ACMilan-bg.com: Лига Европа - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (187 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Лига Европа Оцени темата: ***** 1 Гласа

#1 .inzaghi..

• Група: Guests

Публикувано 21 September 2007 - 00:53

Тук ще се коментират мачове от турнира Лига Европа
0

• (187 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Други мнения в тази тема

#3601 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Филипо Индзаги
  • Фен от:1999

Публикувано 25 February 2017 - 00:10

Koпенхаген може да спре Моу! :D
Публикувано изображение
1

#3602 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любим играч:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 25 February 2017 - 11:07

Абе аз си мисля, че на Жозето няма да му е никак лесно в Русия. Пичовете от Ростов показаха, че могат да играят срещу Големите отбори.
Дано Рома остави следа в турнира, че моя фаворит Шахтьор ги пратиха да си ходят. Ще стискам палци и за останалия немски отбор.
Публикувано изображение
1

#3603 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 25 February 2017 - 12:01

Kопенхаген дебютират в тази фаза, искам да стигнат далеч! Нека и датския отбор спечели малко слава в Европа! :) Аякс е напълно преодолим състав за коравите датчани!
Публикувано изображение
0

#3604 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 28-August 10
  • Любим играч:Paolo Maldini

Публикувано 25 February 2017 - 17:05

Виж мнениетоDjoković написа на 25 February 2017 - 00:10 :

Koпенхаген може да спре Моу! :D

Ако следваме някаква логика (макар във футбола невинаги да има такава, и понеже мач с мач не си прилича) в това, че Копенхаген не загуби от Лестър и Порто, а те "спряха" Манчо Юнака (по този начин човек, който отговаряше за дейността в букмейкърски пункт на Еврофутбол наричаше отбора на англичаните), е възможно. Копенхаген може би наистина не са чак толкова слаб отбор в момента, но да се победи / елиминира Манч. Юн., независимо в каква форма (и като играчи) се намира е много трудно.

Виж мнениетоIl Professore написа на 25 February 2017 - 11:07 :

Абе аз си мисля, че на Жозето няма да му е никак лесно в Русия. Пичовете от Ростов показаха, че могат да играят срещу Големите отбори. Дано Рома остави следа в турнира, че моя фаворит Шахтьор ги пратиха да си ходят. Ще стискам палци и за останалия немски отбор.

Според мен е напълно реално Рома или някой от двата немски отбора да спечели турнира. Що се отнася до Ростов, все пак отбора победи Байерн М. с 3-2, елиминирал Аякс след победа с 4-1, не би трябвало да е толкова слаб отбор, все пак е и руски отбор. Ман. Юн. е фаворит, но особено в Русия е възможно да не победи, мачът в Русия може би ще бъде труден и за двата отбора, а може би и този в Англия. А дали не е възможно Ростов да елиминира англичаните, които в Англия не се представят толкова добре и убедително, защо не...?

Виж мнениетоDjoković написа на 25 February 2017 - 12:01 :

Kопенхаген дебютират в тази фаза, искам да стигнат далеч! Нека и датския отбор спечели малко слава в Европа! :) Аякс е напълно преодолим състав за коравите датчани!

Аз също нямам против датчаните да се класират, дори да спечелят турнира. При положение, че не си загубил от шампиона на Англия (Лестър) и този на Португалия (Порто), защо да не отстраниш и Аякс, които все пак не са мисля толкова силен отбор в момента. Аякс е фаворит, но една "изненада" тук е възможна и според мен. А после класиралият се тук отбор е възможно да играе с белгийски отбор, които не са за подценяване, при положение, че единия от тях е елимирал Тотнъм, например, но пък датчаните са победили два пъти Брюж. Също така мисля преодолими отбори са тези на Кипър, Гърция и Турция, които трудно биха спечелили турнира.
Публикувано изображение
0

#3605 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен
  • Фен от:1988

Публикувано 25 February 2017 - 20:54

Аз не искам Юнайтед да печелят турнира, но е най-логично. Дано да е Рома, ама не вярвам.

Накрая да не е Селта 😀😀😀
1

#3606 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 25 February 2017 - 21:41

Виж мнениетоitsokk написа на 25 February 2017 - 20:54 :

Аз не искам Юнайтед да печелят турнира, но е най-логично. Дано да е Рома, ама не вярвам.

Накрая да не е Селта 😀😀😀

По принцип не съм против Юнайтед, предпочитам ги пред Ливърпул, например, а когато там играеше Димитър Бербатов, се интересувах много повече от отбора, уважавам ги много, и заради сър Алекс Фъргюсън.

Няма да е голяма изненада според мен Рома да спечели турнира, това се отнася донякъде и за Селта, отбор побеждаващ Реал М. и Барса. Може би от останалите отбори Ман. Юн. е фаворит, но отбор от Испания, Германия, Франция или Италия също би могъл да спечели турнира, според мен.
Публикувано изображение
0

#3607 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 09 March 2017 - 22:08

Копенхаген - Аякс 2-1 :) Копенхаген пише златните страници от своята история, никога не са стигали толкова далеч в Европа! :) Дано да продължат, макар крехката си преднина :)
Публикувано изображение
1

#3608 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 10 March 2017 - 14:45

Разочаровам съм от представянето на Рома. Лион е достатъчно силен отбор и на Рома ще бъде доста трудно да продължи. В този момент бих заложил на французите, защото сякаш отборите са долу-горе равностойни, а италианците трябва да победят с хендикап. Добри турнирни резултати за Бешикташ, М'гладбах, Манч.Юн., Генк, Лион и Андерлехт.

Ще подкрепя Рома, Андерлехт, Копенхаген, Ростов, Селта, Олимпиакос и Шалке.

Стига интерпретации. :)
Публикувано изображение
0

#3609 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 10 March 2017 - 15:04

Ми те Рома си помислиха, че като обърнаха мача си свършиха работата.
2

#3610 Потребителя е офлайн   Silvio 

• Новак
  • Група: Other team fans
  • Регистр: 08-January 17

Публикувано 17 March 2017 - 00:29

Тея Рома как се натресоха на Лион :facepalm:
Франсетата тоя сезон са много опасни и след тоя мач ми се виждат основен фаворит за ЛЕ. Треньора им очевидно е добър и ще атакува ШЛ чрез победа в тоя турнир.
1

#3611 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 17 March 2017 - 01:20

Защо да са се натресли, те не са по-слаби. Напълно изравнени сили, неслучайно се получи може би най-интересният сблъсък в турнира, еквивалент на Монако и Сити. Рома дадоха всичко от себе си в реванша, но вратарчето на Лион направи няколко мега-спасявания. Като цяло сами са си виновни, както винаги евроидиотия от тяхна страна - от 1:2 до 4:2 за едно полувреме в първия мач беше просто прекалено за отбор, който от няколсо сезона е най-постоянният в Италия след Ювентус. Лион имат поколение и няколко класни играча, но нямаш право на подобен мелтдаун. Това оказа влияние върху реванша, просто не можаха да вкарат достатъчно голове. Пропуск от близо направи и наш Стефчо.
1

#3612 Потребителя е офлайн   flavius 

• Новак
  • Регистр: 18-March 16
  • Фен от:2004

Публикувано 17 March 2017 - 11:59

Бешикташ също е сред фаворитите в ЛЕ. Снощи срещу Олимпиакос при резултат 2:1 остават с 10 души и вместо да рухнат им вкараха още 2 гола. Разполагат с някои позастарели, но класни играчи като Куарешма, Бабел, Адриано Корея, Демба Ба и Инлер.
Селта също са сериозен отбор и заедно с Лион и Шалке могат да окажат сериозна съпротива срещу Юнайтед.
Мечтаният от мен финал би бил Аякс-Манчестър Юнайтед, но едва ли холандците ще имат сили да стигнат до края. Надявам се на подобен финал, защото искам да гледам мачове със заряд откъм история, традиции, сблъсък на грандове, въпреки че подобен финал не би противопоставил двата най-силни откъм футболни качества тима. Може би един финал Юнайтед-Лион би предложил най-добро футболно качество. Искам в следващия кръг да видя един срещу друг Юнайтед срещу Шалке, защото винаги има заряд при англо-германските сблъсъци. Пожелавам си ето такива сблъсъци:
Шалке-Юнайтед
Андерлехт-Бешикташ
Селта-Лион
Генк-Аякс
1

#3613 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 17 March 2017 - 14:57

Цитат

Първите мачове ще се изиграят на 13 април, а реваншите са насрочени за 20 април. Финалът е на 24 май в Стокхолм.

Ето и двойките за 1/4-финалите на Лига Европа:

Андерлехт - Манчестър Юнайтед
Селта - Генк
Аякс - Шалке 04
Лион - Бешикташ

Публикувано изображение
0

#3614 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 17 March 2017 - 15:14

Само някакво зверско подценяване може да попречи на Юнайтед да спечели турнира. С този състав просто ще е престъпление да се изложат. Като цяло слабичко издание на ЛЕ, твърде много интересни отбори отпаднаха рано-рано. В момента единствено Лион може да предложи някаква съпротива на Юнайтед, съответно и интрига за неутралния зрител. Селта, Андерлехт, Генк, че дори Аякс в настоящия си вид без забележителни таланти /какво остава звезди/ са си все разни малки, приятни изненади. Шалке също не са за подценяване, а Бешикташ след мач като вчерашния могат да помечтаят, но и в тяхно лице не виждам сериозен кандидат за спечелване на трофея.
1

#3615 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любим играч:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 17 March 2017 - 15:22

С оглед на липсите на Севиля и португалските грандове, много трудно някой ще се противопостави на Юнайтед до финала. Обичайните заподозрени на тази фаза Шахтьор, също ги няма.
Трудно, но не и невъзможно. Гледах им снощи мача с Ростов - въпреки явното превъзходство в по-голямата част от срещата, накрая руснаците натиснаха и се наложи Ромеро да ги спасява на два пъти в самия край на двубоя. Не са нищо особено и ако подценят някой съперник, може и да изхвърчат от турнира.
"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#3616 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан

Публикувано 17 March 2017 - 16:04

Нарисуван турнир за Юнайтед, колкото и да не ги харесвам. Аз тук съм за Лион и Аякс
1

#3617 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на футбола
  • Регистр: 08-March 15
  • Любим играч:Yoann Gourcuff
    Paolo Maldini
    Sandro Nesta
    Edgar Davids
    Marcel Desailly
    Zlatan Ibrahimovic
    Javier Pastore
    Thomas Lemar
    Alexandre Lacazette
    Leroy Sane
    Kylian Mbappe
    Radja Nainggolan
  • Фен от:2001

Публикувано 17 March 2017 - 17:43

Не знам Лион и Бешикташ какви фаворити са,но манчо ще играят финал...с Аякс :D

Цитат

Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват
1

#3618 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 17 March 2017 - 18:43

В тези мачове ще подкрепя Андерлехт, Селта, Лион и Шалке, а според мен ще се класират Юнайтед, Селта, Лион и Шалке.

Не бих подкрепил отборите на Бешикташ и Аякс.

Два отбора уважавам много, но не ги подкрепям - Аякс и Ливърпул, заради победите им срещу Милан, на финалите за ШЛ през 1995-та и 2007-ма, като причината италианците да не победят, може би е по-скоро в отбора на Милан, но...
Публикувано изображение
0

#3619 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 18 March 2017 - 08:20

Исках Копенхаген да стигне по-далеч! От останалите отбори мисля да държа за Селта Виго, заради лудия сезон на Яго Аспас - испанецът вече има 109 гола за Селта Виго и се превръна в тяхна жива легенда! :)
Публикувано изображение
1

#3620 Потребителя е офлайн   flavius 

• Новак
  • Регистр: 18-March 16
  • Фен от:2004

Публикувано 21 April 2017 - 08:30

Голямо завръщане на Аякс срещу Шалке. Да влезеш в продълженията с човек по-малко, да ти вкарат гол за 3:0 и да отбележиш за 15 минути 2 гола е истинско постижение, особено за такъв млад отбор.
Не очаквах Манчестър да видят толкова много зор срещу Андерлехт. Белгийците играха като равен с равен и като нищо можеха да продължат.
Лион с Лаказет имат страхотна атака, вкарват красиви голове и играят много офанзивно. Оцеляха в Истанбул срещу Бешикташ и заедно с Юнайтед за мен са големите фаворити в ЛЕ.
Селта пък остава в сянка, но отбора се представя доста стабилно.
Моето желание за полуфинала е:
Лион-Манчестър Юнайтед
Аякс-Селта
И после финал: Манчестър-Аякс
1

• (187 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182