Примавера

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Примавера

Мнение от R. GULLIT » 04 юни 2018, 10:27

Всичко за младите надежди

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 01 сеп 2018, 15:04

Tiago Dias saluta il Milan: il portoghese sbarca allo Sporting Braga
Така и получи доверие от Гатузо, при все че работеха заедно в примаверата. Е, на добър час!
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Moriarty
Любител на футбола
Мнения: 99
Регистриран: 04 юни 2018, 18:14
Been thanked: 1 time

Re: Примавера

Мнение от Moriarty » 17 сеп 2018, 15:57

Да отбележим загубата от Наполи с 0-1. В Sportitalia има доста кратък репортаж от мача.
https://www.sportitalia.com/video/napol ... ri/1325396

Ето и кои играчи са записали участие в мача:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Примавера

Мнение от zahari_acmilan » 23 сеп 2018, 13:36

Гледам Фейсбука на Милан пуснаха стрийм на мача на примаверата с Рома. 70та минута Милан 0:7 Рома.
Лелелле
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Moriarty
Любител на футбола
Мнения: 99
Регистриран: 04 юни 2018, 18:14
Been thanked: 1 time

Re: Примавера

Мнение от Moriarty » 25 сеп 2018, 18:31

Примаверата е пълен леш. В крайна сметка сме загубили от Рома с 1-7. facepalm
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 24 ное 2018, 15:33

Нашите правят зверско дерби с малките кашони, 3:3 след 0:2 и 2:3 за тях.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Примавера

Мнение от zahari_acmilan » 24 ное 2018, 15:55

И паднаха 4:3 в последната минута.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 24 ное 2018, 16:04

Вярно с оригинала, загуба в 94-та минута по подобие на батковците, само че с червен картон петнайсетина минути преди края. Много посредствен сезон за юношите, този Лупи Томов не знам откъде го намериха, но или той не става, или тази група младежи е доста зле.
Плицари иначе след мача лети за Рим с останалите, изместил е дъртата Донарума от групата за Лацио. Тсаджут също е там.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Примавера

Мнение от Capolavoro » 24 ное 2018, 16:25

Имаме петима, които ги викат в първия отбор, а така и нямат шанс дори за минута, независимо колко играчи са в бокса.

Там е Малдини младши, там е и някакъв вратар с еднакви имена с Дзанелато. Всичко това прекалено много ми изглежда на връзкарщина.
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 24 ное 2018, 16:46

Capolavoro написа:
24 ное 2018, 16:25
Имаме петима, които ги викат в първия отбор, а така и нямат шанс дори за минута, независимо колко играчи са в бокса.
Чак петима не са, сещам се за Беланова Селфито, някакъв Брешанини, който може да играе едновременно като халф и защитник, та явно за това го викат понякога, и Тсажут, той пък е вариант за нападението, пласиращ се в йерархията някъде след... Чалханоглу фалшива девятка.

Гатузо като цяло не изявява предразположение да налага младоци, нищо общо с един Михайлович, примерно. Миналата година този момък от Португалия Диас ли, Диаш ли беше, спокойно в един момент можеше да направи дебют, но Рино даже се ядосваше, когато медиите намекваха за подобна възможност в реванша с Луноходец. :D Малко се повтаря в това отношение историята с Индзаги - треньор на юношите, но впоследствие нямащ никакво желание да използва читавите сред тях и в първия отбор. Напълно възможно е обаче, както казах, просто да няма мат'риал. От изброените специалистите в Италия, които наблюдават по-детайлно, открояват само Плицари и Беланова, останал съм с впечатлението, че другите ни юноши даже не играят по различните национални гарнитури. А Плицари няма как да измести Донарума или Рейна, нито пък Беланова ще заиграе вместо Калабрия/Абате /вече и Конти на практика/. Имахме едно момче Торази, което уж се водеше добър, а сега ни трябват именно халфове, но не знам какво стана с него. През седмицата имаше слухове и че ще си връщаме Матео Габия, но шефът на сегашния му отбор Лукезе отрече да е имало контакти.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Примавера

Мнение от cinzano » 24 ное 2018, 20:41

Да не забравяме Симич, който реално е необходим точно в този момент с толкова контузии в сърцето на защитата

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 24 ное 2018, 22:21

Мале, нашите даже са в playout зоната.
https://www.milannews.it/la-primavera/p ... out-315261
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 30 ное 2018, 18:19

Младежите продължават да къртят мивки, 0:3 от Сасуоло днес, пак червен картон, намираме се в зоната на изпадащите, с голова разлика -12. Тотално изпуснато положение, но Леонардо и Малдини и тук не се намесват, попадат в едно изречение само ако става въпрос за сина на Паоло. Явно аз нещо не разбирам тази дипломатичност/пасивност. Със сигурност е време да му бият шута на Алесандро Лупи и да назначат някой, ако не легендарен, то поне разпознаваем играч от миналото, тъкмо да трупа опит и да стегне малко редиците.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Примавера

Мнение от zahari_acmilan » 14 дек 2018, 21:01

Утре било дербито в първенството на примаверата .
Последния срещу предпоследния или Емполи - Милан....
Ако домакините вземат мача нашите отиват на последното място.
Нашите са с най - лоша голова разлика, с най - много допуснати голове.
Газидис иска да развива млади таланти...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Примавера

Мнение от Ronnie80(Noce) » 14 дек 2018, 22:37

Ъъъ, Захари, това нечувано дерби :D се е състояло днес. 1 на 1 краен резултат. Емполи са водили до 89-тата минута, когато за нашите юноши се е разписал Даниел Малдини.

Задържат се момчетата на 14-то място, имат 8 точки от 12 мача. Наистина в страшна дупка са изпаднали Примаверата, не мога да повярвам...

Отговори