ACMilan-bg.com: Англия - Висша Лига - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (433 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 427
  • 428
  • 429
  • 430
  • 431
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Англия - Висша Лига Оцени темата: ****- 5 Гласа

#8561 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 10 December 2017 - 01:22

Лекция?! С един удар във вратата? :D Чисто и просто откраднаха трите точки.
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#8562 Потребителя е офлайн   The Pharaoh 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 10 December 2017 - 14:09

Виж мнениетоCapaldi написа на 09 December 2017 - 16:47 :

Да видиш как чуковете, начело с Мануел Ландзини, Марко Арнаутовиич и Педро Обианг изнасят лекция на многомилионната чета на Дон Антонио - безценно.
Лектор: Дейвид Мойс. :D

Откога да играеш с 10 човека в собственото си наказателно поле означава изнасяне на лекция?
0

#8563 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Тортор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 10 December 2017 - 16:05

Кой е казал, че лекцията се състои само в това да побеждаваш с 5:0? За тимове като Уест Хям да съумеят да победят топ-отбори по техния начин, си е един вид лекция.
Чуковете прилагат такъв тип футбол, затова постигат такива резултати. Миналата седмица бяха на косъм да откраднат точка като гости на Сити, но в крайна сметка Гуардиола направи необходимите промени и смените му дадоха резултат в самия край на срещата. Конте не съумя да стори същото и логично загуби. Аз съм сигурен, че ако Челси разполагаха с един Диего Коща вчера нямаше да загубят този и още доста други мачове. Мората до момента надскача моите очаквания, но не е нападател, който сам може да дърпа атаката на сините цял сезон. Лукаку също не е такъв все още и затова Моуриньо навреме се подсигури с опитния Ибрахимович, който ще бъде готов точно за най-натоварения цикъл и ще изнесе част от тежестта за Юнайтед в нападение.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#8564 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Регистр: 27-June 09

Публикувано 10 December 2017 - 16:52

Най-сетне дойде ред на манчестърското дерби. Много се надявам Сити не просто да победят, но и да разгромят най-гнусния отбор в световния футбол, но като знам стратегията на Моуриньо, това ще е непосилна задача, освен ако не падне някой ранен гол. Като цяло и двамата треньори напипаха формулата през вторите си сезони, но Гуардиола го прави с далеч по-голям успех, а футболът на "гражданите" е далеч по-директен и радващ за окото спрямо противоречивото и до днес тики-така, което често пъти прилагаше без успех в големите мачове като треньор на Байерн.
-1

#8565 Потребителя е офлайн   The Pharaoh 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 29-January 17
  • Фен от:2013

Публикувано 10 December 2017 - 17:18

Виж мнениетоCapaldi написа на 10 December 2017 - 16:05 :

Кой е казал, че лекцията се състои само в това да побеждаваш с 5:0? За тимове като Уест Хям да съумеят да победят топ-отбори по техния начин, си е един вид лекция.
Чуковете прилагат такъв тип футбол, затова постигат такива резултати. Миналата седмица бяха на косъм да откраднат точка като гости на Сити, но в крайна сметка Гуардиола направи необходимите промени и смените му дадоха резултат в самия край на срещата. Конте не съумя да стори същото и логично загуби. Аз съм сигурен, че ако Челси разполагаха с един Диего Коща вчера нямаше да загубят този и още доста други мачове. Мората до момента надскача моите очаквания, но не е нападател, който сам може да дърпа атаката на сините цял сезон. Лукаку също не е такъв все още и затова Моуриньо навреме се подсигури с опитния Ибрахимович, който ще бъде готов точно за най-натоварения цикъл и ще изнесе част от тежестта за Юнайтед в нападение.

Да изнесеш лекция аз лично го разбирам като да надиграеш някой отбор. Вчера не се случи това. Уест Хям вкараха гол в началото на мача и след това се дръпнаха назад. Ако си гледал мача по Диема Спорт може би си чул, че Мойс е побеждавал отборите Раниери и Анчелоти, а това според мен не ги прави по-слаби треньори.
0

#8566 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 11 December 2017 - 08:56

Честита титла на Гуардиола и Ман Сити! :)
Публикувано изображение
0

#8567 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 27 December 2017 - 19:41

СВЕТОВЕН РЕКОРД за защитник: Ливърпул купува за 75 млн. ПАУНДА (!!!) Върджил Ван Дайк от Саутхямптън. Ако холандеца струва толкова, то тогава Хари Кейн струва 535 млн. паунда! ;)
Публикувано изображение
0

#8568 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 27 December 2017 - 20:10

Като разбереш колко взема последния в това комерсиално първенство спрямо шампиона на Италия, тогава ще разбереш как се харчат пари там.
Миналият най-добрия ми приятел ми обяснява как в Англия всички почти живеели за да залагат на мачове. Постоянно на работата(в завод на БМВ в Оксфорд)всички обсъждали залаганията и мачовете. Скоро някакъв го попитал от кой отбор е и той казал от ювентус. Онзи му каза "а, ювентус, от Англия от кой отбор си кажи". Той казал, че не е за никой и му е все тя кой ще печели в Англия. Онзи започнал да го пита, ама как така, ама Италианското първенство ти харесва повече ли(моя човек отговаря утвърдително)това е най-скучното първенство в света, Английското е номер едно, при което е попитан кой Английски отбор скоро е печелил нещо в ШЛ или стигал далеч, а онзи казва, че в европа може и да не играели, но в самото първенство било най-най-най и пак казал, че е номер едно, а приятеля ми отвърнал "ами ок, щом казваш"(той много мрази да спори или отговаря на ограничени или прости хора, струва му се безсмислено и се изнервя само ако все пак започне, та гледа да не си го причинява :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): )и го оставил. Всичко вика е лудо на тема футбол и залагания, а от ТВ правата и рекламите правят някакви луди милиарди.

Тука специалното говно се изказал в неговия си стил, чух го преди малко по ТВ:
http://corner.dir.bg...php?id=26727052
Оставям настрана скапания му начин на изразяване спрямо другите отбори, треньори и играчи по принцип, както и това с Арсенал и Тотнъм защото да речем те не са му дали нищо. Ама да нарече така Чел$и където му търпяха простотиите куп години и в крайна сметка той не спечели ШЛ с тях, а в Англия далеч не взе максимума за парите, които изхарчи тогава, за мен това е крайна проява на неблагодарност, егоцентризъм и крайна връзка на загуба с реалността. Та това е отборът, който го издигна до ниво треньор и след това единствено с машинациите на Морати успя да постигне нещо значимо защото уцели мига и мястото. Този човек показва колко дребна душица е реално и заслужава феновете на този отбор да го намразят до края на кариерата му. Аз го чух, понеже от солидарност към жена ми винаги се интересувам от техните резултати, понеже пък тя неистово подкрепя Милан където и срещу когото и да играем заради мен. Та чак ми стана тъпо, някаква направи аналогията между нас и глупостите, които пирло ръси години наред след напускането си тук и неговите там.
Някой трябва да му каже сега пък на този шизофреник, че такива постъпки и изказвания правят разликата между успешен и голям треньор и което е още по-лошо от човек до някакво същество олицетворяващо доста отрицателни качества.
Желая му да изхарчат още половин милиард и пак да не видят голям трофей защото този клуб беше голям наистина, но ако не бе ерата САФ, многото пари и Шотландския късмет, едва ли сега щяха да имат и наполовина толкова титли и успехи.

Този пост е редактиран от Top Gun Maverick: 27 December 2017 - 22:29

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Posted Image

1

#8569 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 28 December 2017 - 09:56

Отдавна твърдя, че Моуриньо след 2010 е един прехвален трол, пропаднал в застой. Беше топ-треньор за 5-6 години, но откакто Гуардиола промени футбола, Хосе не успя да се адаптира. Този човек знае как да си стегне отбора в дефанзивен план и дотам. Стилът му е отвратителен и отдавна вече не е печеливш, освен ако феновете на Юнайтед не се радват на нулеви равенства в мачове, в които с по-слаба селекция при САФ скачаха да громят. Моуриньо е обсебен от медийното внимание и ще наприказва в своя защита всякакви щуротии, но за никого не е тайна, че това не е същият треньор, който спечели ШЛ с Порто и интер, нито пък някога отново ще стане. Мен не би ме учудило при едно евентуално завръщане при съдебните тотално да се провали.
0

#8570 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 28 December 2017 - 10:34

А Сити са с 15 точки аванс на върха. Да видим какво ще направят в ШЛ. Там ще е истинският тест за четата на Гуардиола.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#8571 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 28 December 2017 - 10:35

Като го изритат от Ман Юнайтед, сигурно ще се утеши с поста селекционер на Португалия и ще изкара там десетина години, без значение от уиспехите и накрая ще го искат само държави от типа на Китай, Русия, Саудитска Арабия, които имат пари но не и качество! :)
Публикувано изображение
0

#8572 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 28 December 2017 - 10:47

Сега погледнах - Сити реално само срещу Евертън не са взели три точки, всичко останало за ЦЯЛ ПОЛУСЕЗОН са им победи. :icon_ (57): В уж най-оспорваното и велико първенство на планетата интригата този сезон е много сериозна, само в Бундеслигата е по-непредсказуемо кой ще е шампион. :D Съгласен съм обаче, че в ШЛ ще се прецени стойността на този отбор, а и като цяло на английските. В груповата фаза дадоха сериозна заявка, но тепърва предстоят мачовете на истината.
0

#8573 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 28 December 2017 - 14:34

Те Сити и миналия сезон започнаха ударно и доста хора пишеха как нямало интрига, но накрая друго се получи. Самият факт, че от доста време насам никой отбор във ВЛ не е дублирал титлата си, ясно показва, че английския шампионат е наистина оспорван.
Ясно е, че в Италия реалностите са различни и дори в най-красивата приказка няма как да видим тим като Сасуоло или Верона шампион. Най-малкото кукловодите и престъпните съдии не биха го позволили.

Откакто САФ се пенсионира, пет поредни сезони - пет различни шампиона. Въпреки всичките си инвестиции в последните вече 8-9 години, Сити имат едва 2 титли. Напълно нормално е да спечелят трета през този сезон. На мен по-интересно ми е дали ще прогресират и в Европа под ръководството на Гуардиола.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#8574 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 28 December 2017 - 19:21

Миналият сезон далеч не са започнали по подобен начин. Чел$и си бяха фаворит миналата година още след първите няколко кръга и си останаха такъв до края. А иначе е нормално да има различни шампиони след като много пари се наляха в много отбори. Вижте само един Ливърпул какви харчове направи през последните 10 години и въпреки това не успя да спечели нищо.

Posted Image

0

#8575 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 28 December 2017 - 19:42

Били са фаворит на куково лято. Точно Челси бяха много зле първите кръгове миналата година, губеха всички дербита, а Гуардиола и Сити нижеха победа след победа. След октомври обаче нещата започнаха да се преобръщат - Сити и Юнайтед изпаднаха в колапс, а Челси побеждаваше всичко по пътя си.

Винаги съм се чудел защо като не си гледал мачовете или не си спомняш пишеш, колкото да се намираш на приказка. Имаше един Rivera преди време, той действаше на същия принцип.
Публикувано изображение

0

#8576 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 28 December 2017 - 20:45

Ехо, писал съм ти след първите няколко кръга, нали виждаш разликата? Помня, че в първите не беше така, но всичко се преобърна много, много бързо. Аз миналата година не съм гледал нито един мач(само отделни минути в някой край на мач там да речем 15 или 20, все тая, но не се брои)от това първенство, но това не ми пречи да съм знаел класиранията и някакви коментари, настроения. По принцип имам по-важни неща в живота от една топка, няма толкова свободно време както преди. Може да са изпаднали в колапс, но Шити се пънаха да печелят в ШЛ и имаха натоварена програма. Накрая когато вече не играеха за нея също завършиха ударно шампионата само с победи както Чел$и и Арсенал, които хванаха последния влак за сметка на Ливърпул.
Що се отнася до шампион Верона или Сасуоло и че нямало кукловодите да позволят, ами именно те в Англия направиха Лестър шампион бе Кирилов, това явно не е било ясно само на теб или се правиш, че вярваш в тая титла само и само за да спориш.
В Италия в последните години няма интрига просто защото на ювентус бяха дадени много привилегии, другите отбори не вкарваха така пари, държавата не е в добро състояние, данъците са различни, гледаемостта също. Дори когато Италианското първенство беше най-силно, пак не се гледаше както Английското. Факторите са доста много.
И не виждам защо се хващаш за някакви дребни неща от сорта след 10-ти или след някой си все пак начален кръг Чел$и вече са били фаворити. Това го написах между другото, ставаше дума основно за това, че техните отбори харчат пари като луди и затова има по 6 отбора всяка година от които поне първоначално се очаква нещо, макар да се знае, че Тотнъм и Ливърпул както и да го гледаш пак няма да станат шампиони, но те ги бутат сред фаворитите просто за да си рекламират продукта и да поддържат заблудата.

Този пост е редактиран от Top Gun Maverick: 28 December 2017 - 20:46

Posted Image

0

#8577 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 29 December 2017 - 08:53

Победа за Венгер в един специален мач за него - изравни Сър Алекс по мачове във Висшата Лига. След това завинаги ще остане начело, защото не вярвам Почетино или Гуардиола да изкарат 22 сезона в Англия :)
Публикувано изображение
0

#8578 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 29 December 2017 - 10:40

Това с Венгер е по-голямо изтезание за обикновения фен на Арсенал дори от нашите мъки. Техният фен-канал се прочу буквално като комедийно шоу, тъй като феновете им непрекъснато напускат мачовете бесни и се чудят вече с какви епитети да опишат ситуацията с клуба им. До такава степен му изтече времето на този френски скаут, че и най-върлият негов почитател вече сигурно е обезверен. В същото време на всекиго е ясно защо постоянно преподписва - угодно е на собственика мениджърът да е с минимални претенции за трансферен бюджет, което никак не пречи цените на Емирейтс да остават най-високите в Европа. Въобще, някои от наглите собственици на клубове в ПЛ карат нашия китаец да изглежда като Флорентино Перес. Ако не друго, нашият още на първата година вложи огромна сума за подсилване на отбора, без срещу това значително да повишава цените на билетите, даже напоследък заради кризата става точно обратното. Със сигурност средностатистическият миланист не се топли в момента с цените на билетите, но ако и тук бе налична злоупотреба с търпението му, чашата несъмнено щеше да прелее.

И въпреки това Емирейтс е препълнен. Не защото англичаните са най-великите фенове на света, а защото са крайно тъп и наивен народ. Винаги съм го твърдял, при все че харесвам безброй неща, свързани с Острова. Имаше едно незначително протестче, май беше докато Байерн се разхождаше с 8-9 гола преднина от двата мача /скъпоструващо зрелище/, даже май самите гостуващи баварци подкрепиха протеста, но оттам нататък нищо. Чакат с #Wengerout да трогнат фена им от детска възраст Стан Кронке.
1

#8579 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор

Публикувано 29 December 2017 - 11:35

Мани, мани, познавам един наистина върл техен фен, още от преди няколко години не може да понася Венгер. А преди му беше фен. Обаче преди бе лесно(до момента появата на Чел$и, после Ливърпул да почнат и те да наливат пари, Шиити и т.н.)да си фен на Арсенал. Единственият отбор от острова, който се бореше за нещо в Европа бе Манчо и това се случи едва в края на 90-те когато случиха на поколение и започнаха да наливат пари. До този момент бяха боксова круша в Европа, по-зле и от БарЦа. Но в Англия просто бяха две класи над всички, смятайте нивото на другите какво беше, те без зор си вземаха гостуванията, а на техния стадион всеки излизаше като обречен, имах чувството, че само с име ги смазваща още в съблекалнята. И на този фон Венгер залагаше на млади таланти, от време на време харчеха и се утвърдиха като втори отбор, по едно време даже като развързаха кесията бяха май два пъти шампиони или нещо такова. В Европа подариха финала на БарЦа(Анри де, като съдиите пратиха уефалонцоте вместо нас на тоя финал)и край с всичко от този миг насам. Нормално дотогава феновете да го харесваха, все пак играеха приятен футбол, но в Европа...абе много неща им липсваха. Та това интересно първенство стана такова когато дойдоха многото пари от хора, които осъзнаха, че могат да управляват лесно безмозъчните Англичани наричащи се фенове. Тази нация е най-расистката в Европа и за тях ако не си Англичанин, все си зле, без значение Французин, Шваба, Испанец или жабар си. Затова не признават нищо друго футболно, имат най-скапаните коли, но ги мат за супер.
Между другото и в Италия е интересно напоследък, братчедите от главен претендент за титлата паднаха два пъти от много зле отбори, а това в Англия трудно се случва.

Posted Image

0

#8580 Потребителя е офлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09

Публикувано 29 December 2017 - 13:15

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 29 December 2017 - 10:40 :

Това с Венгер е по-голямо изтезание за обикновения фен на Арсенал дори от нашите мъки. Техният фен-канал се прочу буквално като комедийно шоу, тъй като феновете им непрекъснато напускат мачовете бесни и се чудят вече с какви епитети да опишат ситуацията с клуба им. До такава степен му изтече времето на този френски скаут, че и най-върлият негов почитател вече сигурно е обезверен. В същото време на всекиго е ясно защо постоянно преподписва - угодно е на собственика мениджърът да е с минимални претенции за трансферен бюджет, което никак не пречи цените на Емирейтс да остават най-високите в Европа. Въобще, някои от наглите собственици на клубове в ПЛ карат нашия китаец да изглежда като Флорентино Перес. Ако не друго, нашият още на първата година вложи огромна сума за подсилване на отбора, без срещу това значително да повишава цените на билетите, даже напоследък заради кризата става точно обратното. Със сигурност средностатистическият миланист не се топли в момента с цените на билетите, но ако и тук бе налична злоупотреба с търпението му, чашата несъмнено щеше да прелее.

И въпреки това Емирейтс е препълнен. Не защото англичаните са най-великите фенове на света, а защото са крайно тъп и наивен народ. Винаги съм го твърдял, при все че харесвам безброй неща, свързани с Острова. Имаше едно незначително протестче, май беше докато Байерн се разхождаше с 8-9 гола преднина от двата мача /скъпоструващо зрелище/, даже май самите гостуващи баварци подкрепиха протеста, но оттам нататък нищо. Чакат с #Wengerout да трогнат фена им от детска възраст Стан Кронке.

Напротив. Емирейтс последно време започва все по-често да не се пълни. Диемаджиите, които по-принцип са ангажирани да хвалят продукта, вече няколко пъти споменават, че редовно по няколко хиляди остават празни. От какво е резултат, дали Венгер или цените - все тая. Публиката има своят лимит.

0

• (433 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 427
  • 428
  • 429
  • 430
  • 431
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема