За автомобила, компютъра, телефона ...

Всичко извън спорта.
Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от Capolavoro » 19 юни 2018, 16:28

Обща тема за въпроси касаещи автомобила, компютъра, телефона, камерата и всякакъв вид техника.

Направи си сам, препоръка за добри сервизи, мнения за какъв модел телефон да си купя и т.н. beer
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 26 юли 2018, 12:20

Някой имал ли е проблем с activation key-а на Word 2010, т.е. след въвеждане на уж валиден си обновява/инсталира, но на следващо отваряне пак излиза, че не е активиран.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от Aliken » 26 юли 2018, 12:32

От предишния форум си спомням, че имаше колеги запалени от марката БМВ. Карам 3er E90 с BMW Professional навигация и от няколко дни навигацията не се включва със стартирането на автомобила. През около минута прави опити да се включи и по някой път успява. Казаха ми че проблема е в един блок (или платка), който струвал около 500лв (втора употреба) и 2800лв в БМВ (без включен труд). След като се разчетох се оказа, че това е масов проблем за колите с тази навигация (1, 3, 5er). Въпросът ми е, задължително ли е от този блок или да потърся трето мнение, защото ходих на две места и ми казаха едно и също, без дори да закачат колата.
Изображение

Потребителски аватар
niksaan
Любител на футбола
Мнения: 93
Регистриран: 04 юни 2018, 19:22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от niksaan » 26 юли 2018, 13:30

Fossa Dei Leoni_ написа:
26 юли 2018, 12:20
Някой имал ли е проблем с activation key-а на Word 2010, т.е. след въвеждане на уж валиден си обновява/инсталира, но на следващо отваряне пак излиза, че не е активиран.
Аз бях забравил, че Word съществува. :D Ползвай си Google Docs, безплатно е, седи ти всичко на клауда и може да го достъпваш от всякъде от компютър, телефон, таблет...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 26 юли 2018, 13:36

niksaan написа:
26 юли 2018, 13:30
Fossa Dei Leoni_ написа:
26 юли 2018, 12:20
Някой имал ли е проблем с activation key-а на Word 2010, т.е. след въвеждане на уж валиден си обновява/инсталира, но на следващо отваряне пак излиза, че не е активиран.
Аз бях забравил, че Word съществува. :D Ползвай си Google Docs, безплатно е, седи ти всичко на клауда и може да го достъпваш от всякъде от компютър, телефон, таблет...
Имам десетки, ако не и стотици уърдовски файлове, в които съм си драскал и продължавам да драскам разни неща, различни по значимост. :D Трябва да си го реша този проблем, доколкото може да се нарече такъм. Аз пак мога да си пиша, само дето виси някакъв червен правоъгълник най-отгоре, където е името на файла, Тъй като го видях за първи път във файл, свързан с Милан, рекох да не би да съм цапнал някакъв ефект, който да съм забравил. :lol:
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от Petar Zanev » 26 юли 2018, 13:46

Аз на личния лаптоп съм с тази линия вече 5та година. При мене всички функции на програмата работят , само дето е малко дразнеща линията.
М/удругото, всичките файлове лесно може да ги вкараш в Гоогъл драйва и да се конвертнат в Гоогъл докс формат (който визуално и функционално на 99% се припокрива с Word).

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от b3yr0nD » 26 юли 2018, 19:21

Fossa Dei Leoni_ написа:
26 юли 2018, 12:20
Някой имал ли е проблем с activation key-а на Word 2010, т.е. след въвеждане на уж валиден си обновява/инсталира, но на следващо отваряне пак излиза, че не е активиран.
При мен стана същото, но с Word 2016. Е, проблемът не се появява на следващо отваряне, а 1-2 месеца след активация, но честно казано ми писна да се занимавам с него и не ми пречи червеното отгоре. :D

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 26 юли 2018, 19:33

b3yr0nD написа:
26 юли 2018, 19:21
Fossa Dei Leoni_ написа:
26 юли 2018, 12:20
Някой имал ли е проблем с activation key-а на Word 2010, т.е. след въвеждане на уж валиден си обновява/инсталира, но на следващо отваряне пак излиза, че не е активиран.
При мен стана същото, но с Word 2016. Е, проблемът не се появява на следващо отваряне, а 1-2 месеца след активация, но честно казано ми писна да се занимавам с него и не ми пречи червеното отгоре. :D
За 2016 може да пробваш това - аз безрезултатно го сторих, преди да осъзная, че касае 2016, а не 2010. :D
https://productkey.net/activate-microso ... -key-free/
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от BANKERA » 26 юли 2018, 19:35

За 2010 си има активатор, който работи безупречно. Не помня от къде точно го бях изтеглил, но лесно се намира.
Изображение

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от gLoRy » 27 юли 2018, 00:05

От замунда, откъде другаде.

Office 2010 Toolkit and EZ-Activator v2.2.3

Потребителски аватар
kulinan
Любител на футбола
Мнения: 35
Регистриран: 05 юни 2018, 00:51
Been thanked: 2 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от kulinan » 27 юли 2018, 00:27

Kолеги за xperia XA1 какво ви е мнението?Мернах го в магазините на А1 ,дават го на оферта ,а нали мисля да минавам към тях заради италианското.

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от cinzano » 27 юли 2018, 08:37

kulinan написа:
27 юли 2018, 00:27
Kолеги за xperia XA1 какво ви е мнението?Мернах го в магазините на А1 ,дават го на оферта ,а нали мисля да минавам към тях заради италианското.
Цената на свободният пазар е около 350лв., андроида е 7ца и батерията ми се вижда малка. Много зависи на каква оферта ти предлагат.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от R. GULLIT » 27 юли 2018, 10:06

На каквато и да ти го предлагат, гледай крайната цена, която плащаш на месец за апарат и абонамент. Обявяват ниска за телефона, но като сложиш таксата, става мечешка услуга - задължително по-скъпа от това да си на абонамент около 25 лв с телефон.
А на всеки абонамент над 20 лв има А1 Now. Пускаш през лаптопа и гледаш италианско. С кабел гледаш и през ТВ, качествтото е HD.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 27 юли 2018, 10:40

Някой към Булсат знае ли как се процедира, когато излиза "LNB няма сигнал" на програма, която поначало трябва да има сигнал?
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: За автомобила, компютъра, телефона ...

Мнение от Capolavoro » 27 юли 2018, 10:45

Ако имаш приемник и карта, изкарай картата и рестартирай приемника. Така действам аз при Н3.
Изображение

Отговори