Covid-19 - всичко за коронавируса

Всичко извън спорта.
Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от gLoRy » 26 мар 2020, 22:01

То това 'да я види, който си иска' малко като заплаха е прозвучало... Ако не отиде той - друг ще се намери :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от cuorerossonero » 26 мар 2020, 22:30

Top Gun Maverick написа:
26 мар 2020, 20:21
Мда, аз пък днес получих възможно най-фешън маската - черна с емблема на Милан.
IMG_20200326_202209.jpg
Рахнев, какви сигнали да подава, ще ти дам един пример. Завърнала се от Германия вчера жена и я настаняват в хотел под карантина. Вечерта се скъса да звъни на приятела си да идвал да я таковал, понеже тя си е нимфоманка. За щастие той има две мозъчни клетки и и казал, че е луда и няма да иде. Тя му рекла да е спкоен, понеже полицая и казал, че след 9 часа нямало да минават на проверка и можело иде "да я види" който си иска. facepalm
1. За маската.
Аз ако имам такава маска за многократна употреба, ще ми се свиди да я изпера. :D

2. За селската кур*а. :D
В случая сигнала следва да го подадеш ти, след като си разбрал какво й е казал полицаят. Или този, който ти е разказал историята. Ха да видим като й цъфнат на вратата в 23ч. и ако не е сама - да им изперат по една дебела глоба и на двамата пишман любовчии, дали рязко няма да им спаднат потребностите. И дали няма да предпочетат две седмици да се гледат със свалени гащи само от разстояние.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от Top Gun Maverick » 27 мар 2020, 19:27

Той тоя добре, че не носи нейния акъл.
За маската, то си ми свиди, даже гледам да не я слагам много в колата, само ако излизам някъде, хахахахха...
Комшийката ги шие тука и случайно имала две емблеми на Милан, дори не познаваше отбора. Питала жената дали не иска някоя футболна и като питала дали няма на Милан рекла не, но жена ми видяла двете емблеми и айде. Другата отиде на един приятел, който не е футболен фен дори.
Искаш ли една за теб да ти поръчам и ще ти я пратя по Еконт или нещо, или ще мина с колата да ти я метна? Теб ще те пуснат отвъд барикадата, хих.

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от pippo » 28 мар 2020, 11:23

cuorerossonero написа:
24 мар 2020, 14:14
pippo написа:
23 мар 2020, 18:34
Заразата ще пламне с пълна сила в България от ромите, които масово се прибират от най-рисковите места. В моя град над 300 от тях уж са под карантина, а някои от тях ги виждам по центъра. Освен това не спазват и никаква дистанция от хората. :) Няма да е зле Бойка курвата да излезе от мишата си дупка и да вземе някакви мерки преди да си е таковало мамата.
Подавай сигнали щом видиш подобни олигофрени, дето си мислят, че за тях правилата не важат.
На тел.112, в РЗИ, в Общината, или директно в съответното полицейско управление.
Няма какво да подавам, след като шефът на районното, който много добре вижда какво се случва, излезе пред Нова ТВ и каза, че такова нещо няма. :D Най-нагло и безотговорно лъжат. Като започнеш от генерала, който всеки ден лъже хората по няколко пъти и стигнеш до най-обикновените медицински сестри.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от Capolavoro » 28 мар 2020, 17:11

Какво сте се затръшкали за тази зараза? Ясно е, че трябва я изкараме, за да изградим антитела. Идеята с въпросната карантина е да се отложи във времето, да няма наплив от болни, с които болниците да не могат да се справят. Също така се изчаква някаква ваксина да види бял свят, но основната причина зад психозата са икономически интереси, като започнеш от най-високо ниво и стигнеш до поразчистване на пазара от малките търговци, които ще изнемогнат. Ще се отрази и на заетостта, ще паднат заплатите драстично. Темата е обширна, но има голяма доза сценарий, който може би излезе извън планираното развитие в Италия и Испания.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от R. GULLIT » 28 мар 2020, 22:46

Capolavoro написа:
28 мар 2020, 17:11
Какво сте се затръшкали за тази зараза? Ясно е, че трябва я изкараме, за да изградим антитела. Идеята с въпросната карантина е да се отложи във времето, да няма наплив от болни, с които болниците да не могат да се справят. Също така се изчаква някаква ваксина да види бял свят, но основната причина зад психозата са икономически интереси, като започнеш от най-високо ниво и стигнеш до поразчистване на пазара от малките търговци, които ще изнемогнат. Ще се отрази и на заетостта, ще паднат заплатите драстично. Темата е обширна, но има голяма доза сценарий, който може би излезе извън планираното развитие в Италия и Испания.
Май във втората част от поста ти се казва повечето от намеренията на Големите. За 2001 година, излезе един предни дни и спомена, че от 40 млн заразени със свински грип, са починали над 200 хиляди. Защо тогава никой не истеряса толкова, а сега е паника до небесата? Сега няма и милион официални, а починалите са едва малко над 1% повече от нормален сезонен грип. Лошото е, че поразява висок % възрастни хора. Което е жалкото.
Поне ще ни научат на елементарна хигиена, ако не друго.
Вече започвам да се замислям сериозно. Не можаха да измислят как да подтиснат финасовия бум и дали това не е нов начин - със страховете на хората... Успяват засега.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от zahari_acmilan » 29 мар 2020, 00:30

Като гледам какви пари отпускат топ държавите ... САЩ - 2 трилиона , Германия, Франция, Италия и Испания и Великобритания близо 3.5 трилиона взети заедно.
След 2 месеца искат не искат ще има който минал - минал... Всичко отново на работа, който я има още де...
Относно България , Бойко не може са си позволи да държи под карантина държавата, дори и за 2 месеца, защото има доста хора който живеят заплата - заплата, и сами ще излязат на улицата..
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от cuorerossonero » 31 мар 2020, 01:34

Приготвихте ли маските за утре? :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от Ne13sta » 31 мар 2020, 09:18

Аз с маска не разполагам, но пък имам пушка. Все си мисля, че ще успея да си купя хляб. :D

Иначе Бойче ще събере парите на хората. Отдавна му е мечта.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от R. GULLIT » 31 мар 2020, 10:43

cuorerossonero написа:
31 мар 2020, 01:34
Приготвихте ли маските за утре? :D
Tи що не спиш, бе :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от cuorerossonero » 31 мар 2020, 12:25

R. GULLIT написа:
31 мар 2020, 10:43
Tи що не спиш, бе :D
Ми притеснено ми е. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от Capolavoro » 31 мар 2020, 22:04

Жената тъкмо ме обзаведе с маска с фигурки и падна наредбата :D

Иначе Рюстю Речбер е в критично състояние. Жена му май го била заразила, ама тя е добре вече.
Изображение

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от Cafu » 01 апр 2020, 11:05

R. GULLIT написа:
28 мар 2020, 22:46
Capolavoro написа:
28 мар 2020, 17:11
Какво сте се затръшкали за тази зараза? Ясно е, че трябва я изкараме, за да изградим антитела. Идеята с въпросната карантина е да се отложи във времето, да няма наплив от болни, с които болниците да не могат да се справят. Също така се изчаква някаква ваксина да види бял свят, но основната причина зад психозата са икономически интереси, като започнеш от най-високо ниво и стигнеш до поразчистване на пазара от малките търговци, които ще изнемогнат. Ще се отрази и на заетостта, ще паднат заплатите драстично. Темата е обширна, но има голяма доза сценарий, който може би излезе извън планираното развитие в Италия и Испания.
Май във втората част от поста ти се казва повечето от намеренията на Големите. За 2001 година, излезе един предни дни и спомена, че от 40 млн заразени със свински грип, са починали над 200 хиляди. Защо тогава никой не истеряса толкова, а сега е паника до небесата? Сега няма и милион официални, а починалите са едва малко над 1% повече от нормален сезонен грип. Лошото е, че поразява висок % възрастни хора. Което е жалкото.
Поне ще ни научат на елементарна хигиена, ако не друго.
Вече започвам да се замислям сериозно. Не можаха да измислят как да подтиснат финасовия бум и дали това не е нов начин - със страховете на хората... Успяват засега.
Защото тази зараза се предава от човек на човек и е много по агресивна пт свинския грип. Там е разликата.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от cuorerossonero » 01 апр 2020, 11:13

Capolavoro написа:
31 мар 2020, 22:04
Жената тъкмо ме обзаведе с маска с фигурки и падна наредбата :D

Иначе Рюстю Речбер е в критично състояние. Жена му май го била заразила, ама тя е добре вече.
И моята така направи - дала в червено и черно да ми я ушият, обаче се оказа напразен ентусиазъм. :D Ма карай бе, нищо не пречи пак да си ги носим. :D
А иначе Рюстю Речбер кой е?
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Covid-19 - всичко за коронавируса

Мнение от Capolavoro » 01 апр 2020, 13:46

cuorerossonero написа:
01 апр 2020, 11:13
Capolavoro написа:
31 мар 2020, 22:04
Жената тъкмо ме обзаведе с маска с фигурки и падна наредбата :D

Иначе Рюстю Речбер е в критично състояние. Жена му май го била заразила, ама тя е добре вече.
И моята така направи - дала в червено и черно да ми я ушият, обаче се оказа напразен ентусиазъм. :D Ма карай бе, нищо не пречи пак да си ги носим. :D
А иначе Рюстю Речбер кой е?
Национал на Турция беше дълги години (вратар). Сега гледам, че и за Барселона е имал 4 мача, което аз не го помня.
Изображение

Отговори