ACMilan-bg.com: Световен футбол - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (91 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 89
  • 90
  • 91
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Световен футбол Всички първенства Оцени темата: ***** 2 Гласа

#1801 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Ултрас на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 10 October 2017 - 11:27

Писнало ми от тези "фаворити", както и на повечето хора. От девет кладенеца вода носят, за да ги съберат до четвъртфиналите, затова и от години подкрепям малките отбори.
AC MILAN
0

#1802 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Ултрас на Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини
  • Истинско име:Ивайло Иванов

Публикувано 11 October 2017 - 08:57

Меси се събуди и Аржентина е директно на световното!

Дано и Скуадрата да се присъедини!
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#1803 Потребителя е офлайн   Fossa Dei Leoni 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 16:23

Виж мнениетоScorpions написа на 10 October 2017 - 11:27 :

Писнало ми от тези "фаворити", както и на повечето хора. От девет кладенеца вода носят, за да ги съберат до четвъртфиналите, затова и от години подкрепям малките отбори.

В ШЛ може да има логика подобно мислене, но Световното и Европейското са друга бира. Там винаги има изненади и не съм забелязал някой от фаворитите да е подпиран по очевиден начин, както е с Барцилонъ и Мадрид. Може би онзи случай с франсетата и ръката на Анри е единственият по-фрапиращ, в който помогнаха на силен отбор за сметка на по-слаб, но това даже не беше мач от самото първенство.

От година на година ценя все повече националния футбол, при който вероятността за комерсиализация някак си по дефиниция е по-ниска. Още в квалификациите всеки дава всичко от себе си и неслучайно един от фаворитите Аржентина можеше дори да не се класира. Холандия отново не се класира за сметка на доста силна Швеция, а лично за мен е изненада и провалът на Щатите, които през последните години доста развиха футбола си.

Честно казано, нямам търпение да започне самото Световно.
0

#1804 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Ултрас на Милан

Публикувано 11 October 2017 - 19:40

Съгласен съм, главно защото в последните години има една тенденция за по-лесно движение между урните, което доведе до това в една група да са Швеция, Франция, Холандия, а в друга Сърбия, Исландия, Уелс, но комерсиализацията тръгна по друга линия - повече мачове, тоест вместо да се налага да отпадат големи отбори, започват да играят и по-слабите в едни разширени формати. Фифа за сега действат по-консервативно, но и там май се разглеждаше въпроса за повече отбори, има много лобита в тази посока и нямат голям избор.
AC MILAN
0

#1805 Потребителя е офлайн   Gourcuff 

• Фен на Милан
  • Регистр: 08-March 15
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:ПАОЛО МАЛДИНИ
    Йоан Гуркюф
    Неста,Давидс,Ибра,Пасторе,Сане,Байи,Наинголан,Пероти
    Килиан Мбапе
  • Истинско име:Даниел С.

Публикувано 11 October 2017 - 20:50

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз пък нямам нищо против комерсиализацията точно на Световното. Повече отбори,повече радост за хората от бедните страни,които преди не са имали досег с подобен турнир на най-високо ниво. Мондиал от 64 отбора,включвайки Индия и Ямайка (примерно),ще е най-малкото по-колоритен и ще олицетворява идеята за нещо "глобално" много по-добре. :)
Искащите власт са най-вероятни да я получат и най-непригодни да я упражняват /// Когато покажеш слабост,хората могат лесно да те съборят.
3

#1806 Потребителя е офлайн   MartinKo07 

• Новак
  • Регистр: 10-August 13
  • Фен от:1991
  • Любими играчи:Weah, van Basten

Публикувано 11 October 2017 - 22:55

Без да искам цъкнах +. Твъдро съм против за разширяването на формата. Ако искаме Световното да има някаква стойност класирането не трябва да е като разходка в парка.
0

#1807 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Ултрас на Милан

Публикувано 12 October 2017 - 07:41

Аз и с Джокович съм съгласен, той говори за масовизиране на тези форуми, което в един идеален вариант не е лошо, стига да не се комерсиализират Германия, Франция и Бразилия, както Реал, Барса и Манчо, защото после ще започнат да ги бутат, за да има мегасблъсъци, коите ще продават много. Иначе разширяването на отборите няма да направи форумът несериозен, тъй като е на четири години, ако го направят на две, както мислиха - може.
AC MILAN
1

• (91 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 89
  • 90
  • 91
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

2 Потребител(и) четат тази тема