Форумно прераждане (3-та част)

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от cuorerossonero » 30 дек 2018, 02:40

Petar Zanev написа:
27 дек 2018, 16:02
Страхотна новина ok
Натрапниците бяха започнали да прекаляват, особено онова лекенце insigne
Тоя дpисльо отдавна му бихме шута. Освен ако не си напpави нова pегистpация от дpуго IP, но пак ще го думнем.
PIOLI VATTENE!!!

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от AC_M » 30 дек 2018, 08:49

И така трябва, Радо! Да си коментират с техните себеподобни, с нас няма смисъл. Още повече прозира гадното им и подигравателно отношение .
#piolioutnow

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от cuorerossonero » 30 дек 2018, 12:23

Е не, едва ли някой има пpотив контакт с ноpмални чужди фенове, доста често е доpи полезно да се пpочете едно аpгументиpано чуждо мнение, ама да ми влиза някакъв имбецилен селяндуp, за да пише единствено тъпотии, като това пpеди мач колко гpада вяpвали в загубата на Милан, или че без пpемиеp за пpезидент pавенството с Болоня е чест за нас, подобни боклуци няма да липсват на никого тук.
Пpавилата е pедно да се пpилагат спpямо ноpмалните потpебители, за явните тpолове - диpектен бан и пpиключваме с пpостотиите.
PIOLI VATTENE!!!

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Rado » 30 дек 2018, 21:18

AC_M написа:
30 дек 2018, 00:19
Вижте, прекалено сме гостоприемни и даваме приют в нашия на форум на хора, които не са фенове на Милан, открито ни гаврят вкъщи и ги търпим да си пишат мненията. Това е прекалено и трябва да спре. Не сте си хабили времето и устията да направите този форум за нас Миланистите в България, че да ни ебават фенчета на затворници и служебни шампиони . Хайде баста, каквото било до сега , било. От Нова година да ги няма!
Виж сега, понеже май в момента аз съм най-активния от „сините имена“, ако присъствието ми ви създава такъв дискомфорт във вашия си форум, казвайте и сам ще се махна. Ако искаш пусни и анкета. Най-важното е да сме живи и здрави, другото са подробности.
Аз споря понякога с хора тук, но си мисля че го правя обосновано и аргументирано. Ако целта е да си пишете по цял ден FORZA MILAN, да ще пропусна. Но мисля, че няма нищо лошо някой да е на противоположно мнение и да излага гледна точка отвън.

Това обаче което не можеш да очакваш от мен е да мълча на фенчета на гобите, като Фосата. Този индивид дори скоро планирам да го срещна лично тъй като разбрах че ходи в Академията, но това е друга тема да не ви занимавам. Гобите заслужават само презрение.

Както може би си забелязал с миланистите тук не съм имал проблем. Дори на обидите на Kaiser Franco не отговорих и не повдигнах въпроса защото ми е пределно ясно, че едва ли във форума на Милан миланист, ще бъде наказан за обида на интерист, въпреки тоталното нарушаване на правилата.

Аз също уважавам труда на хората които се грижат за форума ви, навремето бях част от екипа на нашия форум и знам колко усилия изисква това и как 2-3 индивида могат да разбият цялата атмосфера и т.н.
Много се отплеснах, с една дума вие сте на ход - казвайте да си бия ли шута или не. Няма да си набия детето, заради това, че не съм желан тук.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от iLDiavolo » 30 дек 2018, 21:36

Rado написа:
30 дек 2018, 21:18
AC_M написа:
30 дек 2018, 00:19
Вижте, прекалено сме гостоприемни и даваме приют в нашия на форум на хора, които не са фенове на Милан, открито ни гаврят вкъщи и ги търпим да си пишат мненията. Това е прекалено и трябва да спре. Не сте си хабили времето и устията да направите този форум за нас Миланистите в България, че да ни ебават фенчета на затворници и служебни шампиони . Хайде баста, каквото било до сега , било. От Нова година да ги няма!
Виж сега, понеже май в момента аз съм най-активния от „сините имена“, ако присъствието ми ви създава такъв дискомфорт във вашия си форум, казвайте и сам ще се махна. Ако искаш пусни и анкета. Най-важното е да сме живи и здрави, другото са подробности.
Аз споря понякога с хора тук, но си мисля че го правя обосновано и аргументирано. Ако целта е да си пишете по цял ден FORZA MILAN, да ще пропусна. Но мисля, че няма нищо лошо някой да е на противоположно мнение и да излага гледна точка отвън.

Това обаче което не можеш да очакваш от мен е да мълча на фенчета на гобите, като Фосата. Този индивид дори скоро планирам да го срещна лично тъй като разбрах че ходи в Академията, но това е друга тема да не ви занимавам. Гобите заслужават само презрение.

Както може би си забелязал с миланистите тук не съм имал проблем. Дори на обидите на Kaiser Franco не отговорих и не повдигнах въпроса защото ми е пределно ясно, че едва ли във форума на Милан миланист, ще бъде наказан за обида на интерист, въпреки тоталното нарушаване на правилата.

Аз също уважавам труда на хората които се грижат за форума ви, навремето бях част от екипа на нашия форум и знам колко усилия изисква това и как 2-3 индивида могат да разбият цялата атмосфера и т.н.
Много се отплеснах, с една дума вие сте на ход - казвайте да си бия ли шута или не. Няма да си набия детето, заради това, че не съм желан тук.
Не съм администратор или дори приятел на някой от тях, но бъди сигурен, че за мнозинството тук си добре дошъл. Че някой няма да те харесва е пределно ясно, ама то и между нас не сме си любими всички. Едно от нещата, заради които харесвам форума, е толерансът към чужди фенове като теб, защото на първо място сме хора, личности, чак тогава фенове. За другото си има Спортал. А за липса на толерантност си има форум на Ювентус.
#weareacmilan

Потребителски аватар
METO
Фен на Калчото
Мнения: 442
Регистриран: 04 юни 2018, 23:20
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от METO » 30 дек 2018, 21:59

@Rado, за мен, всеки който се стреми да спазва правилата, показва уважение към любимия ни отбор и няма за единствена самоцел създаването на конфликти, троленето и провокациите, трябва да има право на мнение и да е добре дошъл в този форум. Независимо дали е фен на Милан, Интер, Ювентус или Червен Калцун (Михалци)...
"Once Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood." - Manuel Rui Costa

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от cuorerossonero » 30 дек 2018, 23:19

Rado написа:
30 дек 2018, 21:18
Виж сега, понеже май в момента аз съм най-активния от „сините имена“, ако присъствието ми ви създава такъв дискомфорт във вашия си форум, казвайте и сам ще се махна. Ако искаш пусни и анкета. Най-важното е да сме живи и здрави, другото са подробности.
Аз споря понякога с хора тук, но си мисля че го правя обосновано и аргументирано. Ако целта е да си пишете по цял ден FORZA MILAN, да ще пропусна. Но мисля, че няма нищо лошо някой да е на противоположно мнение и да излага гледна точка отвън.

Това обаче което не можеш да очакваш от мен е да мълча на фенчета на гобите, като Фосата. Този индивид дори скоро планирам да го срещна лично тъй като разбрах че ходи в Академията, но това е друга тема да не ви занимавам. Гобите заслужават само презрение.

Както може би си забелязал с миланистите тук не съм имал проблем. Дори на обидите на Kaiser Franco не отговорих и не повдигнах въпроса защото ми е пределно ясно, че едва ли във форума на Милан миланист, ще бъде наказан за обида на интерист, въпреки тоталното нарушаване на правилата.

Аз също уважавам труда на хората които се грижат за форума ви, навремето бях част от екипа на нашия форум и знам колко усилия изисква това и как 2-3 индивида могат да разбият цялата атмосфера и т.н.
Много се отплеснах, с една дума вие сте на ход - казвайте да си бия ли шута или не. Няма да си набия детето, заради това, че не съм желан тук.
Седи си на гъза и ти бе, не бил желан. :D Ако не беше желан, акаунтът ти отдавна нямаше да го има. :D

Иначе това за планираната лична среща в Академията сериозно ли го написа? И като се видите - какво, ще се сбиете ли? :(
PIOLI VATTENE!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 30 дек 2018, 23:44

:lol: :lol: :lol:

Бил съм немалко пъти в Академито, включително на първото китайско-миланско дерби, но хора, приличащи на Слот и като цяло такива със синьо-черни парцали не съм виждал, може би визира Академията за хора със специални потребности или Академията за майки, които плащат интернета на синовете си, за да могат те да се вживяват като /мулти/форумни минджи. :lol:
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Kaiser Franco » 01 яну 2019, 20:41

Честита нова година на всички привърженици на Милан, живи и здрави и да имаме малко повече поводи за радост през 2019 г.
Изображение

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Rassilon » 06 фев 2019, 17:42

След един бърз преглед разбрах защо няма възможност за ЛС. Това си има и добрите и лошите страни. Поради тази причина ще пиша тук за някоя и друга идея които имам, пък вече ще се прецени дали си заслужава.

На прима виста се сещам за следните идеи.

Какво ви е мнението да се направи една "благотворителна" тема? В която да се обсъждат подобни инициативи от всякакъв род/вид и естество? Както и разбира се, когато членове на форума имат/ме участие в такива неща?

Другото което ми идва на акъла е, да се сложат малко повече емотиконки? Какво имам предвид. Да речем, че някой иска да цитира предишното мнение, или по - предишно такова. Ако е достатъчно дълго, да се въведе нещо като правило и да се цитира само част от него? Както и за емотиконките да се сложат разни стрелкички? Да не се цитира директно предишното такова, а с определената емотиконка или таг да се посочва това мнение. Така се олекотява и самият форум, а и не се налага да се "скролира" малко или много, за да се достигне до това, до което трябва.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от R. GULLIT » 07 фев 2019, 22:29

За първото - пробвай да видим реацията, но прочети внимателно Правилата още веднъж преди да направиш тема!
За второто - платформата, на която е стъпила визията на форума има редица ограничения. Това, за разлика от предния форум е free версия на форум и се разработва и допълва от любители. Броят емотикони може да бъде увеличен, но не съм убеден, че разбирам какво е посочващ мнение емотикон.

Цитатите се редактират ръчно по време на публикуване и по начин, който ти харесва. Ако ти е дълго, преди бутон Публикувай, просто триеш ненужното и остава частта, която искаш ти.

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Rassilon » 08 фев 2019, 13:52

Не, не. Нямах предвид аз да правя. Извинявам се, ако така съм бил разбран. А и правилата съм ги чел. Никъде не видях да има нещо относно това.

А за емотиконките имах предвид нещо подобно - link , като примерно да има и такива за различните посоки, образно казано. Със съответната стрелка нагоре се посочва, че мнението е като отговор към предишното.

П.п. Още нещо на което ще се радвам ако има отговор. Случвало ми се е в движение да видя, че нещо съм объркал, или пък искам да добавя нещо към мое мнение. Видях, че няма възможност да се редактира, освен ако не е от същия адрес от който е публикувано, или самото то не е скорошно такова.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от R. GULLIT » 09 фев 2019, 23:25

Да, 5 минути е възможността за редакция от един потребител. Имай го предвид и си чети мненията след публикация! В това отношение има съгласие на всички потребители, че подобен диапазон от време е достатъчен за редакция.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Capolavoro » 27 май 2019, 16:39

Най-долу на форума е направен раздел "Архивен форум", където са прехвърлени темите с мачовете от миналия сезон.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от cuorerossonero » 11 сеп 2019, 10:31

Абе понечих да одобря първото мнение на нов потребител в темата "Тенис", но ми излезе съобщение, че нямам права за този раздел, въпреки, че до сега неколкократно съм одобрявал първи мнения.
Не че се натискам за права, нали :D, но ако става дума за някакъв бъг, предлагам да се оправи.
Ако пък така сте решили да е занапред, приемам без възражения. :D
PIOLI VATTENE!!!

Отговори