ACMilan-bg.com: Скуадра Адзура - обща тема - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (95 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 93
  • 94
  • 95
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Скуадра Адзура - обща тема Всичко за Италианския национален тим Оцени темата: ***** 1 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 09 September 2007 - 16:34

Понеже има доста мачове на Скуадра Адзура направих нова тема за тях, да не се пуска винаги отделна тема за всеки техен мач,а всичко ще дискутираме тук!

FORZA ITALY!
#IoStoConIlMilan, sempre e ovunque
0

• (95 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 93
  • 94
  • 95

Други мнения в тази тема

#1881 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любим играч:Ван Бастен
  • Фен от:1988

Публикувано 28 March 2017 - 11:25

Честно казано, перспективите за участие на наши футболисти в приятелски мачове на Скуадрата мен винаги са ме изпълвали с едно такова... вътрешно напрежение. :rolleyes:

GRAZIE PRESIDENTE!!!

0

#1882 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 28 March 2017 - 14:44

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 28 March 2017 - 11:25 :

Честно казано, перспективите за участие на наши футболисти в приятелски мачове на Скуадрата мен винаги са ме изпълвали с едно такова... вътрешно напрежение. :rolleyes:

Какво пък се напрягаш, нали имаме Сторари за резервен вариант. :D
0

#1883 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен

Публикувано 28 March 2017 - 14:53

Rai 1 ще го дават. Мисля, че контролите не ги кодират. Който има като мен сръбските Sk, там ще го дават по Sk3
0

#1884 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 28 March 2017 - 20:46

Виж мнениетоitsokk написа на 28 March 2017 - 14:53 :

Rai 1 ще го дават. Мисля, че контролите не ги кодират. Който има като мен сръбските Sk, там ще го дават по Sk3

По BeinSport1 ссъщо го дават, досега Кларънс Зеедорф държа някаквка реч и е получил някаква награда очевидно.

В публиката пък дадоха Ван Гаал и Капело един до друг.
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#1885 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 28 March 2017 - 21:01

Романьоли си вкара автогол :D

А 30 секунди след това Едер изравни :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#1886 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 28 March 2017 - 21:27

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 28 March 2017 - 11:25 :

Тъкмо днес мислех да ти пиша - спокойно, това са приятелски мачове, не вярвам чак толкова да се напрягат всички, че до сериозни травми да се стигне и...току що Де Роси окапа, май не е лека контузията!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#1887 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 28 March 2017 - 22:54

Жалко за Алесио, получи се злощастен двоен рикошет и попадението беше зачетено като негов автогол. Десетина минути по-късно дори можеше да му лепнат второ подобно петно, този път Мартинс Инди засече с глава центриране от корнер, топката срещна гърба на Романьоли и се удари в горната греда. Като цяло обаче беше стабилен. Джиджо имаше три страхотни спасявания през второто полувреме, като особено впечатляващ бе начинът, по който парира далечен удар на Снайдер. Головете - Едер с далечен диагонален удар буквално секунди след откриването на резултата, и Бонучи с безпощадна добавка след първоначално спаден удар с глава пак при корнер. Дебюти за бергамаските Галиардини, Спинацола и Петаня, дори онзи шут Д'Амброзио се появи за няколко минути, които ще разказва на внуците. Де Роси пък получи травма, дано не е нещо сериозно. Тъкмо се учудих, когато в началото видях името му сред титулярите, крайно ненужно при опция Галиардини, която италианските медии бездурго прогнозираха с категоричност в дните преди мача. Това им е неприятното на паузите, но и треньорите носят отговорност.

Като цяло отборът ми харесва все повече. Следва домакинство на Лихтенщайн и приятелска среща с Уругвай, която май ще се играе във Франция.
Forza Azzurri! :acmilan (6):
1

#1888 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 27 May 2017 - 14:44

Публикувано изображение

На Вентура понякога МНОГО сериозно му се чудя на решенията :D

То е ясно, че това са някакви ТЪПИ приятелски мачове, но в крайна сметка защо прави национали от доказани смешници като Астори и Д'Амброзио нямам НИКАКВА представа. А тоя пича от Кротоне не знам и аз откъде го изкопа, не че Кротоне последния месец не се позасилиха и не посъбраха малко точки, но все пак :D

Дори и един Монтоливо - есента играеше ганкиното, твърд национал, че даже и титуляр срещу Испания, сега е играл има-няма 2 мача и пак веднага в национала...

Ясно е, че като цяло избора от КАЧЕСТВЕНИ играчи за Италия е доста ограничен, но в крайна сметка докато не се намери треньор без някакви абсурдни идеи и лични пристрастия не очаквам някакви сериозни успехи и като цяло градене на проект...

Този пост е редактиран от George Weah: 27 May 2017 - 14:44

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#1889 Потребителя е офлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Любим играч:Сеедорф, Неста, Абате
  • Фен от:1997

Публикувано 27 May 2017 - 15:20

George Weah написа на 27 May 2017 - 14:44 :

Публикувано изображение

На Вентура понякога МНОГО сериозно му се чудя на решенията :D

Дори и един Монтоливо - есента играеше ганкиното, твърд национал, че даже и титуляр срещу Испания, сега е играл има-няма 2 мача и пак веднага в национала...

Айде стига с тия простотии, че Монтоливо бил играл ганкиното през есента, има 7 мача тогава, от които срещу Фиорентина, Лацио, Сампдория и Торино има една от най-високите оценки в състава. Срещу Наполи има не много добра оценка, но единствените с по-добра са Сусо, Нианг и Бонавентура. Срещу Удинезе пак има не толкова добра оценка, но отново има само двама по-добри от нашите - Соса и Поли. И му остава един единствен мач, в който наистина е играл слабо в сравнение с останалите - срещу Сасуоло, където обаче е изваден в 60 минута.

Нито в началото на този, нито пък през миналия сезон Монтоливо е играл слабо, е ясно е, че има мачове, в които не е на ниво, но нямаме играч в състава без такива мачове.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 27 May 2017 - 15:22

Публикувано изображение
0

#1890 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 27 May 2017 - 15:56

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоSeedorf! написа на 27 May 2017 - 15:20 :

Айде стига с тия простотии, че Монтоливо бил играл ганкиното през есента, има 7 мача тогава, от които срещу Фиорентина, Лацио, Сампдория и Торино има една от най-високите оценки в състава. Срещу Наполи има не много добра оценка, но единствените с по-добра са Сусо, Нианг и Бонавентура. Срещу Удинезе пак има не толкова добра оценка, но отново има само двама по-добри от нашите - Соса и Поли. И му остава един единствен мач, в който наистина е играл слабо в сравнение с останалите - срещу Сасуоло, където обаче е изваден в 60 минута.

Нито в началото на този, нито пък през миналия сезон Монтоливо е играл слабо, е ясно е, че има мачове, в които не е на ниво, но нямаме играч в състава без такива мачове.

Виж сега, мен тази статистика с тия мними оценки 'ич ме не интересува :D

Това са просто някакви тъпи цифри, сложени от някой някъде си, а ако ще и да са от Капело и Липи взети заедно - пак няма да се съглася с тях!

През почти целия минал сезон + мачовете, в които игра този сезон Монтоливо си правеше едно и също нещо - получава топката и като пумпал се върти с нея в крака, нито има креативността дето някога я имаше във Фиорентина, нито ще може 1 път дори от 10 опита да даде такъв пас, какъвто даде на Балотели на Евро 2012! Дори в момента, ако направим едно упражнение на Сан Сиро да сложим Деулофеу забит на корнер флагчето и Сапата/Палета в центъра с топка и Монтоливо с топка съм УБЕДЕН, че първите двама ще намерят Деулофеу много по точно, отколкото Монтоливо!

Груба грешка е някой да се заблужава, че Милан ще просперира през новия сезон, ако разчита на Монтоливо да е неизменим титуляр в ядрото на халфовата ни линия! :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
3

#1891 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Филипо Индзаги
  • Фен от:1999

Публикувано 27 May 2017 - 15:59

A какво търси Емерсон там? Италия няма ли достатъчно бекове/крила, че се налага поредната натурализация?
Публикувано изображение
Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Карлос Бака - 34
2. Джакомо Бонавентура - 19
3. Кейсуке Хонда - 11
4. Рикардо Монтоливо - 7
5. Сусо - 7
6. Джанлука Лападула - 7
0

#1892 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 27 May 2017 - 16:12

Виж мнениетоDjoković написа на 27 May 2017 - 15:59 :

A какво търси Емерсон там? Италия няма ли достатъчно бекове/крила, че се налага поредната натурализация?

Защото Вентура си има някакви си лични предпочитания и мотиви кой как и защо да го вика, това е очевидно! Аз съм убеден, че оня пор Грациано Пеле, ако не го беше нахулил щеше да е неизменна част от националния отбор и в момента, макар и Вентура да се оправдава сега, че не го вика, защото видиш ли играел в по слабо не европейско първеснтво :D

Имах надежди, че ще се справи добре при назначението му, но нещо се разубеждавам като гледам избора му и начина му на работа, като разбира се включвам факта, че вика наши футболисти, които Конте пренебрегваше умишлено :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#1893 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен

Публикувано 27 May 2017 - 16:33

Брей и Емерсон ли станал италианец 😊
0

#1894 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 28 May 2017 - 10:46

Да натурализираш Емерсон при наличието на играчи като Де Шилио, Дармиан, Калабрия, Де Силвестри, Дзапакоста, Спинацола и не само.... НЕ е като да нямаш избор :(
Публикувано изображение

1. Карлос Бака - 34
3. Кейсуке Хонда - 11
4. Рикардо Монтоливо - 7
5. Сусо - 7
6. Джанлука Лападула - 7
1

#1895 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 28 May 2017 - 17:39

View PostDjoković, on 28 May 2017 - 10:46, said:

Да натурализираш Емерсон при наличието на играчи като Де Шилио, Дармиан, Калабрия, Де Силвестри, Дзапакоста, Спинацола и не само.... НЕ е като да нямаш избор :(

Емерсон играе по-добре от останалите изброени, намира се в страхотна форма през последните месеци. И аз съм принципно против натурализирането в национални отбори, които си имат достатъчно качествени играчи, но всеки има право да избира за коя страна да играе. Вентура не може да го игнорира на етническа основа, ако пичът се представя на топ-ниво за един от най-силните отбори в Италия. На Кала му е рано за мъжкия отбор, Де Силвестри отдавна е амортизиран, Де Шильо сме го коментирали достатъчно, а Дармиан и Спинацола са в групата. Предстоят приятелски мачове със Сан Марино и Уругвай, както и официален срещу Лихтенщайн. Ако сега не се направят някои експерименти, кога? Мен повече ме озадачава вечният национал Астори, който от сезон на сезон играе по-слабо във Фиорентина, но както и да е, нека си стои за пълнеж, щом толкова го харесва вече трети треньор.
0

#1896 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 28 May 2017 - 18:07

Aз разбирам, че много бразилци и аржентинци са с италиански произход, но Италия се превърна в най-натурализиращата страна напоследък: Мота, Жоржиньо, Едер, Ромуло бе викнат като резерва, сега и Емерсон. Малко е странно, не е добре за имиджа на Скуадрата, но както и да е! :)
Публикувано изображение

1. Карлос Бака - 34
3. Кейсуке Хонда - 11
4. Рикардо Монтоливо - 7
5. Сусо - 7
6. Джанлука Лападула - 7
1

#1897 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Ултрас на Милан
  • Любим играч:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 28 May 2017 - 19:04

Според мен натурализацията трябва да се забрани, освен ако играчът няма родител от същата националност, не е роден в страната, или не е прекарал поне 10 години в държавата, за която иска да се състезава. Такива изпълнения като това с Емерсон и нашите с Шоко и Марселиньо само обслужват разни мениджърски/клубни интереси.
"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#1898 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 28 May 2017 - 23:00

Мердин обаче му еба мамата на Емерсон, който е получил ужасна травма и ще се подложи на операция.
0

• (95 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 93
  • 94
  • 95

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни