ACMilan-bg.com: Трансферни слухове (сезон 2018/19) - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове (сезон 2018/19) Оцени темата: -----

#181 Потребителя е офлайн   Peev 

• Новак
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 01-May 17
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Гатузо

Публикувано 17 April 2018 - 00:03

Без повече експерименти,нямаме право на грешки,другия сезон тряя да сме в Ш.Л.Аз съм за доказано име,което ще доведе до незабавни резултати.Трябват ни нападател който да вкара 20+.Аз съм за Агуеро или Бензема :)
0

#182 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 17 April 2018 - 00:07

Виж мнениетоPeev написа на 17 April 2018 - 00:03 :

Без повече експерименти,нямаме право на грешки,другия сезон тряя да сме в Ш.Л.Аз съм за доказано име,което ще доведе до незабавни резултати.Трябват ни нападател който да вкара 20+.Аз съм за Агуеро или Бензема :)

Бензема като знам как феновете на Реал вече 3-ти сезон го хулят, че само пречи, а този сезон е сигурно играчът пропилял най много чисти възможности във всички ТОП първенства на Европа, то...айде не :D

А и като цяло не мисля, че който и да е доказан нападател ще може да дойде при нас - ако миналата година можеше да минем с номера, че се гради проект, то тази...надали ще се получи, особено както навсякъде по медиите се пише за финансова нестабилност, на 99% няма да играем и в ШЛ, а на всичкото отгоре надали ще имаме пари да плащаме и високи заплати!

Единственото по така опитно име, за което може би бихме имали някакъв шанс е Един Джеко и евентуално Единсон Кавани, като последният само и единствено, ако е част от някаква сделка за Донарума.
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#183 Потребителя е офлайн   Peev 

• Новак
  • Регистр: 01-May 17
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Гатузо

Публикувано 17 April 2018 - 07:54

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 17 April 2018 - 00:07 :

Бензема като знам как феновете на Реал вече 3-ти сезон го хулят, че само пречи, а този сезон е сигурно играчът пропилял най много чисти възможности във всички ТОП първенства на Европа, то...айде не :D

А и като цяло не мисля, че който и да е доказан нападател ще може да дойде при нас - ако миналата година можеше да минем с номера, че се гради проект, то тази...надали ще се получи, особено както навсякъде по медиите се пише за финансова нестабилност, на 99% няма да играем и в ШЛ, а на всичкото отгоре надали ще имаме пари да плащаме и високи заплати!

Единственото по така опитно име, за което може би бихме имали някакъв шанс е Един Джеко и евентуално Единсон Кавани, като последният само и единствено, ако е част от някаква сделка за Донарума.

В интерес на истината никога не съм харесвал Бензема,но да си титуляр в Реал 10 год. тряя да има мн футбол в теб :).Ако идем на Дзеко,то вариантите са много:Имобиле,Манджукич и още много добри нападатели който са добри,но не сат топ клас :).Но сега в момента това са празни приказки...можем само да гадаем .Колкото до китаеца може ни от последните управленчески години на дон Силвио е останал един страх и от там подсъзнаъелно вс един от нас се страхува да не излезне менте.Няма човел който да налее Милиард ей така,тука говорим за съвсем различно ниво.Не искам никой да обиждам,но сме мн далече от там,даже не може да го осъзнаем:)Нека бъдем фенове,дотук Лии и консорциума зад него са Бетон.Идното лято да се представят и на 50 процента от това е достатъчно :)
0

#184 Потребителя е офлайн   Desert Fox 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 02-April 12

Публикувано 17 April 2018 - 08:21

Как доказано име ще ни се върже на вечния "проект", не знам. Малко сме като гладни кокошчици. Бонучи беше изключение, и то, поради различни фактори. Въобще не вярвам футболисти от ранга на Агуеро, дори и яловия вече Бензема, да дойдат, освен ако ги удавим в пари по китайския метод. А сами знам, че това няма как да стане. Малко сме гладни кокошчици. Максът ни е някой от вътрешното Първенство или нападател от отбор - подводница по другите първенства. Докато сами не си пробием в ШЛ, име от футбола няма да дойде, освен ако не е решил да се пенсионира, буквално!
0

#185 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano

Публикувано 17 April 2018 - 08:56

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 16 April 2018 - 23:24 :

Футболът до голяма степен зависи и от психиката. Когато един нападател изпадне в дупка много трудно излиза от нея. При положение , че създаваме в момента по 2-3 положения на мач и някой от нападателите ни изпусне , то те изпадат в дупка и това се случи и при Силва и при Кутроне и при Калинич. Като изключим Кутроне , който просто иска да изяде тревата за Милан , то Силва и Калинич са именно в такава дупка. Просто когато не вкараш и всички те освиркват в случая на Калинич , то си обречен , дори да имаш някакви качества.Аз също не искам Калинич титуляр и се ядосвам изключително много , но нашите фенове не помагат като го освиркват а напротив.

А дали няма да остане Калинич е трудно да се каже. Главно зависи от него ако питаш мен. Малко ли кърлежи в последните години имаше в Милан, които след като са подписали договор и стават нежелани излизаха пред медиите и казваха , че им е добре в Милан ?

Аз не отричам, че сме цъфнали и вързали в нападение , а че има доста по-належащи постове и критични. Важно е там да се насочат усилията , а в нападение каквото стане. Първо трябва да се види дали ще се махат Калинич и Бака, защото това са си сериозни суми за заплата.

А като сме на тая тема кой точно мислите , че би ни помогнал в нападение ?

То по тая логика няма слаби нападатели, а само такива в психологическа дупка. :D Калинич сам си е виновен за нея, а да виниш феновете, че тук-таме го освиркват /това е направо нищо/ граничи с мазохизма. Толкова положения пропусна вече, че станаха неизброими. За мен този индикатор недвусмислено доказва дали един нападател е добър или не, останалото са празни приказки. Водейки се от подобни разсъждения, можем да защитим всеки наш нападател след Пато/Златан, тъй като оттогава нямаме кой знае какви творци и клетите нападатели все изпадат като последствие в психологическа дупка. Вярно, че футболът е комплексна игра, в която е важно участието и в двете фази на играчите, но не може на всеки да му е оправдание, че съотборниците не играели за него. Нека не забравяме, че положението в момента не е чак толкова дървено, натежава просто лошата форма на Бонавентра и Сусо, които иначе в комбинация с Чалханоглу сформират далеч по-съдържателен ансамбъл креативни играчи от Хонда, Черчи, Окампос, Мунтари и т.н.

Нападатели от висока класа бол, но си прав, че малцина са по джоба ни, освен ако това не е единственият ни трансфер за лятото. :D Ако има истина в слуховете за Джеко, което дълбоко ме съмнява, аз съм с две ръце За. Белоти на приемлива цена, което също ме съмнява - пак така. За Бензема не знам какво да мисля, неговият случай заприлича на "Торес в Челси", когото несполучливо опитахме да реанимираме. И все пак да твърдим, че Бензема е по-лош вариант от Калинич и Бака е нездраво. При всички положения е нужен по-сериозен нападател, около когото да се развива Кутроне, а със Силва наистина не знам какво ще се случва, той бездруго е сред малкото ни представители на Мондиала, което не е без значение. Чисто спортно-технически го виждам като втори нападател в различна от настоящата схема, но мен никой не ме пита. :D
Публикувано изображение
0

#186 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 17 April 2018 - 11:43

Ливърпул и Тотнъм щели да излизат с оферти за Сусо. Спекулира се също, че ПСЖ пък искали да купуват Донарума, но зависело дали УЕФА щяла да им разреши трансфера. Интерес към Джиджо имало и от Реал Мадрид и Ливърпул, като Свинятя естествено бил твърдо за трансфер.

Информацията е от Кориере дела сера и Република, които напоследък принципно не спират да пишат простотии за Милан, но тоя път може и да са прави. Само дето не ми се вярва баш Реал да е кандидат за Донарума, предвид че испанците отдавна затвориха всички врати пред зурлата на дебелото прасе.

FORZA MILAN!!!

0

#187 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 17 April 2018 - 12:51

Бака успя да отбележи 18 гола в серия А с Нианг и Бонавентура около себе си, а в халфовата линия бяха Монтоливо, Куцка, Хонда, Поли и Бертолачи :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (9):

... а Бака със сигурност не се вписва в графата "силни нападатели".

Просто голаджия си трябва - не само консуматор, а такъв, който може и сам да си направи положение. Трябва класа.

FORZA MILAN!!!
1

#188 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Малдини,Гатузо,Кака, Индзаги,Шевченко

Публикувано 17 April 2018 - 13:01

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 17 April 2018 - 08:56 :

То по тая логика няма слаби нападатели, а само такива в психологическа дупка. :D Калинич сам си е виновен за нея, а да виниш феновете, че тук-таме го освиркват /това е направо нищо/ граничи с мазохизма. Толкова положения пропусна вече, че станаха неизброими. За мен този индикатор недвусмислено доказва дали един нападател е добър или не, останалото са празни приказки. Водейки се от подобни разсъждения, можем да защитим всеки наш нападател след Пато/Златан, тъй като оттогава нямаме кой знае какви творци и клетите нападатели все изпадат като последствие в психологическа дупка. Вярно, че футболът е комплексна игра, в която е важно участието и в двете фази на играчите, но не може на всеки да му е оправдание, че съотборниците не играели за него. Нека не забравяме, че положението в момента не е чак толкова дървено, натежава просто лошата форма на Бонавентра и Сусо, които иначе в комбинация с Чалханоглу сформират далеч по-съдържателен ансамбъл креативни играчи от Хонда, Черчи, Окампос, Мунтари и т.н.

Нападатели от висока класа бол, но си прав, че малцина са по джоба ни, освен ако това не е единственият ни трансфер за лятото. :D Ако има истина в слуховете за Джеко, което дълбоко ме съмнява, аз съм с две ръце За. Белоти на приемлива цена, което също ме съмнява - пак така. За Бензема не знам какво да мисля, неговият случай заприлича на "Торес в Челси", когото несполучливо опитахме да реанимираме. И все пак да твърдим, че Бензема е по-лош вариант от Калинич и Бака е нездраво. При всички положения е нужен по-сериозен нападател, около когото да се развива Кутроне, а със Силва наистина не знам какво ще се случва, той бездруго е сред малкото ни представители на Мондиала, което не е без значение. Чисто спортно-технически го виждам като втори нападател в различна от настоящата схема, но мен никой не ме пита. :D

То всеки може да си интепретира написаното както си иска. Изопачавате ми думите , което не знам за какво точно го правите но както и да е. Не съм казал , че на Калинич основно му пречат освиркванията , а че те НЕ ПОМАГАТ. Феновете на Милан искат доброто на Милан нали така ? Какво постигат с тези освирквания ? Само покачват напрежението върху играча. Да в случая са прави и при Донарума също бяха прави , но не искат ли феновете доброто на Милан ?

Какъв Бензема бе хора той взима 9 милиона в Реал. В Милан ако дойде ще иска сигурно повече. Ще дойде някой от Реал Мадрид титуляр при това за да взима в Милан по-малка заплата - абсурд. Джеко не е лош нападател, ама Рома ни пробутаха Бертолачи за 20 милиона ли колко бяха , колко ще искат за Джеко 40 ? Та той е на 32 вече. Да направи 2 много добри сезона , но в първия сезон в Милан беше на нивото на Калинич в Милан. Джеко е много класен играч , но ние спахме , когато беше на пазара ,а сега на 32 ще се хвърляме да го взимаме. Малко закъсняхме за него.

Белоти в 2474 минути има точно 12 гола този сезон. За справка за 2292 минути Кутроне има 15 гола , а Силва за 1871 минути 10 гола. Направи добър сезон миналата година Белоти , но има един много важен фактор - лесно е да изпъкнеш в слаб отбор , но е доста по-трудно да го направиш в някой , който се бори за топ 4. Тази година въпреки контузиите , които сте споменали той има повече минути от Кутроне и по-малко голове от него и само 2 гола повече от Силва , който е с 600 минути по-малко. Това ли ще ни бъде надграждането ? Че той е по-зле и от Силва и от Кутроне този сезон. Сега всички ще кажете , че той е бил контузен и т.н. , но и тогва го има в футбола. Пък недай си боже да дойде при нас и да се контузи , че ми е ясно колко би играл в Милан.Пък и като знам как ни цедят от Серия А едно 50-60 милиона са сигурни за Белоти.

Напдателите са изключително скъпи. Един Тимо Вернер сигурно би ни струвал 100 милиона, Белоти 50-60, Бензема и той не би бил под 60 милиона ,нито пък Кавани.

Ако може по някакъв начин да вземем Фалкао , аз ще бъда много доволен. Имаше лош период в Англия , но се съвзе и сега пак ниже голове. Класен футболист е и е истински консуматор. Надали би излязал толкова скъпо , но и той взима сериозна заплата.
0

#189 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

Публикувано 17 April 2018 - 13:39

Колеги, при нас определено не са толкова малки заплатите, колкото би трябвало да са , съпоставено с качеството:
специално за атаката - Калинич, Бака и Борини общо получават над 10 милиона годишно (20 милиона с данъците).
Аз с 2 ръце ги сменям 3мата за някой от Агуеро/Кавани/Бензема.

FORZA MILAN!!!

Междудругото, Улвърхемптън изглежда са готови да покрият всичките ни разходи за Андре Силва (трансферна сума и заплата до момент) и да го привлекат в редиците си. Определено оферта, която трябва сериозно да се обмисли от ръководството.

От Китай пък пристигнали сериозни запитвания за Билия, и дори имало възможност да го продадем на печалба, ако той се съгласи.

FORZA MILAN!!!

Този пост е редактиран от Petar Zanev: 17 April 2018 - 13:39

-1

#190 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 17 April 2018 - 13:44

Виж мнениетоPetar Zanev написа на 17 April 2018 - 13:39 :

Колеги, при нас определено не са толкова малки заплатите, колкото би трябвало да са , съпоставено с качеството:
специално за атаката - Калинич, Бака и Борини общо получават над 10 милиона годишно (20 милиона с данъците).
Аз с 2 ръце ги сменям 3мата за някой от Агуеро/Кавани/Бензема.

FORZA MILAN!!!

Междудругото, Улвърхемптън изглежда са готови да покрият всичките ни разходи за Андре Силва (трансферна сума и заплата до момент) и да го привлекат в редиците си. Определено оферта, която трябва сериозно да се обмисли от ръководството.

От Китай пък пристигнали сериозни запитвания за Билия, и дори имало възможност да го продадем на печалба, ако той се съгласи.

FORZA MILAN!!!

То хубаво пристигат предложения за едни от най-добрите ни играчи , ама като ги продадем какво следва ? Взимане на нови(евентуално може да се окажат по-слаби) и интеграция на сериозно количество играчи отново и дефакто пак почваме от нулата. Реално бавно и сигурно се превръщаме в Левски и Цска , колкото и глупаво да е сравнението. Всеки сезон се започва отначало.
1

#191 Потребителя е офлайн   forze 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-August 11
  • Фен от:1995

Публикувано 17 April 2018 - 13:57

Талант като Андре Силва, не бива да се изпуска с лека ръка. Дори да се окажем на загуба, мисля че заслужава още поне един сезон при нас. За Сусо нямам против да се разделим, възможно е в друг отбор да заиграе по-добре, но при нас като че ли достигна тавана на представянето си.
0

#192 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-October 09
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 17 April 2018 - 14:07

100 % ще има голям изходящ трансфер това лято, да не са и два. Китаеца едва ли ще отвори кранчето пак при положение ,че няма да има ШЛ а и проходи в Италия са на база класиране.
Ако трябва да продадем една от звездите си, то аз съм твърдо за Донарума. Ако наистина има кой да плати за него едни 60-70 млн. Прав му път. Особено с Райола за гърба си... По хубаво да си спестим летните драми от сега. Добри вратари бол
Днес Погба е заявил ,че иска да напусне Манчо.Така прави Райола.Всяка година скара играчите си с отборите им. Надува цената и прибира милиони в комисиони.
Ще видим дали сега Фасобели пак ще бързат да взимат всеки който им бъде предложен само " да не изтърват момента" или ще чакат като нормалните отбори и вземем това от което имаме нужда, не което ни дадат.
Но без ШЛ, и без грандомански заплати наистина трябва да имаме добри скаути да надушат таланта, а Фасобели нямат подобни умения.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#193 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 17 April 2018 - 14:11

Според мен няма да продаваме играчи като Сусо и Силва,а по-скоро Калинич,Бака + още няколко излишни и може би Динарума/Бона.Фасобели казаха,че това лято няма да е толкова интензивно като миналото като ще се опитаме да запазим ядрото + покупки на няколко важни позиции.Засега всички спрягани играчи за халфове и крила ,точно от което имаме нужда.
А Сусо изобщо не трябва да го изпускаме с лека ръка.Наистина напоследък никакъв го няма,но това е нормално при положение че е изиграл вече 45 мача като всичките почти са по 90+ минути.Някой ако си спомня колко по-експолизвен беше в началото на сезона и сравнение със сега е различен играч.В момента играе от много по-задна позиция тъй като няма сили да се надбягва с крайните защитници,а и няма кой да изнася топката предвид умората у Кеси и слабата форма на Бона.
Ако вземем лятото една адекватна негова алтернатива + разиграващ халф ще ни е много полезен.
1

#194 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

Публикувано 17 April 2018 - 14:40

Според мен ако ще играем с едина титулярен нападател, то Андре Силва няма място в отбора.
Определено е добър и определено има перспектива , но за единствен в атака не става.

Ако ще си играем с един централен нападател, то Кутроне + топ нападател е перфектен вариант.
Силва + Бака + Калинич взимат общо около 9 милиона мисля. Определено достатъчни за заплата на топ нападател.
Съответно ако се продадат и 3мата - изкараната сума би трябвало също да стигне за един истински голаджия.

Друг вече е въпроса кой ... как ...

FORZA MILAN!!!
0

#195 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 17 April 2018 - 14:47

2 китайски клуба искат Билия, единият е Гуанджоу на Канаваро. Честно казано, не бих имал против да се разделим с аржентинеца, ако ни предложат сума от порядъка на 25-30 милиона. Макар да играе доста добре в последните месеци, следващата зима ще навърши 33 и ще е на практика непродаваем за добра сума. За тези пари бихме могли да му намерим стойностен заместник. Бадел може да не е световна класа, но прави пореден силен сезон с Фиорентина и макар да не ми е от любимците, като го гледах няколко пъти този сезон, определено съм го подценявял, като имаше слухове за него преди година. Ако успеем да го уредим като свободен агент и да изпратим Билия към Китай за 30 милиона, това ще бъде доста успешен ход от ръководството и ще си покрием загубите, без почти да сваляме нивото. Лошото е, че Бадел обмисля преподписване, заради трагедията с Астори...

Този пост е редактиран от Seedorf!: 17 April 2018 - 15:17

Публикувано изображение
0

#196 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 17 April 2018 - 15:08

То няма лошо да продадем Билия за такава сериозна сума , ама продаваме Билия, Сусо , Донарума и накрая пак цъфваме с нови 10-тина играча и пак първия полусезон ще се обиграваме. Основите трябва да бъдат запазени и да се гради над тях. Защитата , Билия , Кесие , Сусо, Хакан , Кутро и Силва не трябва да напускат. Вратаря вече съм съгласен да бъде продаден. Но този гръбнак трябва да остане. Кой е казал ,че трябва от Билия да излизаме на печалба ? Милан може да бъде последния му клуб и аз нямам нищо против да бъде така , ако е стабилен. За сега е перфектен и евентуално при влизане в ШЛ едва тогава може да му се търси титулярен играч на неговата позиция , а той евентуално да дойде смяна или да бъде продаден. Но тогава ще е на 34 години.
1

#197 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 17 April 2018 - 15:14

Виж мнениетоSeedorf! написа на 17 April 2018 - 14:47 :

2 китайски клуба искат Билия, единият е Гуанджоу на Канаваро. Честно казано, не бих имал против да се разделим с аржентинеца, ако ни предложат сума от порядъка на 25-30 милиона. Макар да играе доста добре в последните месеци, следващата зима ще навърши 33 и ще е на практика непродаваем за добра сума. За тези пари бихме могли да му намерим стойностен заместник. Бадел може да не е световна класа, но прави пореден силен сезон с Фиорентина и макар да не ми е от любимците, като го гледах няколко пъти този сезон, определено съм го подценявял, като имаше слухове за него преди година. Ако успеем да го уредим като свободен агент и да изпратим Билия към Китай за 30 милиона, това ще бъде доста успешен ход от ръководството и ще си покрием загубите, без почти да сваляме нивото. Лошото е, че Бадел обмисля преподписване, заради трагедията с Астори...

За Билия, стига той да е навит можем и да искаме повече от 30 милиона от Китай, какви ли не каиши отидоха там за огромни пари, а тук става дума за титулярен халф на Аржентина, съвсем спокойно можем да ги цакнем с някои 38-40 милиона, а те вече там ще си го позлатят с 12-13-14 или дори 15 милиона заплата :D

И все пак, ако ще търсим заместник на Билия, то нека да е някой КАЧЕСТВЕН халф, който може да подава, Бадел изобщо не е от този тип - за цял сезона има 1 асистенция...на нас ни трябва някой тип Модрич, дето да умее да измисля нещо и да разпределя играта!

А Бадел в по голям отбор би бил добра алтернатива, нищо повече - не е някаква класа, а е на 29 години на всичкото отгоре...

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 17 April 2018 - 15:08 :

То няма лошо да продадем Билия за такава сериозна сума , ама продаваме Билия, Сусо , Донарума и накрая пак цъфваме с нови 10-тина играча и пак първия полусезон ще се обиграваме. Основите трябва да бъдат запазени и да се гради над тях. Защитата , Билия , Кесие , Сусо, Хакан , Кутро и Силва не трябва да напускат. Вратаря вече съм съгласен да бъде продаден. Но този гръбнак трябва да остане. Кой е казал ,че трябва от Билия да излизаме на печалба ? Милан може да бъде последния му клуб и аз нямам нищо против да бъде така , ако е стабилен. За сега е перфектен и евентуално при влизане в ШЛ едва тогава може да му се търси титулярен играч на неговата позиция , а той евентуално да дойде смяна или да бъде продаден. Но тогава ще е на 34 години.

Абе чак перфектен...доста е далеч от това нещо.

В защита наистина си стегна и оправи играта и точно заради това имахме немалък период без допуснати голове, да Бонучи-Романьоли бяха перфектни, но и Билия си вършеше супер работата пред тях. Обаче...от него, ако чакаш да изгради някаква атака и да измисли нещо напред с някой дълъг пас примерно, с чакането ще си останеш, точно заради това ни страда и нападението - той може да дава единствено пасове настрани към Бонавентура/Кеси, както и с пасове по трева да разпределя към крилата, които са се върнали назад, това е. А на нас ни трябва точно някой халф, който да умее да раздава такива пасове, да умее да измисля нещо - Билия както казах не го може, Бонавентура е някаква трагедия в момента, а Кеси в дадени моменти бърка елементарни пасове по трева, не мисля, че е нужно дори да го коментираме...

Този пост е редактиран от George Weah: 17 April 2018 - 15:14

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#198 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 17 April 2018 - 15:27

Имах предвид, че в момента е перфектен за сегашния Милан. Класен халф , който е стабилен в защита и умее да изнася топката. Не е негова работа да хвърля пасове напред и да дава асистенции. Работата на дефанзивния халф е да изнася топката и да помага в защита , а там мисля , че Билия си върши много добре работата. Не казвам , че е най-класния играч , но в момента ни върши прекрасна работа и не смятам ,че трябва да бъде продаван, освен ако не пристигне наистина оферта от 40 милиона.

А ако искате някой да ви хвърля пасове към нападателите , такъв човек имаме - Монтоливо. Той по инерция ги прави тези пасове , без дори да гледа дали съотборника е там. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
0

#199 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 17 April 2018 - 15:35

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 17 April 2018 - 15:14 :

За Билия, стига той да е навит можем и да искаме повече от 30 милиона от Китай, какви ли не каиши отидоха там за огромни пари, а тук става дума за титулярен халф на Аржентина, съвсем спокойно можем да ги цакнем с някои 38-40 милиона, а те вече там ще си го позлатят с 12-13-14 или дори 15 милиона заплата :D

И все пак, ако ще търсим заместник на Билия, то нека да е някой КАЧЕСТВЕН халф, който може да подава, Бадел изобщо не е от този тип - за цял сезона има 1 асистенция...на нас ни трябва някой тип Модрич, дето да умее да измисля нещо и да разпределя играта!

А Бадел в по голям отбор би бил добра алтернатива, нищо повече - не е някаква класа, а е на 29 години на всичкото отгоре...

Абе чак перфектен...доста е далеч от това нещо.

В защита наистина си стегна и оправи играта и точно заради това имахме немалък период без допуснати голове, да Бонучи-Романьоли бяха перфектни, но и Билия си вършеше супер работата пред тях. Обаче...от него, ако чакаш да изгради някаква атака и да измисли нещо напред с някой дълъг пас примерно, с чакането ще си останеш, точно заради това ни страда и нападението - той може да дава единствено пасове настрани към Бонавентура/Кеси, както и с пасове по трева да разпределя към крилата, които са се върнали назад, това е. А на нас ни трябва точно някой халф, който да умее да раздава такива пасове, да умее да измисля нещо - Билия както казах не го може, Бонавентура е някаква трагедия в момента, а Кеси в дадени моменти бърка елементарни пасове по трева, не мисля, че е нужно дори да го коментираме...

Не смятам, че от дефанзивен халф трябва да очакваме кой знае колко голове и асистенции, Билия реално, когато защитаваме даже влиза между Бонучи и Романьоли. Бадел е точно с подобни характеристики, като му гледам оценките сега честно казано, те са почти такива, каквито и на Билия в последните сезони, през този даже са му по-високи.

Най-добрите дефанзивни халфове - Каземиро, Хави Мартинез, Бускетс, Де Роси, Матич, Фернандиньо и т.н., също правят по 2-3 асистенции на сезон, за тази позиция се броят пресечените топки, отнетите такива и точността на пасовете. От халфовете до дефанзивния, вече се очаква да вършат както дефанзивна работа, така и да правят по 6-7 гола и асистенции на сезон, така че съм съгласен, че ни трябват такива по-креативни полузащитници, но не е нужно дефанзивният да е такъв.

Бадел наистина съвсем малко отстъпва на Билия, така че ако продадем аржентинеца в Китай за солидна сума, лично аз не бих имал нищо против хърватина да заеме позицията на дефанзивен халф, а парите от Билия да се инвестират в качествен креативен полузащитник отделно.

Като бонус за Виола, можем да пратим Монтоливо към Флоренция, подобно както им пратихме Амброзини сезон след като взехме Монтоливо без пари.

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 17 April 2018 - 15:27 :

Имах предвид, че в момента е перфектен за сегашния Милан. Класен халф , който е стабилен в защита и умее да изнася топката. Не е негова работа да хвърля пасове напред и да дава асистенции. Работата на дефанзивния халф е да изнася топката и да помага в защита , а там мисля , че Билия си върши много добре работата. Не казвам , че е най-класния играч , но в момента ни върши прекрасна работа и не смятам ,че трябва да бъде продаван, освен ако не пристигне наистина оферта от 40 милиона.

А ако искате някой да ви хвърля пасове към нападателите , такъв човек имаме - Монтоливо. Той по инерция ги прави тези пасове , без дори да гледа дали съотборника е там. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

Бадел е почти същата класа като Билия в дефанзивен план, може би едно стъпало надолу, но със сигурност няма да се усети фрапантна разлика. Идеята ми беше, че ако вземем хърватина за без пари, със сигурност дори да не са 40, с едни 25-30 милиона дори за Билия от Китай, бихме могли да финансираме привличането на малко по-креативен халф, или да върнем Чалхана в халфовата линия и тези пари да ги дадем за качествен ляв нападател.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 17 April 2018 - 15:35

Публикувано изображение
0

#200 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 17 April 2018 - 16:12

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 17 April 2018 - 13:01 :

То всеки може да си интепретира написаното както си иска. Изопачавате ми думите , което не знам за какво точно го правите но както и да е. Не съм казал , че на Калинич основно му пречат освиркванията , а че те НЕ ПОМАГАТ. Феновете на Милан искат доброто на Милан нали така ? Какво постигат с тези освирквания ? Само покачват напрежението върху играча. Да в случая са прави и при Донарума също бяха прави , но не искат ли феновете доброто на Милан ?

Какъв Бензема бе хора той взима 9 милиона в Реал. В Милан ако дойде ще иска сигурно повече. Ще дойде някой от Реал Мадрид титуляр при това за да взима в Милан по-малка заплата - абсурд. Джеко не е лош нападател, ама Рома ни пробутаха Бертолачи за 20 милиона ли колко бяха , колко ще искат за Джеко 40 ? Та той е на 32 вече. Да направи 2 много добри сезона , но в първия сезон в Милан беше на нивото на Калинич в Милан. Джеко е много класен играч , но ние спахме , когато беше на пазара ,а сега на 32 ще се хвърляме да го взимаме. Малко закъсняхме за него.

Белоти в 2474 минути има точно 12 гола този сезон. За справка за 2292 минути Кутроне има 15 гола , а Силва за 1871 минути 10 гола. Направи добър сезон миналата година Белоти , но има един много важен фактор - лесно е да изпъкнеш в слаб отбор , но е доста по-трудно да го направиш в някой , който се бори за топ 4. Тази година въпреки контузиите , които сте споменали той има повече минути от Кутроне и по-малко голове от него и само 2 гола повече от Силва , който е с 600 минути по-малко. Това ли ще ни бъде надграждането ? Че той е по-зле и от Силва и от Кутроне този сезон. Сега всички ще кажете , че той е бил контузен и т.н. , но и тогва го има в футбола. Пък недай си боже да дойде при нас и да се контузи , че ми е ясно колко би играл в Милан.Пък и като знам как ни цедят от Серия А едно 50-60 милиона са сигурни за Белоти.

Напдателите са изключително скъпи. Един Тимо Вернер сигурно би ни струвал 100 милиона, Белоти 50-60, Бензема и той не би бил под 60 милиона ,нито пък Кавани.

Ако може по някакъв начин да вземем Фалкао , аз ще бъда много доволен. Имаше лош период в Англия , но се съвзе и сега пак ниже голове. Класен футболист е и е истински консуматор. Надали би излязал толкова скъпо , но и той взима сериозна заплата.

Кажи ми, честно ли смяташ, че с Кутроне титуляр цял сезон ще се справим по-добре, отколкото с Белоти титуляр цял сезон, на база статистиката, която си извадил. :D Че то ако се разтърси човек, може да открие как Калинич във Фиорентина е имал период от 2-3 месеца, в който е вкарвал повече средно на мач от Диего Коща. :D Случва се на всеки нападател да изпадне в дупка, но Белоти, за разлика от Калинич, доказа висока класа през миналия сезон в Торино, бих казал дори и по-миналия, когато си партнираше с Имобиле и сякаш именно тогава двамата дръпнаха нагоре чрез партньорството си, пренесло се и на ниво национален отбор.

Колкото до Джеко, какво значение има, че първият му сезон бил слаб, коментираме сегашния Джеко и сегашния... Калинич. :D Играчите-гаранции струват по 100 млн. и е нормално да коментираме по-реалистични имена, около които неизбежно витаят някои въпросителни. Лошото е, че няма въпросителна нито около нивото на Коньо, нито около факта, че ще съсипем един отличен млад футболист, ако поверим на Кутроне цялата тежест на следващия сезон.

За мен идеалният вариант е Джеко, Кутроне и Силва + по-често използване на схема с двама нападатели, та да не изпада един от тях в статут на дълбока резерва. Проблемът в твоята логика е, че натякваш как нападателите били най-скъпите играчи и нямало смисъл да пилеем средства, трябвало просто да вземем двама халфа и две крила, като че това няма да излезе... три пъти по-скъпо, ако наистина се целим високо. Класните крила /които поначало си се водят флангови нападатели/ не струват по-малко от класните централни нападатели. За плеймейкърите важи същото - какви шансове имаме за Верати, Кроос, Модрич, Пянич, Алкантара и т.н.? Точно така - нулеви. А Видал... него не го искаме, под нивото ни е. :)
Публикувано изображение
0

#201 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 17 April 2018 - 16:55

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 17 April 2018 - 16:12 :

Кажи ми, честно ли смяташ, че с Кутроне титуляр цял сезон ще се справим по-добре, отколкото с Белоти титуляр цял сезон, на база статистиката, която си извадил. :D Че то ако се разтърси човек, може да открие как Калинич във Фиорентина е имал период от 2-3 месеца, в който е вкарвал повече средно на мач от Диего Коща. :D Случва се на всеки нападател да изпадне в дупка, но Белоти, за разлика от Калинич, доказа висока класа през миналия сезон в Торино, бих казал дори и по-миналия, когато си партнираше с Имобиле и сякаш именно тогава двамата дръпнаха нагоре чрез партньорството си, пренесло се и на ниво национален отбор.

Колкото до Джеко, какво значение има, че първият му сезон бил слаб, коментираме сегашния Джеко и сегашния... Калинич. :D Играчите-гаранции струват по 100 млн. и е нормално да коментираме по-реалистични имена, около които неизбежно витаят някои въпросителни. Лошото е, че няма въпросителна нито около нивото на Коньо, нито около факта, че ще съсипем един отличен млад футболист, ако поверим на Кутроне цялата тежест на следващия сезон.

За мен идеалният вариант е Джеко, Кутроне и Силва + по-често използване на схема с двама нападатели, та да не изпада един от тях в статут на дълбока резерва. Проблемът в твоята логика е, че натякваш как нападателите били най-скъпите играчи и нямало смисъл да пилеем средства, трябвало просто да вземем двама халфа и две крила, като че това няма да излезе... три пъти по-скъпо, ако наистина се целим високо. Класните крила /които поначало си се водят флангови нападатели/ не струват по-малко от класните централни нападатели. За плеймейкърите важи същото - какви шансове имаме за Верати, Кроос, Модрич, Пянич, Алкантара и т.н.? Точно така - нулеви. А Видал... него не го искаме, под нивото ни е. :)

Не мога да гадая как ще се справи Белоти , но просто Белоти не е доказано име ! Нали искаме доказано име за нападател, не някой който по стечение на обстоятелствата е изпъкнал. Не казвам , че Белоти просто е имал късмета да вкара там 20тина гола миналия сезон , а просто , че трябва далеч повече да се докажеш. Аз затова навремето , когато Сити продаваха Тевез и Джеко се ядосвах, че не взехме някой от тях , защото те бяха доказани имена.

Аз Калинич не го искам в Милан , но първия сезон на Джеко е същия като този на Калинич. Какво значение има ли ? Еми на двамата това им е първи сезон в нов клуб, въпреки че единия не сменя първенствата.

Какво натяквам , че са най-скъпи виж Мбапе за колко беше взет , виж Игуаин. Неймар въпреки , че е крило , аз си го смятам нападател, наравно с Роналдо и Меси. Те са по-близо до нападатели отколкото до крила. Крилата все пак помагат в дефанзивен план , докато гореспоменатите помагат назад, само когато пазят резултата , не през целия мач.

И аз ти отговарям с факти , а ти ми развиваш някакви теории. Факт е , че единствено миналия сезон Белоти направи нещо. Този не е нищо особено, а по-миналия е още по-слаб за него. Да млад е още , но Кутроне е по-млад от него и прави по-добър сезон.Отделно много важно е кой в кой отбор играе нали така ? Докато единия играе в Милан , срещу които всичките средняци играят затворено и ние се бъхтим да създаваме положения , то срещу Торино нещата въобще не са така. С тях си излизат отборите да се надиграват.

Само да отбележа нещо. Ти със твоите коментари , които съм ги чел по 2-3пъти се опитваш да кажеш , че Кутроне не може да е нападател на Милан , защото е млад и може да бъде съсипан едва ли не ако попадне в дупка. Еми не си ли личи по това дали един футболист може да стане лидер и дали става за Милан въобще ? С това си мнение ти реално одобряваш тази година Кольо да е титуяр, защото е по-опитен и Кутроне и Силва не трябва да прегарят така ли да разбирам ? Противоречиво от твоя страна , имайки предвид, какви коментари пишеш за Калинич.

За футбола няма възраст. Или го можеш или не. Както Ибра не е стар да води нападението на ПСЖ и МЮ на тези си години, така и Кутроне не е млад да води нападението на Милан. Какъв е смисъла да се налагат по-опитни , че да не прегарят младите. Та младите именно трябва да бъдат калявани в битки. Във футбола има и падения и трябва да бъде преминато през това нещо.

Като изключим мотива, че надали ще можем да продадем Калинич и Бака , моите главни мотиви , за това да не бъде взиман нов нападател е , че ще спрем развитието на Кутро и Силва. Че тези двамата този сезон имат 25 гола този сезон. А трябва да приемем факта , че не играем въобще атакуващ футбол и нямаме нужните кадри за това . Аз съм за да бъде даден шанс на Кутроне и Силва. Джеко дойде ли , евентуално в ЛЕ и Купата ще бъдат шансовете за двамата младежи и по 10-20 минутки в Серия А.
0

#202 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 17 April 2018 - 17:40

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 17 April 2018 - 16:55 :

Само да отбележа нещо. Ти със твоите коментари , които съм ги чел по 2-3пъти се опитваш да кажеш , че Кутроне не може да е нападател на Милан , защото е млад и може да бъде съсипан едва ли не ако попадне в дупка. Еми не си ли личи по това дали един футболист може да стане лидер и дали става за Милан въобще ? С това си мнение ти реално одобряваш тази година Кольо да е титуяр, защото е по-опитен и Кутроне и Силва не трябва да прегарят така ли да разбирам ? Противоречиво от твоя страна , имайки предвид, какви коментари пишеш за Калинич.

:D

Не, не предпочитам Кольо само защото е по-опитен, но предпочитам Белоти със сигурност. За този сезон съм писал, че налагането на Кутроне трябва да е дозирано, но на негово място предпочитам да играе Силва, а не Калинич. ;) Мен обаче никой не ме пита, играе си Калинко всяка седмица, без значение какъв пореден пропуск е направил. Зависи ли от мен, този ще напусне Миланело със здрав бой, за да осъзнае, че трябва да смени бранша. :)

Почти нищо друго от поста ти не разбрах, Неймар и Мбапе не били крила, защото не се връщали в защита, Белоти бил недоказан, но да продължаваме с по-доказания Кутроне. Съвсем те изгубих и преустановявам участието си в дискусията. :) Всеки с мнението си относно лятната селекция, по-важно е нашите каква ще я свършат. А дотогава има 6 кръга, за да може някой от нападателите, с които ще атакуваме 4-то място догодина, да стигне кота 10 гола в Серия А. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение
0

#203 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 17 April 2018 - 18:14

Аз също смятам ,че няма на къде да продължи тази дискусия , защото ти си четеш нещата , които съм написал както си пожелаеш. Неймар , Роналдо и Меси са нападатели. Крилата са обременени с дефанзивни функции , а тези хора отгоре не са. Мбапе не знам къде го забъркваш , при положение , че си е чист напдател, освен ако не броиш Кавани за крило, защото докато играеше Ибра в ПСЖ Кавани беше крило, а сега е същото положението с Мбапе.

Кутроне е по-доказан от Белоти за МИЛАН, защото е играл в Милан ,а не в Торино. Казах го по-нагоре. Срещу Торино нито Сасуоло, нито Дженоа , нито Киево играят затворено. Там има много повече шансове за голове. Срещу нас 50 % от отборите излизат не да играят футбол , а да си вземат 1(3 на контраатака) точки без абсолютно никаква офанзивна игра.

Искам само да те попитам едно последно нещо извън спора. Не го приемай като сравняване на качествата на футболистите. А въпроса е защо Кутроне да не бъде налаган , а футболисти като Мбапе, Марсело(Реал Мадрид), Рашфорд, Сане,Кимих, Кристенсен(Челси) трябва да са титуляри , а и са такиав за своите отбори(изключение до някъде е Рашфорд) , а Кутроне и Силва не трябва да са , а трябва да стоят резерви ?
0

#204 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 17 April 2018 - 19:41

Кутроне с нищо не отстъпва на Белоти, даже според мен има много по-голям потенциал. Нужно е да има качествени партньори в атаката, за да протече плавно развитието му и се разгърне максимално. За целта, ако ще се влагат пари лятоска то нека да е за някой наистина доказан, от който по-младите Кутроне и Силва да трупат опит, защото от Калинич в момента просто няма какво. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#205 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 17 April 2018 - 21:16

Цитат

AC Milan are interested in their former player Bryan Cristante and could, in fact, make an attempt to bring back the youngster to San Siro.

Това момче много бързо го засилихме към Бенфика, без изобщо да му бъде даден шанс. Чета, че Ювентус прявавали също много голям интерес към него, ако не се лъжа, си беше миланист, така че тук Рино може да е полезен и да го убеди да се върне в Милан. Като цяло ще струва вече към 20 милиона, но нещо не ми се иска да гледам Обамеянг 2, който подобно на Кристанте избухна в Сент Етиен на подобна възраст и от тогава стана топ нападател. Определено като ляв халф ще е в пъти по-добър от Бонавентура, а може да играе и като атакуващ.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 17 April 2018 - 21:21

Публикувано изображение
0

#206 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 17 April 2018 - 21:21

Хубава новина, Браян се разви в последната година и половина. Определено ми харесва като футболист и съм за привличането му, ако е на приемлива цена. Много хора го отписаха след неуспешния период в Бенфика, но истината е, че момчето тогава не беше напълно готово за титуляр на голям отбор. Сега е различно. Не е завършен играч, но е за предпочитане пред застаряващия Монтоливо или Бертолачи.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#207 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 17 April 2018 - 21:23

Еми ако е на приемлива цена е задължително да се вземе. Ще е добра алтернатива в халфовата линия , пък и си е наше момче. Но дано се вземе и един наистина доказан халф заедно с Кристанте, защото само с него надали ще се заздравим , въпреки че би бил надграждане и то сериозно над Бонавентура.
0

#208 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 17 April 2018 - 21:25

Кристанте <-> Бонавентура би била наистина добра врътка за нас към момента, даже Аталанта ако се навият, можем да им върнем Джакомо, че той си е за такъв отбор, не виждам кой по-сериозен клуб би го взел :D
Публикувано изображение
1

#209 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-October 09
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 17 April 2018 - 23:15

Цитат

Goals this season:

Carlos Bacca - 16

Patrick Cutrone - 14

André Silva - 9
Nikola Kalinic - 5

Имаше ли смисъл да се наливат 70 млн за нападатели.

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: 17 April 2018 - 23:20

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#210 Потребителя е офлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 18 April 2018 - 08:20

Бака е безспорно дърво, дори и аз го признавам. И той като Малинко е слаб физически, не умее да участва успешно в играта, но мамка му, поне вкарваше по някой и друг гол. А съм убеден, че при Рино щеше и да е по-дисциплиниран.

Много слабо меркато направихме в предни позиции. За Калинич, подобие на Матри, 90% бяхме сигурни, че ще е тотален флоп. Така се и оказа. Андре Силва е много талантлив, но е твърде млад, няма опит в Серия А и не е удачен за сам нападател в нашето 4-3-3. Тук разбира се, Монтеловщини и Гатузовщини също повлияха негативно. Иначе момчето има много футбол в краката.

Съвсем отделно, че играем 4-3-3, пък не взехме нито едно крило...
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
1

• (9 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата: