ACMilan-bg.com: Скуадра Адзура - обща тема - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (95 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Скуадра Адзура - обща тема Всичко за Италианския национален тим Оцени темата: ***** 1 Гласа

#1 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Регистр: 29-June 09

Публикувано 09 September 2007 - 16:34

Понеже има доста мачове на Скуадра Адзура направих нова тема за тях, да не се пуска винаги отделна тема за всеки техен мач,а всичко ще дискутираме тук!

FORZA ITALY!
#IoStoConIlMilan, sempre e ovunque
0

• (95 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Други мнения в тази тема

#2 .gdobranov..

• Група: Guests

Публикувано 09 September 2007 - 18:13

ок, само пооправете малко заглавието на темата :)
0

#3 .inzaghi..

Публикувано 09 September 2007 - 18:58

Vas се е направл на умен с това заглавие. :D

Абе темата е добра, ама все ми се върти, че имаше теми за Италия. Явно е било в предишния форум.

Next Match: Украйна - Италия

:)
0

#4 .ACM-pippo..

Публикувано 09 September 2007 - 19:20

Мача срещу Украйна няма да е толкова лесен, защото Донадони сигурно ще има проблеми със състава. Рино е наказан, Пирло е леко контузен, Де Роси също има някакъв проблем, а Дзамброта имал някакви спазми. Последните 3ма не са тренирали днес, защото се лекуват.
Явно Амбро ще е титуляр, което може само да ни радва, Перота сигурно и той, може би и Куалиарела ще попадне в първите 11 или поне ще е на скамейката. Пипо миоже би няма да успее да изиграе 2 мача подред титуляр и затова най-вероятно Лукарели или Якуинта ще водят атаката на Скуадрата. Якуинта попадна в групата, след като се разбра, че Тони няма да може да се излекува на време.

Този пост е редактиран от ACM-pippo: 09 September 2007 - 19:22

0

#5 .nenoredfan..

Публикувано 09 September 2007 - 21:37

Денис си е направил труда да ни пердстави на тепсия цялата информация около мача, и с оглед на нея ще дам скромната си прогноза: ще ги размажем тотално, ще ги разбием и съсипем напълно, иначе казано - 0:1 за Италия! Добрата стара тактика на Скуадра ще заработи - стабилна защита, а макар и трудно без свестен нападател в състава (ако ПИпо не играе) все ще вкараме гол :)
0

#6 .inzaghi..

Публикувано 09 September 2007 - 22:18

И аз залагам на този резултат. Защитата е в добра форма, нападението не, а халфовата линия ще е изградена от 1-2 резерви. Не мисля че ще има някакъв натиск, но ще вземем своето. Все някой, все някак ще мушне коженото кълбо във вратата.
0

#7 .Smile..

Публикувано 09 September 2007 - 22:30

Неста отказа на Скуадра Адзура,чудя се защо и Гатузо не направи сащото :) а Пирло и Пипо да си останат да се осъвършенстват в Адзупа :D
0

#8 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан

Публикувано 09 September 2007 - 22:33

Виж мнениетоgdobranov написа на 9-09-2007г., 19:13:35ч. :

ок, само пооправете малко заглавието на темата :)

Какво да и оправям?

Добър мач направиха Ита. срещу петлите жалко че не можаха да вкарат и да се улеснят влизането в Еврото,а за мача срещу Украйна мисля че ще победят с 1:3 или 0:2
0

#9 .Smile..

Публикувано 09 September 2007 - 22:41

аз пък мисля че ще е някво минимално задоволяване за победата на Италия срещу Украйна .. нещо от рода 0:1 или 1:2 :)
0

#10 Потребителя е офлайн   diavolo 

• Фен на Милан
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 27-June 09
  • Фен от:2001

Публикувано 10 September 2007 - 09:22

Виж мнениетоSmile написа на 9-09-2007г., 22:41:07ч. :

аз пък мисля че ще е някво минимално задоволяване за победата на Италия срещу Украйна .. нещо от рода 0:1 или 1:2 :unsure:

Толкова :D Ще излезем доста защитно и се съмнявам Украйна да ни вкара - 0:1 е мача :p
Малко се притеснявам за едно единствено нещо ... след световно първенство никой отбор не се е класирал на европейско :D Дано сме първите :)
Публикувано изображение
0

#11 .BOJO..

Публикувано 10 September 2007 - 23:28

Виж мнениетоdark_master написа на 10-09-2007г., 10:22:30ч. :

Малко се притеснявам за едно единствено нещо ... след световно първенство никой отбор не се е класирал на европейско :) Дано сме първите :)

Какво имаш впредвид брат?Нещо не мога да го схвана. :unsure:

Групата на Скуадрата е една от най-заплетените(или по-скоро беше до онзи ден и равния на Украйна в Тбилиси.)Украинците си проиграха шансовете с този хикс и само победа ги връща в битката за класиране на ЕП.Именно затова очкавам труден мач за Италия в Киев.Украйна ще се стреми да вземе трите точки,а за отбора на Донадони и равния би бил добър резултат.Очаквам добър двубой с малко голове-нулево равенство или победа за Скуадрата с обичайното 0:1. :)
Другия мач в групата също не е за изпускане-Франция и Шотландия се изправят в спор за първото място.При победа на ''петлите'' и провал на Украйна у дома срещу Италия въпросителните в групата много бързо ще отпаднат.
0

#12 .nenoredfan..

Публикувано 10 September 2007 - 23:42

Виж мнениетоBOJO написа на 11-09-2007г., 00:28:55ч. :

Групата на Скуадрата е една от най-заплетените(или по-скоро беше до онзи ден и равния на Украйна в Тбилиси.)Украинците си проиграха шансовете с този хикс и само победа ги връща в битката за класиране на ЕП.Именно затова очкавам труден мач за Италия в Киев.Украйна ще се стреми да вземе трите точки,а за отбора на Донадони и равния би бил добър резултат.Очаквам добър двубой с малко голове-нулево равенство или победа за Скуадрата с обичайното 0:1. :)
Другия мач в групата също не е за изпускане-Франция и Шотландия се изправят в спор за първото място.При победа на ''петлите'' и провал на Украйна у дома срещу Италия въпросителните в групата много бързо ще отпаднат.

Божо, колкот ои да се напъват Украйна, просто не ги виждам срещу нас, не че ние сме страшилище, просто те са слаби особено в атака. Още от квалификациите за СП 2006 следя играта и резлутатите на Украйна и смея да кажа, че класирането има беше малко плод на случайността, т.е. над възможностите им. А световното го изкараха по инерция и под въздействието на огромната еуфория и жажда за себедоказване (2 големи мача имаха-Испания и Италия-и ги загубиха, а тези срещу Тунис, Саудитска Арабия и скучния Х срещу Швейцария не са критерий). Има желание за победи и успехи, но просто липсва класа.... Затова не виждам как опитен и рутиниран отбор като нашия може да сбърка в Киев.
0

#13 .inzaghi..

Публикувано 11 September 2007 - 00:28

Шотландия и Украйна ще отпаднат от борбата за Евро 08 още тази седмица. Проблемът е, че Италия хич не ги виждам в Австрия/Швейцария. Германия искат отмъщение, Англия също се барат за фаворити. Дано им тръгне играта, уж във важните мачове. Както играе любимия Милан. :)
0

#14 .BOJO..

Публикувано 11 September 2007 - 00:45

Съгласен Нено. :unsure: Само малко уточение да направим...
Отбори като Украйна,които попадат в квалификационни групи за големи форуми срещу далеч по-именити съперници(както в случая Италия и Франция) винаги разчитат на добро представяна в домакинския мач срещу тях.Именно за това смаятам,че украинците бая ще скачат на Скуадрата в Киев(друг е въпросът какво ще постигнат и какво е настроението в отбора им след мача в събота срещу грузинците.) :)

А като стана дума за миналия квалификационен цикъл на Украйна за СП...Те напълно си заслужиха участието на първенството в Германия.Просто каръка,които преследваше този отбор в квалификации за световно първенство е уникален-1997 отпаднаха от Хърватия на баражите,за следващия Мондиал отново провал на бараж срещу Германия като преди това завършиха втори в групата където се класира Полша.Не смятам,че случайно украинците се класираха на СП 2006.Просто те улучиха момента когато някой от играчите в отбора им придобиха опит,самочувствие и се сработиха като колектив под ръководството на Олег Блохин.Става въпрос за Шевченко,Гусев,Калиниченко,Воронин и други.Украйна просто изгра прекрасен квалификационен цикъл(ако не се лъжа това беше и първия отбор в зона Европа осигурил си участие на СП 2006.)Победата над Турция в Истанбул с 0:3 в ада на ''Сукрю Сарачоглу'' е красноречив факт. :) Да си призная даже аз очакавах на СП 2006 украинците да изненадат приятно(те го направиха като класиране,но не и като игра).Украйна не е първо страшилище в Европа,но винаги може да изненада всеки много неприятно(пример е Гърция в минлите кв. :) ).Тъй че се надявам Скуадрата да не подцени мача в Киев,защото в такъв случай си утежнява положението ако Шотландия измъне нещо на Франция :)

Между другото-Франция-Шотландия пряко по Евроспорт доколкото разбрах...в 20:00 бг.време.

Този пост е редактиран от BOJO: 11 September 2007 - 03:15

0

#15 .gdobranov..

Публикувано 11 September 2007 - 16:24

Дааа FORZA AZZURI !!! :rolleyes: Кой каквото ще да ми говори, Италия винаги са играли красив футбол и затова ги харесвам, и то не поради факта че съм фен на Милан :D За мен красотата във футбола означава да контролираш мача и да го насочваш във каквато посока искаш - това е най-трудното, което един отбор може да постигне. А Италия в повечето случай успяват да го направят. И то по красив начин :)
0

#16 Потребителя е офлайн   Rayno_ACM 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 September 2007 - 23:01

Андрий Шевченко: Трябва да дадем 200 процента от себе си, за да бием италианците!

Най-добрият украински футболист Андрий Шевченко смята, че той и неговите съотборници трябва да надскочат себе си, за да могат да победят световния шампион Италия.
Украйна приема утре шампиона на планетата в ключов мач от евроквалификационна група "B".
"Всеки трябва да даде 150, дори 200 процента от своите възможности. Само така можем да се надяваме на положителен резултат. Италия е световен шампион, което го прави може би най-добрият отбор на планетата", споделя Шевченко.
"Не е само въпрос на престиж да ги победим. Трите точки биха ни доближили до Евро 2008. Нямаме какво да губим", допълва играчът на Челси.
0

#17 .Il Ver0 MilaNisTa..

Публикувано 12 September 2007 - 11:50

Аз мисля че Ита. ще победи с 0:2 :excl:
0

#18 .gdobranov..

Публикувано 12 September 2007 - 13:47

според мен и този мач ще свърши наравно...
0

#19 .inzaghi..

Публикувано 12 September 2007 - 14:08

Във връзка с несъществуващите треньорски способности на Донадони, реших да изброя няколко човека, които могат да вкарат Италия в правия път:

Чезаре Малдини - позволи си да критикува Донадони, а и според мен, има тактическите виждания, нужни в момент като този. Дано не последва сравнение с Пенев. :unsure:

Фабио Капело - гениален треньор, който просто трябва да се подложи на един такъв експеримент. Бил е треньор на Милан, Реал, Юфе, Рома, защо да не се пробва и с националния? Едва ли някой познава играта по-добре от Фабио. А и допълнителен бонус е, че познава перфектно състава, тъй като е работил с повечето футболисти.

Алесандро Костакурта - Били е решил да става треньор, но ми се струва, че вместо някакви рейнджъри там, да се захване с Италия, хей така за няколко мача, а пък ако играта се хареса, защо да не бъде оставен и за повече време. Сигурен съм, че ще се справи по-добре от Донадони.

Ариго Саки - ето това вече ще бъде невероятно. Най-добрият треньор в историята на Милан. Може да му бъде простено за "онзи" сезон. Не знам, изкуфя ли, какво му стана, но стои далеч от големия футбол. Тук таме коментира нещо около Калчото. Много ми е интересно, дали ако му бъде предоставена възможност ще се съгласи.

Имате ли мнение по въпроса? С кое от това сте съгласни? Дайде да видим и вашите предложения. Току виж сме накарали футболния съюз на Италия да вземе мерки. :unsure:

Украйна - Италия е от 21:45 БГ време и ви съветвам да си намерите някое стриймче. :blink:
0

#20 .Il Ver0 MilaNisTa..

Публикувано 12 September 2007 - 19:35

Някой знаели дали ще дават Украйна-Италия по ТВ-то ?? :unsure:
0

• (95 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »