ACMilan-bg.com: Трансферни слухове (сезон 2018/19) - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове (сезон 2018/19) Оцени темата: -----

#121 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 26-January 10
  • Фен от:1997
  • Любими играчи:Сеедорф, Неста, Абате

Публикувано 12 April 2018 - 01:05

Никой няма да те обвини, че си фен на Ювентус, на всички им е ясно, че в момента откъм ръководство са отбор за пример, наложиха модел подобен на този на Байерн - изкупуват всеки класен играч от местното първенство, имат топ треньор и логично постигат успехи.

Фоссата е съвсем друга бира, той само за днешният мач на Ювентус е написал 20-30 мнения, непреставно без повод се обяснява в любов на Джиджи, Джорджи, Перуката Конте и т.н легенди на Ювентус, отделно се съмнявям и ти като него преди мач на Ювентус да пишеш във ФБ статуси "Forza Juve", днес ги защитава така, както не е защитавал Милан след случката с гола на Мунтари. Изобщо, това момче или страда от раздвоение на личността, или подкрепя 2 несъвместими отбора едновременно. Той е просто от тези хора, които са викат за силните на деня. Та спокойно, надали някой ще те обвини, че си като него за едно мнение.
Публикувано изображение
0

#122 Потребителят е онлайн   dawnweaver 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 29-July 09

Публикувано 12 April 2018 - 02:38

Жалко, че загубихме латино връзката с Леонардо. Там какви удари правихме редовно, но вече си е сериозен риска. В последно време както може да удариш един Габриел Жезус, така може и да стъпиш на Габигол плочката...
0

#123 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 12 April 2018 - 08:31

Виж мнениетоiLDiavolo написа на 11 April 2018 - 22:19 :

Трябва да се учим от Ювентус и го казвам без грам да ми пука, че някои ще тръгне да ме вини по подобие на Фосата, че съм фен на Юве или тем подобни. Не съм им никакъв фен, дори напротив, но което си е - си е! Към това бих добавил донякъде и Рома, не само заради успеха им вчера.

Днес Юве мачкат еврошампиона 2 години подред с отритнати играчи като Манджукич, Кедира, Матуиди, Коща... дори можем да сложим отритнатия от Реал Игуаин в това число. И ако не броим последния, останалите далеч не струваха кой знае колко на бианконерите (а пък той не струваше кой знае колко на Наполи, като го взеха от Мадрид), както Джеко не коставаше особено много на Рома, а си е класа не само за италианското, изглежда.

Па ние още от 2010-та някъде само отритнати прибираме и нищо!! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#124 Потребителя е офлайн   iLDiavolo 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 12 April 2018 - 08:51

Виж мнениетоDon Corleone написа на 12 April 2018 - 08:31 :

Па ние още от 2010-та някъде само отритнати прибираме и нищо!! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Само дето нашите са отритнати не от ПСЖ, Челси, Байерн и т.н., а от Дженоа, Рома, Виляреал.
Публикувано изображение
0

#125 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 12 April 2018 - 09:00

Виж мнениетоiLDiavolo написа на 12 April 2018 - 08:51 :

Само дето нашите са отритнати не от ПСЖ, Челси, Байерн и т.н., а от Дженоа, Рома, Виляреал.

Е, как, бе?! Есиен? Пашалич? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
1

#126 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 01-December 10

Публикувано 12 April 2018 - 09:33

Има доста периферни играчи по големите отбори, които може да се навият да дойдат при нас. Надявам се този път Фасобели да действат малко по-разумно и да докарат класа, а не количество. Естествено всички зависи от това колко пари имаме.

Този пост е редактиран от GeorgiA.: 12 April 2018 - 09:34

Публикувано изображение
1

#127 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Регистр: 18-October 09
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 12 April 2018 - 15:09

Скай: 4 клуба искат да платят откупната клауза на Сусо ( 40 млн) .
Да видим какво ще е желанието на Сусо. Има голям интерес, а 40 млн за млад играч cа нищо .

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: 12 April 2018 - 15:09

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#128 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 12 April 2018 - 15:21

Поредният гаф на Фасоне и Мирабели. Да сложат такава смешна клауза на най-добрият ни атакуващ играч. Поне да бяха лепнали нещо от сорта на 60-70 млн. Силните мъже от диема щяха да ги броят без много да му мислят.

Честит ви Берарди. Ще пасне на Рейна, Стринич и Ки. Както и на очертаващото се 12-то, 13-то място. Ако са такива трансферите разбира се.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#129 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 12 April 2018 - 15:44

Не съм много съгласен, че е гаф на Мирабели. Той самият заяви, че не обича клаузи и въпросната е по желание на Сусо и агента му. Каза, че няма да задържат никой играч на сила. Преговори са, може пък да не са искали по-висока цена, а и честно да си кажем, Сусо не е нищо повече от средна класа играч, на който едва ли щяхме да вземем повече от 50 млн. без клауза.
Публикувано изображение
0

#130 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 12 April 2018 - 15:47

Аз и 40 няма да дам за Сусо. Въпросът е, че има луди за връзване, колкото искаш.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
1

#131 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Регистр: 01-December 10

Публикувано 12 April 2018 - 15:53

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 12 April 2018 - 15:21 :

Поредният гаф на Фасоне и Мирабели. Да сложат такава смешна клауза на най-добрият ни атакуващ играч. Поне да бяха лепнали нещо от сорта на 60-70 млн. Силните мъже от диема щяха да ги броят без много да му мислят.

Честит ви Берарди. Ще пасне на Рейна, Стринич и Ки. Както и на очертаващото се 12-то, 13-то място. Ако са такива трансферите разбира се.

И аз се зачудих защо е такава клаузата му още като излезе информация за клаузата(зимата), но после стигнах до извода, че това е идея на Сусо и неговия агент. Даже беше потвърдено от няколко журналисти, че Сусо сериозно обмислял да си тръгне. Според мен ситуацията е добре изпипана в полза и на двете страни. Обяснявам защо:
Гледна точка на Милан - прибира 40 млн. за добър играч, но нищо повече. Няма какво да се лъжем. Сусо е симпатяга и ни е измъквал безброй пъти, но никога няма да бъде играч от световна класа, така че загубата не е толкова фатална. Далеч по-голям проблем би било да загубим Романьоли.
Гледна точка на Сусо - при клауза 40 млн. със сигурност няма да са един и два клубовете, които ще проявят интерес и ще може да избира къде да продължи да играе. Ако имаше клауза от 60 млн., потенциалните дестинации щяха рязко да намалеят и той най-вероятно щеше да остане при нас. Дори при силните мъже не вярвам някой да даде 60+ млн. за него, а оставането му при нас очевидно не го удовлетворява. Няма какво да се лъжем, при липсата на ШЛ и догодина, това вече си тежи. Сусо тази година ще стане на 25 години и е съвсем нормално да се цели в най-високото ниво. Нещо, което ние не можем да предложим в близките 18 месеца. Просто избира да си отиде като мъж и да облагодетелства отбора си, а не да започне да прави циркове и да уронва както своя имидж, така и на клуба.

Вече съвсем отделен въпрос е ние с кого ще го заменим, но това не е негов проблем и е съвсем разбираемо да търси преди всичко личното си щастие.
Публикувано изображение
2

#132 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 12 April 2018 - 16:05

Най-много Монтела да си го прибере в Севиля (ако не го уволнят и от там, разбира се :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): ) Според мен никой голям отбор няма нужда от такъв играч за нещо повече от резерва, което едва ли удовлетворява Сусо, така че Барса, Реал, ПСЖ и т.н. не мисля, че ще проявят интерес към него. Според мен Севиля, Наполи,.. най-много Ливърпъл да искат да си го върнат, но ме съмнява :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): 40 милки са добра сума за еднокрак футболист!! Вилиян с доплащане от наша страна ще стои далеч по-убедително на крилото!! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение
0

#133 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 12 April 2018 - 16:07

Виж мнениетоPaolo3defend написа на 12 April 2018 - 15:21 :

Чак пък гаф... Сусо реално струва не повече от 20 милиона, с оглед на днешните стандарти 30-35. Ако му вземем тези 40, за мен ще си е абсолютен удар.

Друг е въпроса кой ще му е заместник и дали няма да е добре при продажба на испанеца да се ориентираме към качествен трекуартиста и да заиграем в Карловото 4-1-2-1-2.

Берарди, колкото и да го плюете тук (може би заради факта, че ни е вкарал 8 гола), със сигурност е не по лош играч от испанеца, най-малкото е истински флангови нападател, а не преквалифициран на тази позиция халф, който го е страх да влезе в наказателното.

Берарди е даже по-млад от Сусо, а има двойни на неговите голове и попадения. Просто след напускането на Ди Франческо, Сасуоло тотално рухнаха и този сезон са пред изпадане.

Сусо през този и миналия сезон, които са най-силните в кариерата му, има съответно 7 гола и 9 асистенции миналата и 6 гола и 5 асистенции тази година в Серия А. Берарди за сравнение, този сезон след напускането на Ди Франческо, за пръв път има по-лоши показатели от Сусо. Дори предните 2 сезона, които му окачествявате като слаби, има съответно 21 мача /5 гола и 9 асистенции/ и преди това 7 гола и 6 асистенции. В годините, в които изгря пък има 2 сезона с такива показатели, каквито Сусо не е и сънувал.

Наистина много го подценявате Берарди, до момента не е получавал шанс да играе в силен отбор с претенции, но на 23 хич не му е късно. Сега ще ми кажеш, че на село всеки може, но веднага ще ти отговоря, че има и такива като Дибала и Икарди, които като излязоха от селото станаха световна класа играчи, а не смятам, че по селата показаха нещо по-впечатляващо от Берарди, Дибала има 1 сезон с 13 гола и 10 асистенции за Палермо, а Икарди 10 гола и 2 асистенции за Сампдория.

Много логика би имало в това да вземем Доменико, дори и при оставане на Сусо, сега цената му ще е доста ниска след този слаб сезон, а е играч, показвал потенциал и умения, който просто още не е имал възможност да играе в отбор с претенции, все пак е на 23, а не на 28-29, както бяха Матри и Калинич, когато ги взехме.
Публикувано изображение
0

#134 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Регистр: 27-June 09

Публикувано 12 April 2018 - 16:15

Аз пък не виждам как това ще е най-добър вариант за самия Сусо, макар че той най-добре си знае, естествено. Не са много силните отбори, където ще е титуляр, а ако е готов да играе по-рядко само за да участва в ШЛ и да получава по-висока заплата, толкова по-зле за него говори подобен факт. Аз не виждам на кое отгоре може да има претенции, наистина. Милан е идеално място за него, а с играта от последните месеци не съм убеден дали би бил титуляр и в Уотфорд, английските средняци купуват играчи, които са горе-долу на неговото и на Бонавентура ниво. Последният, впрочем, при все ужасната си форма, нито веднъж не е имал претенции и не е искал да напуска, като знаем също така кой му е агент.

Ролята на Фасобели е да са готови със заместник, защото нямат оправдание, ако не са подготвили поне няколко такива, все пак това с клаузата се реши преди почти цяла година.
Публикувано изображение
1

#135 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 12 April 2018 - 16:59

За мене е много интересно каква ще е основната ни схема за догодина.
Ако Сусо поиска да напусне клуба, ми се струва много скъпо да играем с 4-3-3, поради факта, че ще трябва да купуваме 2ма за дясното крило (титуляр и резерва), както и 2ма за лявото (титуляр и резерва).
Хакан определено трябва да е в халфовата линия, с резерва - моя любимец Джак.... а Борини... Борини си е Борини, ще се радвам да остане в отбора, защото се раздава на макс и е подходящ да запълва дупки в кризистни моменти, но в никакъв случай титуляр, или основна резерва.

FORZA MILAN!!!
0

#136 Потребителя е офлайн   cap7ainjack 

• Регистр: 05-January 13
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Seedorf, Kaka

Публикувано 12 April 2018 - 17:42

С две думи пак сме на големия кръстопът... нищо не се знае, колко пари ще има, кой ще идва кой ще си тръгва.
Стискаме очите и на есен се надяваме да има повече добри новини.

Все по-нереалистично ми изглежда, но да не бъда черноглед :)
"Clarence Seedorf has never missed leg day in his life. Fact."
|| champions-league 7 ||
0

#137 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 12 April 2018 - 18:03

Рибери и Робен са подписали нови договор с баварците.Все се надявах поне с единия да се разделят и да успеем да привлечем който и да е от двамата.Много щяха да ни помогнат с опита си по крилата,но явно ги отписваме.
0

#138 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 12 April 2018 - 18:15

Щом Гатузо преподписа, схемата ще си е 4-3-3. Ако мислеше да я променя, досега да го е направил. 4-3-1-2 е нелепа идея, впрочем. Хакан няма буквално нито една алтернатива, а четирима централни нападателие ние нямаме дори като бройка. :D Пардон, все забравям, че Борини е Всичко и че Колето ще ниже ала-Томасон... ако Томасон вкарваше веднъж на 4 месеца. Като цяло тази схема не е вече това, което беше, офанзивни халфове от най-висока класа почти няма. Не може да кажеш, че ни трябва някой като Кака зад двамата нападатели, сякаш такъв играч се открива с щракване на пръстите.

Цитат

Челси трябва да продаде Еден Азар

Ех, Челси ще вземат да хвърлят в дилема Фасобели - Азар или Берарди, Берарди или Азар. Трябва ни все пак алтернатива на Сусо. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
0

#139 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 12 April 2018 - 22:12

Това ако е 4-3-3, аз съм фен на Юнайтед.... Разберете го най-сетне, при Гатузо играем 4-5-1, или иначе казано 4-1-4-1, Сусо и Чалханоглу са всичко друго, но не и нападатели в Милан на Гатузо.
Публикувано изображение
0

#140 Потребителят е онлайн   cinzano 

• Регистр: 07-May 14
  • Любими играчи:Weah, Sheva, Kaka, Nesta, Maldini, Van Basten

Публикувано 13 April 2018 - 08:00

Тиага Силва имал желание да се върне при нас лятото, следим и някакво бразилче Паулиньо(нападател) от Вашко да Гама с откупна клауза от 30€мил.
0

#141 Потребителя е офлайн   cuorerossonero 

• ...non ti lasceremo mai!
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Ван Бастен

Публикувано 13 April 2018 - 08:08

Виж мнениетоSeedorf! написа на 12 April 2018 - 22:12 :

Това ако е 4-3-3, аз съм фен на Юнайтед.... Разберете го най-сетне, при Гатузо играем 4-5-1, или иначе казано 4-1-4-1, Сусо и Чалханоглу са всичко друго, но не и нападатели в Милан на Гатузо.

Схемата на практика е най-близо до Карловото дърво -> 4-3-2-1, ама щом виждаш 4 халфа в линия, ти си знаеш най-добре. :D

FORZA MILAN!!!

0

#142 Потребителят е онлайн   Seedorf! 

• Il Milanista!

Публикувано 13 April 2018 - 08:33

Виж мнениетоcuorerossonero написа на 13 April 2018 - 08:08 :

Схемата на практика е най-близо до Карловото дърво -> 4-3-2-1, ама щом виждаш 4 халфа в линия, ти си знаеш най-добре. :D

Е няма нищо общо с Карловото дърво, Сусо и Чалханоглу пазят тъча, кажи ми ти как ги виждаш наредени на тази снимка, която е съвсем прясна, от последния ни мач. Аз виждам точно 4-5-1, което е адски дефанзивна схема и всъщност един от главните проблеми да изнемогваме в атака. След като имаш един единствен нападател напред, който е търсен само с центрирания и изсипани топки от така наречените крила, и след като единствените хора, близо до нападателя са плачевния Бонавентура и дефанзивният Кеси, няма как да е другояче.

В това 4-3-2-1, за което говориш, се играе много повече в центъра, а двойката зад нападателя почти не ходи на тъча, както нашите Сусо и Чалханоглу в 90% от мачовете. Те даже в много случаи остават зад бековете, които ги дублират, изобщо не разбирам, как някой още твърди, че играем 4-3-3, така играхме, като имахме Роналдиньо и Пато, това на Гатузо си е чисто 4-5-1.

Прикачени файлове

Публикувано изображение
0

#143 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 13 April 2018 - 11:56

Виж мнениетоcinzano написа на 13 April 2018 - 08:00 :

Тиага Силва имал желание да се върне при нас лятото, следим и някакво бразилче Паулиньо(нападател) от Вашко да Гама с откупна клауза от 30€мил.

Набор 2000, с 2-3 гола в цялата си кариера и откупна клауза...30 милиона?!?!?!?!? На къде отива светът? :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#144 Потребителят е онлайн   cinzano 

• Регистр: 07-May 14
  • Любими играчи:Weah, Sheva, Kaka, Nesta, Maldini, Van Basten

Публикувано 13 April 2018 - 13:19

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 13 April 2018 - 11:56 :

Набор 2000, с 2-3 гола в цялата си кариера и откупна клауза...30 милиона?!?!?!?!? На къде отива светът? :D

За бразилетата това си е бизнес, европейските клубове пазаруват от тях а те си трупат евра
0

#145 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 13 April 2018 - 13:22

Виж мнениетоcinzano написа на 13 April 2018 - 08:00 :

Тиаго Силва за дълбока резерва на мястото на Сапата си е повече от идеален (ако го устройва), но за този безисвестник от Вашко да Гама ако искат 30 милион, то ние за Сусо трябва да искаме поне 60, а за Донарума от стотак нагоре!!
Публикувано изображение
0

#146 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 13 April 2018 - 15:30

Точно към центъра на защитата трябва да погледнем, това би бил наистина блестящ анализ на ръководството по отношение реалните нужди на отбора. Даже трябва да проверим дали Ки Сун не е играл някога като централен бранител.
Публикувано изображение
0

#147 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 13 April 2018 - 18:04

Тиаго дори и на тази възраст изобщо не е за пейка. Дали с Бонучи(който има вероятност да бъде продаден) или Романьоли да сформира двойка ще сме една идея по-сигурни от сегашния ни дефанзивен вал. Бразилеца придава усещане за сигурност и все още има поне 1-2 силни години пред себе си.
Публикувано изображение
0

#148 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 13 April 2018 - 18:18

Kaк вървят слуховете за Ки Сунг-Йонг, ще го правим ли азиатската легенда на Милан? :D
Публикувано изображение
1

#149 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 13 April 2018 - 18:36

Виж мнениетоBANKERA написа на 13 April 2018 - 18:04 :

Тиаго дори и на тази възраст изобщо не е за пейка. Дали с Бонучи(който има вероятност да бъде продаден) или Романьоли да сформира двойка ще сме една идея по-сигурни от сегашния ни дефанзивен вал. Бразилеца придава усещане за сигурност и все още има поне 1-2 силни години пред себе си.

За какво пък ще продаваме Бонучи? Този сезон най малкото му се води доста несполучлив заради кофти началото, реално каква сума ще вземем от него? А и сега тъкмо с Романьоли сформираха стабилна двойка, изобщо там не трябва да се пипа нищо, както и на десният бек - имаме Калабрия, имаме Конти, който рано или късно ще се върне в игра, имаме и Абате, който за резерва става, единственият проблем е при Родригез, но аз все още вярвам, че може да си намери играта и единственото, което трябва да направим е да сменим Антонели с бек, който да може да конкурира швейцареца за поцията, че Луката в момента е като депутат - взима заплата и си лежи!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#150 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 13 April 2018 - 19:15

Виж мнениетоiLDiavolo написа на 11 April 2018 - 22:19 :

Трябва да се учим от Ювентус и го казвам без грам да ми пука, че някои ще тръгне да ме вини по подобие на Фосата, че съм фен на Юве или тем подобни. Не съм им никакъв фен, дори напротив, но което си е - си е! Към това бих добавил донякъде и Рома, не само заради успеха им вчера.

Днес Юве мачкат еврошампиона 2 години подред с отритнати играчи като Манджукич, Кедира, Матуиди, Коща... дори можем да сложим отритнатия от Реал Игуаин в това число. И ако не броим последния, останалите далеч не струваха кой знае колко на бианконерите (а пък той не струваше кой знае колко на Наполи, като го взеха от Мадрид), както Джеко не коставаше особено много на Рома, а си е класа не само за италианското, изглежда.

Не знам дали трябва да се учим от тях, обаче там работата на треньора е най-показателна. С Перукан не постигнаха нищо на европейска сцена, докато Алегри и с Милан мачкаше Барса и Арсенал. И то с играчи като Робиньо, Кевин Принс-Боатенг, Съли Мунтари и Кевинт Констант. Просто да имаш гъвкъв тактик на скамейката си е богатство в днешно време. За съжаление, не си представям как ще постигаме евроуспехи с Гатузо начело на отбора. Виж, с Монтела по-си представях - щом една смешна Севиля стигна четвъртфинал и бе отстранена от Байерн с автогол, значи можеше и с Милан да постигне нещо. Преди мача със Севиля, Байерн вкарваше средно по 3 гола на мач в ШЛ през този сезон. А срещу Севиля, Левандовски и компания отбелязаха един гол за два мача.

За мен имаме нужда от треньор тип Ди Франческо. Той даде заявка още в Сасуоло за добро треньорско бъдеще, а сега с първия си опит в ШЛ, отстранява непобедимата армада на Валверде. Най-вече имаме нужда от спортен директор тип Мончи или Сабатини - успехът на Рома не е дошъл за един ден, а е резултат от добрата на работа на горните двама.

Този пост е редактиран от Capaldi: 13 April 2018 - 19:18

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

• (9 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема