ACMilan-bg.com: Торино - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (8 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Торино - Милан 33 кръг

#1 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 16 April 2018 - 08:21

Серия "А" 33 кръг
18.04.2018 | 21:45
сряда

Публикувано изображение

Директно излъчване на мача (линкове)

Публикувано изображение
0

#2 Потребителят е онлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 16 April 2018 - 08:24

2-ка, ще се окаже, че без напрежение играем много по-добре, както често се случва във футбола.
14 кръга - Монтела - 20 точки

14 кръга - Гатузо - 30 точки

AC MILAN
0

#3 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano

Публикувано 16 April 2018 - 14:35

Новият ни любимец Фабио Мареска ще е съдия. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#4 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 16 April 2018 - 15:43

Излизаме за хикс, 0:0 е прекрасен резултат за лимитирания ни треньор... Все пак гоним рекорди по ниска резултатност.
Публикувано изображение
0

#5 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 16 April 2018 - 16:09

Виж мнениетоSeedorf! написа на 16 April 2018 - 15:43 :

Излизаме за хикс, 0:0 е прекрасен резултат за лимитирания ни треньор... Все пак гоним рекорди по ниска резултатност.

В петък и събота съм във Варна по работа, ако бием - ще черпиш ли по една бира? :D

FORZA MILAN!!!

0

#6 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 16 April 2018 - 16:13

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 16 April 2018 - 16:09 :

В петък и събота съм във Варна по работа, ако бием - ще черпиш ли по една бира? :D

Има шанс :)
Публикувано изображение
0

#7 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

Публикувано 16 April 2018 - 16:15

А така. :D

FORZA MILAN!!!

0

#8 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 16 April 2018 - 17:26

Промеждутъкът между Наполи и Торино беше моментът, в който Маестрото философски заяви, че след шест загуби в шест дербита най-тежкото е минало. Оказа се отгоре на всичко прав, тъй като след седмица го уволниха и най-лошото за всички червено-черни тифози наистина отмина. Така че това е период на оптимизъм, така да се каже. И усмивки.

0:1.
Публикувано изображение
1

#9 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 16 April 2018 - 17:33

Последния мач на Монтела :D
Публикувано изображение
0

#10 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 16 April 2018 - 21:23

Калинко го уволни. :D
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#11 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 17 April 2018 - 15:37

Пу, деба ринга са предпочели да излъчват Кротоне срещу дъртата, вместо мини-дербито ни с Торино. Пак ще се мъчим с линковете мама му стара... :headbang:
Публикувано изображение
0

#12 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 17 April 2018 - 16:16

Цитат

Milan Coach Gennaro Gattuso says Torino’s Andrea Belotti is the best striker he’s seen since Andriy Shevchenko - “when he’s fit he’s the complete striker”.

The Rossoneri face the Granata in Turin tomorrow night, and their Coach is full of admiration for the Toro number 9.

“I’ve always said he’s the one who surprised me most after Sheva,” Gattuso said in his pre-match press conference.

“He went through a bad period, but when he’s fit he’s the complete striker. I’ve always liked him, he’s been very good in recent seasons.

“He’s a nice lad too, and that’s something I’ve always really appreciated.

“Torino are a team that fights and has quality players, tomorrow will be very difficult for us, we expended a lot against Napoli.

“We need to give consistency to what we did with Napoli, I don’t want to see us go backward. Maximum concentration, if we don’t go there with the right attitude we risk making fools of ourselves.

“Their front three has great quality, Belotti knows how to attack the area well, they have a mix of quality and quantity.

“They’re a well-constructed team that can cause problems for anyone.

“They’re a team that have legs out wide, they have quality in attack and they’re very dangerous. They play on the counter-attack a lot, they close things up well and then break fast.

“They’re not a team that construct a lot.

Публикувано изображение
0

#13 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 17 April 2018 - 16:36

Според мен това е намек към Фасобели,че би бил доволен на едно привличане на Белоти.За мен той или Джеко като че ли ще се впишат най-добре в сегашната схема.И двамата играят добре с глава,могат да увличат защитници и са много мощни физически.
Иначе за мача абсолютно нямам идея какво да очаквам.Торино са в доста добра форма напоследък,домакинския фактор е на твхна страна,а нашите играчи са повече от изморени.Може би някой измъчен хикс ще е най-резонен.
0

#14 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 17 April 2018 - 16:51

Белоти има още много хляб да изяде докато доближи босненеца. Ако ще даваме луди пари за нападател, то нека да е за някой доказан. Джеко направи показно срещу каталунците, че няма стари и млади, а можещи и неможещи. Като се сетя, че сам ни се предлагаше, докато беше във Волфсбург и можеше да го уредим на прилична цена, но онези години трансферната ни политика беше меко казано сбъркана.
Публикувано изображение
1

#15 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 17 April 2018 - 16:57

Виж мнениетоBANKERA написа на 17 April 2018 - 16:51 :

Белоти има още много хляб да изяде докато доближи босненеца. Ако ще даваме луди пари за нападател, то нека да е за някой доказан. Джеко направи показно срещу каталунците, че няма стари и млади, а можещи и неможещи. Като се сетя, че сам ни се предлагаше, докато беше във Волфсбург и можеше да го уредим на прилична цена, но онези години трансферната ни политика беше меко казано сбъркана.

Е то Джеко е вече към края на кариерата си, нормално е, че Белоти тепърва ще се развива :D

За мен Джеко си е леко хазартен ход, факт, че в Рома прави много добро впечатление, обаче е вече на 32, а не всички са като Златан :D, най много още сезон-два да изиграе на високо ниво и е до там, а в същото време Рома не биха ни го подарили - точно обратното!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#16 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 17 April 2018 - 17:48

Цитат

Донарума; Абате, Бонучи, Сапата, Родригес; Кеси, Билия, Бонавентура; Сусо, Калинич, Чалханоглу

Явно в събота срещу Беневенто ще има някоя и друга ротация, утре всичко си е обичайно, включително наглед безсмисленото въртене на Кала и Абате.
Публикувано изображение
0

#17 Потребителят е онлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 17 April 2018 - 18:49

А другото безмислено най-отпред защо е титуляр пак да попитам? Да не би да е вкарал и нещо да сме пропуснали? :rolleyes:
Публикувано изображение
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
0

#18 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 17 April 2018 - 19:39

Движел се НЯКОЛКО ПЪТИ като голям нападател, затова. :D
Публикувано изображение
0

#19 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 17 April 2018 - 19:56

Тука бих избрал Мусакио. Сапата е ясен - прави прекрасен мач, както бе срещу Наполи и в следващия ни закопава срещу някои селяни. :D
Публикувано изображение
1

#20 Потребителят е онлайн   dawnweaver 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 17 April 2018 - 22:23

Аз лично сезона съм го писал дъждовен вече като гледам кой излиза в атака и какво играем. Ако тази откровена глупост и шуробаджанашки толерации на определени ежечасно масово освирквани индивиди продължава съм доста притеснен за следващия сезон и наистина нямам намерение да си причинявам подобни "зрерища" още една година. Има нещо изоснови прогнило в клуба и честно казано тия неща обезсмислят коментарите за мачовете понеже догодина ни чака един брутален копи-пейст на всичките теми, които изписахме този сезон.
1

#21 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 17 April 2018 - 23:41

Направо вече ми е неловко да чета обясненията на Гатузо за Калинич. Точно от него не съм очаквал да се замесва в истории, така порочно познати от последните няколко сезона. В почти всичко друго или върши добра работа, или след грешки показва желание да се поучи, но тук явно всички са в една задкулисно плодоносна игра и няма край, братче. Още малко ще го похвалят, че правилно си облича екипа. При центрирания, които един Питър Крауч с лекота би превърнал в гол, нашият удря с нос и топката лети в посока тъчлинията, което, 'дето вика Пешо, противоречи на физиката, но уверяват ни как се движел умело и просто липсвали пасове от хората зад него. Щях не просто да приема, а всъщност напълно пренебрегна подобни пресконференции, ако представляваха базисна защита на играча от натиск на медии и фенове, стига ден по-късно да видех титуляр Силва или Кутроне. Нищо подобно, Силва все едно, че си е вкарал автоголове срещу Дженоа и Киево, а не директно 6 точки в актива на Милан, влизайки от скамейката. При Кутроне е разбираемо предвид възрастта да е ротационен играч, за да не прегори, но и спрямо него не е справедливо подобен индивид да води атаката в два поредни мача, а той да гледа захласнато от пейката.

Утре Сусо не сътвори ли нещо през първото полувреме, през второто предвид изтощението му все едно, че ще сме с 10 човека, а и Кеси не е далеч от същата съдба. Трябва всячески да се постараем да поведем през първото, защото наистина не виждам как ще издържим на висок интензитет пълни 90 минути, пък било то и срещу 10-я в класирането. Та ние след цяла седмица почивка общо взето паднахме физически някъде около 70-та минута срещу Наполи, без последните да правят някакъв феноменален мач, който да ни изцежда.
Публикувано изображение
1

#22 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 18 April 2018 - 00:29

Вярно е, че е грешка донякъде присъствието на Калинич, Андре Силва тъкмо вкара 2 гола, но пак бе забит на пейката. Кутроне иначе беше буквално невидим в последните си изяви срещу Сасуоло и Интер. Силва също не показа нищо интересно срещу Ювентус, а срещу Сасуоло за 35 минути и срещу Наполи за 20, не му се чу името. Не че Калинич показа нещо срещу Наполи, но най-скоро от тримата е вкарвал. И тримата изглеждат брутално зле на терена и не получават почти никакви възможности за удар с крак, както се вкарват 80% от головете във футбола, не е само Калинич. Колко пъти изведоха Калинич, Кутроне и Силва в последните 10 мача и колко гола вкараха? Отговора е Силва вкара 2 пъти, веднъж срещу Киево след статично положение и веднъж на Дженоа с глава, Кутроне веднъж след добавка на далечен удар, а Калинич веднъж след перфектен дълъг пас от Мусакио.

Гатузо е виновен, че излиза за хиксове в последните мачове, не нападателите, че нямат подкрепа и не вкарват. То не става само с центрирания. И сляп щеше да забележи, че този един единствен нападател изглежда безпомощен сам напред.

Всъщност, редно е да се отбележи, че в 9 мача след победата над Рома, тримата ни нападатели имат горе долу еднакви минути, Силва 2 гола, Кутроне 1, Калинич 1. Интересното обаче е, че 2-та гола на Силва дойдоха при наличие на втори нападател на терена, също както дойде и гола на Калинич. Незнам какво толкова се е влюбил в тази неадекватна постройка и тактика тренера, но не мога да си обясня защо продължава да залага на нещо, което се доказа като супер неефективно с трима коренно различни нападателя.

Феновете не Калинич трябва да освиркват, а именно Рино, който първо пуска неадекватна и неработеща схема и второ продължава да разчита на играчи като Калинич и Бонавентура, които на 10 мача правят по 1-2 добри отигравания.

Аре стига, ще се превърнем в Пиза, където заради катеначото на Рино, тези имат отбелязани 23 гола в 42 мача, както и 21 равенства /повечето 0:0/. Само искам да отбележа, че тези 23 отбелязани гола са абсолютен антирекорд по резултатност за Серия Б, в последните 15-20 години второто най-лошо подобно "постижение" е 33 гола. Струва си да се отбележи и, че Примаверата, които преполовиха сезона си с Гатузо имат втората най-слаба атака от 16 отбора - 26 гола в 24 мача?!?!?! Трети отбор, в който Гатузо чупи всякакви антирекорди по резултатност, това е може би случайност...

Този пост е редактиран от Seedorf!: 18 April 2018 - 00:48

Публикувано изображение
0

#23 Потребителя е офлайн   VanBasten79 

• Новак
  • Регистр: 09-November 17
  • Любими играчи:Ван Бастен,Барези,Малдини,Бобан,Абиати,Уеа,Индзаги,Кака,Неста,Тиаго Силва.

Публикувано 18 April 2018 - 06:30

Различни мнения в темата,един извод:на Гатузо,Роналдо да му купят лятото,следващия сезон и той ще има 5-10 гола и ще играем защитно,първо за да не паднем,а напред каквото стане!И на мен ми харесваше "искренният" Гатузо,но с обяснителният му режим за Калинич и това вече не е така!За съжаление,с това катеначо,той е тренер за отбори от втората половина на таблицата,а не за такива ,които се борят за нещо повече от това да не изпаднат!
1

#24 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

Публикувано 18 April 2018 - 08:27

Калинич, Сапата, Бонавентура... да не би треньор още да ни е Монтела!?! :rolleyes:

Не знам, но с подобни откровени простотии Рино полека - лека започва да губи доверието ми като фен и да заличава ефекта от собствения си труд. Аз вече си дадох дума, че до края на сезона повече няма да гледам мач на Милан с Калинич титуляр, срещу Наполи успях да удържа фронта, мисля пак да се пробвам и да си спестя излишни нерви. :rolleyes:

FORZA MILAN!!!

0

#25 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 18 April 2018 - 08:42

Радо, много мачове взе да пропускаш, я дай по-сериозно. :D Нали бездруго знаеш, че ще те засърби да пуснеш стрийма. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Или поне гледай последните 20-30 минути, те гарантирано ще са без Калинич. :D

Впрочем, защо си нахлебил Гатузо за Сапата? :D Не само, че последният си игра съвсем прилично срещу Наполи, докато ти се разхождаш в парка :D , ами Романьоли, както знаеш, е контузен. Сигурно ще предложиш Мусакио, но разликата помежду им е минимална, и то в полза на колумбиеца. :D
Публикувано изображение
0

#26 Потребителя е офлайн   Acho 

• Новак
  • Регистр: 12-June 17
  • Фен от:2007
  • Любими играчи:Шевченко, Кака, Индзаги, Малдини

Публикувано 18 April 2018 - 08:45

Аз гледам от един сайт дали ще дават мача и гледам, че явно 4 двубоя от 21:45 ще ги дават ЕДНОВРЕМЕННО по Ринг :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
0

#27 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 18 April 2018 - 08:58

Виж мнениетоAcho написа на 18 April 2018 - 08:45 :

Аз гледам от един сайт дали ще дават мача и гледам, че явно 4 двубоя от 21:45 ще ги дават ЕДНОВРЕМЕННО по Ринг :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):

Три ще излъчват на онлайн платформата си Voyo. Аз така и не разбрах защо спряха мачовете по Екшън-а. Конкретно днес не е ядно дали щяхме да се доредим, тъй като много мачове се играят по едно и също време, но се сещам поне за два случая този сезон, когато 100% щяха да ни излъчват, ако и двата канала все още покриваха Серия А.
Публикувано изображение
0

#28 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 18 April 2018 - 10:06

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 18 April 2018 - 08:27 :

Калинич, Сапата, Бонавентура... да не би треньор още да ни е Монтела!?! :rolleyes:

Не знам, но с подобни откровени простотии Рино полека - лека започва да губи доверието ми като фен и да заличава ефекта от собствения си труд. Аз вече си дадох дума, че до края на сезона повече няма да гледам мач на Милан с Калинич титуляр, срещу Наполи успях да удържа фронта, мисля пак да се пробвам и да си спестя излишни нерви. :rolleyes:

Ще дойдете на моята за тренера, помни ми думата. Заеби го Калинич, ние с Кутроне и Силва пак изглеждаме по същия жалък начин в атака.

Въпрос с повишена трудност:
Познай кой отбор е бил с най-слабата атака в Гърция, когато Рино беше треньор на Офи Крит. Отговор - ОФИ Крит с 26 гола за 34 кръга, има и едни със 7 гола, то тях не ги броя, защото имат писани около 20 служебни загуби с по 3:0, включително 6 от головете на Риновия отбор са оттам...

Изобщо, тези проблеми на Рино не са от днес, както съм казал по-горе, примаверата, с която той започна сезона е с втората най-слаба атака, Пиза са поставили антирекорд в неговия сезон за цялата Серия Б в последните 20 години, ОФИ Крит с най-слабата атака в Гърция в неговия сезон, а сега при нас отбора играе най-грозния и нискорезултатен футбол в историята си. После ми казвай пак, че Гатузо става за отбор с претенции. С този футбол, само на село би могъл да постигне нещо.

П.П
За 148 мача като треньор в кариерата си, отборите му бележат средно по-малко от гол на мач - 141 гола. Този сезон примерно в Италия, само отборите от 14 място надолу бележат по-малко от гол на мач, Рино е точно за такъв отбор. За сравнение Монтела - 325 мача като треньор, 490 гола.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 18 April 2018 - 10:18

Публикувано изображение
0

#29 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Малдини,Гатузо,Кака, Индзаги,Шевченко

Публикувано 18 April 2018 - 10:23

Виж мнениетоSeedorf! написа на 18 April 2018 - 10:06 :

Ще дойдете на моята за тренера, помни ми думата. Заеби го Калинич, ние с Кутроне и Силва пак изглеждаме по същия жалък начин в атака.

Въпрос с повишена трудност:
Познай кой отбор е бил с най-слабата атака в Гърция, когато Рино беше треньор на Офи Крит. Отговор - ОФИ Крит с 26 гола за 34 кръга, има и едни със 7 гола, то тях не ги броя, защото имат писани около 20 служебни загуби с по 3:0, включително 6 от головете на Риновия отбор са оттам...

Изобщо, тези проблеми на Рино не са от днес, както съм казал по-горе, примаверата, с която той започна сезона е с втората най-слаба атака, Пиза са поставили антирекорд в неговия сезон за цялата Серия Б в последните 20 години, ОФИ Крит с най-слабата атака в Гърция в неговия сезон, а сега при нас отбора играе най-грозния и нискорезултатен футбол в историята си. После ми казвай пак, че Гатузо става за отбор с претенции. С този футбол, само на село би могъл да постигне нещо.

П.П
За 148 мача като треньор в кариерата си, отборите му бележат средно по-малко от гол на мач - 141 гола. Този сезон примерно в Италия, само отборите от 14 място надолу бележат по-малко от гол на мач, Рино е точно за такъв отбор. За сравнение Монтела - 325 мача като треньор, 490 гола.

Гледам , че си падаш по сравненията. Я направи едно сравнение Монтела- Рино голове през този сезон за един и същ брой мачове ? Крайно време е думичката 'Монтела' да бъде забранена.
0

#30 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 18 April 2018 - 10:42

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 18 April 2018 - 10:23 :

Гледам , че си падаш по сравненията. Я направи едно сравнение Монтела- Рино голове през този сезон за един и същ брой мачове ? Крайно време е думичката 'Монтела' да бъде забранена.

Крайно време е да разбереш, че Монтела, колкото и да не го харесваш, пак си остава доста по-добър треньор от Гатузо.
Ама карай, ти още не си разбрал, че Севиля при всички положения се класира за Лига Европа този сезон. :D

И да, ако броим всички официални мачове, а не само Серия А, при Монтела бяхе по-резултатни. Както този, и миналия сезон с Бака и Пашата. :) Факт.

Гатузо е точно треньор на ниво ОФИ Крит, Салeрнитана и подобни селяндурски тимове, където 4-5-1 е на мода, а всеки мач срещу по-кадърен отбор, тактиката е Опълченците на Шипка, а след 75-тата минута "Грабвайте телата". Това е жалко мислене и поведение, което не подхожда на седемкратен европейски шампион.
Най-голямата излагация в по-съвременната история на Милан за мен е бурната радост на Донарума, капитана Бонучи и Гатузо след 0:0 с Наполи на Сан Сиро. Даже няма да споменавам срамът от Беневенто и боят от Верона по-рано през сезона.

Колкото и да се гърчите и да го защитавате, Гатузо пак ще си пуска хърватския годеник титуляр, а Силва ще гледа от скамейката.
Най-жалкото е, че лъже и маже като дърт калабриец. Първо беше "Силва не е напълно готов", после беше "Силва беше на погребение на дядо си", сега какво ли ще му измисли кратунката, като пак не видим Андре в игра? Разберете, че няма как 5 години да си водил селски отбор, а накрая да искаш да играеш като Барса, Реал и Байерн. В мисленето си, Гатузо е още в Серия Bwin.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

• (8 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни