ACMilan-bg.com: Трансферни слухове (сезон 2018/19) - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове (сезон 2018/19) Оцени темата: -----

#151 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Малдини,Гатузо,Кака, Индзаги,Шевченко

Публикувано 13 April 2018 - 19:29

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 13 April 2018 - 18:36 :

За какво пък ще продаваме Бонучи? Този сезон най малкото му се води доста несполучлив заради кофти началото, реално каква сума ще вземем от него? А и сега тъкмо с Романьоли сформираха стабилна двойка, изобщо там не трябва да се пипа нищо, както и на десният бек - имаме Калабрия, имаме Конти, който рано или късно ще се върне в игра, имаме и Абате, който за резерва става, единственият проблем е при Родригез, но аз все още вярвам, че може да си намери играта и единственото, което трябва да направим е да сменим Антонели с бек, който да може да конкурира швейцареца за поцията, че Луката в момента е като депутат - взима заплата и си лежи!

Че Антонели не е ли конкуренция на РР ? Аз дори смятам , че РР е доста по-слаб и нестабилен от Лука , но явно има нещо лично към Антонели , че да не играе. Май май РР бива пускан , за да се окаже , че ръковдоството е било право с този трансфер , но ако наистина е така ще бъде огромна глупост. Иначе не виждам смисъл пълен комик като РР да бъде предпочитан пред стабилен играч като Антонели.

Виж мнениетоCapaldi написа на 13 April 2018 - 19:15 :

Не знам дали трябва да се учим от тях, обаче там работата на треньора е най-показателна. С Перукан не постигнаха нищо на европейска сцена, докато Алегри и с Милан мачкаше Барса и Арсенал. И то с играчи като Робиньо, Кевин Принс-Боатенг, Съли Мунтари и Кевинт Констант. Просто да имаш гъвкъв тактик на скамейката си е богатство в днешно време. За съжаление, не си представям как ще постигаме евроуспехи с Гатузо начело на отбора. Виж, с Монтела по-си представях - щом една смешна Севиля стигна четвъртфинал и бе отстранена от Байерн с автогол, значи можеше и с Милан да постигне нещо. Преди мача със Севиля, Байерн вкарваше средно по 3 гола на мач в ШЛ през този сезон. А срещу Севиля, Левандовски и компания отбелязаха един гол за два мача.

За мен имаме нужда от треньор тип Ди Франческо. Той даде заявка още в Сасуоло за добро треньорско бъдеще, а сега с първия си опит в ШЛ, отстранява непобедимата армада на Валверде. Най-вече имаме нужда от спортен директор тип Мончи или Сабатини - успехът на Рома не е дошъл за един ден, а е резултат от добрата на работа на горните двама.

Със споменатия от тебе смешник - Монтела, ми беше по-лесно да си представя , че ще изпаднем , отколкото да постигнем евроуспехи с него. Не е сериозно да изтъкваш този некадърник във всеки пост , защото отстранил най-смешния отбор на Манафите от няколко десетилетия. Ще видим на края на сезона , когато Севилия не влезе в ЕКТ и псевдо-треньора бъде изритан като мръсно коте, както беше от МИЛАН , тогава какви ще ги твориш. Че този некадърник е главния виновник да сме на това дередже. Той един полусезон не вкара една идея в отбора и не се и опита да сплоти един отбор от нови играчи , а тук сте тръгнали да се жалвате за него. Пази боже такива некадърници пак да застанат на чело на Милан.
0

#152 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 13 April 2018 - 20:04

Най-смешния отбор на Юнайтед преби Сити преди седмица и е втори в Англия. Само няколко седмици по-рано бяха бити от Севиля.

А Рино яде бой в два мача от доказано най-смешния отбор на Арсенал - шести в английското и отпаднали за всички купи. Откакто следя футбола, не помня да са завършвали толкова ниско в класирането.
Докато Монтела отстраняваше Тотнъм на Почетино и Рома с Руди Гарсия в Лига Европа, Рино водеше ОФИ Крит и швейцарския Сион.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#153 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 13 April 2018 - 20:21

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 13 April 2018 - 19:29 :

Че Антонели не е ли конкуренция на РР ? Аз дори смятам , че РР е доста по-слаб и нестабилен от Лука , но явно има нещо лично към Антонели , че да не играе. Май май РР бива пускан , за да се окаже , че ръковдоството е било право с този трансфер , но ако наистина е така ще бъде огромна глупост. Иначе не виждам смисъл пълен комик като РР да бъде предпочитан пред стабилен играч като Антонели.

Антонели навскяъде по Италия се коментира, че има някакъв сериозен ХРОНИЧЕН проблем и не може да изиграе в мач повече от 60 минути, още срещу Лацио тези съмнения се потвърдиха, както и това, че ту е в групата, ту не е, а като е - изобщо никакъв не се включва в игра. Такъв футболист, как мислиш в каква форма е и дали изобщо е останало нещо от игрите му отпреди 2 години? Аз се крайно съмнявам, точно заради това трябва да напусне.

Това, че е пускан РР заради ръководството звучи повече от абсурдно, то Андре Силва, дето дадоха близо 40 милиона за него имаше ПОРЕДИЦА от мачове, където не записваше и минута, а дойде като "следващото голямо нещо" според Роналдо, не би ли било логично той да бъде налаган, за да се докаже, че трансфера му не е грешка, а не някой играч като РР дето беше обикновен 15 милионен трансфер? :D

Пак казвам - Родригез, не е толкова лош, колкото го изкарвате, даже изобщо, просто изпадна в ОГРОМНА дупка. Доказателство за това е, че през есента в защита беше супер стабилен и изобщо не правеше глупости, сега последните мачове играе с такова напрежение, че в защита като му дадат топката изтръпвам, това нещо в първите му 2-3 месеца го нямаше. Всички казвате, че един Калабрия е по активен и полезен от Родригез напред, факт, който аз лично не оспорвам, но защо не погледнете на нещата малко по надълбоко. Калабрия с кой си партнира отдясно напред? Сусо! Този, който може да измисли нещо с топката в крака, този, който дори и когато няма ден го пазят по 2-ма, тъй като противниковите треньори са наясно, че от него може да дойде голяма опасност за отбора му. И когато му тръгне играта, Сусо може да пробие навътре да увлече играчи и евентуално по някое време да подаде на Калабрия, който се е включил и е САМ. В същото време отляво имаме включване на Родригез, топката е попаднала в Чалханоглу, той не е изобщо за тази позиция, защото нито има дрибъла, нито скоростта за нея, задържа топката, 1 играч вече го е пресрещнал, той подава на Родригез, който се е включил и швейцарецът моментало е пресрещнат от противникови играчи, които го блокират, нито му дават шанс да центрира, нито нищо, а сега няма какво да се лъжем, Родригез не е Марсело или Сержиньо, че да ги финтира и на скорост да пробие. С правилна подготовка обаче и с класно крило или дори такова от ранга на Мемфис Депай/Жерар Деулофеу, които може да не са свевтовна класа, но са ИСТИНСКИ крила и са бързи, технични и могат да пробиват, то аз вярвам, че Родригез ще бъде много по полезен напред и рано или късно центриранията му ще почнат да намират Кутроне/новия ни нападател.

Този пост е редактиран от George Weah: 13 April 2018 - 20:24

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#154 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 13 April 2018 - 20:26

Виж мнениетоCapaldi написа на 13 April 2018 - 20:04 :

Най-смешния отбор на Юнайтед преби Сити преди седмица и е втори в Англия. Само няколко седмици по-рано бяха бити от Севиля.

А Рино яде бой в два мача от доказано най-смешния отбор на Арсенал - шести в английското и отпаднали за всички купи. Откакто следя футбола, не помня да са завършвали толкова ниско в класирането.
Докато Монтела отстраняваше Тотнъм на Почетино и Рома с Руди Гарсия в Лига Европа, Рино водеше ОФИ Крит и швейцарския Сион.

Хубаво. Пази си думите за края на сезона , когато Рино ще води МИЛАН , а Монтела ще бъде освободен от Севилия, защото не се е класирал в ЕКТ.Докато единия деградира като треньор , другия еволюира. Приемай го както искаш. Рино за тези 15-16 мача се доказа много повече като треньор от Монтела. Никога не съм гледал по-бездушен Милан от Милан на Монтела. Той горкия ни остави в по-лошо положение от Левски. Горе-долу психически бяхме на това ниво. Ще бъде разкрит в най-скоро време и такива като тебе набързо и угодно ще забравят за този анимационен герой Монтела. Отстранил бил той Юнайтед и паднал от Байерн с автогол. Ама видиш ли Байерн си ги победиха като гости без да си дават никакъв зор , но явно това за теб означава , че Севиля са нямали късмет. Както и да е. Догодина ще се радва този псевдо-треньор да води отбори като Крит и Сион.
0

#155 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 13 April 2018 - 20:28

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 13 April 2018 - 20:21 :

Антонели навскяъде по Италия се коментира, че има някакъв сериозен ХРОНИЧЕН проблем и не може да изиграе в мач повече от 60 минути, още срещу Лацио тези съмнения се потвърдиха, както и това, че ту е в групата, ту не е, а като е - изобщо никакъв не се включва в игра. Такъв футболист, как мислиш в каква форма е и дали изобщо е останало нещо от игрите му отпреди 2 години? Аз се крайно съмнявам, точно заради това трябва да напусне.

Това, че е пускан РР заради ръководството звучи повече от абсурдно, то Андре Силва, дето дадоха близо 40 милиона за него имаше ПОРЕДИЦА от мачове, където не записваше и минута, а дойде като "следващото голямо нещо" според Роналдо, не би ли било логично той да бъде налаган, за да се докаже, че трансфера му не е грешка, а не някой играч като РР дето беше обикновен 15 милионен трансфер? :D

Пак казвам - Родригез, не е толкова лош, колкото го изкарвате, даже изобщо, просто изпадна в ОГРОМНА дупка. Доказателство за това е, че през есента в защита беше супер стабилен и изобщо не правеше глупости, сега последните мачове играе с такова напрежение, че в защита като му дадат топката изтръпвам, това нещо в първите му 2-3 месеца го нямаше. Всички казвате, че един Калабрия е по активен и полезен от Родригез напред, факт, който аз лично не оспорвам, но защо не погледнете на нещата малко по надълбоко. Калабрия с кой си партнира отдясно напред? Сусо! Този, който може да измисли нещо с топката в крака, този, който дори и когато няма ден го пазят по 2-ма, тъй като противниковите треньори са наясно, че от него може да дойде голяма опасност за отбора му. И когато му тръгне играта, Сусо може да пробие навътре да увлече играчи и евентуално по някое време да подаде на Калабрия, който се е включил и е САМ. В същото време отляво имаме включване на Родригез, топката е попаднала в Чалханоглу, той не е изобщо за тази позиция, защото нито има дрибъла, нито скоростта за нея, задържа топката, 1 играч вече го е пресрещнал, той подава на Родригез, който се е включил и швейцарецът моментало е пресрещнат от противникови играчи, които го блокират, нито му дават шанс да центрира, нито нищо, а сега няма какво да се лъжем, Родригез не е Марсело или Сержиньо, че да ги финтира и на скорост да пробие. С правилна подготовка обаче и с класно крило или дори такова от ранга на Мемфис Депай/Жерар Деулофеу, които може да не са свевтовна класа, но са ИСТИНСКИ крила и са бързи, технични и могат да пробиват, то аз вярвам, че Родригез ще бъде много по полезен напред и рано или късно центриранията му ще почнат да намират Кутроне/новият ни нападател.

С всичко съм съгласен,но мисля че слабата игра на РР се влияе допълнително най-вече от Бона и Дона.Единия просто никакъвбго няма в халфовата линия и РР е принуден да мисли нещо срещу 3ма играчи без дори да има с кой да комбинира.Просто Бона абсолютно се изключва отниграта като вместо да изнася топката той е на майната си и чака това да правят Хакан и РР,които логично изнемогват.Долара пък всеки път му дава някакви глупави пасове от аут и очаква едва ли не РР да тръгне между трима и да изведе някой сам срещу вратаря.В такива положения обикновено РР е принуден да подаде към защитника до него тъй като Бона никакъв го няма,а Хакан го пазят двама.
Разбира се и не е в най-добрата си форма швейцареца,но за мен изобщо той не носи най-голяма вина за представянето си.Наистина с едно класно крило+ връщане на Хакан в халфовата линия съм сигурен,че швейцарецът ще заиграе по различен начин.Една алтернатива от лято също ще помогне тъй като и той вече натрупа много мачове.
1

#156 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 13 April 2018 - 20:37

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 13 April 2018 - 20:21 :

Пак казвам - Родригез, не е толкова лош, колкото го изкарвате, даже изобщо, просто изпадна в ОГРОМНА дупка. Доказателство за това е, че през есента в защита беше супер стабилен и изобщо не правеше глупости, сега последните мачове играе с такова напрежение, че в защита като му дадат топката изтръпвам, това нещо в първите му 2-3 месеца го нямаше. Всички казвате, че един Калабрия е по активен и полезен от Родригез напред, факт, който аз лично не оспорвам, но защо не погледнете на нещата малко по надълбоко. Калабрия с кой си партнира отдясно напред? Сусо! Този, който може да измисли нещо с топката в крака, този, който дори и когато няма ден го пазят по 2-ма, тъй като противниковите треньори са наясно, че от него може да дойде голяма опасност за отбора му. И когато му тръгне играта, Сусо може да пробие навътре да увлече играчи и евентуално по някое време да подаде на Калабрия, който се е включил и е САМ. В същото време отляво имаме включване на Родригез, топката е попаднала в Чалханоглу, той не е изобщо за тази позиция, защото нито има дрибъла, нито скоростта за нея, задържа топката, 1 играч вече го е пресрещнал, той подава на Родригез, който се е включил и швейцарецът моментало е пресрещнат от противникови играчи, които го блокират, нито му дават шанс да центрира, нито нищо, а сега няма какво да се лъжем, Родригез не е Марсело или Сержиньо, че да ги финтира и на скорост да пробие. С правилна подготовка обаче и с класно крило или дори такова от ранга на Мемфис Депай/Жерар Деулофеу, които може да не са свевтовна класа, но са ИСТИНСКИ крила и са бързи, технични и могат да пробиват, то аз вярвам, че Родригез ще бъде много по полезен напред и рано или късно центриранията му ще почнат да намират Кутроне/новия ни нападател.

За хроничните проблеми на Антонели не съм наясно признавам си и този факт не го оспорвам.

А това , което казах за РР се отнася същото и за Калинич. Тези хора имам чувството , че биват налагани , защото се платиха не-малки суми , а за сега са пълни нули. Андре Силва е млад и може да си измият ръцете с него от типа на трудно се приспособява и т.н. , но Калинич , на който уж ръководството излиза и казва , че Гатузо е голям фен , е абсолютно ръководно решение. Няма как да играе този човек , при положение , че от луната се вижда , че не става.

Прав си относно дясната страна , но аз там виждам не толкова Сусо да помага на Калабрия , колкото самото трио Калабрия-Кесие-Сусо. Разбират се прекрасно , за разлика то лявата зона , където освен , че РР е абсолютно неориентиран , Бонавентура е направо плачевен.
Аз не искам много от РР. Искам просто да го видя в един мач да тръгне на двойно с Бонавентура или Чалханоглу и да се измъкне от противниковия защитник. Това нещо Антонели всеки мач го правеше по 3-4 пъти и беше изключително опасен. Аз такова нещо при РР забравих какво е. Просто този човек не става. И да може да е в дупка , но такава дупка за отбор като Милан - НЕ МЕРСИ.
0

#157 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 13 April 2018 - 22:54

Човек, това твоето заприличва на предпоставено отношение към Родригес, който вече три мача играе на съвсем прилично ниво, а ти продължаваш да пишеш едно и също и да твърдиш, сякаш за да имитираш обективност, че някога си го бил харесвал /несъмнени следи от тази любов разпознавам в епитетите, които използваш по негов адрес, докато се играят мачовете/. Срещу Сасуоло още в 40-та секунда беше се включил напред и центрира топката по конец за Кеси, който не успя да вкара от метър и половина дистанция. Каква бе вината му в случая - че не опита сам да вкара с шут ала-Хълк? РР е ляв бек, а не крило или плеймейкър, и при най-старателните си усилия в крайна сметка е сериозно ощетен от факта, че Бонавентура в момента е жалко подобие на себе си, а Чалханоглу най-откровено не е за позицията на ляво крило. Не това бе основната причина да е в слаба форма, за която не го защитавам по никакъв начин, но най-малкото е причина по-бавно да преоткрива офанзивната си динамика. И все пак е очевидно, че върви във възходяща линия. Да, в Серия А има няколко играча на неговата позиция, които го превъзхождат, но в сезона с Емануелсон и Констант това важеше почти за всеки ляв краен бранител в шампионата. Бързо забравихме тези времена май. Уф, без малко да пропусна Джамел Месба. Кой знае какво си писал за тази света троица шампиони, щом РР ти е толкова крив.

Родригес е най-класният ни ляв бек от години насам и един спад във формата през този сюрреалистичен за целия отбор сезон, в който всичко тръгна наопаки с 11 нови човека и треньор, който не знаеше какво да прави с тях, можеше да се очаква, че швейцарецът няма да бъде подминат от проблеми, които изпитваха в началото най-силните ни играчи - Бонучи и Билия.

Идното лято ще трябва да намерим алтернатива на Родригес, това бе практически потвърдено от ръководството, когато признаха за интереса към Стринич, макар по-късно да се отказахме от хърватина. Мен също много ме е яд за Лука, който действително не е далеч от нивото на РР и заслужаваше в последните месеци да запише повече мачове, но явно наистина има някакви физически проблеми, които разубеждават треньорите да му гласуват доверие. Щом един Абате играе по-често от Лука, това едва ли е случайно. Антонели е типът футболист, който Рино със сигурност много харесва и си има причина, за да не го пуска в игра. Жалко, но предстои раздяла с Лука, да се надяваме, че ще вземем адекватен план Б за РР, защото Стринич и шведът от Бремен са ми малко съмнителни.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 13 April 2018 - 22:55

Публикувано изображение
0

#158 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 14 April 2018 - 09:59

В началото точно на Родригес му се радвах най-много. Даже бях доволен на този трансфер , но реалността не е била такава каквато съм си я представял. Не е сериозно да защитаваш един футболист , който 15 мача не играе нищо. Това ли е дупка ? Полувин сезон никакъв го няма , само неадекватни отигравания от негова страна и вие тук ми говорите за дупка ? Малко по-сериозно. В каква възходяща линия пък е тръгнал не разбирам ? Ти гледа ли началото на мача с Интер ? Ако си , но си пропуснал моля те да си пуснеш диапазона 2-3 минута да видиш какво прави този човек с топката в нашето вратарско поле. Като по чудо не закопа и този мач.Как един млад футболист като Калабрия без никакъв опит израстна толкова много и толкова добре играе , а РР не може да направи нищо в поредица от 10 мача. Не е сериозно да се оправдава с Бонавентура и Чалханоглу, защото той не тръгва напред. Не тръгва на двойни , а именно това му е работата. Вижте на Калабрия гола срещу Рома. Тръгна момчето на двойно и излезе сам срещу вратаря. Кога РР за последно тръгна на двойно и елиминира някой от противниковия отбор ? Аз не се сещам.

Проблем може да има 2-3 , 4-5 мача , но това на РР не е проблем. Той просто толкова си може. Който каквото ще да мисли , аз си казах мнението и то е , че този футболист няма място в Милан. Да се научи първо да играе с десния крак , а не във 2-рата минута с Интер да ми чисти топката с десния и да я подава на противников футболист на 3 метра от вратата. Такива футболисти не ни трябват. Че аз във всеки мач съм на тръни като този пипне топката. Това говори достатъчно какво доверие може да имаш към него. А това , че не атакуваме от лявата страна вина има и РР . Да Бона е трагичен , но отдясно се изнася в 90 % от времето топката чрез Калабрия и Кесие. РР даже не може да изнася топката , а веднага търси пас към Бонучи/Романьоли.
0

#159 Потребителя е офлайн   MartinKo07 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 10-August 13
  • Фен от:1991
  • Любими играчи:Weah, van Basten

Публикувано 14 April 2018 - 11:30

Не мога да се съглася, че РР толкова си може. В силните години на Волфсбург беше един от най-добрите леви бекове въобще в Европа, но за съжаления явно има слаба психика и веджъш изпадне ли в дупка няма излизане, а според мен е в такава още от последния сезон във Волфсбург.
1

#160 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 14 April 2018 - 22:03

Изглежда ще се разминем с Уилшър.Според последни слухове Уилшър ще премине в Евертън тъй като ние сме се засуетили и сме искали първо да привлечем корейчето от Суонзи.Мирабели много държал на този Ки по незнайни причини и явно ще сформираме звездния отбор от английски средняци борещи се за оцеляване.Викам да се напънем и за Окака Чука и да правим корав отбор за битка за оставане в горния ешалон.
0

#161 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 14 April 2018 - 22:08

Подозирам, че Мирабели е гледал филмът Moneyball с Брад Пит и се опитва всячески да копира този модел. И понеже му върза с Борини, сега е по-ентусиазиран от всякога да успее и с Ки.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#162 Потребителя е офлайн   SamRGF 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 31-August 10

Публикувано 16 April 2018 - 13:16

Цитат

AC Milan have followed Ajax' David Neres for several weeks now, and it seems that city rivals Inter have joined the race for the Brazilian winger, according to what Calciomercato.com have learned.

In fact, the Nerrazurri are monitoring potential replacements to Candreva and/or Perisic, should they leave Inter this summer. Sporting director Ausilio is looking for a cheap yet high-standard alternative, which has led them to David Neres. Inter are interested in signing the Brazilian, but they've put negotiations on hold until the end of the season.

Milan, on the other hand, have sent many scouts to watch Ajax over the last weeks. In fact, they've also presented their interest to Ajax, however, the Rossoneri need to know more about their economic situation before making an assault.

Ajax have set a price tag of €30m on their winger, who's scored 11 goals and assisted 12 in 28 league games.

0

#163 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 16 April 2018 - 14:40

Фабрегас, Вилиян, Депай, Кавани -> IN
Сторари, Гомез, Абате, Антонели, Монтоливо, Бертолачи, Бака, Калинич -> OUT

FORZA MILAN!!!
:005:
0

#164 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 16 April 2018 - 15:53

Виж мнениетоPetar Zanev написа на 16 April 2018 - 14:40 :

Фабрегас, Вилиян, Депай, Кавани -> IN
Сторари, Гомез, Абате, Антонели, Монтоливо, Бертолачи, Бака, Калинич -> OUT

FORZA MILAN!!!
:005:

Прилична мечта :)
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
2

#165 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 16 April 2018 - 16:06

Бонучи, Силва, Донарума - out
Рейна, Бака, Берарди - in :)

Границата е тънка. :) Предстои да видим...
Публикувано изображение
0

#166 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 16 April 2018 - 16:07

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 16 April 2018 - 16:06 :

Бонучи, Силва, Донарума - out
Рейна, Бака, Берарди - in :)

Границата е тънка. :) Предстои да видим...

Прилична мечта. :D

FORZA MILAN!!!

1

#167 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 16 April 2018 - 16:12

Мечтите са безплатни, Берарди не. :)
Публикувано изображение
0

#168 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 16 April 2018 - 16:42

Тоз Давид Нерез има добри показатели. 35 мача 12 гола и 13 асистенции.Има в Холандия още един така с добри показатели футболист - Лозано , но не знам до колко холандското първенство може да бъде мерило. Иначе и Промес от Спартак Москва има доста добри показатели , като за 33 мача има 20 гола и 9 асистенции ,но разликата между Русия , Холандия и Италия е огромна.

За справка онова момче , което уж искахме Павон в 25 мача има 6 гола и 11 асистенции , което за Аржентинското първенство бих казал , че не е много добре. А онзи от Порто Корона - 2 гола и 5 асистенции в 38 мача.

Дано наистина вземем класно крило , защото имаме огромна нужда от такова.Със Павон и Корона надали ще стане, но и със другото не е ясно дали ще стане. Хубаво ще е наистина да вземе едно класно крило , а един измежду Нерез, Лозано или Промес да бъде взет за алтернатива , резерва евентуално и на Сусо, ако остане. За мен лично си е задължително да имаме две крила , защото крилата е хубаво да имат алтернатива. Гатузо много добре каза за Сусо , че играе и в двете фази и се изморява и може наистина от там да идва спада в формата му, защото 30-тина мача един по друг и то без да бъдеш сменян си тежат.

Другото което е , мисля , че е задължително да бъде взети и двама халфа. Моето предпочитание е за Сери(от Ница) и един примерно Хуан Мата , който надали Моуриньо ще има против да продаде. А той е класен играч и би могъл да пасне идеално в отбора.

Моите мечти :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): са Промес ; Вилиян(надали)/Депай/Нерез(въпреки , че този не съм го гледал) ; Сери ; Мата.

Не искам да влизам пак в спор , но не ни трябва нападател. Надявам се на тези позиции , които съм изброил и Рино да желае футболисти, стига да играем с 4-3-3. И разбира се тези 3ма нови ,които Рино е поискал не включват Рейна и Ки.

Този пост е редактиран от El Faraone 92: 16 April 2018 - 16:43

0

#169 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 16 April 2018 - 17:28

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 16 April 2018 - 16:42 :

Не искам да влизам пак в спор , но не ни трябва нападател.

Никола Луиз Назарио де Лима Калинич напълно е съгласен с теб.
Публикувано изображение
0

#170 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 16 April 2018 - 17:44

Бай Кольо че не става, не става , ама 90% от форума се хващате за сламки. Не ни е виновен нападателя в момента , а това , че няма положения пред него.
0

#171 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 16 April 2018 - 17:53

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 16 April 2018 - 17:44 :

Бай Кольо че не става, не става , ама 90% от форума се хващате за сламки. Не ни е виновен нападателя в момента , а това , че няма положения пред него.

Съгласен съм, че класен халф + крилата трябва да са ни приоритет, обаче...без нападател няма как! Може да не правим положения по 100000, обаче и Калинич, и Силва пропускат МНОГО! На всичкото отгоре първият вероятно ще напусне лятото, защото той самият не иска да остава. А как ще изкараме новият сезон само с Кутроне и Силва при положение, че ще играем пак на 3 фронта???
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#172 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 16 April 2018 - 18:39

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 16 April 2018 - 17:53 :

Съгласен съм, че класен халф + крилата трябва да са ни приоритет, обаче...без нападател няма как! Може да не правим положения по 100000, обаче и Калинич, и Силва пропускат МНОГО! На всичкото отгоре първият вероятно ще напусне лятото, защото той самият не иска да остава. А как ще изкараме новият сезон само с Кутроне и Силва при положение, че ще играем пак на 3 фронта???

Кой нападател не пропуска ? Кавани ли , дето всички го искате ? Че той именно в това е най-силен. Виждате го , че вкарва по 30 гола в пълния хегемон ПСЖ и се прехласвате, но забравяте , че заради 33-4 годишния Златан не играеше даже като нападател, защото толкова си може(без да подценявам Ибра). Всеки нападател пропуска и то по много. Вижте Роналдо в Реал от колко положения бележи гол ? Той има на мач по 10 положения и вкарва 1-2 , ама тук защото нашите пропуснат по 1-2 положение биват скъсвани от критика. Не бъдете повърхностни . Не всичко е такова каквото изглежда. Анти-футболисти като Бориело , Матри и подобни анимационни герои имат по 20+ гола в Серия А не заради това , че са страхотни нападатели , а защото им създаваха много положения.

Лятото ще се види най-добре. Моето мнение е , че Калинич няма да ходи никъде , защото просто никой няма да го иска. Бака ще се върне и оставаме с 4 нападателя, а вие от сега сте почнали да искате още нападатели. Ако се махнат Калинич и Бака най-вероятно ще е нужен нападател, но не на всяка цена. Реал Мадрид колко години си играят само с Бензема ? Аз вече им изгубих бройката. Приоритета трябва да е крила и халф. Ако се разделим с Бака и Калинич и то за нещо от сорта на 30 милиона за двамата , тогава може да мислят за някой нападател , но иначе е пълен абсурд !
1

#173 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 16 April 2018 - 18:47

Не знам защо упорстваш в тази си теория, но аз лично не се сещам за нито един отбор от Топ 10 в ШЛ, който да е без нападател от висока класа. Това, че от време на време се случват изключения като Ювентус в първия сезон на Конте, далеч не затвърждава като правило концепцията, че, видиш ли, с много силни крила можело да изкараш сезона с 20-годишен юнак и човек с два гола в 32-я кръг, а в края на въпросния сезон да си на 4-то място. Със сигурност нивото ще се вдигне, ако имаме по-експлозивни играчи по фланговете, но резултатите няма да са по-различни без човек, който да оползотворява головите положения. Нито с Деулофеу, нито с Ел Шаарауи, нито с Менес успяхме да компенсираме този проблем, а тримата са именно това, което ни липсва и напразно чакаме да видим от Сусо и Чалханоглу, който дори не е за тази позиция.

Депай и Джеко - стискаме си ръцете. :)
Публикувано изображение
0

#174 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 16 April 2018 - 18:56

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 16 April 2018 - 17:44 :

Не искам да влизам пак в спор , но не ни трябва нападател.

Току-що си спечели пожизнен медал от "Най-смешните Животни и Хора на планетата".

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 16 April 2018 - 18:39 :

Кой нападател не пропуска ? Кавани ли , дето всички го искате ? Че той именно в това е най-силен. Виждате го , че вкарва по 30 гола в пълния хегемон ПСЖ и се прехласвате, но забравяте , че заради 33-4 годишния Златан не играеше даже като нападател, защото толкова си може(без да подценявам Ибра). Всеки нападател пропуска и то по много. Вижте Роналдо в Реал от колко положения бележи гол ? Той има на мач по 10 положения и вкарва 1-2 , ама тук защото нашите пропуснат по 1-2 положение биват скъсвани от критика. Не бъдете повърхностни . Не всичко е такова каквото изглежда.

В случая единственото повърхностно е мнението, че не ни трябват нападатели, 'щото и Роналдо изпускал. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Само че на никого не му пука кой колко изпуска. Всеки гледа кой колко вкарва. А при нас всичките нападатели общо нямат бройката голове на Имобиле, Кавани, Роналдо и компания. Абсолютен факт.
Другото си е твое мнение. Повърхностно е да смяташ, че щом имаме нужда от халфове, то значи нямаме нужда от поне един силен реализатор, който да вкарва положенията. На Калинич и Бака и по 30 положение да им правят на мач, пак няма да вкарват колкото горните футболисти.

Като останем с Калинич и Бака догодина пак шесто място, боксова круша на най-жалкия Арсенал в историята и рекордно ниска резултатност в Серия А.

Този пост е редактиран от Capaldi: 16 April 2018 - 18:50

Публикувано изображение

0

#175 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 16 April 2018 - 19:27

Добре де защо ми изкарвате отбори от топ 10 в ШЛ ? Милан в ШЛ ли е въобще ? Вие маи не правите разлика между миналото и настоящето. Кой ще се навие да дойде в Милан ? Кавани ще дойде и ще си намали заплатата с 80 % да играе в отбор , който го няма в ШЛ ли ? Ами не мисля. Белоти ли ще ни оправи ? Дето този сезон е горе-долу на ниво Кутроне ?

Най-скъпите футболисти в момента са НАПАДАТЕЛИТЕ. От тази гледна точка този така желан от вас стрелец ще стурва едно 70-100 милиона. Класен нали така разбирате. Мислите ли , евентуално 2 халфа и 2 крила , които биха стрували средно по 30-40 милиона(надявам се), защото под тези пари добри футболисти в момента НЯМА. Стават едни 120-160 милиона. Ако не продадем Калинич и Бака ще имаме да плащаме 2 заплати(не им знам по колко са) да кажем 6 милиона общо на двмата - 12 милиона на година. Този желан нападател ще получава едно 8-10 милиона , защото един 18 годишен юноша взима 6 милиона нали така ? Та става сметките си ги правете вие. После си правете сметките и как ще играем в ШЛ с ФФП , дори да влезем в топ 4.

Нападател може да се вземе само и единствено ако и двамата(Калинич и Бака) бъдат продадени. В противен случай ще берем плодовете като този сезон.

Към Капалди - не знам кой какво гледа, но Иммобиле, Кавани, Роналдо и компания играят в далеч по-класни отбори от Милан(Лацио е пред Милан има по-разнообрази футболисти и колкото и да не ни се иска да си признаем не е случаен факта , че са пред нас). Никой дори не е искал от Калинич , Бака , Кутроне или Силва да вкарва колкото гореспоменатите. Но ако гореспоменатите вкарат тези голове в този Милан аз бих стиснал ръката и на двама ви и да си призная грешката, но това е мисия невъзможна. Няма как като не създаваш положения и да ревеш за голое. Нямаме офанзивните играчи за това , нямаме и фантазията.

Аз също искам да вземем класен нападател, но всичко си има ред и приоритети. Какво пречи да се вкара необходимото качество в средата на терена и по крилата , а догодина да си правим изводите стават ли нападателите или не ? Или ни е по-лесно да кажем , че не стават и да си затваряме очите ?
0

#176 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 16 April 2018 - 19:48

А замислял ли си се, че е възможно по-голямата класа на тези отбори се дължи основно на тяхната голова форма? Защото според мен Лацио без Имобиле и ПСЖ без Кавани не са същите отбори.

Извиянвай, ама кои бяха Лацио преди 2-3 сезона? Постигнаха един страхотен сезон с Пиоли, но след това кретаха между 8-мо и 9-то място. След това дойде Имобиле и се изстреляха отново в борбата за топ4 и напреднаха в Лига Европа.
Същото важи и за ПСЖ след отказването на Ибра - разчитат основно на голеадор Кавани. да, прави пропуски, но 40 гола на сезон, са си 40 гола. За Роналдо е излишно дори да коментираме.

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 16 April 2018 - 19:27 :

Аз също искам да вземем класен нападател, но всичко си има ред и приоритети. Какво пречи да се вкара необходимото качество в средата на терена и по крилата , а догодина да си правим изводите стават ли нападателите или не ? Или ни е по-лесно да кажем , че не стават и да си затваряме очите ?

Последно, за теб имаме ли нужда от нападатели или не? Трябва ли да продадем Калинич и Бака, или си съгласен да останат и да водят заедно атаката ни догодина? За справка, единият навършва 32 скоро, а другия чуква 31 през януари месец.
Благодаря предварително.
Публикувано изображение

0

#177 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 16 April 2018 - 20:05

Вижте на мен целта не ми е да сравнявам нападателите, защото както при спора за вратарите споменах , че вратарите зависят от защитниците главно , така и нападателите зависят главно от хората зад тях. Да и Иммобиле и Каваи и всеки друг , които съм споменал биха били много по-добри за нашата атака , но тук идва момента да се замислим , дали сега е момента да се хвърлят толкова пари. Това ли ни е най-големия проблем ?
Ще дам за пример един Арсенал. Взеха Обамеянг и Лаказет и какво направиха ? Не е само до нападателите. Трябва си стабилност и креативност най-вече в средата на терена. Нека се подсилим там с 3-4 класни играча пък ще се покаже имаме ли нужда от нападател или не.

Лацио в момента имат няколко доста креативни и добри играча. Иммобиле аз го харесвам много , но той зад гърба си има Луиз Алберто(уникален сезон), Фелипе андерсон и Савич. Наще нападатели нямат толкова креативни играчи зад гърба си. Да Чалхата е креативен , но той не играе на правилната позиция и от това се губи цялата му креативност. А Сусо прави каквото може , но е крайно недостатъчно.

Казах ти вече , че нападател искам само и единствено, ако Калинич и Бака бъдат продадени. Това не виждам как ще стане към този момент. Аз съм за да се харчи и гради отбор разумно.
Защитата я заздравихме. Нека заздравим и халфовата линия и крилата , пък ще дойде време и за нападателите. Нека влезем в Топ 4 в ШЛ така ще може да станем привлекателна дестинация.
0

#178 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 16 April 2018 - 21:42

Виж мнениетоEl Faraone 92 написа на 16 April 2018 - 18:39 :

Кой нападател не пропуска ? Кавани ли , дето всички го искате ? Че той именно в това е най-силен. Виждате го , че вкарва по 30 гола в пълния хегемон ПСЖ и се прехласвате, но забравяте , че заради 33-4 годишния Златан не играеше даже като нападател, защото толкова си може(без да подценявам Ибра). Всеки нападател пропуска и то по много. Вижте Роналдо в Реал от колко положения бележи гол ? Той има на мач по 10 положения и вкарва 1-2 , ама тук защото нашите пропуснат по 1-2 положение биват скъсвани от критика. Не бъдете повърхностни . Не всичко е такова каквото изглежда. Анти-футболисти като Бориело , Матри и подобни анимационни герои имат по 20+ гола в Серия А не заради това , че са страхотни нападатели , а защото им създаваха много положения.

Лятото ще се види най-добре. Моето мнение е , че Калинич няма да ходи никъде , защото просто никой няма да го иска. Бака ще се върне и оставаме с 4 нападателя, а вие от сега сте почнали да искате още нападатели. Ако се махнат Калинич и Бака най-вероятно ще е нужен нападател, но не на всяка цена. Реал Мадрид колко години си играят само с Бензема ? Аз вече им изгубих бройката. Приоритета трябва да е крила и халф. Ако се разделим с Бака и Калинич и то за нещо от сорта на 30 милиона за двамата , тогава може да мислят за някой нападател , но иначе е пълен абсурд !

Аз пък къде съм писал, че искам Кавани и умирам за негов трансфер при нас?

Иначе не е вярно, че никой не иска Калинич, упорито се пише за интерес от Германия, където Мирабели уж има някакви връзки, говори се за интерес и от Китай, така че кандидат все ще се намери, още повече повярвай ми - самият той 10000% няма да иска да остане, след като феновете бяха спрели да го освиркват януари-февруари, сега доволно си го освиркват отново. Примерът с Реал Мадрид не е уместен изобщо, защото те имат Роналдо, а такъв играч на пазара не мисля, че има в момента, още повече и да има - ние ще сме едни от последните, които би избрал.

Останем ли с Бака, Кутроне и Силва, то догодина също нищо няма да постигнем. Както казах и по горе, не се създават кой знае колко положения и затова съм написал по назад, че по креативен халф от Билия + ИСТИНСКО ляво крило са задължителни, НО и нашите нападатели нямат нужната класа - давам ти два прости примера, първо срещу Лацио пропускът на Калинич, да всеки можеше да го направи, никой не е застрахован, но най вероятно малко по класен нападател и такъв, който не е тотално психически обременен като Калинката щеше да го вкара без проблем, докато тук знаем какво стана и после извадихме луд късмет, защото както тръгнаха дузпите, спокойно и този финал щеше да избяга. Вторият пример е срещу Арсенал в 1-вата минута - на Силва му се отвори ИДЕАЛНА възможност да затрудни поне Оспина, а даже и да вкара, той не успя да уцели вратата дори, а отново - един такъв гол още в 1-вата минута можеше сериозно да ги шашне тези и нещата да тръгнат другояче...

И най добрите халфове и крила да вземем спрямо парите + статута ни в момента, то останем ли само с младите и тотално неопитни Кутроне и Силва, които през сезона неведнъж изпитваха трудности + Калинич или пък 32 годишния Бакиньо на негово място, то догодина отново нищо няма да направим, гаранция!

Този пост е редактиран от George Weah: 16 April 2018 - 21:43

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#179 Потребителя е офлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 16 April 2018 - 23:24

Футболът до голяма степен зависи и от психиката. Когато един нападател изпадне в дупка много трудно излиза от нея. При положение , че създаваме в момента по 2-3 положения на мач и някой от нападателите ни изпусне , то те изпадат в дупка и това се случи и при Силва и при Кутроне и при Калинич. Като изключим Кутроне , който просто иска да изяде тревата за Милан , то Силва и Калинич са именно в такава дупка. Просто когато не вкараш и всички те освиркват в случая на Калинич , то си обречен , дори да имаш някакви качества.Аз също не искам Калинич титуляр и се ядосвам изключително много , но нашите фенове не помагат като го освиркват а напротив.

А дали няма да остане Калинич е трудно да се каже. Главно зависи от него ако питаш мен. Малко ли кърлежи в последните години имаше в Милан, които след като са подписали договор и стават нежелани излизаха пред медиите и казваха , че им е добре в Милан ?

Аз не отричам, че сме цъфнали и вързали в нападение , а че има доста по-належащи постове и критични. Важно е там да се насочат усилията , а в нападение каквото стане. Първо трябва да се види дали ще се махат Калинич и Бака, защото това са си сериозни суми за заплата.

А като сме на тая тема кой точно мислите , че би ни помогнал в нападение ?
0

#180 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 16 April 2018 - 23:33

Аз съм си казал мнението - с 2 ръце съм за Андреа Белоти! Този сезон му е по слаб, което ще намали цената вероятно и то доста, а в същото време това се случи, поради факта, че беше контузен доста време, а и Торино като цяло правят много по слаб сезон. В същото време към момента Белоти има 29 мача, 12 гола и 5 асистенции във всички турнири. Кутроне има 40 мача, 15 гола и 4 асистенции, а Силва и Калинич заедно имат по приблизително 38 мача и двамата и ОБЩО 15 гола и 8 асистенции. А не мисля, че някой ще ме убеди, че Мбайе Нианг и Яго Фалке са по добри крила от Чалхан и Сусо и че Ринкон и Базели са по добри халфове от Билия и Кеси :D

Не се знае как Белоти би се справил при нас, но е факт, че е страхотен талант и за мен трябва новият сезон да го започнем с Белоти, Кутроне и Андре Силва!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
2

• (9 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8