Наказани потребители

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Capolavoro » 27 дек 2018, 14:55

Приемат се предложения за разширяване на модераторския екип.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Наказани потребители

Мнение от George Weah » 27 дек 2018, 15:31

Според мен трябва да потърсите хора, които прекарват повече време във форума и са в темата по време на всеки мач, както и такива, които имат желание де. Защото едното от местата, където има най много нарушаване на правилата е по време на мачовете - появи се някой незнаин воин или пък на някой му е кипнало нещо и като се почне - тоя играч бил пед*раст, оня бил такъв, а на всичкото отгоре в последно време се появяват и кретеноид/кретеноиди предимно от сивия форум на Дузпентус, които още толкова дразнят всички нас!

Да и аз не мога да търпя немалка част от играчите ни и такива като Борини, Лаксалт, Бертолачи и т.н не смятам, че имат каквото и да е място в Милан, но...не е ок да ги псуваш чак така по темите като хамалин, има други начини да кажеш, че не стават!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Capolavoro » 04 фев 2019, 10:48

Относно доклада на следното мнение:
Salvini: "Non dico nulla altrimenti Gattuso si offende. Ma lasciare Calhanoglu per 90 minuti in campo...non lo capisco
Ето го пак тоя боклук, не пропуска. А кой да влезе бе, гнидо? Борини? За да обвиниш след мача Гатузо, че пуска играчи като Борини в търсене на победата? Жалка имитация на Дедо, която за цялото си паразитно съществуване няма да постигне и половин процент от живота на Дона. Salvini merda!
Матео Салвини е италиански политик, фен е на Милан, но няма никакво участие в клуба, така че не виждам нарушаване на т. 7 от правилата.

Ако започне санкциониране на всяка обида, поне 20 човека трябваше да изхвърчат вчера, защото са си позволили да обидят съдията на мача с Рома.

Моля да изпращате по-аргументирани доклади, които не се плод на междуличностна вражда!
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 04 фев 2019, 10:55

То по самата нескопосаност и идиотия на доклада можеш да разбереш чий е. :lol: Забележително е как въпросния индивид не го бива в абсолютно нищо. През краткия си престой като модератор :lol: :lol: facepalm ми беше сложил наказание за обида към... Бобан, ахахахахаха. :lol:
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Наказани потребители

Мнение от George Weah » 25 апр 2019, 00:30

Golden boy написа:
24 апр 2019, 23:26
Да ви еба майката недъгава и неграмотна, айде чао.
Golden boy написа:
24 апр 2019, 23:44
George Weah написа:
24 апр 2019, 23:29


Чао и не се връщай :)
Ти сера в устата паляк!
Че отборът е зле - зле е!

Но мисля, че е крайно време такива маймуноподобни да бъдат изгонени от форума, могат спокойно да станат фенове на юФентус или там, на който отбор си поискат! :)

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Golden boy » 25 апр 2019, 00:40

Ако искаш да кандидатстваш за секретарска позиция, да ти дам едно номерче, да се разберем за интервю, че тука не знам дали търсят. :D
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Наказани потребители

Мнение от George Weah » 25 апр 2019, 00:57

Golden boy написа:
25 апр 2019, 00:40
Ако искаш да кандидатстваш за секретарска позиция, да ти дам едно номерче, да се разберем за интервю, че тука не знам дали търсят. :D
Не, искам да кандидатствам за позиция, която ще разкара такива псевдо-фенове и утайки на обществата от форума на любимия ми отбор! :)

Juje

Re: Наказани потребители

Мнение от Juje » 25 апр 2019, 00:59

Стига глупости! Хората във форума са прекалено малко. Опитайте се да не се обиждате!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Наказани потребители

Мнение от George Weah » 25 апр 2019, 01:05

Juje написа:
25 апр 2019, 00:59
Стига глупости! Хората във форума са прекалено малко. Опитайте се да не се обиждате!
По добре малко, отколкото пълно с псевдо-фенове, дето псуват като хамали и каруцари по отбора, а утре когато отбора се върне там, където му е мястото (а дано наистина това "утре" да е скоро), същия ще е пръв фен по града с фланелката на Милан купена от битака...ей такива по ги ненавиждам и от феновете на Дъртата, онези може да са прости на куче, но поне имат някаква позиция, макар и да е водена от тъпия им акъл!

Милан има нужда от истински фенове, сега повече отвсякога, а не от такива!

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Golden boy » 25 апр 2019, 01:37

Ей богу, пак до това кой какъв фен е стигнахме.
От 10 години ни стил, ни купа, ни титла, всяка година съм на мач с новия екип, оня профан ще ми вика псевдо фен. Милан е много по-голям за мен от тия посерковци, и от Рино, и от Малдини ако щеш.
Ти ли си последната инстанция бе палячо? :lol:
Ти ли си така нужния на отбора фен? :lol:
Винаги ще тегля майни когато виждам такова бездушие и некадърност в отбора, и винаги ще сера в устенцата на "културни" охльови като теб.
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 25 апр 2019, 09:32

Понеже темата е актуална мисля, че е време да се вземат мерки срещу тоя индивид. Не вярвам само аз да забелязвам как тънко се гъбарка с отбора и най-вероятно е поредното фенче на дъртата като му гледам никнейма. Оставям част от последните му коментари тук и очаквам този път действие от хората, отговарящи за спазването на правилника във форума. Само вижте как пише за отбора и играчите - един път не съм го видял да пише "ние", а само Милан, миланистите и т.н.
Juje написа:
25 апр 2019, 00:59
Стига глупости! Хората във форума са прекалено малко. Опитайте се да не се обиждате!
Juje написа:
25 апр 2019, 00:28
Сапата за разлика от Романьоли, Калдара и Мукасио, може да бяга като кон. Такива контри трудно щяха да ни направят. Играчите на Милан със сигурност пак са били рекорда по бягане в тръс. Толкова влачене и мислене и накрая пак нищо.
Juje написа:
25 апр 2019, 00:06
За Лацио този мач беше истинска война, а за миланистите разходка. За купата от край време Лацио бият Милан, и аз лично не съм изненадан от отпадането, но очаквах по-мъжка игра.
Juje написа:
24 апр 2019, 23:57
Имам сериозни подозрения, че Сусо и Чалхан са любовници на Гатузо. Иначе нямаше при тези уникално слаби игри, всеки мач да са на терена.
Juje написа:
24 апр 2019, 23:50
Днес сякаш всички бойкотираха слабака Гатузо, защото само Калабрия игра за него. Цялата ни защита беше доста слаба, а Пьонтек цял мач се кри от топката. Само Бакайоко беше долу-горе в центъра, но в края и той започна да подава на Лацио.
Juje написа:
24 апр 2019, 23:47
Така е, макар и Мацолени днес да закла един позорно слаб Милан, Лацио бяха доста по-добри и заслужено се класираха на финал. Явно Чалхан, Сусо и Гатузо си спретват тройки, и затова всеки мач двамата са на терена. Влизането на Конти за пореден път се оказа потресаващо, защото второто полувреме почти всички атаки бяха от неговата зона, а в първите 20 минути Милан беше размазан, за съжаление.
Juje написа:
24 апр 2019, 12:18
Очевидно и тренировъчният процес куца, защото не виждам как при ужасната форма на Сусо и Чалхан, дори и Монтоливо, Бертолачи и Маури не са блеснали. Тримата не са чак толкова куци и некадърни, че да не могат да заменят двете пълни дупки. Да, нито един от тримата не става за крило, но при по-друга тактика, или игра на Саму там, може да се намери място и за поне един от тях в центъра. Там е работата, че Бертолачи няма и 5 мача като титуляр общо в Милан. В Дженоа беше звезда и със сигурност има качества. Жалко, че дадохме 20 милиона за него, а така не се разбра дали става, или не. Маури е приличен, както и Монто, но от време на време правят големи грешки, каквито и Сусо и Чалхан. Дори последните двама правят основно това. До там се е стигнало, че при един малко по-силен Милан, предните трима са разочаровали, и сега никой не ги слага в сметките, защото им изтичали договорите. Двамата слабаци не им изтичат договорите, но това не им пречи, да са най-слабите от началото на сезона от титулярите. Всичко в Милан скърца, тренировъчен процес, възстановяване, мениджмънт. Затова и нямаме и лоби никъде, защото всички са затънали в тинята. Очевидно нашите поне имат някакви морални качества, и след като си виждат дереджето, за разлика от другите боклуци в калчото, не ламтят за картонени титли и рекорди.
Juje написа:
22 апр 2019, 21:57
Серия А само губи от наличието на Карло Анчелоти в редиците на треньорите. Дано го уволнят, че поне има малко по-голяма интрига догодина. Надявам се и Милан да живнат (да участват активно в борбата за титлата), но за момента не изглежда възможно.
Juje написа:
21 апр 2019, 00:02
За нищо не стават! Щом един Сусо си върти задника, и само се цупи, смятай какви ръководители има в Милан. Тоя испанец отдавна е прелял чашата с поведението си. Никой няма право да се цупи, и да се пести, докато е в Милан! Подобно поведение имат Чалханоглу, Кеси, Родригез и Конти. От всички бекове в Италия, Конти, Абате и Родригез са най-мързеливите. Не случайно като са на терена, все са на поне 20 метра от наказателното ни поле, когато съперника е вече в него.
Juje написа:
20 апр 2019, 18:28
За мен най-слаб от всички на терена. Изключително разочарование, което струваше на Милан твърде много пари. Аз не виждам в него голямо бъдеще, по-слаб е от Калабрия
Няма нормален фен на Милан, който да твърди, че Бертолачи или Маури не са получавали шанс и, че трябвало да играят титуляри в сегашния състав. Само от това мнение трябва ви светне лампичката. Открито се ебава с отбора, играчите и ръководството.
Изображение

Juje

Re: Наказани потребители

Мнение от Juje » 25 апр 2019, 10:27

Ние, аз използвам само за семейството си. Не съм собственик на Милан, ако не си го схванал.

Juje

Re: Наказани потребители

Мнение от Juje » 25 апр 2019, 10:44

Явно времето за редакция е към 15 минути, и не съм успял да добавя по-долното!

И нещо друго ми прави впечатление! По адрес на играчите и Гатузо валят псувни и обиди, но наш БАНКЕРА заподозрял точно мен, който за момента успявам да се въздържа от по-груб език относно виновниците за падението на Милан. Не му прави впечатление, че половината отбор нищо не играе, и пускането на резерви няма да развали това, а дори може да подобри нещо, а тръгнал да ми търси сметка, защо съм предлагал игралите 5 мача като титуляри Маури и Бертолачи. Обикновено умните хора знаят, че когато нещо не върви, трябва да се правят промени. Гатузо очевидно не го знае, и само сменя схемата, но не и участниците. Получава се нещо като управлението в България. Едни хора не се справят добре в работата си, и вместо да ги уволнят, ги назначават на по-висок пост. Какво печелим НИЕ? Това вече не касае само Милан. Какво печелим всички НИЕ, ако някой не се справя? НИЩО!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Наказани потребители

Мнение от George Weah » 25 апр 2019, 13:37

Golden boy написа:
25 апр 2019, 01:37
Ей богу, пак до това кой какъв фен е стигнахме.
От 10 години ни стил, ни купа, ни титла, всяка година съм на мач с новия екип, оня профан ще ми вика псевдо фен. Милан е много по-голям за мен от тия посерковци, и от Рино, и от Малдини ако щеш.
Ти ли си последната инстанция бе палячо? :lol:
Ти ли си така нужния на отбора фен? :lol:
Винаги ще тегля майни когато виждам такова бездушие и некадърност в отбора, и винаги ще сера в устенцата на "културни" охльови като теб.
За пореден път те призовавам да не сер*ш в ничия уста, защото това, че си ХИВ позитивен, не означава, че трябва да го разпространяваш, сега една секунда невнимание в леглото с Мюмюн от Анадола и...дай да го разпространяваш по всякакви извратени начини на хората...не е ок това, изобщо даже :(

Иначе сериозно -> моля, да се задействате и да дръпнете шалтера на спинозния, че...вече за 20-ти пореден път псува, обижда, а дори е толкова неграмотен, че не знае и охлюв как се пише :)

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Golden boy » 25 апр 2019, 16:01

Явно искаш нещо друго да ти се сложи в устата приятел? Горчив опит? Лоши спомени? whistle
Изображение

Отговори