен ще е абсолютна изненада ако Бдж-то не изхвърчат от ШЛ след як бой от някои англета като Сити или Челси.

И по двата бека ще берат ядове в защита. Рамос има физически проблеми, Неймар също. Икарди иска да се маха, а Ди Мария е в годинки за крило. Халфовата им линия не бих казал, че е особено балансирана. Канте и Жоржиньо ако запазят формата си от тази година, ще ги сложат в малкия си джоб. От Меси също не очаквам много, той се интересува главно от Световното първенство в момента.

За капак на всичко това, очакванията са огромни и цялото напрежение ще е върху тях.

Лично мнение, не казвам, че нещата са така на 100%. :)
Изображение

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 8 times
Been thanked: 141 times

Мнение от Rassilon » 19 авг 2021, 15:09

При бдж-то проблемът е в колектива и съм го писал и преди. Извинявам се, че се повтарям за пореден път. Ако искате, изтрийте мнението ми.

При други отбори също е така. Орел, рак и щука е положението. Предполагам я знаете баснята. Така се получава когато има прекалено много звезди, тестостерон, его и други такива неща. Колективът се губи и оттам и отборната игра.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 459 times
Been thanked: 439 times

Мнение от drzzd » 19 авг 2021, 15:39

PerfStranger написа:
19 авг 2021, 14:41
Каквото прочете. Ти какво мислиш, че ще съберат толкова звезди и ще смачкат всичко живо. То така, ако ставаше.... ще си говорим след края на сезона ;)
Ми не, не смятам, че ще смачкат всичко живо, ама да кажеш, че съставът им "не е нещо кой знае какво" си е скандално изказване, както и да го погледнеш :D
Не очаквам да спечелят ШЛ още през този сезон, но случи ли се, изобщо няма да се изненадам и определено смятам, че могат да стигнат до полуфиналите без особени напъни. Както Ne13sta е казал, единствено английски отбор може да им се опълчи към днешна дата, като на Пеп хубавиците вече показаха слабости срещу Тотнъм, а сезонът им ще е дълъг, та като нищо отново да се сгромолясат. Другите два английски отбора, които може да ги спънат са Ман Юнайтед и Челси. Извън острова само Байерн изглеждат способни да се справят с тях. Към днешна дата и Барса и Реал са далеч от силата на гореспоменатите, а отборите в Италия са още по-далеч.

Не изключвам изненада, но засега за мен нещата с топ отборите в Европа изглеждат по този начин.

Колкото до колектива - да, съгласен съм, че не са най-сплотеното ядро, но индивидуалните качества са на лице. Ок, Рамос не е в топ физическа форма с тази си контузия, но заиграе ли редовно, то смятайте, че с Маркиньос ще са топ дуо в центъра на защитата. Хакими си е перфектен отдясно, а халфовата им линия е повече от стабилна. Вайналдум, Верати, Паредес, Ерера, Данило и Идриса Гей са си напълно достатъчни да избутат сезона. На вратата си имат перфектната конкуренция, а атаката им май няма какво да я коментираме. Само ще кажа, че Ди Мария изобщо, ама изобщо не е за отписване. Именно той е скритата им лимонка и почти винаги изпъква в най-важния момент, както го направи на финала срещу Бразилия :) Плюс, Неймар ще е повече от мотивиран да заиграе отново рамо до рамо с Меси.
...e chi non salta è un porco juventino!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 242 times
Been thanked: 201 times

Мнение от BANKERA » 19 авг 2021, 18:05

ПСЖ както са тръгнали като нищо ще прилапат и наш Тео, може да не е това лято, но ако продължаваме със "среднящкото" поведение и политика няма как да задържим качествените си играчи. Скоро очаквам и Кеси да поеме в друга посока. Донарума си постъпи най-мъдро и ето го сега ще си цъка с Меси, Рамос и компания, вместо отново да изиграе поредния нулев сезон с нас. Даже както съм писал и преди прекалено дълго ни изчака и трябваше много по-рано да смени отбора. Неприятно ми е като ги пиша тия работи, но е хубаво да гледаме реално на нещата. Само вижте как ни протича трансферния прозорец, в сезон след който се класирахме за участие в така бленувата ШЛ и трябва на всеки да му стане ясна цялата картинка...
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 257 times
Been thanked: 1784 times

Мнение от cuorerossonero » 19 авг 2021, 21:07

BANKERA написа:
19 авг 2021, 18:05
ПСЖ както са тръгнали като нищо ще прилапат и наш Тео, може да не е това лято, но ако продължаваме със "среднящкото" поведение и политика няма как да задържим качествените си играчи. Скоро очаквам и Кеси да поеме в друга посока. Донарума си постъпи най-мъдро и ето го сега ще си цъка с Меси, Рамос и компания, вместо отново да изиграе поредния нулев сезон с нас. Даже както съм писал и преди прекалено дълго ни изчака и трябваше много по-рано да смени отбора. Неприятно ми е като ги пиша тия работи, но е хубаво да гледаме реално на нещата. Само вижте как ни протича трансферния прозорец, в сезон след който се класирахме за участие в така бленувата ШЛ и трябва на всеки да му стане ясна цялата картинка...
Ти обаче въртиш, сучеш и само чакаш повод пак да напишеш, че Донарума е постъпил правилно и в действията му има логика. :D
Не братле, Донарума постъпи като пълен педераст и нищо не може да промени това. Той не просто искаше да смени отбора, ако беше това проблемът, някак щях да го разбера. Той го направи по възможно най-долнопробния, обиден и педерастки начин. И затова го псуваме и винаги ще го псуваме.
Щото е тъпоумно селско педерастче. thumbsup
"Quando indossiamo questa maglietta rappresentiamo noi ma anche milioni di tifosi in tutto il mondo. E' fondamentale per noi dare il massimo".

Davide Calabria.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 944 times
Been thanked: 677 times

Мнение от Capolavoro » 19 авг 2021, 21:16

Като махнем частта за долара, с която не съм съгласен, действията ни през последните два месеца са тревожни. Чакаме шл седем години и накрая не купихме нито един нов титуляр.
Миналия сезон, както станахме втори, така можеше и да сме пети, нека не го забравяме. Тези момчета се надскочиха, което без подсилване трудно ще се повтори.

Не е случайно и липсата на нов договор на Пиоли. Дори шефовете очакват да не повторим миналогодишните резултати.
Изображение
FLYKAYO TOMORI & AIR ANTE

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 242 times
Been thanked: 201 times

Мнение от BANKERA » 19 авг 2021, 23:43

cuorerossonero написа:
19 авг 2021, 21:07
BANKERA написа:
19 авг 2021, 18:05
Ти обаче въртиш, сучеш и само чакаш повод пак да напишеш, че Донарума е постъпил правилно и в действията му има логика. :D
Не братле, Донарума постъпи като пълен педераст и нищо не може да промени това. Той не просто искаше да смени отбора, ако беше това проблемът, някак щях да го разбера. Той го направи по възможно най-долнопробния, обиден и педерастки начин. И затова го псуваме и винаги ще го псуваме.
Щото е тъпоумно селско педерастче. thumbsup
Ами нормално да се махне при положение, че вижда как се управлява отбора. Според теб с Елиът в близкото бъдеще виждаш ли ни като реален претендент за значим трофей(1-во място в Италия или ШЛ)? Аз не, а нямам информация, която например имат играчите от "кухнята" в отбора. Сами си правете извода, защо ТОЧНО сега се махна, когато влязохме в така бленувата ШЛ. Просто е разбрал, че това няма да промени нищо и ще продължаваме на същия принцип, а вратар от неговия калибър е съвсем нормално да иска да се бори за големите трофей. Щом родния отбор няма нужната амбиция, ами ще потърси поле за развитие другаде. Бил неаполитански циганин и какво ли още не, ама без този циганин това 2-ро място щяхме да го видим през крив макарон!
Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 201 times
Been thanked: 342 times

Мнение от Casciavit » 19 авг 2021, 23:59

Както и той щеше да види Париж, Европейско и милиони евра през крив макарон, ако не беше Милан да му даде шанс.
Изображение

Cafu
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 51 times
Been thanked: 98 times

Мнение от Cafu » 20 авг 2021, 04:17

Би трябвало по някое време да ги цъкне финансовия фейрплей, бдж-то. Те май нямат играч, дето да взима по-малко от 10 млн. Аз лично, почти не съм виждал хора с техни фланелки, докато с наМилан има много. Може би има причина , Перес да напъва неистово за супер лигата.

Отговори