Серия "А" сезон 2018/2019

Архивни раздели и форуми
Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от cinzano » 17 юни 2018, 07:56

Драма си е било, червен картон, гол в последната минута. Феновете са се изкефили на макс

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5803
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 726 times
Been thanked: 1166 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от R. GULLIT » 17 юни 2018, 12:17

Този мач е бил голям цирк. Спряна е контра-атака на Палермо с хвърляне на топката от резерва на Фрозиноне, който я взима от едно от децата край тъча.
После, преди да е дал последния съдийски сигнал, след втория гол на Фрозиноне, на терена се изсипва целия стадион и...съдията дава край на мача.

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Rado » 17 юни 2018, 13:16

Не е само това. Отсъжда нарушение за Палермо на границата на наказателното, после променя решението си и отсъжда дузпа. След като всички от Фрозиноне му скачат на главата пак връща нарушението на границата.
Играч на Палермо нокаутира съперник в мелето но съдията е толкова ошашавен че дори не му дава картон.

Така или иначе, с класирането на Фрозиноне, Серия А ще бъде много “Северна“ догодина. Всичко е от Рим нагоре. Само Наполи и Каляри са на юг.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 18 юни 2018, 00:50

Нещо не се оправям с вкарването на видео, но това на Фрозиноне - Палермо е пълна гавра. Съдията дава за Палермо фаул, който трябва да е дузпа, след това отсъжда дузпа, играчите на Фрозиноне протестират и той го връща на фаул. Накрая пък резерва на Фрозиноне хвърля топка на терена, политат още две от различни посоки - това точно когато Палермо атакува в последните минути...

Италия е страна от Третия свят, а футболът деградира до нивото на нашия, на моменти /като този/ даже го задминава. Никога не съм харесвал Палермо, но заради тази подигравка ще се надявам Фрозиноне да е първият изпаднал през следващия сезон. Жалки селяндури.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от cinzano » 18 юни 2018, 09:27


Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7153
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1517 times
Been thanked: 1338 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Capolavoro » 18 юни 2018, 09:47

Този *** заслужава да пропусне първите 6-7 мача в Серия "А", ако изобщо остане в отбора.
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 18 юни 2018, 18:50

Наполи кроят странни планове. Жоржиньо в Сити, усилено се говори за напускане на Хамшик, а междувременно взеха Верди, докато АДЛ хвали Анчелоти, задето не упорствал за селекцията. :lol: Наистина много озадачаващ избор на Карлето, ще катери нанагорнище май. Радвам се, че най-сетне реши да пробва нещо подобно. Е, не че Наполи не са с две класи над сегашния Милан :D , но са и доста далеч от останалите отбори в кариерата му, включително тогавашната Парма, бих казал.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3183
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Petar Zanev » 18 юни 2018, 20:34

Рома са договорили Пасторе за 20млн. + 5 бонус

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 80 times
Been thanked: 62 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от PerfStranger » 19 юни 2018, 09:35

Само ние броим мухите май и чакаме великото решение.. което днес ли е впрочем ?

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от stan_acm » 19 юни 2018, 09:53

Четох нещо от сорта на 48 часа от днес за решението,но нека някои ,който е по-запознат да сподели.
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 19 юни 2018, 10:13

Интересен трансфер. Възможностите са в двете крайности - или Пасторе напълно е загубил форма поради недостатъчна игрова практика и съответно ще флопне, или си показва майсторлъка и става с това един от най-добрите играчи в шампионата. Напускането му на ПСЖ закъсня може би с две години. На него в предходните три сезона броят титулярни изяви в Лига 1 не достига дори един цял сезон...
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5803
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 726 times
Been thanked: 1166 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от R. GULLIT » 19 юни 2018, 10:51

Пасторе за 25 млн?!?!?! Заеби! Ние не само спим, ние сме в летаргия. Щом за Калинич може 25 млн, а за Пасторе даже не сме разбрали, че може, аз просто ще стоя и ше се наслаждавам на тъпанарщините.
Галиани? Параметро дзерто? Извинявайте, ама с настоящото дори и Галиани изпъква с някое име за без пари.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 19 юни 2018, 10:53

По отношение на галиани, нека ти напомня, че той отказа Пасторе за 5 млн. навремето, докато още беше в Аржентина. :D В момента толкова струват играчи на българския шампион.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от Gennaro Gattuso » 19 юни 2018, 11:46

Сигурен съм , че 99% от форума биха се справили по-добре с наличните средства , отколкото сегашното ръководство.

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1499
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Серия "А" сезон 2018/2019

Мнение от b3yr0nD » 19 юни 2018, 18:59

Не че нещо, ама толкова въздишки по Пасторе ми се виждат доста неоправдани. Все едно сме изпуснали да подпишем с младия Кака най-малко. Да, най-вероятно ще е надграждане над наличните ни опции в халфовата линия, но ако изобщо се стигне до това да може да правим трансфери може да привлечем друг, не е края на света. Пасторе, който напусна Италия беше супер класен плеймейкър, но оттогава мина толкова много време, в което всички знаем, че не беше титуляр за ПСЖ, което ме кара да си мисля, че е смъкнал страшно много нивото. Тук роптаем срещу всеки, който не иска да напусне Милан, само заради лични интереси, но за мен аржентинецът е абсолютно същия безхарактерен футболист. Отреждаше му се бляскаво бъдеще, а той след като разбра, че няма да е първи избор в ПСЖ можеше да потърси развитие в друг клуб. Вместо това предпочете да подписва дългосрочни догоговори със солидна заплата и да търка пейката - олицетворение на малодушния заплаткаджия. Един Фалкао, макар да играе на различна позиция, показва нагледно как трябва да се държи един професионалист, макар да беше съпътстван от тежки контузии, с което Пасторе не може да се "похвали".
Ще го видим как ще се справи в Рома, но си мисля, че замяната на Наинголан с Пасторе ще доведе до смъкване на нивото в халфовата им линия.

Отговори