ACMilan-bg.com: Български футбол - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (212 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 210
  • 211
  • 212
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Български футбол Левски, ЦСКА, Лудогорец, Ботев, Берое, Локомотив ... Оцени темата: ****- 3 Гласа

#6331 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 02 April 2018 - 15:04

Пичага, ти сериозно ли сравняваш Разград със София и Македония с България? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): А и на Лудогорец стадиона е толкова модерен, само в представите на Спортал и Гела. Вземи се оплискай с малко студена вода.

Говоря ти за истински модерен, новопостроен стадион. А не за ремонтиран/реновиран с достроена една трибунка. Иди на мач в Германия и ще разбереш какво е истински стадион - без значение дали в Хамбург, Лайпциг или Мюнхен.

Колкото до другите ти приказки - точно този национален нихилизъм е най-кофти чертата на доста от съвременните българи. Докато маргинализират феновете и ги наричат пияни мутри и наркомани, наистина никой нормален човек няма да стъпи на стадиона. :rolleyes: А истината е, че едно 70% от хората по стадионите са в секторите А и В, където повечето присъстващи са напълно нормални, средностатически, семейни българи на средна възраст около 40 години.
Вземи за пример нашия съфорумец @cuorerossonero, който си подкрепя местния отбор /Берое/ и не изпуска домакинство. Точно върху такива хора трябва да се гради имиджа на българския фен - в Англия и Германия, където стадионите са най-пълни, е именно така.

А като не ти харесва националната принадлежност, подавай за сръбски паспорт. Само че България на национално ниво в исторически план има къде-къде повече спортни успехи от западната съседка - както във футбола на национално равнище, но най-вече на летните Олимпиади, където България има повече спечелени медали от цяла Югославия. А и не съм чувал сръбски футболист да е печелил Златната топка, докато виж - българин го е правил, и е бил още няколко пъти в призовата тройка.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#6332 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Малдини,Гатузо,Кака, Индзаги,Шевченко

Публикувано 02 April 2018 - 15:17

Виж мнениетоCapaldi написа на 02 April 2018 - 15:04 :

Пичага, ти сериозно ли сравняваш Разград със София и Македония с България? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): А и на Лудогорец стадиона е толкова модерен, само в представите на Спортал и Гела. Вземи се оплискай с малко студена вода.

Говоря ти за истински модерен, новопостроен стадион. А не за ремонтиран/реновиран с достроена една трибунка. Иди на мач в Германия и ще разбереш какво е истински стадион - без значение дали в Хамбург, Лайпциг или Мюнхен.

Колкото до другите ти приказки - точно този национален нихилизъм е най-кофти чертата на доста от съвременните българи. Докато маргинализират феновете и ги наричат пияни мутри и наркомани, наистина никой нормален човек няма да стъпи на стадиона. :rolleyes: А истината е, че едно 70% от хората по стадионите са в секторите А и В, където повечето присъстващи са напълно нормални, средностатически, семейни българи на средна възраст около 40 години.
Вземи за пример нашия съфорумец @cuorerossonero, който си подкрепя местния отбор /Берое/ и не изпуска домакинство. Точно върху такива хора трябва да се гради имиджа на българския фен - в Англия и Германия, където стадионите са най-пълни, е именно така.

А като не ти харесва националната принадлежност, подавай за сръбски паспорт. Само че България на национално ниво в исторически план има къде-къде повече спортни успехи от западната съседка - както във футбола на национално равнище, но най-вече на летните Олимпиади, където България има повече спечелени медали от цяла Югославия. А и не съм чувал сръбски футболист да е печелил Златната топка, докато виж - българин го е правил, и е бил още няколко пъти в призовата тройка.

Говоря ти на Лудогорец стадиона сравнен с другите стадиони , ама ти си тълкуваш нещата както ти отърва. В Македония съм бил толкова много пъти , че не мисля , че трябва да ми налагаш твоето мнение , защото си имам изградено мнение но както и да е.

Я ми кажи като построи държавата нов стадион за 400 милиона как това ще вдигне футбола ни ? Искам да ми отговориш на този въпрос , а не да се скриеш както обикновено , когато не ти отърва.

Единственото нещо , за което съм съгласен в поста ти е , че трябва да се съсредоточим върху нормалните фенове. А такива мутри и наркомани , дето чупят седалки, хвърлят всевъзможни неща по играчи , треньори , палят факли и хвърлят на терена и така застрашават стотици човешки животи, защото от това може да стане голяма беля, имайки предвид в какво трезво състояние са голяма част от тези фенове, въобще не трябват да бъдат допускани на стадиона. Кой баща ще закара малкото си дете на мач Левски-ЦСКА , където постоянно стават боеве, освен това друго от трибуните освен Умрете селяни , умрете говеда, прасета и прочие не се чува. Това ли трябва да причини един баща на детето си , че да гледа нормално мач ? Тази глупост пък с националната принадлежност какво да я коментирам ? Аз съм българин и от това не ме е срам, но от българите по-големи боклуци няма и това мнение няма да се промени в скоро време. Е сега ще ти дам един пример. Имам един братовчед , който беше на работа в Америка и беше сменил доста работи, като един от работодателите му беше българин. Та той каза , че всички американци се държат добре и коректно, а този българин е експлоатирал работниците си. Това ли е начина, по който един сънародник трябва да се държи в чужда държава ? Вместо да гледаме да си помагаме , българите единствено гледат да извличат полза от тях. Един Стоичков , колкото и прост човек да е защо стана голям футболист ? Защото беше научен да се бори , беше живял в други времена и имаше различен характер. Стоичков , ако трябваше днес да става футболист щеше да е поредния Спас Делев , защото са такива нравите ни.
0

#6333 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 02 April 2018 - 15:38

Предпочитам да изчистя колите на всички съседи пред това да гледам български мач :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Това нито са стадиони, това нито са отбори, това нито е футбол.

FORZA MILAN!!!
0

#6334 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Регистр: 27-June 09

Публикувано 02 April 2018 - 15:48

Това за феновете си е самата истина и е много жалко, че мнозина го наричат оправдание. Същите хора, които първи се възмущават на някоя вандалщина, след като се е случила. Е, защо трябва да чакам да се случи, за да открия топлата вода, че не е безопасно да се посещават родните стадиони. Та тук стават мелета по време на мачове на националния, за какво говорим въобще. Не знам ако Курв Суд са наркомани и отрепки, то в кой речник трябва да търсим определение за българския "запалянко". Абсолютно комплексиран примитив, който много по-често вреди на отбора си, отколкото обратното. Аз вече загубих броя на наказанията, които отнесе Левски заради дебили по трибуните, то си се превърна почти във всекидневие, като накрая резултат от това бе да играем без публикува в решаващ мач от плейофите на ЛЕ. Всякакви криминално проявени отрепки с прякори в стил подземния вят през 90-те години се явяват последна инстанция какво, кога и как ще се случва на стадионите на Левски и Литекс/ЦСКА. Дори да преглътнеш от някакви патриотични съображения качеството на самия футбол, то гореописаният аргумент вече окончателно те отказва да ходиш по мачовете.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 02 April 2018 - 15:48

Публикувано изображение
2

#6335 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 02 April 2018 - 16:14

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 02 April 2018 - 08:48 :

И аз бях на стадиона, както впрочем правя във всеки домакински мач, освен ако примерно не съм на море. :D Много селска спартакиада беше. :D

Дума да няма. Близо до мен имаше няколко много селски парчета, ама интересното е, че женските псуваха и люпиха семки по-каруцарски и от тях. :D

Изчетох мненията, които сте изписали днес. Виждам истини както в постовете на @Capaldi, така и на @El Faraone 92, и на Николай. Сред българските запалянковци действително има такива, които са по-близки до приматите, отколкото до разумните човешки същества. Трябва си държавна политика за спорта, нови съоръжения, грижа за школите, за талантите. @El Faraone 92 е много прав, че хранителният режим е от особено значение, както и качеството на храните...@Capaldi е точен в акцентуването на нихилизма, но е факт, че през последните години сме пропаднали като нация, нужно е образование и превъзпитаване, но рибата е вмирисана откъм главата.... Винаги ми става много тъжно, като сравнявам настоящето на българския спорт с миналото. Традициите и моралът са изкоренени, разбиранията са други, мисля, че преди години сме имали някакво национално чувство, макар че в исторически план миговете на консолидация не изобилстват, сега сме сбирщина от индивидуалисти. На никого не му пука особено за другия, поне масовият българин е такъв, какво остава за национална кауза, приоритети, стратегии за икономическо развитие, спорт, наука, изкуство, иновации... :(

Този пост е редактиран от sheva7: 02 April 2018 - 16:15

Публикувано изображение
3

#6336 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 06 April 2018 - 08:53

Днес интересни мачове се заформят. Левски май са в криза и в Пловдив ще инкасират поне гол. В Разград не очаквам Лудогорец да бие и да се реши титлата.
Публикувано изображение
0

#6337 Потребителят е онлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 06 April 2018 - 09:31

Ако Обертан се оправи ще сме сигурно с един българин - Митрев. Левски търси вратар, тоест може от другата година да сме като Интер :D
Иначе - да, кризата е сериозна, очаквам Х в Пловдив, но мачът е троен. През този месец е много вероятно да ни отстранят за купата и е въпрос на футболен шанс да си запазим мястото за ЛЕ.
14 кръга - Монтела - 20 точки

14 кръга - Гатузо - 30 точки

AC MILAN
0

#6338 Потребителя е офлайн   Miro Kolev 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-June 09

Публикувано 06 April 2018 - 09:51

Виж мнениетоCapolavoro написа на 06 April 2018 - 08:53 :

Днес интересни мачове се заформят. Левски май са в криза и в Пловдив ще инкасират поне гол. В Разград не очаквам Лудогорец да бие и да се реши титлата.

Аз мисля, че днес Лудогорец ще бият и то с разлика. Едно е мечтите на Стамен Белчев , друга е реалността.
А Ботев - Левски е мач със заряд, канарчетата трябва да бият, все пак Берое иска 3-тото място :)

Този пост е редактиран от Miro Kolev: 06 April 2018 - 10:07

0

#6339 Потребителя е офлайн   iLDiavolo 

• Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 06 April 2018 - 10:03

Виж мнениетоScorpions написа на 06 April 2018 - 09:31 :

Ако Обертан се оправи ще сме сигурно с един българин - Митрев. Левски търси вратар, тоест може от другата година да сме като Интер :D
Иначе - да, кризата е сериозна, очаквам Х в Пловдив, но мачът е троен. През този месец е много вероятно да ни отстранят за купата и е въпрос на футболен шанс да си запазим мястото за ЛЕ.

Сещам се сега, че имам един приятел, върл фен на Левски, дето преди 2-3 години плюеше наред европуспехите на Лудогорец. Питах го защо така настървено хейтва - нямали българи в състава си или имали много малко, тогава основно Дяков и Владо вратарчето им се подвизаваха + Терзиев от време на време. И се уповаваше на това, че видиш ли Левски не били така, гледали родното, тачели Родината, вкарваше някакво чувство на патриотизъм и т.н. Едва ли не български отбор с малко или липсващи българия в състава си не трябва да се уважава и зачита. Не контактувам вече толкова с този човек, иначе с кеф бих му пратил някой-друг скрийншот на състава на Левски от последно време.

Споделям само, не че и аз се кефя на подобни изпълнения тип Интернационале, ама такава ни е действителността и предпочитам поне да не лицемернича в подобни случаи :) Май затова и не гледам български футбол - пълна лицемерия от редовия фен до Домусчиев, Русев, Ганчев и Перукан.

Този пост е редактиран от iLDiavolo: 06 April 2018 - 10:08

Публикувано изображение
0

#6340 Потребителят е онлайн   Scorpions 

Публикувано 06 April 2018 - 14:49

Виж мнениетоiLDiavolo написа на 06 April 2018 - 10:03 :

Сещам се сега, че имам един приятел, върл фен на Левски, дето преди 2-3 години плюеше наред европуспехите на Лудогорец. Питах го защо така настървено хейтва - нямали българи в състава си или имали много малко, тогава основно Дяков и Владо вратарчето им се подвизаваха + Терзиев от време на време. И се уповаваше на това, че видиш ли Левски не били така, гледали родното, тачели Родината, вкарваше някакво чувство на патриотизъм и т.н. Едва ли не български отбор с малко или липсващи българия в състава си не трябва да се уважава и зачита. Не контактувам вече толкова с този човек, иначе с кеф бих му пратил някой-друг скрийншот на състава на Левски от последно време.

Споделям само, не че и аз се кефя на подобни изпълнения тип Интернационале, ама такава ни е действителността и предпочитам поне да не лицемернича в подобни случаи :) Май затова и не гледам български футбол - пълна лицемерия от редовия фен до Домусчиев, Русев, Ганчев и Перукан.

Сигурно съм като твоя приятел :D Само че подкрепям Лудогорец в Европа, срещу нас беше изключение. Истината е, че не ми е болката колко чужденци играят, нито съм расист, нито им се дразня, но трагичните бази, липсата на отношение към трениращите деца и юноши, корупцията в школите и източването на клубовете чрез чужди играчи, просто ме карат да се отвръщавам.

Тези деца утре станат ли големи футболисти ще са реклама за страната ни, мотиватор за следващите поколения. Никак не са лоши правилата за задължителни квоти от школата, но имаше друго по-силно лоби.

Другият вариант е като цска, за които като левскар мога да кажа, че беше пълна подигравка с един голям клуб. Подигравката беше от легенди, стойчовци и пр., които или крадяха наедно с другите или бездействаха знаейки какво става.

AC MILAN
0

#6341 Потребителя е офлайн   iLDiavolo 

• Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 06 April 2018 - 17:00

Хах, не твърдя, че всички са лицемери, да не слагам всьо и все под общ знаменател, ама като ми попадне някой голям Левскар или някой голям Цесекар, дето днес са на едно мнение, утре са на друго и така спрямо положението на отбора, който бранят, вече ми прелива и затова и не се занимавам. Това визирах в поста си, а не че е лошо родолюбието и т.н., напротив. Ако трябва да съм докрай честен, и аз не съм фен на Лудогорец, нито са ми особено симпатични, но с чужденци или не, докараха половината европейски грандове, което ако не друго, ще допринесе някое лапе днес да се зариби, да запише в школата на Левски/ЦСКА и утре да гледаме футболисти. Пътят, по който вървяха ЦСКА и Левски преди Лудогорец нямаше да донесе никакви позитиви. Сега дори факта, че Лудогорец дразни тези 2 отбора, допринася положително, защото са длъжни да се развиват и подобряват. И после ти излиза някакъв лумпен и предпочита Левски и ЦСКА на 1/2 място и отпадане от Иртиш, Мура и тем подобни.

Иначе се водя цесекар, но да си призная, не знам вече от кое ЦСКА съм :D

Получава се такава дилема, че ако избера ЦСКА София, излизам безпринципен; ако избера ЦСКА 1948 - не се знае докога въобще ще ги има, още повече пък какво ще постигнат.
Да не говорим, че утре БФС, УЕФА, ФИФА и тем подобни легитират едно от двете, пък аз съм избрал другото - пак съм прецакан. Въобще забавна история в този ред на мисли :)

И продължавайки темата, преди няколко минути, ЦСКА София поведе на Лудогорец със страхотно попадение от пряк свободен на Кирил Десподов. Направо я закова бразилската. Гледайте повторение, няма да съжалите. :)
Публикувано изображение
1

#6342 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 06 April 2018 - 17:10

Цеска съм ги прогнозирал в един сайт 2/х. Да видим какво ще стане, засега излиза. Иначе Левски ми издъниха фиша, в който беше още единица на Депортиво.
Публикувано изображение
1

#6343 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 06 April 2018 - 17:18

Отдавна не бях гледал бг футбол , но в ЦСКА има ебахти туземците честно. От къде ги намират тея .Тоя Жефредсон за 2 минути два жълти картона от кой по- глупав...

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: 06 April 2018 - 17:19

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#6344 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 06 April 2018 - 17:53

Дъното. Два отбора, които доскоро не съществуваха, си оспорват чрез две мутри първото място, чувствайки всичко позволено - псуване на съдии, рязане на гърла, средни пръсти пак към съдиите, юмруци си раздават. Абсолютна селяния и беззаконие, адекватно отражение на самата ни държавичка.
Публикувано изображение
1

#6345 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 07 April 2018 - 13:46

Карай бе, важното е, че Мартин Камбуров направи 200 гола в А група. :D

FORZA MILAN!!!

2

#6346 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 07 April 2018 - 18:09

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 07 April 2018 - 13:46 :

Карай бе, важното е, че Мартин Камбуров направи 200 гола в А група. :D

По-класен играч от Калинич, категорично и встрани от майтапите. :) Така и не разбрах защо не го викат в националния през всички тия години, ще кажеш, че конкуренцията в нападение е убийствена. :D Освен Барбуков и Попето /който даже не е типичен нападател/ не се сещам за нито един играч, който действително да превъзхожда Камбура.
Публикувано изображение
2

#6347 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 18 April 2018 - 18:38

Тоя Жеферсон от Литекс-ЦСКА задмина Джоуи Бартън - втори директен червен картон в последните три мача. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): Впрочем, този бил в един случай бразилски национал. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (1):
Публикувано изображение
1

#6348 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 18 April 2018 - 18:55

Впрочем, тоя картон беше доста абсурден. А че Яблонски направи 6 фаула след жълтия си картон...нали. Върхът беше 3-те минути продължение. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
1

#6349 Потребителят е онлайн   Scorpions 

Публикувано 18 April 2018 - 19:59

След сцените с полицайката и радостта, която изразяваха някои "хора", ще се замисля дали да ида на стадиона в следващото десетилетие.

AC MILAN
1

#6350 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 18 April 2018 - 20:33

Чисти си бяха и двата чевени. Тази маймуна Джеферсон не искам да я виждам повече с червената фланелка! А си дадохме Антон, който беше перфектен ляв бек за българските стандарти...
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#6351 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 18 April 2018 - 20:42

Виж мнениетоScorpions написа на 18 April 2018 - 19:59 :

След сцените с полицайката и радостта, която изразяваха някои "хора", ще се замисля дали да ида на стадиона в следващото десетилетие.

Това е една от причините, поради които от години не гледам това извращение, наречено български футбол. Качеството на футбола пък на т.н. професионално ниво у нас пък изобщо няма какво да го коментирам. Даже Домуса ми направи услуга като направи гледането на родни мачове платено, така изобщо не се колебая да гледам или не. :D
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
1

#6352 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано Вчера, 19:48

И наказанията като футбола ни... :facepalm:
Публикувано изображение
0

#6353 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано Вчера, 20:16

Виж мнениетоIl Professore написа на 20 April 2018 - 19:48 :

И наказанията като футбола ни... :facepalm:

А какво да наказват отборите ? Аз това не мога да разбера ? Цял мач се псува по тези стадиони и се правят само поразии. Да спрат да се допускат публика до мачовете и проблема ще се реши.Аз не виждам спасение за нашия футбол. То направо да не ти се ходи на мач. И не са виновни клубовете за това , а БФС. Да направят вход с лични карти и идентификация на всеки фен. Да не се допускат всякакви пиротехники.
0

#6354 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано Вчера, 22:05

Виж мнениетоGennaro Gattuso написа на 20 April 2018 - 20:16 :

А какво да наказват отборите ? Аз това не мога да разбера ? Цял мач се псува по тези стадиони и се правят само поразии. Да спрат да се допускат публика до мачовете и проблема ще се реши.Аз не виждам спасение за нашия футбол. То направо да не ти се ходи на мач. И не са виновни клубовете за това , а БФС. Да направят вход с лични карти и идентификация на всеки фен. Да не се допускат всякакви пиротехники.

Нали има стюарди, как така е внесена бомбичка ?! Трябва да има брутални глоби!

И в случая не скачам на ултрасите на Левски, всички са един дол дренки...
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#6355 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано Вчера, 22:17

Единственото спасение е недопускане на стадиона за години, за да се спрат най-големите провокатори, които са максимум 100 човека от големите агитки. Ама това в Бг няма да стане. Челсито, Бог да го прости, удари треньора на Локо Сф с бутилка преди време, и го наказаха да не посещава стадиона в Коматево. Познайте дали не беше още на следващия мач там. А той не е като да не се забелязваше лесно.
Публикувано изображение
0

#6356 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано Вчера, 22:55

Не говоря като фен на Левски , а говоря по принцип. Не е удачно да се глобяват отборите заради феновете. То няма мач, в който отбор да не трябва да бъде глобен по тази схема. Аз на Цска- Левски друго освен "умрете селяни" и подобни простотии не чух. Това ли е нашата публика ?
Внасят се факли , бомбички и абсолютно всичко. Това се случва във всеки мач. Това , че този път пострада тази полицайка е съвсем нормално и е абсолютна случайност , че не се случва във всеки кръг. Постоянно се хвърлят бомбички факли , бутилки и всякакви глупости към терена. Това може да убие някого дори. Ама в нашата държава , докато не стане някой смъртен случай от такива простотии няма да има мерки. Всеки трябва да бъде идентифициран и обичайните наркомани и хулигани да не бъдат допускани на мачове. Те ги знаят кои са , но въпреки това няма никаква реакция. После защо футбола ни затъва. Феновете си правят каквото си искат. Нормални фенове не ходят вече на мачове. Останаха само наркоманите. Единствения клуб , който върви напред е Лудогорец и странно или не голяма роля за това играят феновете(които те нямат). Няма кой да им прави поразии и глупости , няма кой да се бърка в управлението на отбора и отбора им върви напред. В Левски , Цска, Ботев и абсолютно всички други отбори се произнасят феновете.

Феновете са на стадиона да гледат мача и да подкрепят отбора си , а не да правят поразии и да участват в управлението. Преди време тук водехме спор за това дали трябва да има нов стадион. Какъв нов стадион , че те нашите фенове още на втория мач ще го изпотрошат и подпалят.
0

#6357 Потребителят е онлайн   cinzano 

• Регистр: 07-May 14
  • Любими играчи:Weah, Sheva, Kaka, Nesta, Maldini, Van Basten

Публикувано Днес, 06:50

Ефективни присъди за такива аналноподатливи боклуци, това е спасението, хвърлянето на какъвто и да е предмет към група хора(дори и да не е бомбичка) си е животозастрашаващо, толкова строго трябва да са наказанията и за дебила който го е извършил
0

#6358 Потребителят е онлайн   Scorpions 

Публикувано Днес, 07:42

Полицията ги знае, нали ако тръгват да ги разплитат наркодилърчетата ще се стигне до политици от всички партии. От 2013 г. организираните футболни фенове в София (хулиганчетата имам в предвид), когато бяха използвани срещу Бойко, са галеници на всяка власт, прощава им се, позволява им се, работи се с тях. Ако на полицията й се даде власт да разбие "хулиганските" групички, ще ги разбие. Реално, ако се натиснат клубовете да сменят ценовата политика и цените се вдигнат за сектор Б, а за В паднат, ще се разбие масовката, в която се крият "ултрас-холиганите". На всеки мач се хвърлят бомбички, обаче ако след всеки мач се задържат и съдят тези хора, за няколко месеца ще намалее този грозен момент. По-сериозен контрол трябва и с тия стюарди, които осъществяват наказателни акции от време навреме срещу "непослушните" фракцийки.

Като цяло се надявам новият закон да наблегне на индивидуалните наказания, а модерните технологии да спомогнат за навременното установяване на извършителите на хулигански прояви. Същевременно е нужна кампания за вдигане на реномето на полицаите, малко повече уважение, ходил съм на стотици мачове на Левски и Берое и не се сещам за провокация от страна на полицай, виждал съм на клипове, но не и на живо, само се сещам за това, че изкарваха кордон срещу сектор Б и Г в края на дербитата, дори да е скучен мач, което фокусираше вниманието на феновете срещу полицията, което беше напълно ненужно и грешка на началниците им.

Днес очаквам Лудогорец да дръпне с още 2 точки, а в сряда да има едно хубаво дерби на терена и празник на трибуните.

Този пост е редактиран от Scorpions: Днес, 07:43

AC MILAN
0

• (212 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 210
  • 211
  • 212
  • Не можете да публикувате нова тема