ACMilan-bg.com: Лига Европа - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (192 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 190
  • 191
  • 192
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Лига Европа Оцени темата: ***** 2 Гласа

#1 .inzaghi..

• Група: Guests

Публикувано 21 September 2007 - 00:53

Публикувано изображение
1

• (192 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 190
  • 191
  • 192
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Други мнения в тази тема

#3821 Потребителя е офлайн   Maldini 

• Радикален миланизъм!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 11-March 10
  • Любими играчи:Малдини, Гатузо, Шевченко, Неста, Кака, Абате;

Публикувано 15 September 2017 - 18:27

Милан в Лига Европа :D :
Публикувано изображение

Този пост е редактиран от Maldini: 15 September 2017 - 18:27

Публикувано изображение
1

#3822 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на футбола
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан
    Килиан Мбапе Лотен
  • Истинско име:Даниел Стефанов

Публикувано 15 September 2017 - 18:43

Арсенал въобще не ги бройте. Арсен е заявил,че му е по-важно да се класира в топ 4,отколкото да спечели Лига Европа. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват /// Когато покажеш слабост,хората могат лесно да те съборят.
1

#3823 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 15 September 2017 - 20:28

Абе хайде да не прекаляваме, в ЛЕ Европа участва един отбор, който ни сложи четворка преди няколко дни, а дори не ги слагат сред фаворитите. Да не говорим, че сигурно половината участници в турнира са по-класни от Каляри, които си ни надиграха на Сан Сиро. Истината е, че не подходим ли максимално сериозно към всеки мач, няма да спечелим купата. Неминуемо ще е нужен и късмет. Елиминационните мачове никога не са лесни, видяхме колко малко раздели Селта от отстраняване на Юнайтед.

Нека си караме мач за мач, по възможност със същата настройка като във Виена, пък по този начин и Фортуна ще кацне на нашето рамо.
2

#3824 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 28-August 10
  • Любими играчи:Paolo Maldini

Публикувано 15 September 2017 - 21:06

Виж мнениетоGourcuff написа на 15 September 2017 - 18:43 :

Арсенал въобще не ги бройте. Арсен е заявил,че му е по-важно да се класира в топ 4,отколкото да спечели Лига Европа. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Възможно е титлата в Англия да е по-ценна от тази за ЛЕ, но преценяйки шансовете да бъде спечелена или тази за ЛЕ, най-вероятно ще играят сериозно и за двата турнира, може би и за купата на Англия (FA cup - мисля престижен турнир за всеки един английски отбор). Постигнаха важна победа в 1я мач в групата, която по принцип за възможностите им не е толкова силна и би трябвало да се класират. Все пак евентуалното спечелване на ЛЕ дава възможност на участие в ШЛ, която всъщност е целта на всеки отбор. И при положение, че и в Англия няма да е лесно да спечелят 1то място, не би трябвало да се отказват предварително от европейския турнир. А и не съм сигурен доколко им е "гарантирано" класиране сред първите четири отбора след края на сезона. Това мисля ги задължава да играят сериозно и за трите турнира, опитвайки се при възможност да ги спечелят.
0

#3825 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 September 2017 - 21:18

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 15 September 2017 - 20:28 :

Абе хайде да не прекаляваме, в ЛЕ Европа участва един отбор, който ни сложи четворка преди няколко дни, а дори не ги слагат сред фаворитите. Да не говорим, че сигурно половината участници в турнира са по-класни от Каляри, които си ни надиграха на Сан Сиро. Истината е, че не подходим ли максимално сериозно към всеки мач, няма да спечелим купата. Неминуемо ще е нужен и късмет. Елиминационните мачове никога не са лесни, видяхме колко малко раздели Селта от отстраняване на Юнайтед.

Нека си караме мач за мач, по възможност със същата настройка като във Виена, пък по този начин и Фортуна ще кацне на нашето рамо.

Разбира се, че няма да бъде лесно да се спечели ЛЕ, може би по-лесни мачове в групата, но след това към продължилите отбори ще се присъединят някои достатъчно конкурентни отпаднали 3ти отбори-фаворити от ШЛ и е възможно дори Милан да не е фаворит според букмейкърите за шампион. Аз лично се надявам отбора да спечели трофея, но не се заблуждавам, че ще е лесно, напротив. Да, загубата от Лацио, например, участник в ЛЕ. По принцип отбори от по-силните европейски п-ва не би трябвало да се подценяват и отписват предварително, било то и в отделен мач - Аталанта, Брага, Хофенхайм, Ница, Атл. Б., Лацио и т.н. Отбори, подготвени да не загубят или дори да победят фаворитите в своите п-ва, макар и в един мач.

И аз мисля по този начин, във всеки важен мач по възможност се играе за победа - в Италия, ЛЕ и надявам се купата на Италия.
0

#3826 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 September 2017 - 22:38

Дори всеки гол в ШЛ (и в ЛЕ) е нещо ценно, що се отнася до възможностите на българските отбори и тези на останалите, по принцип. Аз лично не симпатизирам на Лудогорец, но имам уважение заради успехите и рекордите през последните години, и поне тези в Европа не можем да отречем. Що се отнася до резултата им в 1я мач от групата 0-0, доволен съм, важна точка, която може да е единствена или да класира отбора. Равностойни три отбора, два от тях фаворити да се класират, не мисля, че Лудогорец на този етап е сред тях, всеки мач ще бъде много труден. Очаквах да загубят мача, както и Брага да не победи. Всеки подобен мач (гол, равенство или победа) е история и нещо ценно, за различните отбори по-различен начин е това, но мисля, че всеки харесващ футбола малко или повече е правилно да оцени, въпреки отрицателните неща, които съществуват може би и тук.
Да се насладим на момента и да го оценим - ЛЕ или ШЛ.
0

#3827 Потребителя е офлайн   acmilan1899_fen 

• Фен на футбола
  • Регистр: 21-April 14
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Mалдини ,Кака ,Дрогба

Публикувано 15 September 2017 - 22:52

Вчера вечерта бях при баба ми и нямах възможност да гледам Милан ,но за сметка на това по БТВ даваха Аталанта и Евертън ,гледах целия мач и държа да отбележа, че нашите бивши момчета Петаня и Кристанте направо разкостиха Евертън ,2-мата просто бяха номер 1 заедно с Гомес :012: :smile3560:
1

#3828 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 15 September 2017 - 23:11

Виж мнениетоacmilan1899_fen написа на 15 September 2017 - 22:52 :

Вчера вечерта бях при баба ми и нямах възможност да гледам Милан ,но за сметка на това по БТВ даваха Аталанта и Евертън ,гледах целия мач и държа да отбележа, че нашите бивши момчета Петаня и Кристанте направо разкостиха Евертън ,2-мата просто бяха номер 1 заедно с Гомес :012: :smile3560:

Победата на Аталанта ми напомни победата на Сасуоло срещу Атл. Б. 3-0. Само след един мач Аталанта са фаворити да се класират. Няма необходимия опит в Европа обаче, и вероятно ще загуби гостуването си в Англия. Важна, ценна и историческа победа, на този етап класирането им изглежда реално. Не зная какви са възможностите на Евертън, вероятно ги подценявам, но като английски отбор не ги отписвам дори да спечелят ЛЕ. Но по принцип не се притеснявам особено от тях, Саутхямптън или Уест Х., например - отбори, които могат да победят вероятно и Милан, както и да не победят Лудогорец, например.
1

#3829 Потребителя е офлайн   milannello 

• Ултрас на Милан

Публикувано 29 September 2017 - 01:44

Виж мнениетоCapaldi написа на 28 September 2017 - 20:13 :

Аталанта впечатлиха срещу Евертън, но днес в гостуването на Лион изобщо не ги виждам.

Малко ме изненадаха (приятно) Аталанта и доброто им представяне като гости на Лион, равенство 1-1. :acmilan (6):

Победа очаквана и за Лацио, както и за Милан.

Лудогорец постигна още един престижен резултат, побеждавайки Хофенхайм, отбор победил Байерн М.

Доволен съм много и от четирите резултата.
0

#3830 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 29 September 2017 - 07:53

Партизан, ако направят подобна глупост и срещу албанците, едва ли ще излезнат живи от стадиона. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
AC MILAN
0

#3831 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 29 September 2017 - 21:04

Германия със 6 от 6 загуби, Италия пък е с 5 победи и 1 равен от 6! Страхотна италианска седмица в Европа! :)
Публикувано изображение

Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Джакомо Бонавентура - 21
2. Сусо - 11
3. Рикардо Монтоливо - 10
4. Андре Силва - 6
5. Лука Антонели - 5
5. Патрик Кутроне - 5

[След Интер - Милан]
1

• (192 Страници)
  • +