ACMilan-bg.com: Лига Европа - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (187 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 185
  • 186
  • 187
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Лига Европа Оцени темата: ***** 1 Гласа

#1 .inzaghi..

• Група: Guests

Публикувано 21 September 2007 - 00:53

Тук ще се коментират мачове от турнира Лига Европа
0

• (187 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 185
  • 186
  • 187

Други мнения в тази тема

#3721 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано Вчера, 21:53

Жалко за Левски, но това отпадане си беше заслужено отвсякъде. За 180 минути създадохме само едно положение и го вкарахме. Разликата в класите не е толкова голяма, но играчите нито са в оптимална кондиция, нито пък са се напаснали един към друг, което си е сериозен фактор срещу организиран съперник като Хайдук. Лишаването от публика беше последният пирон в ковчега, друго щеше да е след гола на Буш феновете да създадат атмосфера за мигновен втори. Както и да е, важното е да се представим добре в първенството, предстои доста работа с новите футболисти, дано наистина сглобят добър колектив, каквито и съмнения да имам в треньора.

Браво на Ботев, страхотна победа, каквато рядко се случва да видим в изпълнение на роден тим. Израелците не бяха нещо особено, но наши отбори са отпадали от далеч по-големи некадърници.
1

#3722 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan Fans
  • Любим играч:Шевченко

Публикувано Вчера, 22:04

Макар, че много мразя след загуба да се обвинява треньора, то си мисля, че Митов не беше дал инструкции на играчите как да подходят, ако поведат в резултата. Бяхме по-слаби, най-вече като отборна игра, а не като индивидуални качества, но наистина нямаше да е честно да продължим. Та, връщайки се на Митов, колкото и да му се радвах, че е левскар и притежава онази характерна за дребните хора спортна злоба и хъс, не съм изобщо сигурен, че той е човекът, който ще изведе Левски от тинята, както не съм сигурен, че той има особена дума при селекцията. Но пък и доста треньори се изредиха, сложно е..

Ботев наистина ме изненадаха. Браво на майните!

Този пост е редактиран от Scorpions: Вчера, 22:05

Обзалагам се, че ако Бака остане в Милан през сезон 2017/2018, ще вкара 22+ гола във всички турнири!
0

#3723 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team

Публикувано Вчера, 22:10

Митов е крайно неподходящ треньор за Левски и това го виждат всички. Имам чувството, че Боримиров го държи само за да налага синчето му, което не знам дали е пропуснал мач, откакто Митов е треньор. Вярно, основно като резерва, но пък щеше да е върхът на наглостта да го пуска от първата минута.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: Вчера, 22:10

1

#3724 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Ултрас на Милан
  • Любим играч:Шевченко

Публикувано Вчера, 22:21

Митов и Боримиров, според мен, са послушни на хората, които стоят зад лицето Спас Русев. Твърде много политика се върти около двата столични клуба, тъй като реално имат обществена тежест чрез феновете си, а преди няколко години се оказа, че тя може да се трансформира и в политическа.
Обзалагам се, че ако Бака остане в Милан през сезон 2017/2018, ще вкара 22+ гола във всички турнири!
0

#3725 Потребителя е офлайн   El Faraone 92 

• Фен на футбола
  • Регистр: 02-October 12
  • Любим играч:Стефан Ел Шаравии,Алехандре Пато,Паоло Малдини,Дженаро Гатузо,Кака,Индзаги,Шевченко
  • Фен от:2002

Публикувано Вчера, 22:25

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 20 July 2017 - 22:10 :

Митов е крайно неподходящ треньор за Левски и това го виждат всички. Имам чувството, че Боримиров го държи само за да налага синчето му, което не знам дали е пропуснал мач, откакто Митов е треньор. Вярно, основно като резерва, но пък щеше да е върхът на наглостта да го пуска от първата минута.

Най-голямата глупост беше да се смени Стойчо Стоев.Единствения треньор след Мъри насам , който наложи някакъв стил.Това срещу Хайдук какво беше ?
Непрестанно ритане напред към Мапуку и напред каквото стори той това.Така не става.А тези нови попълнения Обертан и Жорди Гомез въобще няма да ги коментирам.
Правят нов отбор , кристално ясно е ,че няма как да влязат в Лига Европа и да влязат свежи пари , а са тръгнали да взимат играчи с такива заплати !?
Задълженията ще набъбнат сериозно и не виждам никакъв друг изход, освен този ,на който станахме свидетели наскоро. Ако бяха оставили Стойчо Стоев да работи,
да създаде един отбор и да го обиграе , то сега можехме и да се надяваме на влизане в Лига Европа. Но правят някакви глупави решения , с които още 10 години ще тъпчем на едно място. Уволняват треньор с почести !? След това разкарват и Любко , който пак горе-долу държеше ниво , е няма как да стане всяка година с нови играчи и нов треньор.Даже и това е много !
Публикувано изображение
0

• (187 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 185
  • 186
  • 187

Сподели темата:

3 Потребител(и) четат тази тема