ACMilan-bg.com: Трансферни слухове (сезон 2018/19) - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове (сезон 2018/19) Оцени темата: -----

#31 Потребителят е онлайн   iLDiavolo 

• Любител на италианския футбол
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 01 April 2018 - 10:38

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 01 April 2018 - 08:47 :

По крилата задължително две нови крила, при положение , че Сусо остане, а в нападение , задължително трябва да разкараме Калинич. Кутроне , Силва и Бака ще са абсолютно достатъчни догодина да си изнесем сезона и то на добро ниво. Няма нужда отново да пръскаме пари на вятъра за нападател , при положение , че имаме млади и добри нападатели. Няма защо просто да спираме развитието им.

С всичко друго, което си написал, се съгласявам без забележки. Единствено не мисля, че не ни трябва нападател и то нападател от висока класа. Да погледнем с какво ще останем в твоя случай:

Кутроне - има 15 гола досега, яко хъс, показва потенциал и е най-вероятния бъдещ топ нападател не само на Милан, а и в нац. отбор. Но е само на 20 години, а на 20 дори Меси и Кристиано бяха далеч от това да теглят напред отборите си.

Силва - пак ще се повторя, но това момче няма да стане име при нас. Не знам какви са причините - в него ли, в отбора ли, в средата на италианския футбол ли, но изглежда не са му проблем малкото минути. Все повече ми се набиват думите на КР7 за него, които или не са били точни или му натежават.

Бака - стига, човек, на него можем да разчитаме, ако 3-4 нападателя преди него се контузят. Не е за голям футбол, още повече пък може да "преподава" на младите.

И останем ли с тези 3-мата, оставаме на дереджето от този сезон в нападение. Крайно недостатъчно за отбор с амбиции. Някой вчера правилно отбеляза, че намиращия се в не най-добрия си период Кедира е със 7 гола в първенството, колкото има нашия най-резултатен играч Кутроне, намиращ се на 22-ро място. Головата ни разлика е под 10, докато отборите пред нас са с 30+. Цифрите до такава степен говорят, че не е нужно и да се анализират. Да не говорим, че ако Кутроне ще продължава да израства, а Силва някак намери изход от задънената улица, в която е попаднал, ще им трябва от кого да се учат. Няма да ги научи Бака, определено. Да взимаме 1 нападател на 30+ години (предпочитам Кейн или Левандовския, ама трудно, та затова по-реалистични варианти), който е играл на високо ниво, който може да отбележи 15-20 гола в шампионата без особени усилия, и да приключваме. Този нападател да държи под напрежение противниковите защити, че Кутроне/Силва да имат повече пространства, повече възможности, повече голове и натрупване на повече самочувствие.

Този пост е редактиран от iLDiavolo: 01 April 2018 - 10:40

Публикувано изображение
0

#32 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 01 April 2018 - 14:28

Ъм, не че нещо, но централният нападател трябва да е приоритет. Силва, Кутроне и Бака са били напълно достатъчни за догодина? Силва е с два гола за целия сезон, Кутроне е на 20 и не бива върху него да пада цялата отговорност за отбелязването на голове, защото е ясно, че в един момент ще прегори, а Бака... тук даже не знам какво да напиша, той първо, че въобще не е играч на Милан и никъде не е потвърдено, че ще остане, дори да не го откупят Виляреал, второ, че неговото собствено представяне върви в низходяща линия и представлява надграждане единствено над вчерашната златна смяна, но това за кого не важи? И сред борещите се за оцеляване има нападатели, които вече щяха да са с повече вкарани голове. Ако нивото ни на амбиция при селектирането на нападател е "по-добър от Калинич", догодина пак ще се борим само за Лига Европа. Трябва ни доказан голаджия. Да, ако Андре Силва избухне и започне да бележи редовно, може да помислим и за вариант, при който разчитаме приоритетно на него и Кутроне, но той просто не е хищник, вече в два важни мача прави пропуски от чисти позиции, влече го да разиграва от задна позиция, да пипа топката. На нас ни трябва човек, който има в себе си поне 20 гола на сезон, всичко останало са напразни надежди. Каквито и крила да вземем, нямаме ли човек с инстикта на Кутроне, но по-богат опит и психологическа устойчивост, ще си изнесем сезон като сегашния, нищо повече. Белоти и Джеко може да не са Левандовски и Суарес, но открие ли се възможност да вземем някой от двамата, не бива да се замисляме. Веднага ще си проличи разликата.
Публикувано изображение
0

#33 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Малдини,Гатузо,Кака, Индзаги,Шевченко

Публикувано 01 April 2018 - 14:45

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 01 April 2018 - 14:28 :

Ъм, не че нещо, но централният нападател трябва да е приоритет. Силва, Кутроне и Бака са били напълно достатъчни за догодина? Силва е с два гола за целия сезон, Кутроне е на 20 и не бива върху него да пада цялата отговорност за отбелязването на голове, защото е ясно, че в един момент ще прегори, а Бака... тук даже не знам какво да напиша, той първо, че въобще не е играч на Милан и никъде не е потвърдено, че ще остане, дори да не го откупят Виляреал, второ, че неговото собствено представяне върви в низходяща линия и представлява надграждане единствено над вчерашната златна смяна, но това за кого не важи? И сред борещите се за оцеляване има нападатели, които вече щяха да са с повече вкарани голове. Ако нивото ни на амбиция при селектирането на нападател е "по-добър от Калинич", догодина пак ще се борим само за Лига Европа. Трябва ни доказан голаджия. Да, ако Андре Силва избухне и започне да бележи редовно, може да помислим и за вариант, при който разчитаме приоритетно на него и Кутроне, но той просто не е хищник, вече в два важни мача прави пропуски от чисти позиции, влече го да разиграва от задна позиция, да пипа топката. На нас ни трябва човек, който има в себе си поне 20 гола на сезон, всичко останало са напразни надежди. Каквито и крила да вземем, нямаме ли човек с инстикта на Кутроне, но по-богат опит и психологическа устойчивост, ще си изнесем сезон като сегашния, нищо повече. Белоти и Джеко може да не са Левандовски и Суарес, но открие ли се възможност да вземем някой от двамата, не бива да се замисляме. Веднага ще си проличи разликата.

Малко си противоречиш. Бака не е ли същият тип нападател като Кутроне , но с повече опит ? Той не вкара ли 20 гола в Серия А при значително по-слаб отбор от този ? Сега знам , че много не го харесвате и помня защо, но да попитам аз нещо. Нали не харесвате Бака , защото не може да подава добре , не е комбинативен и прочие , няма техника и така нататък. Кутроне има ли техника ? Подава ли добре ? Искате ли да бъде натирен от Милан , защото не е комплексен играч , както искахте Бака да бъде натирен ? Цялата ситуация около Бака за мене беше много странна. Този човек още с идването си доказа , че е изключително стойностен и отбеляза много важни голове. След това дойде негативизма на тифозите спрямо него, това на треньора и този човек се срина. Нормално да се срине , след като всички са против него. Почна да се налага Лападула вместо него и видяхме как се отрази на него. Обаче колкото и кусури да си имат и Бака и Силва и Кутроне не можеш да ме убедиш , че се нуждаем от друг нападател. Първо си абсолютно прав, че не е сигурно , че Бака ще се върне , аз говоря хипотетично. Второ при нападатели Бака , Кутроне и Силва , ще имаме три играча за един пост , което е абсолютно достатъчно. Няма да им правя анализи на качествата , защото този сезон не е показателен нито за Кутроне , нито за Силва, защото ние реално на мач повече от една възможност не им създаваме на тези играчи и искаме да бележат всеки мач. Един Кавани , който всички тук искате има нужда от поне 3 възможности , за да вкара , камо ли Силва и Кутроне.

Приоритет да ни е централния нападател това все едно го чувам от устата на Берлусклони.Според него имаше ли проблем в Милан това беше централния нападател. Еми не е така в случая. Не мисля , че трябва да прахосваме пари в тази зона , при положение , че имаме прекалено голяма нужда от голям брой играчи . Предполагам си съгласен с моя пост , относно това , че имаме нужда отбора да се заздрави по крилата , в халфовата зона и в левия бек , защото изразихме еднаква теза относно Видал , затова искам да те попитам примерно : Колко пари мислиш че би ни излязло цялото това удоволствие, добавяйки и централен нападател ?

За мен най-важното е да се вземе 1 класен халф(мисля че няма нужда да ги изброявам пак), едно класно крило , което да има спринт и острота. Под спринт и острота разбирам да не се притеснява да надбяга човек , да влиза навътре и да пробива през крилото и да се вземе нов ляв защитник. Отделно на това имаме нужда и от сносни резерви , за да не сме в ситуацията , в която сме сега - просто да нямаме кой да пуснем като резерва. Това направим ли го съм склонен да се обзаложа , че ще дръпнат нападателите ни много ,а евентуално ако не се случи , чак тогава да мислим за позицията нападател.
0

#34 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 01 April 2018 - 14:49

А сигурно ли е, че Белоти е по-добър от Бака изобщо ?

За мен всичко над 30 млн. за Гало ще е откровена глупост. Кутроне има далеч по-силен голов нюх.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
1

#35 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 01 April 2018 - 15:11

Ники, Белоти не е с нищо повече от Кутроне - нито като качества, нито като опит. Само като трансферна сума, но единствено в Каировите представи. И никаква разлика няма да си проличи. Т.е. може и да си проличи - ако забуксува и яде от минетите на Кутроне, по подобие на Калинич.

FORZA MILAN!!!

0

#36 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 01 April 2018 - 15:11

Напротив, харесвам Бака, просто не мисля, че е същият играч като в първия си сезон на Миланело. Той самият не е на вълна Милан, останала е разбираема горчилка и няма смисъл и за двете страни да се връщаме назад. Трябва да потърсим друго решение. Какъв Берлускони ти е в главата, никой нормален ръководител няма да остави 20-годишен младеж да е главният източник на голове. Кутроне след 2-3 сезона, ако продължи с развитието си, евентуално ще може да поеме подобна отговорност. Силва пък категорично не е човекът с 20 гола на сезон, може да е страшно полезен в двойка с друг нападател, да прави асистенции и цялостно да разнообразява играта ни в атака, но за жалост, не притежава вроден голов нюх, по-различен тип нападател е.

Не виждам нужда от чак толкова много трансфери. Една резерва на Кеси, крило от висока класа и доказан голаджия. Това са най-належащите ни нужди.
Публикувано изображение
1

#37 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 01 April 2018 - 15:17

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 01 April 2018 - 15:11 :

Не виждам нужда от чак толкова много трансфери. Една резерва на Кеси, крило от висока класа и доказан голаджия. Това са най-належащите ни нужди.

Добавям към това плеймейкър, имаме нужда от човек от висока класа, който да може да задържа топката, да я разпределя, да е с въображение и умения да изостря атаките.
Публикувано изображение
0

#38 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 01 April 2018 - 15:22

Да резерва на Кесие , едно крило и нападател , а в същото време на терена ще се подвизават Бонавентура и Родригез. Аз не виждам смисъл да се взимат играчи на постове , на които имаме такива , които се справят добре , а на най-кризисните постове да оставяме същите трагедии. Кой ще бъде резерва на Билия ? Монтоливо , който я видял къде е съотборник , я не директно поддава по въздуха в някаква зона ли ? Същия Монтоливо дето се хвърля като риба на сухо и не може да спечели едно единоборство ?
На левия бег кой ще играе ? РР ли ще го мъчим там ? Бонавентура даже не искам да го споменавам , а това , че в момента няма алтернатива там още по-малко.

Нападателният пост не е критичен какъвто е нуждата от халф, защото просто в тази зона сме безобразни от там идва цялото неспокойствие в отбранителния вал ,неспособността топката да се задържа в средата на терена и да се градят добри атаки. Това е най-важния пост , заедно с крилото. Нападател ако щеш и Джилардино и Бориело и Пацини да върнем пак ще се оправим някак.

Веднага ще ти дам един пример - ПСЖ колко нападателя купиха ? Мбапе, Кавани , Ибрата имаха , Неймар си е що-годе нападател, а до къде стигнаха ? До никъде и защо ли ? Защото имат един Верати ,който повече от 45 мин не играе(заради картони), един изключително млад играч ,който не може да носи големите мачове - Рабио. Пускат някакви играчи(без да ги подценявам) Ло Селсо, Тиаго Мота и т.н. Така още 20 години няма да вземат ШЛ , ако ще и Роналдо и Меси да купят. В модерния футбол най-важна е зоната на халфовата линия. Барса бяха хегемон заради Бускетс , Шави и Иниеста - най-добрите на постовете си бяха за това време и диктуваха цялата игра всеки мач. Сега на ред дойдоха Реал Мадрид - Касемиро , Модрич, Кроос. Преди това Байерн също бяха машини с Кроос, Швайнщайгер и Мюлер ако си спомням добре.

Това е пост , който влияе и на двете фази на игра изключително много и ще бъде най-голямата глупост да бъде пренебрегнат заради нападател, от който нямаме нужда.
0

#39 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 01 April 2018 - 16:10

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 01 April 2018 - 15:11 :

Ники, Белоти не е с нищо повече от Кутроне - нито като качества, нито като опит. Само като трансферна сума, но единствено в Каировите представи. И никаква разлика няма да си проличи. Т.е. може и да си проличи - ако забуксува и яде от минетите на Кутроне, по подобие на Калинич.

Белоти прави слаб сезон, но на приемлива цена все още бих го взел. В момента е лесно да изтъкваме Кутроне и да критикуваме Гало, но не се знае какво предстои идния сезон. Белоти показа страхотни качества и лично аз не бързам да го отпиша като поредния one hit wonder. Може да се окаже такъв, но може и да ни носи по 20 гола на сезон. Предпочитанията ми поначало са към Джеко. Хем отслабваме конкурент за ШЛ, хем вдигаме нивото в атака и Кутроне има ментор, от когото да се учи. Да, пред босненеца има не повече от 2-3 сезона, но това ще е достатъчно.

Виж мнениетоsheva7 написа на 01 April 2018 - 15:17 :

Добавям към това плеймейкър, имаме нужда от човек от висока класа, който да може да задържа топката, да я разпределя, да е с въображение и умения да изостря атаките.

Нямаме пари за такъв. :D Поначало в момента липсват наистина класните плеймейкъри. Има сигурно десетина и Милан едва ли е в състояние да си позволи някой от тях, пък и те не са се затичали към Милано. Аз виждам в тази роля Чалханоглу, мисля, че най-много му подхожда ролята зад нападателя. За тази цел трябва да играем в различна схема, разбира се. Не използваме турчина по оптимален начин, а именно той е единственият плеймейкър в състава ни.

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 01 April 2018 - 15:22 :

Да резерва на Кесие , едно крило и нападател , а в същото време на терена ще се подвизават Бонавентура и Родригез. Аз не виждам смисъл да се взимат играчи на постове , на които имаме такива , които се справят добре , а на най-кризисните постове да оставяме същите трагедии.

Човече, пишеш все по-странни неща в опита си да докажеш нещо, което хубаво си е твое мнение, но то просто не кореспондира с реалността. Как да не е кризисен въпросът с централния нападател, като ние нямаме играч в Топ 20 по отбелязани голове? Ако това за теб не е трагично, не знам кое е.

Милан има нужда от централен нападател и не, няма да се "оправим някак" с Пацини и Бориело, нито с 20-годишния Кутроне, който ще прегори още първия полусезон, ако само на него се разчита да бележи. Нямам представа с какъв бюджет ще разполагаме, за да детайлизирам в такава степен какви средства следва да се инвестират в дадена позиция. Знам само, че проблемът на отбора категорично е в атакуващ план, а не толкова левият бек, който рано или късно ще подобри играта си, убеден съм. Привличането на крило ще върне Чалханоглу в халфовата линия, което съответно решава проблема с Бонавентура, за когото съм съгласен, че без замисляне трябва да продадем, ако пристигне оферта. Отдясно Сусо не е Дъглас Коща, но ни върши работа и второ крило можем да вземем само в случай на раздяла с испанеца.

Мисля, че със Сусо - Джеко/Белоти - Депай ще изглеждаме далеч по-добре в офанзивен план. Може да се пробва и вариант с 4-2-3-1, макар че Кеси не знам дали ще се справи като централен полузащитник. При това положение Чалханоглу ще действа зад нападателя и определено ще бележим далеч повече голове, което е основната беда през настоящия сезон. Отстъпваме чувствително дори на един Лацио, какво остава за Наполи и Ювентус, да не говорим пък за големите акули в ШЛ.
Публикувано изображение
0

#40 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 01 April 2018 - 16:28

Абсолютно нищо не се опитвам да докажа. Просто излагам мнение и го подкрепям с факти и разсъждения. Да нямаме голмайстор в топ 20 , а помниш ли колко голмайстора в топ 20 имаха Ювентус през сезон 2011/2012 ? Ще ти отговоря аз - 1 и това беше Алесандро Матри и то с 10 гола. На първо място беше най-добрия нападател в Серия А - Ибрахимович с 28 гола , но това не доведе до нищо. Давам ти този пример като доказателство за това , че не централния нападател е най-важната фигура , както я определяш ти. Няма да ти напомням с какви нападатели Ювентус тогава станаха шампиони и няма да се оправдавам с отменения гол на Мунтари, защото ако си бяхме спечелили другите мачове щяхме да сме шампиони.
Карим Бензема в Реал Мадрид е недооценяван , колкото и да го харесвам аз , защото не бележи толкова често , но това пречи ли на Реал да мачкат толкова години напред ? Колко треньора му гласуваха доверие от тези , които минаха през Реал ?

Централният нападател е проблем в един отбор , който е наистина изграден. Един отбор се гради от защитата през халфовата линия и чак тогава
нападението. Ама ние ще градим отбор откъм нападателя. Ще ме прощаваш , но това е най-голямата глупост , която можем да направим. По същата логика взехме Калинич, защото уж ни беше нужен нападател, защото Бака не става , а Кутроне и Силва са млади.

Аз мисля да го приключа този спор , защото просто се вижда , че сме на двата полюса. За мен никога не е бил важен централния нападател , защото колкото и да е посредствен един нападател , ако му се създават положения , то той ще се разписва. Явно ти мислиш , че е важно да правим по 1-2-3 положения на мач и да вкарваме 2 гола , което си е твое лично мнение и аз уважавам.
0

#41 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 01 April 2018 - 16:42

Продължавам да не разбирам логиката ти, че трябва да е непременно това, а не онова, сякаш имаме право да вземем само един играч. :D Аз не отричам, че имаме нужда от повече класа в халфовата линия, но не искам Кутроне да прегори или пък не дай си Боже да разчитам, че Кольо ще преоткрие себе си с по-класни полузащитници зад гърба. :D Нападателят не е от голямо значение, когато даденият отбор разполага с изобилие от класа в халфовата линия и по крилата. Наистина ли даваш за пример Реал? :D Те и БарЦелона изкараха почти един пълен сезон при Пеп с Фабрегас като фалшива девятка, защо не цитира и тях? Няма как за едно лято да вземем цяла нова халфова линия и топ-играчи по крилата, но един стойностен нападател можем със сигурност да привлечем. Кеси, Билия и Чалханоглу са прилична халфова линия за завръщане в ШЛ, след това ще видим какви опции има на пазара. Ако наистина имаме реалистични шансове за Видал, не бива да се замисляме, разбира се, но тази сага така и не набира инерция, само медийни слухове.

Както вече писах, индикациите какво ще е меркатото ни не са никак добри. Стринич и Ки Сун не са точно най-апетитните свободни агенти на пазара, а и поначало самото прибягване до играчи без договор коренно се различава от миналогодишната ни стратегия, което навярно означава, че и бюджетът за трансфери ще е различен. Трябва да се примириш, че няма как да вземем нов играч на мястото на всеки, който е в слаба форма. Родригес ще е първи избор на левия бек през следващия сезон, Кеси и Билия ще са с ключови роли през следващия сезон, Сусо ще е дясно крило през следващия сезон. Остава да се надяваме, че всеки от изброените ще вдигне нивото си.
Публикувано изображение
1

#42 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 01 April 2018 - 16:55

Не се сетих за Барселона иначе става за пример определено :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): . Аз не искам да взимаме нападател поради две прости причини- имаме двама много перспективни нападатели Кутроне и Силва и искам да се гласува доверие на тях. Едно доказано име тип Кавани ще прати тези двамата в немилост , а това не искам да го виждам. Характера се калява в битки и така трябва да постъпим с Кутроне и Силва. Трябва да ги пуснем в дълбокото , за да видим какво ще стане. Има го и момента , че може да прегорят и да се пренавият , но това е положението. По този начин си проличава дали един футболист има класата,потенциала и характера да стане водеща фигура.

Чалханоглу искам много да го видя като атакуващ халф , но като халф в тройката надали би бил нещо запомнящо се. Той не е силен в разпределянето на топката от дълбочина , а в даването на тънкия пас в последната четвърт от терена. Да той пак би могъл да играе малко по-напред от Кесие и Билия , но предполагам от това , което виждам от Гатузо , че пак ще бъде прекалено натоварен с дефанзивна роля и там ще губи голяма част от усилията си , както прави и сега.

Иначе не искам да се заменя всеки футболист ,който е в слаба форма , защото на всеки се случва да е в слаба форма , но Бонавентура и РР са покъртителни. Аз лично не съм виждал по-слаб ляв бек в Милан. Този човек за последен път направи пробив или тръгна на двойно в противниковата половина преди 20-тина мача в груповата фаза на ЛЕ срещу абсолютните аматьори. Един Констант ми изглеждаше доста по-кадърен от РР , камо ли Антонели. Просто не мисля ,че трябва да разчитаме футболистите ни да са в добра форма , че да играят НОРМАЛНО , какво остава пък да играят наистина добре.
0

#43 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 01 April 2018 - 17:05

Според мен всичко зависи от това дали ще сме с Рино и коя ще ни е основната схема. Ако продължаваме с 4-3-3, то нямаме място за трима сериозни нападатели. Няма как да имаме Обамеянг (примерно), Силва и Кутроне, и във всеки мач един от тях да не помирисва терен, а другият да играе 10-15 минути към края, за да може да играе габонецът. Ако ще минаваме към схема с двама нападатели, то имаме нужда от закупуване на нападател и то от много висока класа.

Този пост е редактиран от GeorgiA.: 01 April 2018 - 17:06

Публикувано изображение
0

#44 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 01 April 2018 - 17:57

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 01 April 2018 - 16:10 :

Нямаме пари за такъв. :D Поначало в момента липсват наистина класните плеймейкъри. Има сигурно десетина и Милан едва ли е в състояние да си позволи някой от тях, пък и те не са се затичали към Милано. Аз виждам в тази роля Чалханоглу, мисля, че най-много му подхожда ролята зад нападателя. За тази цел трябва да играем в различна схема, разбира се. Не използваме турчина по оптимален начин, а именно той е единственият плеймейкър в състава ни.

Ако имаме пари, трябва да се насочим към някой то 10-те, макар да не сме най-желаната дестинация за трансфер. Напълно прав си иначе, качествените изпълнения за тази позиция са дефицитни. Чалханоглу може би наистина притежава тези качества, още като писах предния пост, ми мина това нещо през ума, но определено имаме нужда от по-креативни халфове, трябва да се разделим с Бонавентура.
Публикувано изображение
0

#45 .Seedorf!..

• Група: Guests

Публикувано 01 April 2018 - 18:40

Сега разглеждах една статия с 50 играча, които ще са free agent от лятото и най-вече ми хванаха окото Жоао Мутиньо, Андер Ерера, Макс Майер и Квадво Асамоа.

Мутиньо според мен е точно креативният халф, от който имаме нужда. Определено е играч съвсем малко под определението най-висока класа и единственият проблем би бил това, че навършва 32 през Септември, но все пак за 2 сезона би бил доста добро решение, при това за без пари.

Ерера - страхотен дефанзивен халф, класа над Билия, ако имаме с какво да го убедим, без пари би бил страхотен трансфер и решение на поста дефанзивен халф за 3-4 сезона напред.

Макс Майер - момчето е страшно талантливо и също доста качествен плеймейкър, обаче ме съмнява, че ще избере точно нас, на фона на Барса, Байерн и Юнайтед, които имат интерес към него.

Асамоа - макар да не е класически ляв бек, е много повече такъв от всички наши играчи на тази позиция в последните години. Освен това би дал възможност и за 3-5-2, защото определено като халф-бек е най-силен. При нас ще играе много повече, отколкото в Юве, така че защо не...

Този пост е редактиран от Seedorf!: 01 April 2018 - 18:40

0

#46 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 01 April 2018 - 19:05

Асамоа до колкото разбрах е сигурен за Интер , така че там май сме изпуснали шанса иначе и аз го харесвам ,защото е поливалентен играч.

Макс Майер е много перспективен играч , но не смятам , че имаме шанс да го вземем ,но това не означава ,че не трябва да се пробваме.

Моутиньо навремето беше доста добър , но мисля ,че с годините почва сериозно да смъкна нивото. Аз се надявам на тази позиция да се вземе Фабрегас , а защо не и да пробваме с Дембеле от Тотнъм.
0

#47 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 03 April 2018 - 13:13

Имаме интерес към Окзякуп от Бешикташ.Агентът му е заявил че ние сме се интересували от играча както и Лацио и Валенсия.Не съм го наблюдавал ако някой има някакви наблюдения нека сподели.
Иначе хубавото е че следим главно халфове тъй като там имаме най-спешна нужда от попълнения.
0

#48 .Seedorf!..

Публикувано 03 April 2018 - 13:39

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 03 April 2018 - 13:13 :

Имаме интерес към Окзякуп от Бешикташ.Агентът му е заявил че ние сме се интересували от играча както и Лацио и Валенсия.Не съм го наблюдавал ако някой има някакви наблюдения нека сподели.
Иначе хубавото е че следим главно халфове тъй като там имаме най-спешна нужда от попълнения.

Дават го, че играе дефанзивен халф, но май дори не е твърд титуляр при турците, защото на тази позиция май играят Медел и Хътчинсън. С една от най-ниските оценки е в целия им отбор, така че без да съм го гледал, мога да предположа, че ще е почти безплатен и може би алтернатива на Билия.

П.П
Предните 2 сезона обаче е с доста високи оценки, явно не е чак толкова лош.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 03 April 2018 - 13:42

0

#49 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 04 April 2018 - 14:47

Бранд е подписал нов договор с Б04.
Публикувано изображение
0

#50 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 04 April 2018 - 17:37

Виж мнениетоSeedorf! написа на 03 April 2018 - 13:39 :

Дават го, че играе дефанзивен халф, но май дори не е твърд титуляр при турците, защото на тази позиция май играят Медел и Хътчинсън. С една от най-ниските оценки е в целия им отбор, така че без да съм го гледал, мога да предположа, че ще е почти безплатен и може би алтернатива на Билия.

П.П
Предните 2 сезона обаче е с доста високи оценки, явно не е чак толкова лош.

То хубаво оценките, ама нека все пак да вземем предвид, че това идва от ТУРСКОТО първенство, което да, в последните години с разните трансфери на Фенерите, Бешикташ и Галатасарай вдигнаха нивото доста, но са доооста далеч от големите първенства, един Хосе Соса при нас не беше лоша алтернатива и ротационен играч, а в тяхното първенство беше мега звезда с яко асистенции и голове :)

Аз лично не съм много ок с това да се насочваме към турското първенство, признавам си, че този пичага конкретно не съм го гледал особено, но е факт, че Турция в момента нямат кой знае колко силно поколение в сравнение с изминалите 10-на години...ако толкова Ф+М държата на играчи с турско потекло, то нека да са тези от Германия :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#51 Потребителят е онлайн   cinzano 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 07-May 14
  • Любими играчи:Weah, Sheva, Kaka, Nesta, Maldini, Van Basten

Публикувано 05 April 2018 - 12:06

Milan target Julian Brandt (21) has signed a two-year contract extension at Bayer Leverkusen.
0

#52 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 06 April 2018 - 14:06

Малко слухове:

Цитат

Milan, c’è una base da cui ripartire ma servono rinforzi mirati: Dzeko il sogno in attacco, idee Callejon e De Paul. Pressing su Wilshere

Публикувано изображение
0

#53 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 06 April 2018 - 14:44

Отново слухове и за стария ни познайник Милан Бадел.Явно това лято ще го караме на огризки и свободни агенти.Дано поне не продаваме основни играчи.
0

#54 .Seedorf!..

Публикувано 06 April 2018 - 14:45

Ки май ще е второто ни попълнение след Рейна, също като свободен агент. Говори се още за Уилшър и Бадел, като за втория чакаме решението му, защото обмислял преподписване след трагедията с Астори. И тримата са с изтичащи договори

Франк Тсаджут /18/ е подписал нов договор с клуба, който ще го обвърже до 2023, тази година младежа е с 9 гола и 4 асистенции в Примаверата за 25 мача.

Наши скаути са присъствали на мача на Лайпциг, като се говори, че основната цел е Тимо Вернер, но също така сме гледали Упамекано и Форсберг.

С Рома следим и Талиска, който е собственост на Бенфика, но пряви страхотен сезон под наем в Бешикташ.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 06 April 2018 - 14:46

0

#55 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 06 April 2018 - 14:50

В италианските медии пък се пише, че подаръкът за Гатузо щял да бъде Андреа Белоти, играч, който и Рино много харесвал.

Честно казано, аз нямам ИЗОБЩО против, ако успеем да разкараме Калинич да вземем Белоти, да ясно е, че този сезон му е доста по слаб от миналия, но все пак имаше контузия известно време, Торино като цяло правят доста по слаб сезон като отбор и въпреки това до момента Белоти има общо в Калчото + Купата 27 мача, 12 гола и 5 асистенции. До края на сезона спокойно може да ги направи головете 15, а защо не и 17-18, което си е много добре, предвид фактите. Още повече онзи циганин Кайро, колкото и да е тъп няма как да му иска ненормалните суми от миналото лято :)
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#56 Потребителят е онлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 06 April 2018 - 14:54

Имам притеснение, че Рума влиза в криза и ще му се смъкне цената, много го харесвам, не се сърдя за лятото, но ми се струва, че едно 80-90 милиона щяха да ни дойдат перфектно.

Другото, което ме притеснява е, че Виляреал няма да купят Бака..
14 кръга - Монтела - 20 точки

14 кръга - Гатузо - 30 точки

AC MILAN
0

#57 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано 07 April 2018 - 13:18

Според разни слухове след подписването на договора Фасобели са говорили с Рино за лятното меркато.Гатузо е заявил,че не се нуждае от повече от 2ма 3ма футболиста.Приоритет ще са халф и крило като засега основните ни цели са Уилшър и Дани Кабайос от Мадрид като от днес виждам някакви слухове и за Андре Гомеш от джуджетата.За крилата пък засега единствения спряган е Мемфис Депай.Другия беше Брандт,но него можем да го отпишем.
За мен това е правилната стратегия-изчистване на ненужните играчи и взимане на няколко футболиста на правилните места.До лятото много неща могат да се променят разбира се.
0

#58 Потребителя е офлайн   Milan17 

• Новак
  • Регистр: 20-August 17
  • Фен от:1990
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 07 April 2018 - 14:27

Освен Депай се спряга също и Павон от Бока, като Гомес може да послужи за намаляване на цената, от Бока искат 30+ милиона, последните новини са че Сусо може да премине в Наполи, което автоматично означава че търсим две крила,

Сигурно много хора ще ме оплюят но аз съм за продажбата на Сусо, Бона, Донарума, Калинич, Монто, като за последните двама могат да се вземат безумни пари от китайчетата които ги ухажват.
Трябва да се надгражда, и тези типове трябва да се махнат, разбира се ако на тяхно място дойдат играчи като Ки, Стринич пак нищо няма да ср получи, но все пак да помечтаем

Този пост е редактиран от Milan17: 07 April 2018 - 14:29

0

#59 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 07 April 2018 - 17:10

Виж мнениетоMilan17 написа на 07 April 2018 - 14:27 :

Сигурно много хора ще ме оплюят но аз съм за продажбата на Сусо, Бона, Донарума, Калинич, Монто, като за последните двама могат да се вземат безумни пари от китайчетата които ги ухажват.

Специално Монтоливо не знам дали са го чували ухажорите от Китай. :D А Калинката си е някаква on-going далавера, свързана с въпросната дестинация, но той пък си твърди, че тук му е хубаво и едва ли лъже. :) Ние всъщност "безумни пари" вече не можем да вземем даже за деградиращия Донарума, камо ли за Калинич и Монтоливо.

Споменават днес и познат вече заподозрян - Берарди. Не знам какво е вашето мнение, но според мен отдавна му изтече срокът на годност на този талант. Депай направо си изглежда като Азар, сравнен с Мимо. Така и не разви таланта си, който без четирите гола срещу нас дори не е сигурно, че медиите чак толкова щяха да превъзнасят.
Публикувано изображение
0

#60 Потребителят е онлайн   R. GULLIT 

• FORZA MILAN
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1988

Публикувано 07 April 2018 - 17:20

Ами, всичко е въпрос на стимулация, Ники. Човекът дойде от 800К заплата от виолата на 2.5 млн в Милан. Не е луд тоя дето яде баничка, а оня дето я поднася.
В Китай тази заплата също не е от "малките". И изобщо не съм убеден, че има кой да даде такава сума точно на този играч.

0

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

12 Потребител(и) четат тази тема