Серия "А" сезон 2020/21

semperit5
Любител на футбола
Мнения: 81
Регистриран: 04 авг 2020, 15:52
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от semperit5 » 26 май 2021, 19:55

fДа взимаме Алегри за следващия сезон

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от cuorerossonero » 26 май 2021, 21:34

Антонио Конте затвърди общото впечатление, че е абсолютно рядко лайно. rolleyes
Тоя тъпанар ако ни беше свил подобен номер на нас, щяхме да го псуваме поне още един цял сезон. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Aliken » 26 май 2021, 21:40

Няма какво друго да се очаква от треньор, който посвети само и единствено на себе си, спечелената от брачедите титла. :D
Изображение

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от AC_M » 26 май 2021, 22:42

Явно Симоне Индзаги ще е новия треньор на мердите . Един ненормалник сменя друг ненормалник.
#piolioutnow

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Casciavit » 26 май 2021, 23:04

cuorerossonero написа:
26 май 2021, 21:34
Антонио Конте затвърди общото впечатление, че е абсолютно рядко лайно. rolleyes
Тоя тъпанар ако ни беше свил подобен номер на нас, щяхме да го псуваме поне още един цял сезон. :D
Той го затвърди още преди две години.
За мен тоя човек се самоуби пред цялата футболна общественост в мига, в който пое Интер.

Отделно от това е Евроидиот, което е достатъчно, за да заключим, че не си заслужава 12-те млн заплата.
Ама бил World class. Ако Конте е Световна класа, то тогава Анчелоти, Капело, Трапатони, Липи би трябвало да са Галактическа класа.
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Capolavoro » 27 май 2021, 07:45

Лучано Спалети на нас не ни ли поиска 5 млн? Подписва с Наполи за 3.5 до 23-та.
Индзаги остава в Лацио.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от R. GULLIT » 27 май 2021, 08:40

Точно си мислех, че комшиите имат Спалети и не им трябва да се напъват. Той па Наполи...

Иначе, нека някои от колегите, фенове на другия отбор от Милано, да споделят точната (ако я знаят) причина, защо Конте да се изсули по този смешен начин?

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от brakeit89 » 27 май 2021, 10:14

Чудно преди няколко дни, като ти извадих 1 камара аргументи, защо така се покри за Конте?
Кажи ми само къде бяха Интер преди Конте и къде им бяха тия т.н. топ играчи и къде отидоха с него?
Ако си мислиш, че Интер щяха да постигнат и 1/10 от това, без Конте си в огромна заблуда.
За мен това е треньор, който от нищо прави нещо. Един от малкото, които умеят да изградят 1 отбор и да му насадят шампионски манталитет. Другият е Клоп.
За разлика от треньори тип Гуардиола, на които им трябват половин милиард(не отричам качествата му) и отбора му да е абсолютно по-добър на всяка 1 позиция спрямо конкуренцията, за да може да си наложи стила и реално тоя отбор да има успехи, Конте умее да изгражда отбори от нулата и с не много финанси и кой знае какви играчи да печели.
А това пък, че практикувал дефанзивен футбол е поредната глупост. 89 гола срещу само 35, само Аталанта са с гол повече, ама те са получили 47 гола.
Когато отиде в Челси и записа 2 поредни загуби в началото на сезона, всичко го бяха отписали, а той тотално им промени и тактика и стил и смаза тотално конкуренцията в онзи сезон при положение, че и Гуаридола и Моуриньо и Клоп(това му беше вече втори сезон там) бяха в много по-добро положение и първите 2-ма наляха адски много пари в отборите си. И Конте им се подигра.
ШЛ е толкова много на късмет и да имаш силен и изграден състав, че не е истина.
Ама я кажете колко години Гуардиола, който на 100% е топ треньор не може да я спечели ? Може би тая година ще я спечели, защото другите отбори просто дадоха страшна задна. Ама колко години вече му бяха тая титла и то при положение, че наля адски много пари и разполагаше с такива играчи в такива отбори ?
Алегри много обича да се дава за пример в Ювентус, ама той реално наследи 1 отбор с шампионски манталитет от Конте. Факт е, че каквото постигна си е на 100% негова заслуга. Но успехите им рано или късно щяха да дойдат в ШЛ, но това, че си стигнал 2 финала и си ги загубил без каквото и да е интрига в тях не виждам как би могло мен да ме топли.
Алегри също е страхотен треньор, но той си е така да го кажа добродушко, което е изгодно за собствениците.
Конте си казва нещата в прав текст и това ми харесва в него.
Напускането му за мен е на 100% очаквано. Още миналия сезон имаше проблеми с ръководството.
Той си го каза, че реално нещата, които са му обещани не са били изпълнени. Като са го уговаряли да подписва са му обещали проект и очевидни определени неща и очевидно не са спазени.
За мен това поведение е много по-достойно и да си пазиш репутацията, отколкото да си п**** да мълчиш да те правят на идиот и просто да си взимаш парите и грам да не те интересува какво ще стане с репутацията ти.

Въпреки това, в Реал и Тотнъм не го виждам просто. Конте обича той да си гради отбора, а и е голям характер, което в Реал няма как да се приеме добре. В Тотнъм пък обещават много неща в началото, а после се получава съвсем друго.

За мен би било добре ако изобщо имаме някаква амбиция за нещо сега да я покажем и най-малкото да се опитваме да го вземем.
Не крия, че съм му фен, на причината е чисто и просто в качествата му и начина му на работа, както и характера. Следих работата му изкъсо в Челси и това е човек, който насажда определен манталитет в отбора и изисква изключително много работа и сериозно отношение. Това, че вече при решена титла вкарва 1 от звездите си от пейката и го вади след има няма 30 минути, защото не се е раздавал достатъчно говори само за себе си.
За тази ситуация говоря.
Неговият помощник Кристиан Стелини обаче коментира ситуацията с Лаутаро Мартинес.
"Преди 14 години още бях футболист, а Конте ми беше треньор и се случи нещо подобно. Тогава той ме замени след само 20 минути на терена. Това е пример за желанието ни да виждаме манталитет на победител във всеки един мач. Независимо дали целта е постигната, играчите винаги трябва да се влагат на 100%. Лаутаро се представяше под нивото си и затова беше сменен. Някои неща се случват на терена и оставам там. Това вече е минало и гледаме към следващия мач", заяви Стелини.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от hotboyz » 27 май 2021, 10:21

cuorerossonero написа:
26 май 2021, 21:34
Антонио Конте затвърди общото впечатление, че е абсолютно рядко лайно. rolleyes
Тоя тъпанар ако ни беше свил подобен номер на нас, щяхме да го псуваме поне още един цял сезон. :D
Затова е хубаво да нямаш много пари :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от hotboyz » 27 май 2021, 10:22

R. GULLIT написа:
27 май 2021, 08:40
Точно си мислех, че комшиите имат Спалети и не им трябва да се напъват. Той па Наполи...

Иначе, нека някои от колегите, фенове на другия отбор от Милано, да споделят точната (ако я знаят) причина, защо Конте да се изсули по този смешен начин?
Причината е ясно. Няма пари вече :) .
Изображение

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от brakeit89 » 27 май 2021, 10:51

Ами обещали са ми определени неща и още миналия сезон не са ги спазили. Говори ли за даден проект и реално сега искат да го стопират тоя проект. Намаляване на заплати и продажба на играчи.
Като Виери е казал, че вече Лаутаро Мартинес бил на 100% договорен и направо продаден на Атлетико и това е станало още преди края на сезона. Все неща, които надали са се харесали на Конте.
Като вероятно ще трябва да продават и още играчи.
И това като се има предвид, че са станали шампиони, как мислиш, че ще се отрази на отбора ? Ставаш шампион и то с разлика и за награда ти режат заплатата и ти разпродават отбора.
Как мислиш, че играчите ще се представят през новия сезон ? Успех да ги накараш да се раздават на макс.

Те братчедите все така като постигнат нещо и след това ритуално се самоубиват. :Д

Без Конте евентуално ще се борят за топ 4.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Ne13sta » 27 май 2021, 12:59

Алегри е много близо до завръщане при гобите.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от cuorerossonero » 27 май 2021, 13:17

@Брекит89, провери колко пари похарчи Интер за футболисти по искане на Конте и тогава пак ще обсъдим дали работи без пари. За годишната му заплата пък въобще няма да споменавам. rolleyes
Жокер - само Лукаку струваше 80 милиона. Барела, Сенси, Хакими, Ериксен, Алексис Санчез и Бастони ги калкулирай ти. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Casciavit » 27 май 2021, 13:48

brakeit89 написа:
27 май 2021, 10:14
Чудно преди няколко дни, като ти извадих 1 камара аргументи, защо така се покри за Конте?
Кажи ми само къде бяха Интер преди Конте и къде им бяха тия т.н. топ играчи и къде отидоха с него?
Ако си мислиш, че Интер щяха да постигнат и 1/10 от това, без Конте си в огромна заблуда.
За мен това е треньор, който от нищо прави нещо. Един от малкото, които умеят да изградят 1 отбор и да му насадят шампионски манталитет. Другият е Клоп.
За разлика от треньори тип Гуардиола, на които им трябват половин милиард(не отричам качествата му) и отбора му да е абсолютно по-добър на всяка 1 позиция спрямо конкуренцията, за да може да си наложи стила и реално тоя отбор да има успехи, Конте умее да изгражда отбори от нулата и с не много финанси и кой знае какви играчи да печели.
...
Защото тези аргументи сме ги оборвали тук преди 3-4 години и ни мързи да пишем пак. :D
Отдавна съм разбрал, че в този форум няма смисъл да се пишат дълги мнения и да обясняваш надълго и на широко тезата си. Нито ще те прочете някой, нито има шанс да промениш нечие мнение, дори да те прочете.

Не си в крак с тенденциите, спорът Алегри vs Конте беше актуален през 2015-2017г и тогава смятам, че се изписа всичко. Даже във форума на Ювентус са на мнение, че Алегри е много по-качественият треньор, а при Конте хайпът е в повечко. Макс игра два финала за ШЛ, докато Конте отпадаше от всеки срещнат. Най-сериозният успех на Конте си остава титлата с Челси. Титлите му с Ювентус бяха супер наредени, а в Европа ядеше бой от Галатасарай, Копенхаген и Бенфика. :D Години по-късно няма промяна - две отпадания в групите с Интер. Нали аргументът ти беше, че за Интер, участието в Европа не било приоритет? Е, за Ювентус и Челси не беше ли? Конте спечели титлата на Англия с головете на Диего Коща, после го пропъди се направи на голям треньор и помним как завърши вторият му сезон начело на сините.
Извинявай, ама да отпаднеш като последен в групата си, е жалкарско представяне по всички критерии.


Накратко казано: Конте е евро-олигофрен с 13 милиона заплата. Моите извинения, но когато Конте направи такава машина, в каквато Гуардиола превърна Барселона в периода 2008-2012, тогава ги сравнявай. Кой знаеше за Шави и Иниеста преди Гуардиола? Кой ошлайфа Меси?
Нито му е на трофеите, нито на годините престой в един клуб.

Честно казано, за този Милан в момента, с тези футболисти, дори Пиоли е по-удачният избор. Даже не знам защо го коментираш - Милан треньор с повече от 6 милиона заплата не може да си позволи. Ако ще любовни писма да му напишеш, Перукан няма дори да се трогне и да седне да разговаря с Малдини за сума по-малка от 10млн. евро годишно. Нали ти е ясно, че на дон Антонио, ако му продадат някой основен футболист, ще си депозира оставката на другия ден?
Пиоли с тези играчи на Интер не знам дали щеше да е шампион, но знам със сигурност, че Конте с този Милан посмъртно нямаше да завърши втори в класирането. Конте никога не е работил с лимитиран откъм резервна скамейка състав. Всъщност, в грешка съм, работил е - докато беше начело на Аталанта и бе освободен след 7-8 месеца престой в Бергамо за слаби резултати. :) Остави ги на 19-то място в класирането и изпаднаха.

В заключение ще кажа, че за да си лайно като човек, и да си такъв сребролюбец, то трябва да си изключителен специалист, за да си затворят очите за другото. Конте е добър специалист, но няма нищо толкова впечатляващо във визитката си, за да му предложим баснословна заплата. Вместо да обикаля като цветарка по всички италиански грандове, да си седне на гъза и да се задържи на едно място повече от два-три сезона. И най-накрая да стигне поне полуфинал в Европейските клубни турнири. Ясно е, че ШЛ и Световната титла я печелят само най-големите.
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Forze » 27 май 2021, 14:23

cuorerossonero написа:
27 май 2021, 13:17
@Брекит89, провери колко пари похарчи Интер за футболисти по искане на Конте и тогава пак ще обсъдим дали работи без пари. За годишната му заплата пък въобще няма да споменавам. rolleyes
Жокер - само Лукаку струваше 80 милиона. Барела, Сенси, Хакими, Ериксен, Алексис Санчез и Бастони ги калкулирай ти. :D
Според мен Интер последните две години си бяха еквивалента на Манчестър Сити в Италия, като единствения значим титуляр който продадоха беше заменен с по-скъп играч. Като проверим престоя на Конте в Ювентус също са харчили най-много в периода 2011-2014.

https://www.transfermarkt.com/serie-a/e ... =&intern=0

Но да погледнем само 2011-2012 и всеки да си вади сам изводите:

https://www.transfermarkt.com/serie-a/e ... =&intern=0

club Expenditure Income Balance

Juventus FC €101.83m €20.70m €-81.13m
AS Roma €91.60m €26.13m €-65.47m
SSC Napoli €72.70m €23.79m €-48.91m
AC Milan €65.15m €22.30m €-42.85m

Заключена