Първа Професионална Лига

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от zahari_acmilan » 30 сеп 2018, 15:45

Вижте как Берое завършиха контра атака 3-ма на 2-ма срещу Дунав днес. :lol: Направо скриха шапката на Бакайоко , Сусо и Бигля facepalm
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от AC_M » 30 сеп 2018, 15:58

Захари, Берое си има треньор :) , затова виждаш , че се играе правилно
Той ги учи на такива неща, тренират ги през седмицата и по време на мача ги реализираме :)
Берое играе много хубав футбол и се опитва да се надиграва с всеки
#piolioutnow

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Българският Национален Отбор

Мнение от zahari_acmilan » 27 ное 2018, 12:12

Фенклуба на Левски в Бургас бил щурмуван от ГДБОПа . Било депо за наркотици. Арестувани са 10 ултраси на Левски за разпространение на наркотици. Започва разследване по веригата в останалите фен клубове на сините из страната.
......
Май всички ултрас групировки са еднакви а!?

П.п не знам в коя тема да го пусна.... Админите да го преместят в правилната :)))
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от milanist_stz » 27 ное 2018, 13:29

Отрепки са 90% от тия групировки. Разликата е в мащаба. Едни са просто пияници и псевдо биячи, други наркомани, а най-долната сган са организирани престъпни групи. Професия футболен фен. Мерси от такива.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от AC_M » 15 дек 2018, 23:43

Ей Беройциии:
Е..хме говедата в г.за
#piolioutnow

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 16 дек 2018, 02:36

:D Вие докато си давате задника на тиренцето, никой няма да ви възприеме сериозно като ебачи, колкото и да се самонадъхвате в стил самотен flasher. :lol:
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от milanist_stz » 16 дек 2018, 12:32

Тая победа толкова не ме топли, че няма накъде. Огромен късмет за Томаш, че му се падна да завърши годината с най-умрелия отбор в първенството. Не изпълняваме целта си през сезона и дори Ботев вече ни разгроми. Най-глупаво е да се заблуждаваме, че сме направили нещо, след като отбор като Ботев Враца се изгаври на Герена.
Колкото до тирето - последните 2-3 мача се играха и неслучайно не могат да ни бият. Проблемите са си наши вътрешни и не е тук мястото да ги коментираме.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от AC_M » 16 дек 2018, 13:51

Мен ме топли всяка победа, да ти кажа честно, така както ми е неприятна всяка загуба или равен .
Още повече да е дошла с игра. Най-трудно се играе офанзивен футбол, а да го правиш с/у Левски, Лудогорец и в двата мача , и с/у тирето бая късмет има Томаш .
Берое е падал от далеч по-слаби отбори от Ботев , така че ако търсим болките от загубите да добавяме още.
#piolioutnow

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от cuorerossonero » 16 дек 2018, 14:15

milanist_stz написа:
16 дек 2018, 12:32
Тая победа толкова не ме топли, че няма накъде.
...
Има си хас, пpедставям си жена ти какво ембаpго ти е наложила. :D

Иначе Ники, аз това за таковането и гъза... не го споделям. :D
Pадвам се, че Беpое спечели тpи точки сpeщу един от най-силните отбоpи в шампионата и един от двата най-големи в истоpически план. Пpи това го напpави с добpа игpа, особено пpез втоpото полувpеме, когато опpеделно надигpахме Левски и можеше да вкаpаме доpи повече голове. Но се pадвам, защото Бepое спечели. Не защото Левски загуби.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от milanist_stz » 16 дек 2018, 15:08

Да, голям късмет има, че беше разгромен от всички отбори, които могат да си подадат 3 поредни паса и пак е треньор на Берое. Но най-големият му късмет е, че Камбуров се скара с Крушарски преди година и половина.
За мен, а и не само за мен, нямаме футболисти за неговия стил на игра, което ни обрича на много резили. Лудогорец и тирето не сме ги били нито веднъж в цели 11 МАЧА, не знам дали ще го направим с него начело, съмнявам се. С Левски и Ботев имаме проблясъци, но и разгроми в наша вреда. Един куп издънки със средняците. От Купата отпадаме рано-рано. Има поставена цел и тя е класиране в Европа, тя не се изпълнява. На стадиона има по 200-300 човека в редица мачове, вчера дали имаше 2000 с гостите. Съжалявам, но няма от какво да съм толкова доволен от Томаш. Оставям настрана колко нагло копеле е.

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от milanist_stz » 16 дек 2018, 15:09

cuorerossonero написа:
16 дек 2018, 14:15
milanist_stz написа:
16 дек 2018, 12:32
Тая победа толкова не ме топли, че няма накъде.
...
Има си хас, пpедставям си жена ти какво ембаpго ти е наложила. :D

Иначе Ники, аз това за таковането и гъза... не го споделям. :D
Pадвам се, че Беpое спечели тpи точки сpeщу един от най-силните отбоpи в шампионата и един от двата най-големи в истоpически план. Пpи това го напpави с добpа игpа, особено пpез втоpото полувpеме, когато опpеделно надигpахме Левски и можеше да вкаpаме доpи повече голове. Но се pадвам, защото Бepое спечели. Не защото Левски загуби.
Няма кой да ми наложи ембарго, дори коментирах мача по Радиото и се радвах на трите точки, но ми прочети отговора на Миро и сподели дали си съгласен. ok

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 16 дек 2018, 15:49

cuorerossonero написа:
16 дек 2018, 14:15
Иначе Ники, аз това за таковането и гъза... не го споделям. :D
Pадвам се, че Беpое спечели тpи точки сpeщу един от най-силните отбоpи в шампионата и един от двата най-големи в истоpически план. Пpи това го напpави с добpа игpа, особено пpез втоpото полувpеме, когато опpеделно надигpахме Левски и можеше да вкаpаме доpи повече голове. Но се pадвам, защото Бepое спечели. Не защото Левски загуби.
Така трябва, Радо. :D ok Всякакви други излияния ми звучат като типични комплекси на фена на по-малкия отбор, ноу ъфенс.
За Левски сезонът приключи в момента, в който започнаха преговорите за нови договори с гъзарите в отбора. Вчера Обертан, най-големият между тях, вкара първия си /!/ гол в шампионата, при това в резултат на неоптимална изява от вашето вратарче, според мен. Победата наистина си беше напълно заслужена, Левски в момента не е отбор, а сбирщина и е добре че полусезонът свърши, тъй като можем да паднем буквално от всеки. Още като уволниха Роси ми се стори, че негативизмът към него е прекален, имайки предвид богатия му опит в Серия А, и тезата ми се доказва. Вярно, играем по-офанзивно, но пък получаваме повече голове, а резултатите са все така разочароващи. В последните години проблемите бяха, че липсва селекция за преследване на високи цели, сега проблемът е, че имаме доста по-класни играчи, които обаче явно се имат за нещо повече от отбора и първенството, което намалява мотивацията им и покачва единствено претенциите им за пари. facepalm
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от AC_M » 16 дек 2018, 18:24

Харесва ми смирението след загубите, които "грандовете" в Бг претърпяват от "малките отбори"
Това са общо взето събития в изтръмбушения Бг футбол, който е потънал в своето блато от години.
На виковете "умрете селяни" , ние от провинцията си отговаряме с таковане ... в гъза. Не е комплесарщина, просто е ехото от непрестанното дори и вчера сканиране на нашия стадион от феновете на гостите дошли от Ямбол, Хасково, Любимец и т.н
Берое игра добре, гради играта, не се окопа и не риташе топката и вкара повече голове от съперника
#piolioutnow

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от nik » 17 дек 2018, 00:14

AC_M написа:
15 дек 2018, 23:43
Ей Беройциии:
Е..хме говедата в г.за
За вас незнам , но Черно Море ги пердаши където ги хване ..

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7181
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Capolavoro » 08 яну 2019, 14:02

49581021_2058343110917081_6260429164843630592_n.jpg
Изображение

Отговори