ACMilan-bg.com: Торино - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (8 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Торино - Милан 33 кръг

#211 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 19 April 2018 - 00:10

Виж мнениетоSeedorf! написа на 18 April 2018 - 23:44 :

Мисля си абсолютно същите неща от последните ти 2 изречения за Гатузо, честно казано, а и ми се повръща от това катеначо и тази отвратителна игра, която играем.

И пак ще се повторя, на мен не ми пука за Монтела, нито някога ми е бил любимец, просто искам най-сетне Милан да има качествен треньор, а не поредната дупка, каквато определено показва, че е Рино в последните 2 месеца и каквато беше Монтела преди него.

Не знам от какво ти се повръща, но ако Монтела беше спечелил точките на Гатузо, сега Милан щеше да е комфортно в четворката. И тогава едва ли щеше да ти се повръща.
Всъщност ти само чакаше да дойде удобният момент, в който да започнеш да сипеш хейт към Гатузо и когато получи възможност, си като отвързан - едно и също нещо 1000 пъти, във всяка тема, със и без повод. Когато печелехме точки - мълчеше. Сега обаче си неудържим, чак толкова активен отдавна не съм те виждал.
Малко като с Калинич - в началото обясняваше, че и Кутроне е точно толкова безполезен, после малкият ти затвори устата и го призна, сега обаче стабилно си наваксваш. И каквито и аргументи да ти изкара човек, ти си знаеш едно и също и повтаряш едно и също. Изчакай поне да свърши сезона преди да започнеш с прогнозите за следващия бе, мама му стара.
И бях го писал преди, ама вероятно ти е убягнало - позаинтересувай се малко от резултатите и резултатността на Милан през периода на Фабио Капело и специално сезон '94.
36 гола в 34 мача и Скудето. Пък тогава може пак да отворим дискусията за допотопния футбол.

FORZA MILAN!!!

1

#212 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 19 April 2018 - 00:20

Кольо при гола вярно е като гръмнат. Изглежда така, сякаш вскичко наоколо му е непознато. Звучи логично де. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

https://it.eurosport...645/story.shtml

Хаха, това са другите оценки, които чета принципно - до името на Кольо не пише нищо, а директно са отворили в скоби коментар за включването на Кутроне. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9): Може да е неволна грешка, разбира се. :whistle:
Публикувано изображение
0

• (8 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема