Наказани потребители

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Наказани потребители

Мнение от R. GULLIT » 13 дек 2018, 16:27

Виж, този "трол", както го наричаш, го познават поне 10 човека в този форум, както и са го виждали с наши шалове по сбирките на мачове с Ювентус още 100 човека в Академика в София. И не само на тези мачове.
Не знам дали си чел, аз също влизам в спорове с Николай, но на тема футбол, а не на личностни дрязги. Пак казвам - проблемът е във възприятието, а не във футболната част на нещата.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Capolavoro » 13 дек 2018, 16:31

Fossa Dei Leoni_ написа:
12 дек 2018, 22:25
Capolavoro написа:
12 дек 2018, 21:10
Знаеш ли какъв е парадоксът, очевидно е че и двамата дават вид, че не се понасят и изпитват нетърпимост един към друг, но не предприемат нужните мерки и не се блокират.

В същото време пускат нон-стоп оплаквания, Николай го прави публично, BANKERA го прави през бутона за доклади.

Аз оставам с впечатление, че това е някаква неразбираема за мен заигравка между двама човека, които до такава степен са си интересни един на друг, че не искат да се лишат от компанията си.
facepalm facepalm Пародийното управление на този форум, събрано в тези няколко тъжни изречения от човек, на когото отдавна е престанало да му пука.
Дерзайте, аз бях дотук.
Ок, Ники, както си решиш, това си е твой избор. Иначе за кое по-точно трябва да ми пука, че ви моля, теб и @Банкера, да се блокирате и да спрете да се карате под всяка тема, а нито един от двамата не го прави ли? Не ми пука, позна, нужно ли е да ми пука, че на вас ви доставя някакво удоволствие да се докладвате и обиждате един друг. В крайна сметка не съм никой и не съм ви никакъв, че да излизам и да казвам кое смятам за редно и за нередно.
Изображение

МодератораЕПутка

Re: Наказани потребители

Мнение от МодератораЕПутка » 13 дек 2018, 16:41

R. GULLIT написа:
13 дек 2018, 16:27
Виж, този "трол", както го наричаш, го познават поне 10 човека в този форум, както и са го виждали с наши шалове по сбирките на мачове с Ювентус още 100 човека в Академика в София. И не само на тези мачове.
Не знам дали си чел, аз също влизам в спорове с Николай, но на тема футбол, а не на личностни дрязги. Пак казвам - проблемът е във възприятието, а не във футболната част на нещата.
Аз преди имах нормални отношения с този индивид и сме водили дискусии, но в един момент момчето тотално изтрещя (като това случайно или не съвпадна с доминацията на Ювентус), мен беше започнал да ме обижда, защото плюех Бака, докато той го защитаваше, а в един момент, когато Бака спря да вкарва и всички видяха колко е некадърен, самият фосса започна да го обижда и му бях изкарал 2 стари мнения, където го боготвори, та оттогава започна с тънките обиди, то не бяха банове докато беше модератор и т.н., а кулминацията е това, че е осрал всяка една тема във форума. Може нещо да е изтрещял, не знам и аз, но се вижда, че момчето не е съвсем в час психически, всеки втори потребител тук е имал спорове с него, повечето прерастнали от футболни в лични, отделно мога да ти изброя поне 6-7 човека, които са спрели да пишат тук заради него. Веднъж или 2 пъти може да е случайност, но при този се получава рецидив и то от доста дълго време.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Наказани потребители

Мнение от drzzd » 13 дек 2018, 17:11

Те покрай "възхода" на дъртата разпоретина много хора изскочиха от мишите дупки. Не е ненормално това да се случи и при фен на Милан, който симпатизира на клуба от Торино. Не съм имал пререкания с Фоса-та и нямам позиция за възродилия се спор, но вярвам, че на хората като мен, които прекарват част от времето си тук, не са им особено приятни караниците и споровете в различните теми. Не за друго. Идваме да се информираме какво се случва покрай любимия отбор и понякога от нищото си се включил в даден спор и ти.

Иначе по темата, смятам, че е жалко човек да защитава вече бившия вратар на Торино и разни други техни футболисти, които неведнъж са се изказвали крайно, както за Милан, така и за съдийски решения (визирам последния им мач с Реал Мадрид в ШЛ миналия сезон) при все, че този отбор е очеизвадно бутан от много години.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 13 дек 2018, 20:12

За пореден и последен път ще го напиша. Аз проблем с потребител от форума нямам! Ако правилата на форума се прилагаха еднакво към всички без протекция нямаше изобщо да се стигне дотук. Във форуми, които съм администрирал никога не е било допускано подобно нещо, точно поради факта, че правилата важаха за всички - от обикновен потребител до собственика - който се помисли за нещо повече и му се показваше изхода - все пак примера трябва да идва от екипа на форума и, ако те започнат да го заобикалят нормално и обикновените потребители да последват примера. Няколко човека гледам са писали, че са спрели да посещават точно заради Фосата, е сигурно ще ги изкарате още малко, че те са си виновни и в тях е проблема. Отказвате просто да признаете очевидното и там е проблема.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Наказани потребители

Мнение от cuorerossonero » 13 дек 2018, 20:22

Абе човек, ти беше наказан за откpовено пpосташка обида, забpанена от пpавилата. След това напpави същото още два пъти, без да получиш наказание.
Каква pавнопоставеност, какви пpотекции, какви 5 лева, какво всъщност искаш и за какво пpодължаваш да мpънкаш бе, мама му стаpа? facepalm
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 13 дек 2018, 20:40

Там е работата, умишлено използвах същия епитет, за да видя каква ще е реакцията и за моя изненада Фосата ме докладва за нещо, което той самия използва и някой от админите/модовете го прикри, като изтри въпросното мнение. Всеки сам да прецени ситуацията и да си прави извода за хората:
Fossa Dei Leoni_ написа:
12 дек 2018, 14:42
BANKERA написа:
12 дек 2018, 13:39
Мега тъпото сравнение за кой ли път. :lol:
То в Серия А, дори и сборните отбори на най-добрите играчи в света да играеха като имаш една бригада педераси в жълти одежди зад гърба си пак ще си първи. Друг е въпроса дали затворниците биха издържали на нивото във Висшата лига с тоя амортизиран състав. Тия боклуци си ги хвали някъде другаде, капиш умряло мозъче такова?
Пичове, този тип във всеки друг форум, дори най-либералните, щеше да е с 3 бана досега. Какво правим? :O
Мога да се хвана на бас с всеки един, че щяхте ми лепнете наказанието от раз за това мнение, ако не бяхте изтрили това на Фосата предния ден.
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Capolavoro » 13 дек 2018, 20:44

BANKERA написа:
13 дек 2018, 20:40
Там е работата, умишлено използвах същия епитет, за да видя каква ще е реакцията и за моя изненада Фосата ме докладва за нещо, което той самия използва и някой от админите/модовете го прикри, като изтри въпросното мнение. Всеки сам да прецени ситуацията и да си прави извода за хората:
Fossa Dei Leoni_ написа:
12 дек 2018, 14:42


Пичове, този тип във всеки друг форум, дори най-либералните, щеше да е с 3 бана досега. Какво правим? :O
Мога да се хвана на бас с всеки един, че щяхте ми лепнете наказанието от раз за това мнение, ако не бяхте изтрили това на Фосата предния ден.
Никога не сме били тенденциозни спрямо теб. Имаш едно наказание за 24 часа откакто пишеш, не мисля, че е голяма драма, че да се чувстваш едва ли не черна овца.
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 13 дек 2018, 20:46

Capolavoro написа:
13 дек 2018, 20:44
BANKERA написа:
13 дек 2018, 20:40
Там е работата, умишлено използвах същия епитет, за да видя каква ще е реакцията и за моя изненада Фосата ме докладва за нещо, което той самия използва и някой от админите/модовете го прикри, като изтри въпросното мнение. Всеки сам да прецени ситуацията и да си прави извода за хората:



Мога да се хвана на бас с всеки един, че щяхте ми лепнете наказанието от раз за това мнение, ако не бяхте изтрили това на Фосата предния ден.
Никога не сме били тенденциозни спрямо теб. Имаш едно наказание за 24 часа откакто пишеш, не мисля, че е голяма драма, че да се чувстваш едва ли не черна овца.
Драма няма, тогава си бях за наказание и не отричам. Минало-заминало, приех си наказанието, но това което последва нямаше как да си замълча.

И да допълня аз лично спирам да пиша по темата, защото ми стана досадно да се повтарям, както и на всички останали предполагам. Да се настроим малко по-позитивно, след час пред телевизорите и Forza Milan!
Последна промяна от BANKERA на 13 дек 2018, 20:52, променено общо 1 път.
Изображение

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Ronnie80(Noce) » 13 дек 2018, 20:48

Предлагам да изтриете тази тема. Аз нападките и тънките обиди в останалите теми ще им ги чета без никакви ядове. Ама като реши някой тука да ми предявява претенции за наказание на еди-кой-си потребител, и от там се започва разправията и ваденето на кирливите ризи... Кой какво и кога и как нарушил правилата, ама не бил наказан правилно, ама не знам си какво... Какви са тия бебешки истории бе? 2-3 дена това е най-активната тема във форума! Форум, чиито смисъл и идея някои потребители изглежда не осъзнават.

Аз предлагам просто да се заключи темата и да могат само админите да обявяват наказанията в нея. Нито съм отишъл в съда, нито в селската кръчма да гледам сеир. Останалото админите го повтарят вече безброй пъти - като не се търпите просто се блокирайте и тва е!

Потребителски аватар
METO
Фен на Калчото
Мнения: 442
Регистриран: 04 юни 2018, 23:20
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Наказани потребители

Мнение от METO » 13 дек 2018, 21:09

И аз споделям абсолютно същото мнение като @Ronnie80(Noce)... след малко имаме мач от който ни зависи продължаването в ЛЕ и въпреки това най-активната тема от 2-3 дни във форума на Милан и тази за Наказани потребители...моля ви, стегнете се малко и се дръжте като големи хора! Не е сериозно просто, смятам не сте втори клас голямото междучасие.
Има опция за блокиране на потребители и целият й смисъл е точно да си филтрирате хората, които са ви неприятни, скучни или дразнещи. Не, Фосата, не Capolavoro или армейският поп, а точно хората които отказват да използват тази опция и продължават да занимават целият форум с глупости, са тези които карат хората да напускат форума и да не пишат. Защото явно целта им не е да се информират за Милан и да си комуникират с други фенове на Милан, ами да търсят внимание и да се карат с някой. Аз друго обяснение за всичко това нямам. И аз лично никога не съм блокирал никой, но смятам да блокирам доста потребители ако всичко това продължава по този начин.
"Once Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood." - Manuel Rui Costa

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Rado » 13 дек 2018, 21:24

Айде стига толкова простотии.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Наказани потребители

Мнение от MILANov » 13 дек 2018, 22:19

R. GULLIT написа:
13 дек 2018, 16:27
Виж, този "трол", както го наричаш, го познават поне 10 човека в този форум, както и са го виждали с наши шалове по сбирките на мачове с Ювентус още 100 човека в Академика в София. И не само на тези мачове.
Не знам дали си чел, аз също влизам в спорове с Николай, но на тема футбол, а не на личностни дрязги. Пак казвам - проблемът е във възприятието, а не във футболната част на нещата.
Това, че се познавате неозначава, че трябва да го демонстрирате пред другите и още повече да рефлектира върху тях.
Няма еднакъв аршин, това е абсолютен факт.
Често казано на мен не ми дреме, но ако трябва да съм обективен BANKERA е прав.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Gre-No-Li
Любител на футбола
Мнения: 42
Регистриран: 12 ное 2018, 11:50
Has thanked: 51 times
Been thanked: 10 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Gre-No-Li » 13 дек 2018, 22:39

Такива простотии не е имало и по време на най-разгорещените словесни двубои между Илиян Стоилов и @Rivera. Те поне си се хранеха един друг и влагаха такова красноречие в обидите помежду си, че е имало моменти да се смея с глас на това, което чета. Но това тук си е откровена простащина, както са написали вече доста хора и последствията от този кръстоносен поход за изчистване на форума от не знам си кого и до мерене на патки, носи и ще донесе "само приятни" мигове на всички ни. Важното е, че накрая един, трима или петима души ще си легнат с чувство на победители и вселенска правота.

Имам чувството, че спорталският дух се е преселил във форума и се носи безпрепятствено наоколо. Дано да е само временно. Защото хубаво ще се ебат майките на мен, на теб и на онзи другия, но накрая губещите сме всички ние. И както @R.Gullit написа, дайте да се избием, да се затворят кепенците на на една институция за българския фен на Милан и да ходим да ебем майки и да си ги мерим у спорталО и фейсбукО. Страхотно просто, на прав път сме.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Наказани потребители

Мнение от R. GULLIT » 14 дек 2018, 11:07

MILANov написа:
13 дек 2018, 22:19
R. GULLIT написа:
13 дек 2018, 16:27
Виж, този "трол", както го наричаш, го познават поне 10 човека в този форум, както и са го виждали с наши шалове по сбирките на мачове с Ювентус още 100 човека в Академика в София. И не само на тези мачове.
Не знам дали си чел, аз също влизам в спорове с Николай, но на тема футбол, а не на личностни дрязги. Пак казвам - проблемът е във възприятието, а не във футболната част на нещата.
Това, че се познавате неозначава, че трябва да го демонстрирате пред другите и още повече да рефлектира върху тях.
Няма еднакъв аршин, това е абсолютен факт.
Често казано на мен не ми дреме, но ако трябва да съм обективен BANKERA е прав.
Не се познаваме само с него. С още много хора от форума.
Явно ти "дреме", щом продължаваш. Жалко че го няма старият форум за да видиш, че въпросният потребител който толкова много ви дразни, е наказван във времето в пъти повече само за отношението си към Галиани, отколкото вие всички взети накуп.
Както каза Gre-No-Li на някой ще му порасне нещо от кеф. Прочетете му мнението, човекът е тук заради Милан.

Отговори