Бойни спортове

Тенис, волейбол, баскетбол, формула 1 и други
Потребителски аватар
Dzhanan
Фен на Калчото
Мнения: 125
Регистриран: 04 юни 2018, 18:14
Has thanked: 82 times
Been thanked: 9 times

Re: Бойни спортове

Мнение от Dzhanan » 21 авг 2022, 00:03

Pacetoo написа:
20 авг 2022, 23:33
Тая вечер ще се наложи да поостана да късно през нощта, обаче съм много зле откъм стриймове. Бихте ли споделили, дали ютуб, дали стрийм, някъде където може да си го пусна лесно през телефона. Благодаря предварително.
http://1stream.top/title-game/MTk0MjcxOA==?sport=boxing

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Бойни спортове

Мнение от Ne13sta » 21 авг 2022, 02:26

Dzhanan написа:
21 авг 2022, 00:03
Pacetoo написа:
20 авг 2022, 23:33
Тая вечер ще се наложи да поостана да късно през нощта, обаче съм много зле откъм стриймове. Бихте ли споделили, дали ютуб, дали стрийм, някъде където може да си го пусна лесно през телефона. Благодаря предварително.
http://1stream.top/title-game/MTk0MjcxOA==?sport=boxing
Евала за линка, колега!

И честито на Оле Усик! Заслужена победа! :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Бойни спортове

Мнение от BANKERA » 21 авг 2022, 10:37

Печката се изнерви, че не може да вкарва удари в главата и почна с номерата - клинчове, удари в тялото, че по едно време и по-ниско се целеше. Усик беше по-класния, по-целеустремения от двамата, докато черното момче може да се пробва в кеча, там по ще вирее сякаш. Един мач Фюри - Усик ще е истинска наслада, може би двамата най-комплексни боксьори в момента.
Изображение

Потребителски аватар
AC MILAN Devil
Любител на футбола
Мнения: 32
Регистриран: 05 юни 2018, 18:38
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Re: Бойни спортове

Мнение от AC MILAN Devil » 21 авг 2022, 11:50

Джошито миличкият си изигра мача перфектно - по плана който му бе зададен . Най ми хареса колко изненадан остана като чу , че един съдиите е дал в негова полза . Той човека ( съдията ) явно не е разбрал как трябва да завърши мача или просто е част от плана да вкарат повече драма и да замажат очите на вярващите овце , че този двубой не е уреден .
Искам трети мач , истински като първият , когато нямаше намесена война и политика . И съм сигурен , че пак Усик ще победи , защото е по-добрият .
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Бойни спортове

Мнение от BANKERA » 21 авг 2022, 13:44

AC MILAN Devil написа:
21 авг 2022, 11:50
Джошито миличкият си изигра мача перфектно - по плана който му бе зададен . Най ми хареса колко изненадан остана като чу , че един съдиите е дал в негова полза . Той човека ( съдията ) явно не е разбрал как трябва да завърши мача или просто е част от плана да вкарат повече драма и да замажат очите на вярващите овце , че този двубой не е уреден .
Искам трети мач , истински като първият , когато нямаше намесена война и политика . И съм сигурен , че пак Усик ще победи , защото е по-добрият .
Нагласен бил мача... facepalm
Гледал ли го изобщо целия, че плесна подобна глупост, кажи честно? Джошуа имаше своя момент в 9-ти рунд, но във всички останали 11 аз не помня да е вкарвал чист удар в главата на Усик, колкото и да опитваше просто не успяваше и започна с мръснишката игра. А от 10-ти рунд нататък украинеца просто премина на друга честота и си заслужи победата отвсякъде. Джошуа показа истинското си лице, че трудно приема загубите, дори малко се опита да влезе в ролята на чичо Слай от Роки 4 с тия речи. То не бяха фасони, тръшкания на титли, закани към хора от щаба на противника му, но черешката на тортата беше накрая с лицемерната подкрепа към събитията в Украйна, точно по подобие на един друг лицемер, само че в друг спорт - Хамилтън(Ф1). Иска му се да е най-добрия в своята категория, като всеки един истински професионалист, но големите победители се познават по това, че приемат достойно загубите и постигнатото от техните опоненти. Като почна с оправданият накрая, че бил по-тежък, нямало как да поддържа едно и също темпо във всичките 12 рунда, не бил свикнал да играе толкова, ами ще си промениш играта спрямо съперника, вместо да си търсиш оправдания другаде както е по-модерно днес.
Усик е откачено копеле в добрия смисъл естествено и с другото такова в лицето на Фюри направо не ми се мисли какво шоу могат да спретнат. Дано се разберат по-бързо и не чакаме дълго за срещата. thumbsup
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Бойни спортове

Мнение от Capolavoro » 21 авг 2022, 17:08

Интересува ме дали мангалът Трайчо ни направи за резил. Не знам защо позволяваме подобни гаври, цигани България да представят по света.

Той не разбрал, че са го викнали да падне, ама искал мач с Флойд.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Бойни спортове

Мнение от drzzd » 21 авг 2022, 17:13

Спечели с 2-1 съдийски гласа.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Бойни спортове

Мнение от R. GULLIT » 21 авг 2022, 17:53

Тоя Трайчо е точно гавра с България. Сега ще го снимат и отдолу ще седи заглавие "Българинът Трайчо победи..."

Ако някой чужденец се обърне и види трайчовците на България какви са, после да не се чудим защо заради трайчовците по Англия, Испания, Италия и Франция ни приемат така.

Само с един Стоичков преди и Григор сега не става. Трайчовците са прекалено много, прекалено крадливи и най-лошото за Трайчо - приличат на него. Факти, сори!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Бойни спортове

Мнение от drzzd » 21 авг 2022, 18:15

Съгласен съм, но присъствието на Трайчовците в пространството (локално и глобално) е много, много комплексна тема. За да няма толкова много Трайчовци, всеки един от нас трябва да бъде малко по-полезен на обществото, а не да си седи пред телевизора и да дава акъл за всяко нещо, правейки се на специалист по всичко, а когато се стигне до него и неговите действия да си... трайка, щото толкова му е акъла всъщност. Парадокс.

И за съжаление, в последно време има все повече Трайчовци с по-светъл оттенък на кожата, което всъщност е далеч по-плашещото :)
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Бойни спортове

Мнение от R. GULLIT » 21 авг 2022, 22:47

Ми не е точно така. Трайчовците са наложени от бг политици и са привилегировани в много отношения. Къде заради гласове, къде заради европата, която не ги иска, защото знае какви са. Особено, когато направят "нещо", е лесно да се покрие, малцинството е важно, което обезверява.

Кога за последно имаше надигане и потулване? В село Катунци ли беше? Циганският кмет да споменавам ли? Кражбите и убийствата на възрастни хора по селата кой ги прави? Всеки знае, но разкриването не води до нищо, защото или не е разкрито, или са повече от един и винаги има измъкнал се. Ей тези неща са Държавни неща. Които трябва да се управляват. В цял свят има малцинства, но само трайчовците са се прочули в европата...

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Бойни спортове

Мнение от drzzd » 22 авг 2022, 00:02

Аз затова казвам, че е много комплексна темата. И да, най-вече заради политиката.

Но това, за което говориш, се отнася и за по-светлите трайчовци. Не са само тъмните, повярвай. В малките населени места и в крайните квартали на София е пълно с такива уроди. За съжаление и познавам такива. Дето за 20 лв. са готови да направят всякакви тъпотии. И най-жалкото е, че съм израснал с подобни субекти и сме имали сходни интереси, но просто пътищата ни в един момент поеха различен курс. За мое щастие такива схеми така и не ми станаха интересни.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Бойни спортове

Мнение от Petar Zanev » 22 авг 2022, 00:11

Българите сме си заслужили сътбата.
От политици, през трайчовци, през михайловци и домусчийчовци...
FORZA MILAN!!!

Mr.Georgiev
Фен на Калчото
Мнения: 184
Регистриран: 04 юни 2018, 23:30
Has thanked: 84 times
Been thanked: 38 times

Re: Бойни спортове

Мнение от Mr.Georgiev » 30 окт 2023, 13:41

Гледах репортаж от мача между Нугану и Фюри, и ми изглежда, че Францис остана бая ограбен. Често казано не мислех, че има каквито и да е шансове в боксов мач (за разлика от ММА, където Фюри едва ли ще изкара дори два цели рунда), но камерунецът определено има бъдеще.

Така или иначе по-интересният двубой за него щеше да е срещу Джоунс, но той взе че се контузи брутално и за съжаление май няма да имаме шанса да ги видим един срещу друг. :/

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Бойни спортове

Мнение от drzzd » 30 окт 2023, 13:53

Е, ограбиха си го. На Джипсито му дадоха победата, до голяма степен, защото щеше да е огромен шамар по егото му преди Усик. Неслучайно и отмени декемврийския мач уж заради контузия. Просто вижда, че в момента не е на ниво, че да се бие срещу украинеца. Цигански номера :)
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Pendov
Фен на Калчото
Мнения: 246
Регистриран: 04 юни 2018, 16:14
Has thanked: 86 times
Been thanked: 55 times

Re: Бойни спортове

Мнение от Pendov » 30 окт 2023, 15:28

Според мен вчерашния боксов мач беше по близо до кеча, отколкото до професионалния бокс.
Нещо като Макгрегър срещу Мейуедър.
Фюри е страхотен боксьор и по-скоро беше подценил камерунеца.
Верно че, Нугану го препарира веднъж, но определено е несериозно да се прави сравнение между двамата.
Чакаме с нетърпение мача на Фюри с Усик, които без съмнение са двамата най-талантливи боксьори в момента.

Отговори