ACMilan-bg.com: Световен футбол - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (85 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Световен футбол Всички първенства Оцени темата: ***** 2 Гласа

#1 .Pussycat..

• Група: Guests

Публикувано 11 April 2007 - 16:28

Тема за новини от футболния свят, всички първенства и турнири.
0

• (85 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • Последна »

Други мнения в тази тема

#1621 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Група: AC Milan Fans
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен
  • Фен от:1988

Публикувано 07 July 2016 - 23:50

Дузпа има за мен.

Иначе, както са тръгнали да се развалят прокобите, то и Португалия е абонат на Франция. ..
0

#1622 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любим играч:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 07 July 2016 - 23:53

Абе, хора, пари трябва да ми се дават, че да гледам тоя финал. :D
Жалко за немците...
Ама като се замисля, май ще съм за френските маймуноподобни. :D
Публикувано изображение
0

#1623 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 26-June 09
  • Любим играч:Шевченко, Малдини, Индзаги, Кака',Неста, Уеа, Бобан, Бирхоф, Костакурта,Роналдо (Феномена),Гатузо, Сейдорф, Тоти, Дел Пиеро, Зидан.
  • Фен от:1996

Публикувано 07 July 2016 - 23:57

На д-р Радева да бяха поверили, нямаше да измисли по-кретенски регламент и формат.
Публикувано изображение
0

#1624 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Група: AC Milan SuperMod team
  • Регистр: 28-June 09
  • Любим играч:Ван Бастен

Публикувано 07 July 2016 - 23:59

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 07 July 2016 - 23:48 :

Абе аз за никой не съм, но французите играят много по-добър футбол. Ще е пълна гавра още в първото издание с нов формат да има победител, който нямаше да е преминал груповата фаза при предишния регламент. И то в най-слабата възможна група.

Напълно съм съгласен с всяка дума, но сме виждали и по-големи гаври. Едно време Дания като стана Европейски шампион, даже не се бяха класирали за шампионата, но ги извикаха в последния момент на мястото на сърболята, които бяха изритали заради данданиите там. Датчаните ги събраха от плажовете и станаха Европейски шампиони, що и португалците да не станат с една победа в редовното време, колкото да е пълна простотията. Публикувано изображение
После Франция ако не им инициира импийчмънт за изритване от Европейския съюз, пък на. Принудителен PEXIT, един вид. Публикувано изображение

SILVIO VENDI !!!
GALLIANI VATTENE!!!

2

#1625 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 08 July 2016 - 00:09

Като цяло много крива година за футбола. ШЛ я спечели Реал със забележителни победи над Рома, Вослфбург и Сити, като последните изглеждаха така, сякаш бойкотират участието си на полуфинал. После биха Атлетико (които отстраниха Барселона и Байерн) с гол от засада на Рамос и дузпи, при които вратарят им необяснимо отказваше да се мята в ъглите. Сега Португалия прави нещо подобно - е, отстраниха един сериозен съперник, но без да имат голово положение. Същевременно Италия направи какво ли не в отсъствието на основни футболисти, а си замина на 1/4 финал. Да не говорим за скандалното съдийство в мачовете на Байерн - Ювентус и Барселона - Атлетико, което само затвърди подозренията ни в продължаващото дори след Платини задкулисие. Много от добрите футболисти загубиха форма, ставаха скучни мачове, въобще слаба година отвсякъде.
2

#1626 Потребителя е офлайн   Top Gun Maverick 

• Авиатор
  • Любим играч:Паоло Малдини

Публикувано 10 July 2016 - 20:07

Дали ще е ПлатиМи или някой друг, все парите управляват футбола от доста време насам.
Тази вечер ще видим дали ще има изненада и Франция някак да загуби. Аз лично не съм за тях, но пък в никакъв случай не мога да съм за отбор в който играе футболист като оня. А и Португалия все са ми били малко прекалено лигави, артисти(в кофти смисъла)пък и звездите им през годините освен Руй Коща като че ли не съм имал някой, който да харесвам. Отделно Франция играят доста по-добър футбол. Та предпочитам те да спечелят, а и на тия лигльовци, които дори при сегашния регламент трябваше още в групите да си заминат, вече е крайно време да им свърши късмета. Късмет в групите, късмет в жребия, късмет срещу Полша, късмет с отсъстващите водещи играчи на Уелс, айде стига вече. Тия в студиото искрено ме разсмиват като казват, че не били играли слабо досега.
Забравих и други два противни фактора в отбора на Португалия - Пепе и Нани. Първият определено е фаворит от двамата. Иначе Ренато Санчез според всички може да стане голям играч и си струва вниманието сега. Но като цяло Франция имат далеч повече играчи.
А и сега разбрах, че Гризман е фен на Чикаго Булс, което автоматично го прави мой човек в даден безпристрастен момент. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Този пост е редактиран от Top Gun Maverick: 10 July 2016 - 20:22

Racing - because football, baseball, basketball & golf only require one ball.

Публикувано изображение

0

#1627 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Любим играч:Филипо Индзаги
  • Фен от:1999

Публикувано 10 July 2016 - 21:26

Tъжно ми стана за К.Роналдо... :(
Публикувано изображение
Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Карлос Бака - 33
2. Джакомо Бонавентура - 19
3. Кейсуке Хонда - 10
4. Рикардо Монтоливо - 7
5. Сусо - 6
0

#1628 Потребителя е офлайн   Zlatan 

• Фен на футбола
  • Регистр: 31-January 16
  • Любим играч:Неста, Кака
  • Фен от:2006

Публикувано 10 July 2016 - 21:31

Абе нека му за всяка керливо изпросена дузпа, пада му се.
0

#1629 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 10 July 2016 - 21:32

Вярно много тъп момент. Бих се зарадвал ако Роналдо бе опазен от защитата на Франция или пък след негов пропуск направи противната си физиономия, ама да напусне мача след подобна интервенция няма как да ме радва и да се чувствам удовлетворен от кофти късмета му. Като цяло може би шансовете на Португалия значително намаляха (не че със зализания бяха кой знае колко големи), но така или иначе тоя финал ми е супер апатичен.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#1630 Потребителя е офлайн   boa 

• Фен на футбола
  • Регистр: 19-May 13
  • Любим играч:Kaka,Shevchenko
  • Фен от:1995

Публикувано 10 July 2016 - 21:43

Виж мнениетоZlatan написа на 10 July 2016 - 21:31 :

Абе нека му за всяка керливо изпросена дузпа, пада му се.

Ако наистина мислиш това,което си написал нямам какво да ти кажа....Пожелавам успех на Португалците,не защото го заслужават,а защото е твърде логично да победят Французите :D
0

#1631 Потребителя е офлайн   Zlatan 

• Фен на футбола
  • Регистр: 31-January 16
  • Любим играч:Неста, Кака
  • Фен от:2006

Публикувано 10 July 2016 - 22:01

И аз повече се надявам да спечели Португалия, защото французите с толкова африканци направо минаха всякакви граници. Колкото до Роналдо, толкова антипатия съм натрупал към него, направо ми е отвратително да го гледам. След всяко единоборство пада и реве, толкова ми е омразен като футболист, че не ми пука какво казвам или пиша за него.
1

#1632 Потребителя е офлайн   brakeit 

• Фен на Милан
  • Регистр: 06-January 10
  • Любим играч:Пато

Публикувано 10 July 2016 - 23:15

Пълни глупости. Падал е леко, прави го дори по някой път прекалено често, но го прави, когато гледа да извлече максимума от ситуацията, а не при всяка ситуация. Страхотен футболист и липсата му навреди много на финала. Страхотен малшанс за Португалия, мача с него щеше да е друг.
Аз французите никога не съм ги харесвал и искам Португалия да спечели. Макар, че това е доста трудна задача. Като че ли французите имат по-добри изпълнители за дузпите, ако се стигне до тях де.
1

#1633 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Любим играч:Ван Бастен

Публикувано 10 July 2016 - 23:34

Честито на Португалия, избиха целия воден свят. Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

SILVIO VENDI !!!
GALLIANI VATTENE!!!

0

#1634 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 10 July 2016 - 23:38

Явно това на Гърция през 2004 не е било прецедент. Португалия го повтори току що. :D Съдбата си връща за подобната загуба на португалците през 2000 година срещу Франция пак с гол в продълженията. Честито на победителя, заслужено или не - това от доста време е без значение за спорта.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#1635 Потребителя е офлайн   Il Professore 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-July 11
  • Любим играч:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 10 July 2016 - 23:48

Както се казва - Победителите не ги съдят. Заслужено, или не, честито на Португалия.

Ебати, като се замисля, след Атина трябва да се издигне статуя на Крал Ото и в Лисабон. :D
Публикувано изображение
0

#1636 Потребителя е офлайн   itsokk 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 07-March 12
  • Любим играч:Марко Ван Бастен

Публикувано 11 July 2016 - 00:16

През 12 години стават сензации на европейските първенства :)
0

#1637 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Любим играч:Паоло Малдини
  • Фен от:2003

Публикувано 11 July 2016 - 00:27

Радвам се, че Португалия биха. Все пак нямаше как само 2ма бели играчи да свършат цялата черна работа при французите. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (4):

Този пост е редактиран от BANKERA: 11 July 2016 - 00:27

Публикувано изображение
1

#1638 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 11 July 2016 - 01:19

В крайна сметка не опира до силни поколения, а до късмет и себераздаване. Холандия няма силно поколение, но станха трети в света през 2014. За сравнение между този състав на Португалия и онзи, в който играеха Фиго, Руй Коща, Деко, Нуно Гомеш и т.н. , пък и дума не може да става, но тези без трофей са вторите. Италия също дойде на Европейското с най-слабия си състав от десетилетия насам, а защо не в цялата история, но при повече късмет щеше да играе финал. Същевременно Белгия и Франция са на другия полюс, но не им достигна мъжество в ключовите моменти.

Безразлично ми беше кой ще е краен победител, а и мачът не беше особено интересен. Поздравявам португалците и техните фенове в България, ако има такива. Заслужено или не, надскочиха многократно себе си, което заслужава уважение. Съдбата върна това, което им отне в доста идентичното откъм игра и резултати Евро 2004. Иска ми се да мисля, че загубата от нашия национален отбор ги е подготвила за този триумф. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Чао, Франция 2016! Беше забавно.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 11 July 2016 - 01:20

0

#1639 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Любим играч:Филипо Индзаги
  • Фен от:1999

Публикувано 11 July 2016 - 07:53

Дайте на Лорд Едер Златна Топка! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Честито на Португалия, справиха се без най-великия играч в историята си! ;)
Публикувано изображение
Най-много голове за МИЛАН от настоящите играчи:

1. Карлос Бака - 33
2. Джакомо Бонавентура - 19
3. Кейсуке Хонда - 10
4. Рикардо Монтоливо - 7
5. Сусо - 6
0

#1640 Потребителя е офлайн   brakeit 

• Фен на Милан
  • Регистр: 06-January 10
  • Любим играч:Пато

Публикувано 11 July 2016 - 08:48

Португалия отново показаха колко важно е да имаш силна защита и че със силна дефанзивна игра всичко се постига. Много важно е играчите да се раздават на макс и всеки 1 да участва активно в фаза защита. Милан трябва да почне да бъде изграждан точно оттам, от защитата.
0

• (85 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • Последна »