ACMilan-bg.com: Англия - Висша Лига - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (433 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Англия - Висша Лига Оцени темата: ****- 5 Гласа

#1 .BOJO..

• Група: Guests

Публикувано 11 April 2007 - 16:46

Ето темата в която ще обсъждаме футбола на острова :rolleyes:
0

#2 .BOJO..

Публикувано 12 April 2007 - 16:41

Цитат

Програмата на Висшата лига може да се промени от следващия сезон съобщава BBC. Целта е да бъде намалено напрежението в отборите. “Трябва да рационализираме календара с мачове, за да може мениджърът на Англия да има повече време със своите играчи”, каза шефа на Лигата Ричард Скъдамор. С тази промяна се очаква подобряване на резултатите на националния тим. Ако има разместване на програмата, мачовете ще се играят след Коледа и в края на сезона.

0

#3 .MASSARO..

Публикувано 12 April 2007 - 18:13

Хора ,как мислите тази натоварене програма няма ли да окаже влияние върху физическато състояние на отборите в ШЛ?Имам предвид Ливарпул ,Манчестъ и Челси.
0

#4 .inzaghi..

Публикувано 13 April 2007 - 17:34

Разбрах, че мачът между Челси и Юнайтед ще се играе на 9-и Май. Това май се пада предпоследния кръг. Определено 2-а отбора ще хвърлят доста сили до края на сезона, докато Пуул са си гарантирали място в ШЛ и ще търсят нов финал в ШЛ. Нищо не е ясно. Тази година, Премиершип е много по-интересно първенство от предишните му 2 издания. Аз все още залагам на Челси, но ще видим как ще се развият нещата. Има време.
0

#5 .milanofan..

Публикувано 13 April 2007 - 17:55

На Ман. Юнайтед им предстой много тежък мач с Челси от който може да се реши и титлата. Ще играят с всичко добро, което имат, тъй че ще се поизморат доста. Но нали има доста време до нашия мач, така че ще успеят да се възстановят, но по-добре да играят с всичко най-добро срещу нас та да е по-сладка победата :rolleyes:)
0

#6 .Forza_Kaka..

Публикувано 14 April 2007 - 12:49

Абрамович иска Клинсман в Челси
14 април 2007 | 13:34

Английският шампион Челси проявява интерес към бившия селекционер на германския национален отбор Юрген Клинсман, съобщава в днешния си брой британският таблоид "Сън". Според информация на изданието хора от компанията "Милхаус Капитал", която също е собственост на милиардера Роман Абрамович, са пътували до Лос Анджелис, за да разговарят с Клинсман. Германският специалист изведе Бундестима до третото място на световното първенство това лято, след което напусна поста си. По-късно Клинсман отказа да поеме селекцията на САЩ. Според "Сън" обаче Клинсман е точният млад, динамичен човек, който може да придаде на Челси искания от Абрамович имидж. Ръководството на клуба обаче ще се изправи пред сериозни затруднения, ако иска да вземе Клинсман за мениджър, тъй като той живее в Лос Анджелис и не желае да мести семейството си, като не го направи дори докато беше селекционер на Германия.

Настоящият мениджър на "сините" Жозе Моуриньо вчера сподели, че не може да каже дали ще остане в Челси и след края на сезона, защото никой в клуба не му е казал. Той заяви, че има желание да изпълни договора си до 2010 година. Попитан защо тогава не може да гарантира, че ще остане, той отговори: "Никой не ми е казал. Аз им казах, че искам да остана, говорих с Питър Киниън". Той сподели, че е инструктирал агента си да не преговаря с Реал (Мадрид), след като "Сън" разкри, че испанският гранд има желание да го привлече. Моуриньо ще трябва да плати 15 милиона паунда неустойка, ако бъде доказано, че е в контакт с друг клуб. "Имам договор с Челси. Забраних на агента ми да говори с други клубове, не мога да направя нищо повече от това. Сигурно 200 пъти съм казвал на ръководството, на играчите и на феновете, че искам да остана", заяви той.
0

#7 .ACM-pippo..

Публикувано 14 April 2007 - 17:56

Цитат

В Реал не се отказват от португалеца, въпреки новия му договор
Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън обяви Кристиано Роналдо за наследник на Пеле и Марадона. „Той е на 22 години и очевидно има същите качества като Пеле и Марадона - заяви наставникът за своя футболист след като той поднови договора си за още 5 години. - Пеле е играл на финал на световно на 17 години, което е невероятно, Марадона участва в два финала и беше играча на своето време. Но Кристиано скоро ще бъде признат за най-добър в света".

От Реал, които бяха готови да платят 85 милиона евро за крилото на Юнайтед, не се притесниха особено от новия договор на звездата. Португалският магьосник продължавал да бъде главна трансферна цел на мадридския клуб.

Според контракта Роналдо ще получава по 120 000 паунда седмично и общо 30 милиона за 5 години. Самият той обяви, че не е говорил с никого от Реал и че се чувства щастлив в Манчестър Юнайтед и не смята да го сменя за който и да е клуб.

:( :lol: :rolleyes:

Този пост е редактиран от ACM-pippo: 14 April 2007 - 17:57

0

#8 .Bulgaro..

Публикувано 14 April 2007 - 21:14

Е за това го мразя тоя отбор и в червата. Винаги са се мислили за голяма работа. Големи въздухари тия Юнайтед и искрено се надявам някой да им го сложи много брутално скоро.
Кристиано като е по-добър от Марадона да дойде примерно в Сарагоса и да ги направи шампиони, както Дон Диего с Наполи.
А на тая отвратително нагла шотландска *** някой трябва да и затвори устата в скоро време. След мача с Рома на Олимпико тръгнал да ми реве от съдията моля ти се. Абе тия треньори в Премиършип са много по приказките. И Моуриньо, че и Венгер все много им знаят устите. Много съм щастлив, че в щаба на Милан никога не са работели такива хора, поне откакто аз гледам футбол.
0

#9 .AC_MILAN..

Публикувано 18 April 2007 - 20:24

xaxaaaxaxaxax роналдо и пеле и марадона... хахаха бате ^^
0

#10 .BOJO..

Публикувано 21 April 2007 - 23:27

Сега чета някаква статия в която пише,че Рио Фърдинанд е получил контузия по време на мача на Юнайтед с Мидълзбро.Нека който е гледал мача да ми каже дали това е наистина така и дали не е преувеличена лъжа преди полуфинала на ''Трафорд'' във вторник. :rolleyes:
0

#11 .ACM-pippo..

Публикувано 21 April 2007 - 23:32

Виж мнениетоBOJO написа на 04-21-2007г., 22:27:52ч. :

Сега чета някаква статия в която пише,че Рио Фърдинанд е получил контузия по време на мача на Юнайтед с Мидълзбро.Нека който е гледал мача да ми каже дали това е наистина така и дали не е преувеличена лъжа преди полуфинала на ''Трафорд'' във вторник. :rolleyes:

Говорих с един от класа ми, фен на юнайтед, който е гледал мача и ми каза, че наистина е получил контузия и май щял да отсъства около 2 седмици.
0

#12 .inzaghi..

Публикувано 21 April 2007 - 23:39

Ако най-добрият им защитник отсъства ще е просто идеално. Разбира се, това не е гаранция, че ще вкараме гол, но шансовете ни се увеличават с няколко процента. :rolleyes:
0

#13 .Fred Perry..

Публикувано 22 April 2007 - 01:52

Фърдинанд далеч не им е най-добрия защитник. Подобни мачове (като Милан - Манчестър Юнайтед) не се решават от защитници, така че си мисля не е толкова решаващо отсъствието му (макар, че все още нищо не е сигурно).
По скоро Милан трябва да се притрснява от футболисти като Майкъл Карик, Криситано Роналдо, Рууни и Райън Гигс...
Колкото до травмата на Фърдинанд, то тя не е нова!
0

#14 .Ultras..

Публикувано 02 May 2007 - 11:09

англия :lol: първенството не ми харесва изцяло като игра не ми допада бързината а и феновете им са смешни хахаха :rolleyes:
F O R Z A I T A L Y
0

#15 .sheva7..

Публикувано 03 May 2007 - 15:00

Е, не се сбъдна прогонзата ми за крайния победител в Премиершип. Единствената възможност за трофей на Челси се явява FA CUP, а при неуспех Юнайтед ще трябва да се задоволи само с дубъл, след като снощи сложихме край на мечтите им за требъл. :rolleyes:
0

#16 .ACM-pippo..

Публикувано 06 May 2007 - 14:38

Цитат

Боби Робсън с диагноза рак на белите дробове

06 май 2007 | 15:29 | Агенция "Фокус"

Дъблин. Легендарният английски мениджър сър Боби Робсън е с диагноза рак на белите дробове, предаде “Ройтерс”. Поради този факт, 74-годишният консултант на националния отбор на Ирландия ще се подложи на шестседмично лечение чрез химиотерапия, за да се предотврати разрастването на рака. Тази диагноза се поставя за пети път на Робсън, който води борба с коварната болест вече 15 години. “Разбира се, това не са най-добрите новини, които бих могъл да чуя за себе си, но няма да се предам. Ще се боря, както винаги съм го правил през живота си и няма да унивам”, заяви бившият мениджър на Нюкасъл. Освен на “свраките”, в дългата си мениджърска кариера Робсън е бил начело и на Ипсуич в Англия, Спортинг и Порто в Португалия, ПСВ (Айндховен) в Холандия, както и Барселона в Испания, по времето, когато там все още играеше Христо Стоичков. Той също така изведе националния отбор на Англия до четвъртото място на световните финали в Италия през 1990 г.

0

#17 Потребителя е офлайн   ale3x 

• Любител на италианския футбол
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09

Публикувано 06 May 2007 - 20:43

Мдааа, честито на Манчестър. :(
Сега остава да бият Челси на финала за ФА къп, Челси да се разпаднат и да ни върнат Шева... :lol: :rolleyes:
0

#18 .inzaghi..

Публикувано 06 May 2007 - 21:02

Юнайтед напълно заслужено станаха шампион на Англия. Просто този Челси не заслужава сериозен трофей. По необясними причини, отбора на Моуриньо е станал по-наивен. Близко е до акъла, че това се дължи на разглезените звезди и пренабрегнатите, истински футболисти. Жозе просто не може да разполага с такава селекция. Имам някакво чувство, че през лятото ще има МНОГО промени в този отбор. Иначе ФА ще си го вземат Челси, в това съм сигурен.
0

#19 .NESTA13..

Публикувано 07 May 2007 - 13:58

Точно така - Юнайтед НАПЪЛНО заслужено станаха шампиони на Англия!!! :rolleyes:))) Сега като вземат и купата и Милан ШЛ и мога да празнувам цял месец
0

#20 .NESTA13..

Публикувано 07 May 2007 - 14:02

А относно до големия разбирател на футбола BOJO - поинтересуваи се да видиш какви състезатели имаше Наполи, когато играеше там Марадона.Иначе заслугата за успехите им несъмнено в голяма степен е и негова.А че К.Роналдо не е като Марадона е повече от ясно-Фъргюсъм просто го надъхва и му показва, че е иозключително ценен за Юнайтед.За мен напшример Рууни с нищо не е по-слаб от португалеца, че даже ги и превъзкожда в дадени отношения.
0

• (433 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни