ACMilan-bg.com: Трансферни слухове (сезон 2018/19) - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове (сезон 2018/19) Оцени темата: -----

#61 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 07 April 2018 - 17:35

Милан стремглаво се е запътил към среднящината с Фасоне и Мирабели.

Ще заменяме Сусо с ... берарди... :surrender:
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#62 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Регистр: 27-June 09

Публикувано 07 April 2018 - 17:38

Те още във Виола го искаха от Китай, а споменаваните в медиите 45 млн. още ги помня. Тази зима конкретизираха само заплатата му, която май беше по-висока от 2,5 млн. Или си правят майтап с нас/него, или цялата афера си е по китайска линия свързана с Фасобели още от лятото, че и преди това. Друго разумно обяснение няма. По-реалистичен беше слухът за Айнтрахт, ама там ще трябва да направи компромис със заплатата си, а звезди с 4 гола в 30 мача не се самоунижават по подобен начин. :)

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 07 April 2018 - 17:39

Публикувано изображение
0

#63 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 07 April 2018 - 17:43

Наполи да ни дадат Кайехон, както се говори, пък нека вземат Сусо. Аз съм навит.
Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
0

#64 Потребителя е офлайн   Noce 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 20-August 15
  • Фен от:2010
  • Любими играчи:Riccardo Izecson Dos Santos Leìte • KAKÀ

Публикувано 07 April 2018 - 18:46

Твърдо против продажба на Сусо. Не че съм му фен, ама айде малко по-сериозно. Един от лидерите в отбора, неизменно е сред най-резултатните ни играчи всеки сезон и по голове, и по асистенции. Като махнем Джакомо е даже с най-голям стаж от титулярите. Плюс това като сметнем че следващия сезон ще играем пак 4-3-3, ми се струва несериозно да продаваме единственото си крило. То дефакто така ще трябва да се копуват две крила, халф и евентуално нападател. Ако и Долара се махне, и евентуално покъртителния Родригез вземем да го шитнем, то ние пак ще си градим нов отбор. Ако тея вечно вторите селяни толкова искат Сусо, да дават Инсине или Кайехон + пари. Все пак аз не мисля че е удачно да се разделяме с него. Не вярвам и той да предпочете Наполи пред нас, дори да не се класираме за ШЛ.
1

#65 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 07 April 2018 - 18:54

Кайехон е отлично крило, но прехвърли 30-те, т.е. е решение само за 2 сезона максимум...
Публикувано изображение
0

#66 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 07 April 2018 - 19:02

Виж мнениетоMaverick написа на 07 April 2018 - 17:43 :

Наполи да ни дадат Кайехон, както се говори, пък нека вземат Сусо. Аз съм навит.

Не е добра идея, даже изобщо.

Кайехон е на 31 години, какво решение е и за колко време? Макс един сезон, даже и толкова не се знае, това не е вратар или дори защитник, че на тази възраст да е добър, колкото е бил на 26-27, още повече този сезон Кайехон има навсякъде общо 42 мача, 10 гола и 11 асистенции, Сусо има 42 мача, 8 гола и 12 асистенции, някаква съществена разлика да има? 2 гола повече за Кайехон, 1 асистенция повече за Сусо при еднакъв брой мачове.

Ако ще сменяме Сусо, то нека да е с играч, който да има бъдеще при нас и който ще надгради на въпросната позиция спрямо испанеца!

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 07 April 2018 - 17:35 :

Милан стремглаво се е запътил към среднящината с Фасоне и Мирабели.

Ще заменяме Сусо с ... берарди... :surrender:

Боже Господи, това би строшило всичките им простотии на трансферния пазар до момента, да сменим играч с 8 гола и 12 асистенции с такъв, който този сезон има 3 гола и 2 асистенции :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#67 .Seedorf!..

• Група: Guests

Публикувано 07 April 2018 - 19:18

Много подценявате Берарди, този сезон в действителност му е слаб, но Сасуоло като цяло този сезон са пълна скръб и са с най-слабата атака, едва 20 гола, за сравнение Верона и Беневенто имат 25 и 26. На Берарди просто му е крайно време да премине в по-голям клуб, таланта и качествата му са безспорни.

За мен Берарди е много по-качествен и комплексен играч от Сусо и адмирирам подобно решение. На същите години като испанеца е, в кариерата си имат почти еднакъв брой мачове и минути, но головегте и асистенциите на Берарди са двойни. В цифри:
Сусо: 145 мача, 10155 минути, 23 асистенции и 24 гола.
Берарди: 137 мача, 10790 минути, 46 гола и 34 асистенции.
Берарди е играч, който все още не е развил потенциала си в пълна степен и не е имал шанс да играе в по-сериозен отбор и с по-класни съотборници, докато Сусо за тези сезони при нас, показа колко му е максимума. Ако вземем Берарди за 15-20 милиона и продадем Сусо за 40, ще направим истински удар.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 07 April 2018 - 19:21

0

#68 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 07 April 2018 - 19:34

Да, да... същите неща пишеше и за Малинко и Бака. Само че, едно е на село, друго е в гранд.
Публикувано изображение

0

#69 .Seedorf!..

Публикувано 07 April 2018 - 19:46

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 07 April 2018 - 19:34 :

Да, да... същите неща пишеше и за Малинко и Бака. Само че, едно е на село, друго е в гранд.

Малко е тъпо сравнението между 29 и 23 годишен играч. А това със селото и гранда за мен е пълна нелепица, то по тая логика играчи от по-малки отбори не трябва да се купуват, а да пазарим само от грандове. Няма как на всеки да му се получава. Има такива като Икарди и Дибала, които като преминаха в голям отбор разкриха потенциала си, има и много други примери обаче за играчи като Калинич, Матри и т.н., на които не им се получава в гранд.
0

#70 Потребителят е онлайн   Maverick 

• Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 07 April 2018 - 19:46

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 07 April 2018 - 19:02 :

Не е добра идея, даже изобщо.

Кайехон е на 31 години, какво решение е и за колко време? Макс един сезон, даже и толкова не се знае, това не е вратар или дори защитник, че на тази възраст да е добър, колкото е бил на 26-27, още повече този сезон Кайехон има навсякъде общо 42 мача, 10 гола и 11 асистенции, Сусо има 42 мача, 8 гола и 12 асистенции, някаква съществена разлика да има? 2 гола повече за Кайехон, 1 асистенция повече за Сусо при еднакъв брой мачове.

Ако ще сменяме Сусо, то нека да е с играч, който да има бъдеще при нас и който ще надгради на въпросната позиция спрямо испанеца!

Статистически са с равни показатели, но реално Кайехон е по - качественото и класно крило. Без него Наполи губят повече от остротата си, отколкото ние без Сусо. Вярно е на 31 вече, но пред него има футбол поне още 2 години, а защо не и повече, ако се опази от сериозни контузии. Като опит също превъзхожда нашия, а опита бе едно от нещата, което адски ни липсваше в мачовете срещу Арсенал. Така че за мен би било добре решение. Не съм сигурен, но и цените на двамата са горе-долу еднакви - около 45 милки.

Берарди пък е пълен абсурд. Може би имаше 1-2 силни сезона в Сасуоло при Ди Франческо, но има един голям минус - изключително е своенравен и често си изкарва картони, особено с червен цвят. И аз не мисля, че ще е надграждане, особено пък ако го вземем за сметка на Сусо.

Този пост е редактиран от Maverick: 07 April 2018 - 19:49

Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
-1

#71 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 07 April 2018 - 19:47

Ама чакайте малко, Берарди е нападател, Сусо е атакуващ халф/крило. Берарди има 3 сезона с над 10 гола, последните 3 сезона има общо 14 гола, 7 през 2015-2016, 5 през 2016-2017 и 2 през настоящия, това ако е задоволително за нападател, не знам и нека не го оправдаваме със слаби съотборници - Дарио Хюбнер с екипа на Пиаченца стана голмайстор на Серие А, когато беше най-силното първенство в света, или поне сe конкурираше за върха, а защитите бяха трудно пробиваеми...Не виждам с какво е надграждане спрямо Сусо, който е играч от средна класа, може да избухва, но не е в състояние да задържи високо нивото си през целия сезон, напоследък е безобразен, ама Берарди няма да е никакъв удар, е, по-добре от Ни-Колчо, но не си струва.

Този пост е редактиран от sheva7: 07 April 2018 - 19:51

Публикувано изображение
1

#72 .Seedorf!..

Публикувано 07 April 2018 - 19:53

Виж мнениетоsheva7 написа на 07 April 2018 - 19:47 :

Ама чакайте малко, Берарди е нападател, Сусо е атакуващ халф/крило. Берарди има 3 сезона с над 10 гола, последните 3 сезона има общо 14 гола, 7 през 2015-2016, 5 през 2016-2017 и 2 през настоящия, това ако е задоволително за нападател, не знам и нека не го оправдаваме със слаби съотборници - Дарио Хюбнер с екипа на Пиаченца стана голмайстор на Серие А, когато беше най-силното първенство в света, или поне сe конкурираше за върха...Не виждам с какво е надграждане спрямо Сусо, който е играч от средна класа, може да избухва, но не е в състояние да задържи високо нивото си през целия сезон, напоследък е безобразен, ама Берарди няма да е никакъв удар, е, по-добре от Ни-Колчо, но не си струва.

Той и Имобиле нямаше да е удар след провала му в Дортмунд и Севиля, но за 2 сезона вкара над 50 гола.

Схемата ни нали е 4-3-3, ако не бъркам за нея ни трябват точно нападатели, а не халфове?
0

#73 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 07 April 2018 - 19:54

Виж мнениетоSeedorf! написа на 07 April 2018 - 19:53 :

Той и Имобиле нямаше да е удар след провала му в Дортмунд и Севиля, но за 2 сезона вкара над 50 гола.

Схемата ни нали е 4-3-3, ако не бъркам за нея ни трябват точно нападатели, а не халфове?

Имобиле беше се доказал в Серие А, а Берарди има 56 гола в цялата си кариерата, не знам как изобщо ти хрумна да ги сравняваш.
Между другото, аз Имобиле исках да го вземем миналото лято, ама накрая се задоволихме с Калинич...Не бих упреквал ръководството за Андре Силва, считан е все още за талант, но явно не му беше лесна адаптацията в друго първенство.

Този пост е редактиран от sheva7: 07 April 2018 - 19:56

Публикувано изображение
0

#74 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 07 April 2018 - 23:35

Относно Кайехон, не ни устройва просто да го разменим със Сусо, без значение дали нашият отиде в Наполи, или го продадем другаде. При това положение пак оставаме без алтернатива на Хосето, който е по-класен от Сусо, но със сигурност няма как цял сезон да издържи на три фронта, той и в Наполи общо взето първи губи форма сред основните им играчи, когато понатрупа доста мачове. Догодина отбелязва 32 лета, а и е работоспособен играч, който активно помага в защита, което означава изразходване всеки мач на значителни усилия. Отново ли Борини ще е резервното ни дясно крило?

Стига Сусо да няма претенции относно статута си, оптималният вариант е и двамата да са в отбора - играе този, който е в по-добра форма и по-често ще се ротират, за да са свежи в ключовата фаза на сезона. Ако пък продадем Сусо и вземем Кайехон, то задължително трябва да се снабдим и с още едно крило, дори да не е от чак толкова висока класа. Ако отляво можем да си позволим при краен случай Бонавентура да поеме тази роля, то отдясно няма как това да направи Кеси или Монтоливо...
Публикувано изображение
0

#75 Потребителя е офлайн   nik 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 10-January 14
  • Любими играчи:maldini

Публикувано 08 April 2018 - 00:44

Сусо не е проблем на Милан . Проблем пред Милан е липсата на класна алтернатива на испанеца , защото втора година подред след силен първи полусезон и "решени" една дузина мачове , Сусо изпада в дупка по това време на кампанията и Милан започва да буксува . Една класна алтернатива на испанеца не само ще помогне за ротация и съответна почивка за най креативният ни футболист , но в предвид конкуренцията ще вдигне още повече класата му . Сусо е необходим на Милан и според мене не трябва да се продава .
0

#76 .Seedorf!..

Публикувано 08 April 2018 - 04:20

Виж мнениетоsheva7 написа на 07 April 2018 - 19:54 :

Имобиле беше се доказал в Серие А, а Берарди има 56 гола в цялата си кариерата, не знам как изобщо ти хрумна да ги сравняваш.
Между другото, аз Имобиле исках да го вземем миналото лято, ама накрая се задоволихме с Калинич...Не бих упреквал ръководството за Андре Силва, считан е все още за талант, но явно не му беше лесна адаптацията в друго първенство.

Брей, Берарди нима не се е доказал като страхотен талант?

Имобиле преди избухването си в Лацио има 2 сезова суша с Борусия, Севиля и Торино и по 4-5 гола на сезон. Преди това се доказа с един сезон с 22 гола и 3 асистенции. А на годините на Берарди в момента, Имобиле е имал всичко на всичко 5 гола в Серия А и малко в Серия Б. Едва на 24 Чиро прави първият си наистина силен сезон, с 22 гола, после до 26 има под 40 гола в Серия А и няма и 10 асистенции. Сори, но тези цифри Берарди ги има в пъти подобрени и то на 23.

При Берарди, последните 2 сезона му бяха слаби, но в един доста посредствен Сасуоло, а преди това определено се доказа, има сезон с 16 гола и 6 асистенции и след това 15 гола и 10 асистенции. За такива цифри Сусо може само да мечтае към момента, на испанеца най-силното представяне е 7 гола и 9 асистенции през миналата година... Берарди е на 23 и хич не е някой свършил играч с футбола, какъвто го изкарахте, отделно хич не е от играчите, които се насират срещу силни съперници, вкарвал е на всички големи и то не по веднъж, пича има само 8 гола срещу нас. Със сигурност, за разумна сума е играч, който си заслужава отвсякъде. В предните 2 сезона, които могат да му се окачествят като слаби, има голове и асистенции, колкото Сусо през този. А все пак, играе в един доста слаб отбор, който този сезон след напускането на Ди Франческо тотално рухна.

Тук съм на мнение дори, че трябва да се пробваме за наем с опция, без взимането на Берарди да зависи от Сусо, но съм убеден, че привлечем ли го, има какво повече да предложи от това, което е показвал със Сасуоло през годините. Най-малкото, Берарди може да играе и по двете крила, зад нападателя и включително като втори нападател и дори да не избухне, може да е една доста прилична резерва, далеч над класата на Борини и Калинич.

Депай, по който всички се прехласвате също беше 2 сезона трагичен в Юнайтед, но сега къса мрежи в Лион, както го правеше и в ПСВ. За подобни млади играчи, които са показали, че имат много футбол в себе си няма значение дали ще играят в гранд, или в малък отбор, всичо е въпрос на това да попаднат на треньор, който да ги накара да преминат на следващо ниво, както и да си паснат със съотборниците. Както има играчи като Дибала и Икарди, така и такива като Патрик Шик и Паволети, така и има такива като Пероти и Ел Ша, които не играят феноменално в новият си отбор, но са чудесни за ротации и може да се разчита на тях, никой не може да гадае от кой тип ще се окаже Берарди, но ако се вземе за прилична сума, точно 1 сезон му трябва, в който да надгради най-добрите си постижения и ще стане безценен за нас, с трансферна сума над 50 милиона, тук все пак говорим за играч, който в 2 сезона е стигал 23-24 гола + асистенции, а в други 2 - 14-15.
0

#77 Потребителя е офлайн   Golden Boy 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 02-January 14
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:KAKA'

Публикувано 10 April 2018 - 06:51

http://www.sportbibl...raiola-20180408

Не знаех къде точно да го сложа, мисля че тук е подходящо. Голям Сър Алекс! А тази отрепка да се връща към правенето на пици, и да ни освободи от гнусното си присъствие.
Публикувано изображение
1

#78 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 10 April 2018 - 09:13

Ами естествено че няма да го харесва,на Фъргюсън голяма част отнуспехите му се дължи на това,че държеше съблекалнята изцяло под контрол.С този шишкебап Райола това просто няма как да стане.При нас върха на хаоса беше точно когато Галиани си развяваше байряка с миновите и прециозиевите схеми и логично на терена излизаха едни лигльовци,които бяха дошли на почивка в Милано.
Лятото за мен е от първостепенно значение да се отървем и от тримата свински футболисти.Вижда се от километри,че просто не им пука за отбора,което се придава и на атмосферата в отбора искаме или не.
2

#79 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 10 April 2018 - 14:23

Почти съм сигурен, че ще вземем Мемфис Депай за лявото крило, което ще върне Чалханоглу (ако остане, разбира се) в халфовата линия. Отдясно ако продадем Сусо, не мисля, че Кайехон е удачен вариант, особено в дългосрочен план. Предпочитам Берарди!! Може да го плюете, ама не са много играчите, които са ни вкарвали по 4 гола в един мач... Ако вземем Депай + Берарди + качествен нападател (може и Белоти) + халф евентуално (Кристанте примерно) и централен нападател (резервен), предвид много вероятното напускане на Сапата, Мусакио, Калинич и т.н. (Донарумите в комплект евентуално), мисля, че ще е по-скоро за добро.
Публикувано изображение
0

#80 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 10 April 2018 - 15:00

Берарди ще си остане с тия 4 гола в един мач, смятах, че само той и семейството му все още се прехласват по тях, но явно съм грешал. От онзи звезден миг не е мръднал, досущ като самия отбор, на който вкара головете. Впечатли ли те с нещо онзи ден? Политано игра не два, а дванайсет пъти по-добре. Ситуацията, в която подхвана контраатака и го настигнаха, за да му вземат топката, забележи, Чалханоглу и Бонавентура, показа точно колко ще цъфнем в нападение с подобен харч. Сусо на този етап е далеч по-доброто решение, но нещо ми мирише на трансфер при него. 40 млн. има кой да даде, а сезонът му при все спадовете от януари насам далеч не е трагичен или нещо подобно.
Публикувано изображение
0

#81 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 10 April 2018 - 19:56

Стига, как може някой да иска Берарди? Този пич ще стане на 24 години и още не е успял да излезе от селото. Не смятате ли, че си има причина? Типичният селски големец, чийто гений вовеки ще остане неразбран. Та той има 3 гола и 2 асистенции във всички турнири от началото на сезона. Да не говорим, че е фен на принтер, а лицето му е като на типична мерда. Този ли ще е надграждането над Сусо? Този псевдо-футболист не може дори да го докара до място в резервите на най-слабата Скуадра, която повечето тук сме виждали. Ако ще сменяме Сусо, то нека да вземем някой наистина класен. Сусо без проблем може да бъде продаден за 30-35 млн., а с тези пари + още 10-тина милиона може да се вземе почти всеки. Мечтата ми е Фекир, но без ШЛ не виждам как ще го привлечем дори трансферната сума да не е проблем.

Този пост е редактиран от GeorgiA.: 10 April 2018 - 19:58

Публикувано изображение
0

#82 Потребителят е онлайн   dawnweaver 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 10 April 2018 - 23:11

Не бих казал , че ни трябва заместник на Сусо ако си тръгне. Трябва ни алтернатива на Сусо за да може да не играе гарантирано всеки мач без реална конкуренция понеже Борини не е сериозно да е конкуренция на което и да било крило/външен халф.
Имам твърде много баласт за изхвърляне с малко пресен такъв даже и това трябва да е приоритета. След това предвид приходите и финансите ( турнири, турнета ) да се мисли какво можем да си позволим. Видя се, че далеч не са шейхове новите собственици. Има много вода да изтече до края на сезона и отделно идва и световно, на което както всички знаем се случват неща.
0

#83 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 10 April 2018 - 23:35

Той Сусо едва ли ще има допирни точки със Световното, различни от тези на италианския национален отбор, а именно - от дивана. Вярно, че получи 1-2 повиквателни и дори поигра в един от мачовете, но при последната пауза остана на Миланело. Конкуренцията там е убийствена, а и както се откроява веднъж на пет мача, може дори да не се сетят за името му при селектирането на разширен състав.

Важно е Бонучи и Романьоли да задържим. За Донарума ми е все тая, а останалите бездруго не предизвикват кой знае какъв интерес и остава ние да си се надяваме, че ще избухнат следващия сезон, най-вече младежите - Кеси, Силва, Конти и т.н.
Публикувано изображение
0

#84 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 11 April 2018 - 00:00

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Сусо си остава най-класният ни футболист в предни позиции. Те и Кака и Роналдиньо не играеха на най-високо възможно ниво във всеки един двубой, но на практика винаги бяха MVP-тата ни. В различни периоди, естествено. Така и испанецът - може на 3 мача да прави по 1 слаб, но на практика е най-полезния ни играч откъм голове, асистенции и присъствие на терена. Затова и треньорите рядко го сменят - дори да не му потръгне играта, може да даде някой голов пас или да вкара от пряк-свободен във всеки един момент. Проблемът е, че не е лидер и не може да поведе отбора самичък, но определено допринася доста и за малкото ни успехи в последно време.

Проблемът не е в Сусо, а и съм убеден, че ако го продадем, няма да надградим на неговия пост, а ще вземем евентуално някой с потенциал от Бундеслигата, който 6 месеца ще е в небрано лозе.
Стига с тези продажби, тъкмо изградихме някакво ядро в последните два сезона, не му е сега момента да го разваляме. Долара, Романьоли, Бонучи и Сусо са ни единствените играчи на ниво ШЛ.

Нивото ни в последните години е такова, че най-доброто, до което можем да се докопаме са именно играчи като Сусо, Деулофеу и Депай. За играчи от по-висок калибър просто не можем да се преборим. Видя се и лятото, когато ударихме на камък в преговорите за Обамеянг, Диего Коща, Хамес Родригез и т.н.

Този пост е редактиран от Capaldi: 11 April 2018 - 00:01

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
3

#85 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 11 April 2018 - 00:02

Виж мнениетоCapaldi написа на 10 April 2018 - 23:51 :

Сусо си остава най-класният ни футболист. Те и Кака и Роналдиньо не играеха на най-високо възможно ниво във всеки един двубой, но на практика винаги бяха MVP-тата ни. В различни периоди, естествено. Така и испанецът - може на 3 мача да прави по 1 слаб, но на практика е най-полезния ни играч откъм голове, асистенции и присъствие на терена. Затова и треньорите рядко го сменят - дори да не му потръгне играта, може да даде някой голов пас или да вкара от пряк-свободен във всеки един момент. Проблемът е, че не е лидер и не може да поведе отбора самичък, но определено допринася доста и за малкото ни успехи в последно време.

Проблемът не е в Сусо, а и съм убеден, че ако го продадем, няма да надградим на неговия пост, а ще вземем евентуално някой с потенциал от Бундеслигата, който 6 месеца ще е в небрано лозе.
Стига с тези продажби, тъкмо изградихме някакво ядро в последните два сезона, не му е сега момента да го разваляме. Долара, Романьоли, Бонучи и Сусо са ни единствените играчи на ниво ШЛ.

С всичко съм съгласен освен с това,че за мен долара е по-скоро на ниво серия Б отколкото на ШЛ.Ако трябва да продаваме някой лятото той трябва да е първия докато още е млад и конвертируем.Един Алисън днес показа какво означава да имаш стабилен вратар под рамката,аз с джиджо дори при най-смешните балонни центрирания в нашето поле съм на нокти.
0

#86 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 April 2018 - 00:32

Сусо е ясно за всички, че не е някаква извънземна класа и това го е показвал много пъти с това, че може в даден мач да избухне по всяко време и да го реши с някоя асистенция/страхотен удар, но може и в следващите 5 да е тотално незабележим/всеки опит за атака и нещо да е провал. Но реално с провала ни да се класираме в ШЛ имаме ли вариант да вземем по добър играч??? А да го сменим с Берарди или някой подобен ще е върха на простотията и нищо няма да постигнем, освен да виждаме Борко по често отдясно...

За мен първото нещо, което трябва да направим е да продадем Донарума - този сезон му е отвратителен, макар и да имаше по някое и друго спасяване + дузпите срещу Лацио и виждаме, че с това всичкото напрежение и драмите нито ще се развие, нито нищо. А все още можем да си вземем доста сериозна сума. След него, следващите двама, които трябва да разкараме са Бонавентура и Калинич - първият лятото чуква 29 и предвид това, което показва този сезон + това, че е стъклен, ако остане още 1 сезон при нас дали ще успеем след това да му вземем каквото и да е? Съмнявам се, а още повече, ако го продадем ще скъсаме всякакви отношения с Дебелата Свиня, което е още един ОГРОМЕН плюс. Хърватинът е ясен, тотален провал, какъвто дори и най верните му фенове са очаквали, че ще бъде.

От входящи трансфери според мен се нуждаем точно от 3 по сериозни такива - нападател, някой за позицията на Чалханоглу, който категорично трябва да бъде върнат в халфовете и един добър полузащитник. Кутроне е ясно, че ни кефи, но е още млад и зелен и не мисля, че е готов да става основен нападател в такъв отбор като нашия, в медиите упорито се пише за Тимо Вернер и Андреа Белоти, който и да е от тях, смятам че ще бъде страхотен трансфер, първият не вярвам да успеем да го привлечем, но...и двамата са страхотни обещаващи таланти. С един от тях + Кутроне и Силва смятам, че ще има предостатъчно конкуренция и избор за нападението. За ляво крило като че ли ще се насочим към Мемфис Депай, който за съжаление не е световна класа, но както казах и по горе - далеч сме от такива играчи, след поредния провален сезон. Ако не друго, то Депай е остро крило, бърз и техничен, има и хубав шут, ние в момента с такъв играч НЕ разполагаме, Чалханоглу го мъчим там, ама нито има скорост, нито има дрибъл, та дори и нужното самочувствие да играе 1v1 го няма...халф също е важен, защото там имаме сериозни затруднения - нямаме реално КРЕАТИВЕН халф, който да измисли нещо, Билия в защита не е зле, влиза твърдо и много помага, като той е с основна заслуга за силните ни мачове през новата година, но...в нападение е безидеен, умее да раздава топката с къси пасове и това е, един Хосе Соса имаше много по добър поглед над играта, а всички знаем, че беше далеч от класата на най добрите халфове в света. За вратар не е нужно да се ръсим сериозно, ако нямаме някакъв вариант да привлечем някой сериозен талантлив вратар като Перин, то можем да изкараме и сезона с Рейна или Консили дори.

За мен с парите от Донарума + Бонавентура можем да сглобим следното нещо за новия сезон:

Рейна/Консили, Конти, Бонучи, Романьоли, Родригез, Кеси, нов халф, Чалханоглу, Депай, Белоти, Сусо.

Разбира се няма да е лошо и да се опитаме да подновим малко скамейката - Антонели е супер пич, но освен че е на 31, то този сезон взима ей така заплата, а е ПОСТОЯННО контузен, Родригез в момента е далеч от перфектния бек и му трябва стабилна алтернатива, каквато не е Лука. С Монтоливо и Сапата също няма да е лошо да се разделим, първият ми харесва този сезон, с желание се включва, но е вече на 33 и му е време да се ориентира към по малък отбор, където да изиграе още сезон-два, а Сапата е ясно, че отдавна трябваше да сме го разкарали. Ако успеем да дръпнем някое младо и обещаващо момче като Кристиан Павон или някой друг от Южна Америка пък ще е страхотен бонус за разширяване и постигане на дълбочина в скамейката, пък току виж някой от тях излезе новия Рики Кака :)

Този пост е редактиран от George Weah: 11 April 2018 - 00:35

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#87 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Регистр: 18-October 09
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 11 April 2018 - 11:19

Мино Райола е влязал в контакт с Рома за Бонавентура. Мончи го искал за заместник на Раджата.
Иначе се пише ,че ще търсим около 100 млн от Донарума и Сусо за да финансираме меркатото лятото.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#88 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

Публикувано 11 April 2018 - 11:35

Със 100 милиона ще можем да подсигурим Вилиян, Белоти и Перин примерно. Но ще трябва да инвестираме дори повече за ляво крило, ляв халф и ляв бек...
Публикувано изображение

0

#89 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Регистр: 18-October 09
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 11 April 2018 - 11:47

Наполи вече са в контакт с Перин, едва ли ще ги надцакаме .
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#90 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 11 April 2018 - 11:52

Ако ще продаваме, за да купуваме, то просто жална ни майка. Ние в този си състав имаме нужда от поне 100 млн., за да заприличаме на наистина сериозен отбор, какво остава да загубим двама от титулярите си. Аз съм напълно ок с продажба и на двамата, но трябва да надградим с новите попълнения, иначе цялото упражнение е безсмислено. Ако обаче бюджетът ни е колкото съберем от продажби, то с тези пари е абсолютно невъзможно да заменим въпросните двама хубавци, че и да купим ляво крило, креативен халф и титулярен нападател :icon_ (57):

Този пост е редактиран от GeorgiA.: 11 April 2018 - 11:52

Публикувано изображение
0

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема