Андреа Конти

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Андреа Конти

Мнение от R. GULLIT » 02 юни 2018, 19:00

Позиция: Защитник
Номер: 12
Роден на: 02.03.1994 г
Място на раждане: Леко

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Petar Zanev » 03 авг 2018, 12:09

Според мен , самият факт , че никъде не се говори за раздяла с Абате говори само едно - Конти не е напълно готов и ръководството, както и треньорският щаб не са сигурни дали въобще ще бъде :(
Дано всичко с това момче се оправи, защото цял сезон извън терените на тази крехка възраст може да повлияе много негативно...

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Андреа Конти

Мнение от cuorerossonero » 03 авг 2018, 12:27

Петьо, едва ли точно това е причината. Все пак Конти е напълно заменим най-напред с Калабрия. Както от ляво са Родригез и Стринич.
А въобще да не оправи повече... е такъв отвратителен сценарий не искам даже и да си помислям. :(
PIOLI VATTENE!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 03 авг 2018, 13:31

На мен също ми е много мъчно за момчето. Чак да не може да продължи, едва ли, но вероятността да е същият наистина изглежда минимална, нека си го кажем. Дори играчи с години стаж на най-високо ниво се връщат видимо променени след дълготрайни травми, какво остава за едно момче, контузило се непосредствено след пробивния си сезон в елитния футбол. Дано мрачните ни очаквания бъдат опровергани. Калабрия наистина е голям симпатяга и прави добри мачове, но Конти според мен е по-класният от двамата и ако вземе, че се разиграе, това бързо ще проличи, при цялото ми уважение към Давиде. Чисто тактически, не е малка вероятността да се върнем към 3-5-2, било то при Гатузо, или някой ден - Конте, а за десен халф-бек Конти е далеч по-удачен от Кала, който не се чувства в свои води на тази позиция и това се видя няколко пъти при Монтела.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Андреа Конти

Мнение от b3yr0nD » 04 авг 2018, 10:58

Аз и в стария форум споделих, че според мен Конти в Милан е приключена история. Пожелавам му да ме опровергае, но по-скоро си представям едно неубедително негово завръщане при нас, последвано от безплодни наеми/пейка и евентуална раздяла след време.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Petar Zanev » 10 авг 2018, 21:05

За съжаление Конти отново е извън групата и не се съобщава нищо за състоянието му. Пропусна и всички мачове от турнето ....
https://www.milannews.it/primo-piano/tr ... lva-304386

Дано няма нищо сериозно.

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 10 авг 2018, 21:29

Е, то още май месец стана ясно, че завръщането му се очаква най-рано септември. Няма иначе усложнения на контузията му, чукаме на дърво, пишеше последно, че възстановяването върви по план.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Petar Zanev » 10 авг 2018, 21:31

Супер, това за септември съм го пропуснал. Стискаме палци.

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 04 сеп 2018, 16:02

Тревожно е според мен, че липсва в групата за ЛЕ. Все пак по последни информации трябва да е готов в края на месеца, което означава, че дори след рехабилитационен период би трябвало да е на разположение за последните два мача, които са в края на ноември и началото на декември. Същевременно място сред избраните намира Монтоливо, който уж не попадаше в плановете на отбора.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Андреа Конти

Мнение от AC_M » 05 сеп 2018, 07:26

Аз не се притеснявам от това, че е извън състава за ЛЕ. Нали не си мислите, че след две операции Гатузо ще го пусне Октомври да рита титуляр? За мен никакви мачове до Януари, трябва бавно и много внимателно да се натоварва , знам че има ,кой да мисли за това, но предимно той самия трябва да разбере, че трябва време . С него и без него, пак нямаме читави халфове, така че няма да ни реши проблемите.
#piolioutnow

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Андреа Конти

Мнение от cinzano » 05 сеп 2018, 10:48

След груповата фаза ще можем да го впишем в състава, само да е възстановен напълно

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Андреа Конти

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 05 сеп 2018, 11:15

Аз също не желая завръщането му да се пришпорва, но януари ми се вижда като адски далечен срок, ако прогнозата за първи пълноценни тренировки е краят на септември/началото на октомври. Това би означавало три месеца, през които тренира, но не участва в мачовете. Ако е медицински обоснован, подобен ход би бил естествено неопровержим, но в противен случай прекомерната превенция може да задълбочи чисто психологическия нюанс в ситуацията, а оттам насетне играчът много трудно може да се върне към някогашното ниво, дори изследванията да показват, че 100% му няма нищо. Имаме един подобен случай в отбора, който отказва да си тръгне въпреки всичко, а именно Монтоливо.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Андреа Конти

Мнение от cinzano » 05 сеп 2018, 11:49

След тази поредица от контузии, предполагам и самият играч не желае да бърза, а психологически последици със сигурност вече има, дали ще може да се отърси от тях зависи само от Конти

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Андреа Конти

Мнение от drzzd » 05 сеп 2018, 13:20

Според мен е по-добре да се изчака до януари. При добро стечение на обстоятелствата до нова година Конти ще може да играе в първенството по-редовно, а натоварване от самото начало за ЛЕ ми се струва напълно излишно при все, че там имаме Калабрия и Абате, че и дори Беланова. Трима десни защитници - напълно достатъчни за груповата фаза.
Януари изобщо не е толкова далеч. Набързо ще се извъртят есенните месеци и умората у някои играчи ще проличи още до зимната пауза, която вече дори няма да е пауза. Предпочитам за елиминациите да влезнем с минимум един свеж играч, който да внесе повече увереност и сигурност в отбора.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Андреа Конти

Мнение от cinzano » 05 сеп 2018, 20:12

След толкова дълго отсъствие, дали ще започне октомври или януари е без особено значение, ще му е еднакво трудно и в двата случая, важното е освен физически здрав и той да се почуства готов да се бори за мястото си в отбора, което преди всичко което се случи, сякаш му беше гатантирано

Отговори