ACMilan-bg.com: Трансферни слухове (сезон 2018/19) - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Трансферни слухове (сезон 2018/19) Оцени темата: -----

#1 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 27 March 2018 - 08:46

Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

#2 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 27 March 2018 - 11:09

Еее, на предишната тема й дадохте само 1551 страници живот, Монтела би ви обвинил в нетърпеливост. :D
Публикувано изображение
0

#3 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 27 March 2018 - 11:16

Ай, честито :D Пожелавам на темата да ни донесе ляво крило, централен нападател и креативен халф световна класа, както и 2-3 стабилни резерви :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
1

#4 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 29 March 2018 - 11:13

Слухове,че се интересуваме от Артуро Видал.Договорът му изтича през 2019 като баварците вероятно нямало да го подновят.
Другите заинтересовани разбира се са мердите.
За мен ако успеем да го привлечем никак няма да е лош ход.Имаме нужда от играч с неговите характеристики в халфовата линия,а и според мен ще се впише добре в начина на игра на гатузовия Милан.
0

#5 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 29 March 2018 - 11:23

Никога не съм го харесвал този, но определено си е играч, който ще пасне със стила на Рино.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#6 .Seedorf!..

• Група: Guests

Публикувано 29 March 2018 - 12:02

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Твърдо против Видал поради много причини. 1.Сумата, която ще му искат ще е минимум 25-30 милиона, заплатата му също е огромна.
2.Скоро навършва 31, а изобщо не е от най-техничните футболисти, тепърва ще губи от енергичността и скоростта си и ще сваля драстично нивото.
3. Супер непостоянен футболист е, а такива си имаме достатъчно. Както е способен да направи супер мач, така и да закопае тотално отбора си /още ми е пред очите малоумният червен, който си изкара и остави Байерн с човек по-малко в продълженията, в момент, в който доминираха/.

Ако го дадат за 15 милиона, предвид изтичащия догодина договор и се съгласи да си намали заплатата драстично, ок, в противен случай, изобщо не смятам, че се нуждаем от Видал. Чилийският вариант на Боатенг като цяло...

П.П
Юнайтед и Челси също го следят, като Моуриньо го искал на всяка цена и щели да му предложат 14,4 милиона паунда заплата. Тоест, забравяме за този, а и по-добре.

Този пост е редактиран от Seedorf!: 29 March 2018 - 12:12

5

#7 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 29 March 2018 - 13:24

Трансферът на Видал има потенциал да е нещо като този на Бомел и не бива да отхвърляме подобна възможност, ако сумата е приемлива. Не са много доказаните и рутинирани играчи, които можем да привлечем и да се проявяваме претенциозни би било връх на аматьорщината. Напълно споделям мнението, изразено вече от други колеги, а именно че отборът разполага с достатъчно солидно ядро младоци и като количество, и като качество. Оттук насетне продължим ли да фокусираме политиката си върху подобни играчи, то значи наистина ставаме нещо като италиански Аякс и абдикираме от голямата сцена окончателно. Когато през следващия сезон дойде мач като този с Арсенал, на терена трябва да имаме повече играчи като Бонучи, за да се надяваме на краен успех, в противен случай тъпчем на едно място. Това, че еди-кой си има трудности в Байерн, Реал, ПСЖ, Сити, Барца, Юнайтед и т.н. , не означава автоматично, че е недостоен за този Милан. Отстъпваме на въпросните отбори значително и което за тях е ненужно покрай зверската конкуренция, за нас може да е богатство. Милан с Ди Мария и Видал /хипотетично/ става отбор от съвършено различно ниво, при все че и двамата не са с особено завиден статут в отборите си понастоящем. Дано Фасобели си дават сметка точно на какво еволюционно ниво сме малко преди края на сезона, защото отборът наистина се нуждае поне от две доказани имена, за да постигнем някакъв същински прогрес в Италия и Европа.
Публикувано изображение
2

#8 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан
  • Регистр: 02-October 12
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:Малдини,Гатузо,Кака, Индзаги,Шевченко

Публикувано 29 March 2018 - 13:38

Твърдо за трансфера на Видал и на всеки от неговата класа. Да може да е ренде, глупак и прочие , но е играл в Ювентус и Байерн и там е печелил наред. Има шампионския манталитет и манталитета на победител. Да непостоянен е , но е играч от най-висока класа. На нас ни трябват именно такива и то точно в средата на терена , защото знайни и незнайни отбори ни мачкат в средата на терена. Един Арсенал с едни от най-обикновени играчи - Рамзи, Уилшър и Джака ни скриха топката и изглеждахме като аматьори в средата на терена. Точно в тази зона имаме нужда от класа и Видал е класен играч. Миналото лято се говореше за Модрич. Такива футболисти ни трябват. Без значение възрастта. Не искам да сравнявам Видал с Пирло , защото двамата са доста различни като характеристики , но на колко години Пирло отиде в Ювентус ? Не им пречеше 2-3 сезона да наберат скорост да градят състава около него и след това да го заменят с Пянич нали ?

В момента този Милан има нужда от класни играчи в средата на терена , по крилата и зад нападателя. Това е нужното и всеки опит да се привлече такъв играч лично от мен ще бъде адмириран, без значение дали би ни бил от полза играча за 1-2 или 3 години. Целта в момента е Милан да се върне в ШЛ и да се заздрави. Не сме изградени като отбор и като клуб и няма как да искаме да взимаме най-атрактивните имена на пазара , които са на по 20-25 години.

В момента трябва да взимаме футболисти , които имат класа , а не потенциал. Играчи като ЯЯ Туре, Модрич, Фабрегас, Видал не трябва да бъдат отписвани с лека ръка.
1

#9 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 29 March 2018 - 15:37

Модрич или Фабрегас определено ще вдигнат много нивото в центъра, но не мисля, че ефекта с Видал би бил същият.

Личните ми предпочитания за лятото са да разкараме :
Сторари, Абате, Сапата, Антонели, Гомез, Монтоливо, Маури х2, Бертолачи, Бака, Калинич и да запазим всички останали, за да имаме широчина в състава, както и ядро.

...и да привлечем:
Рейна, Стринич, Модрич/Фабрегас, ди Мария/Вилиан, Делоуфеу/Пасторе/Робен/Рибери, Кавани/Обамеянг. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

FORZA MILAN!!!
0

#10 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 29 March 2018 - 16:07

Кефи ме как отборът ти еволюира от Стринич до Кавани/Обамеянг. :D Това като драматургична хронология звучи досущ като меркато на Фестър по време на Парите. :D
Публикувано изображение
0

#11 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 29 March 2018 - 17:06

Видал бил като Бомел. :D Общото между двамата е, че и двамата са мъже, имат две ръце и два крака. Други сходства не откривам - нито в позиция на терена, нито като физически/технически качества, нито като финансови параметри.

Ясно е, че чилиецът е изпята песен и оттук-насетне само ще сваля нивото. И да дойде, след 1 сезон ще коментираме "заместник на Видал" и ще се чудим на кой китайски отбор да ги шитнем, за да не му плащаме заплатата още 3 сезона. На нас ни трябва остър, резултатен футболист, който умее да решава мачове. Видал не е такъв в последно време. Естествено, над Бонавентура би бил надграждане, но не си струва да харчим парите за ляво крили или нападател за крайни защитници и централни халфове.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
0

#12 Потребителя е офлайн   BANKERA 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 03-August 10
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 29 March 2018 - 17:16

Видал точно след Байерн, където и да отиде ефекта ще е като Тевез след престоя му при затворниците - т.е. нулев! Ако ще вземаме доказани играчи, нека поне да са такива с характер и да сме сигурни, че ще дават всичко от себе си. С лекета тип Видал само ще си хвърлим и без това малкото пари за бюджет на вятъра.

Този пост е редактиран от BANKERA: 29 March 2018 - 17:16

Публикувано изображение
0

#13 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 29 March 2018 - 17:27

Виж мнениетоBANKERA написа на 29 March 2018 - 17:16 :

Видал точно след Байерн, където и да отиде ефекта ще е като Тевез след престоя му при затворниците - т.е. нулев! Ако ще вземаме доказани играчи, нека поне да са такива с характер и да сме сигурни, че ще дават всичко от себе си. С лекета тип Видал само ще си хвърлим и без това малкото пари за бюджет на вятъра.

Да не стане само като Тевез след престоя му в Манчестър Сити. То Видал ако няма характер , аз не знам кой футболист има. Този е способен да изоре терена и технически е много над Кесие. Определено би помогнал както на Кесие да се развие , така и на Милан. Пак казвам аз съм изключително за да се взимат доказани играчи и ако единствения , който би дошъл при нас е Артуро Видал , то аз бих го приел с отворени ръце. 20-30 милиона какво са в днешния футбол ? Че толкова ни струваше Билия.
0

#14 Потребителят е онлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 29 March 2018 - 17:32

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Той и Швайнщайгер има характер, лидерски умения и е способен да изоре терена, но нещо Юнайтед спука гуми.

Стига глупости, за толкова трансферни лета не се ли научихте как се идентифицирате от какъв тип футболисти има нужда отбора. На Милан къде му е проблемът - изораването на терена ли? Не. Достатъчно орем терена под ръководството на Гатузо.
На Милан проблемът му е липсата на острота и ниската резултатност.

С други думи - ако трябва само двама футболисти да привлечем това лято, те да са топ-нападател и силно крило.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
5

#15 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 29 March 2018 - 17:44

Виж мнениетоCapaldi написа на 29 March 2018 - 17:32 :

Той и Швайнщайгер има характер, лидерски умения и е способен да изоре терена, но нещо Юнайтед спука гуми.

Стига глупости, за толкова трансферни лета не се ли научихте как се идентифицирате от какъв тип футболисти има нужда отбора. На Милан къде му е проблемът - изораването на терена ли? Не. Достатъчно орем терена под ръководството на Гатузо.

С други думи - ако трябва само двама футболисти да привлечем това лято, те да са топ-нападател и силно крило.

Съгласен с дребното уточнение, че според мен проблемът не идва толкова от крилата, колкото от халфовата линия. Ние креативен халф буквално нямаме. Нито Бонавентура, нито Билия, нито Кесие могат да измислят нещо повече от стандартен пас по широчина и от това страда играта на Сусо и Хакан, които постоянно трябва да се надиграват със защитници.

За мен топ-приоритет трябва да са ляво крило и креативен халф. След това вече всичко е бонус. Стига във всеки мач да създаваме 3-4 чисти положения можем да останем и със Силва и Кутроне, които до момента показват добра успеваемост. Нашият проблем по настоящем е трудното създаване на положения, не толкова тяхното вкарване.

Видал не искам да го виждам в Милан, ако ще и безплатен да е. Рядко противен рогач, който може да те закопае във всеки един момент.
Публикувано изображение
0

#16 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 29 March 2018 - 18:59

Виж мнениетоCapaldi написа на 29 March 2018 - 17:32 :

И я кажи кои са тези дето изорават терена ? Билия и Бонавентура ли ? Защото реално в халфовата линия освен Кесие друг нямаме, но Кесие е на светлинни години по отношение на техника , боравене с топката ,изнасяне и всичко друго от Артуро Видал. Швайнщайгер цял живот беше играл в Германия и реши твърде късно да мени първенството. По-добре беше да се откаже от футбола в Байерн или да отиде в МЛС по-рано. Въобще не смятам да отговарям на това , че бил спукал гуми , защото съм сигурен , че дори и след тези 2-3 слаби сезона Швайнщайгер ще сложи Билия в малкия си джоб.
Последните ти думи пък какво да ги коментирам ? Какъв топ-нападател има нужда да взимаме ? Нужно ли е да хвърляме пари в зона , в която не е проблема и в зона , в която имаме 4 играча реално - Бака, Калиния, Кутроне и Силва ? Реалната ни нужда е от крила и халфове. Реално Билия ми правеше огромно впечатление в Лацио и при нас има не-лоши игри , но просто не е това , което очаквах. На тази позиция си трябва врял и кипял играч тип Фабрегас, който умее без поглед да разпределя играта , без да задържа топката прекалено много. Казах го преди ще го кажа и сега. Милан има нужда от класа, ама доказана класа. Дали ще е Видал , Фабрегас или Модрич или който и да е друг ирач няма значение , но ни трябва поне един класен халф , да не кажа два, защото освен атакуващ такъв имаме нужда и от централен халф тип Пирло. Сега аз казвам имена от ранга на Фабрегас , Модрич и прочие , но реално те биха ли се махнали от Челси и Реал , за да дойдат в този Милан и отгоре на това да си намалят заплатата ? Аз помня , че Фабрегас го вземаме от 5-6 години , но още не сме го взели. Единствено се сещам за Видал и ЯЯ Туре, които биха дошли при нас , като приемаме уговорката , че и двамата са готови да си тръгнат съответно от БМ и МС.

Вие май забравихте на какво положение сме и почнахте да се тюхкате за футболисти от ранга на Видал. На мен ще ми е интересно, ако реално имаме шанса да вземем Видал и него вземем, да видя кой ще вземем тогава. Да видим кой би се навил да играе в този Милан.
Оставете , че сме пълни средняци от към качество и ръководство в последните 5-6 години , навярно няма да играем в ШЛ и догодина и на всичко отгоре искате футболистите да си намалят заплатата , за да дойдат в Милан. Май сте забравили в какъв свят живеем.
0

#17 .Seedorf!..

• Група: Guests

Публикувано 29 March 2018 - 19:49

@El Faraone 92, Видал първо няма нищо общо като характеристики с Фабрегас, Модрич и т.н. креативни халфове и второ, е далеч от класата на тези двамата като цяло, макар Фабрегас за мен да е абсолютно лайно като човек и да е страшно неблагодарен и безхарактерен, притежава невероятни технически качества. Колкото до Видал, скоро навършва 31, взима двойна заплата на най-голямата при нас, а не ми изглежда на човек, който специално заради Милан ще си намали двойно заплатата, при положение, че няма да му липсват други предложения.

Видал изпъкна покрай Пирло и Погба в Ювентус, също както Ночерино и Боатенг изпъкваха покрай Ибрахимович и останалите сенатори. В Байерн показва добри неща отвреме навреме, но пък миналата година, ако не беше простотията му в края на мача да си изкара червен, Байерн може би в момента щяха да са с една ШЛ повече. В момент, в който смазваха Реал, този циганин си изкара втори жълт в ситуация около центъра на терена, която изобщо не беше опасна за Байерн и остави отбора си в продълженията с човек по-малко.
0

#18 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 29 March 2018 - 20:00

Виж мнениетоSeedorf! написа на 29 March 2018 - 19:49 :

@El Faraone 92, Видал първо няма нищо общо като характеристики с Фабрегас, Модрич и т.н. креативни халфове и второ, е далеч от класата на тези двамата като цяло, макар Фабрегас за мен да е абсолютно лайно като човек и да е страшно неблагодарен и безхарактерен, притежава невероятни технически качества. Колкото до Видал, скоро навършва 31, взима двойна заплата на най-голямата при нас, а не ми изглежда на човек, който специално заради Милан ще си намали двойно заплатата, при положение, че няма да му липсват други предложения.

Видал изпъкна покрай Пирло и Погба в Ювентус, също както Ночерино и Боатенг изпъкваха покрай Ибрахимович и останалите сенатори. В Байерн показва добри неща отвреме навреме, но пък миналата година, ако не беше простотията му в края на мача да си изкара червен, Байерн може би в момента щяха да са с една ШЛ повече. В момент, в който смазваха Реал, този циганин си изкара втори жълт в ситуация около центъра на терена, която изобщо не беше опасна за Байерн и остави отбора си в продълженията с човек по-малко.

Някъде да ме видя да съм писал , че Видал има същите характеристики като Фабрегас и Модрич ? Многократно заявих, че той е дефанзивен халф и това е ясно, но май си четем, само каквото ни устройва. Казах , че Видал е от тяхната класа , защото е класен играч. Няма как иначе в два от най-добрите отбора в последните няколко години Ювентус и Байерн, да си неизменен титуляр. Това за годините вече не е мода. Роналдо е на 33 , Меси скоро ще навърши 31 , Модрич е на 32 , но това пречи ли им да задържат нивото си вече толкова години. Отдавна се изтъркаха тези глупости с годините. Футболистите вече имат по-дълги кариери и това е факт. Ибрата на тези години си мачкаше, Роналдо с годините също доста по-добър стана. Иниеста , колкото и да се изморява като технически качества е уникален играч. Така че не излизайте с глупави оправдания за годините.

Ти изобщо прочете ли ми целия пост ? Или поне последната част от него , та ми отговаряш , че Видал не ти изглежда на играч ,който би си намалил заплатата заради Милан. А кой би си намалил заплата ? Би ли казал кой би си намалил заплатата за да играе в МИЛАН !?

Аз спирам да пиша по този спор, защото просто няма смисъл. Като осъзнаете , в какво положение е Милан и че Милан няма право да подбира играчите , защото просто играчите , които биха дошли в Милан се броят на пръстите на едната ръка и то без да намалят осезаемо заплатите си. Говоря за играчи от висока класа.
1

#19 Потребителят е онлайн   Torque 

• Регистр: 21-November 13
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Marco van Basten

Публикувано 29 March 2018 - 21:57

Видал доста съм го псувал навремето - по обясними причини, но в момента е добре дошъл.

Това, нали добре го помните:

Публикувано изображение

Важното е да няма повече подобни изпълнения, не дай си Боже.
"We are a team of devils. Our colours are red as fire, and black, to invoke fear in our opponents!"
0

#20 Потребителят е онлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 29 March 2018 - 22:01

Виж мнениетоTorque написа на 29 March 2018 - 21:57 :

Видал доста съм го псувал навремето - по обясними причини, но в момента е добре дошъл.

Това, нали добре го помните:

Публикувано изображение

Важното е да няма повече подобни изпълнения, не дай си Боже.

Ако приемем, че Ачерби беше италианец, млад и имаше някаква надежда за него (тъпо и прибързано беше да му дават номер 13 и да го обявяват за обещаващ трансфер :D), то така и не разбрах доктор Галиани откъде го довлече този Траоре, който гонеше 30-така, а беше играл само в Нанси някъде по вторите лиги във Франция и във втората половина на класирането в първата им лига :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
1

#21 Потребителят е онлайн   Torque 

• Регистр: 21-November 13
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Marco van Basten

Публикувано 29 March 2018 - 22:20

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 29 March 2018 - 22:01 :

Ако приемем, че Ачерби беше италианец, млад и имаше някаква надежда за него (тъпо и прибързано беше да му дават номер 13 и да го обявяват за обещаващ трансфер :D), то така и не разбрах доктор Галиани откъде го довлече този Траоре, който гонеше 30-така, а беше играл само в Нанси някъде по вторите лиги във Франция и във втората половина на класирането в първата им лига :D

Ти конкретно ги подкра един по един - според мен не си заслужава, тя цялостната картинка е доста тъжна в случая и аз например всеки път когато реша да недоволствам за някои от намеренията на Фасобели, просто хвърлям един поглед на това фото и ми минава напъна от раз. Това и упражненията на Кегел доста помагат - последно испробвах методиката като прочетох за интерес към корееца от Суонзи.
"We are a team of devils. Our colours are red as fire, and black, to invoke fear in our opponents!"
0

#22 Потребителя е офлайн   Simov 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 15-February 13
  • Фен от:2001

Публикувано 30 March 2018 - 10:26

Видал може и да е много добър футболист, но мен лично ме дразни само като го видя, затова не го искам в Милан. Непоклатим аргумент, но това ми е мнението. :whistle:
От друга страна аз и Ибрахимович не харесвах, но после ми промени мнението! Ако ще идва Видал, дано и той да ми промени мнението за себе си, чрез показаното на терена!
0

#23 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

Публикувано 30 March 2018 - 17:11

Нито Видал, нито който и да е от класните играчи (пък макар и на по 30+ години) ще си намали драстично заплатата, само за да играе при нас. Това което е най-вероятно да се случи, е просто да смени клубната си принадлежност, но без да променя коренно заплатата си. Ако пък никой от големите риби не извади подобна заплата, вариантът Китай и САЩ винаги са отворени. Ако пък не хванем 4-то място, всички тези писаници стават абсолютно излишни и тогава единственото, за което ще мислят Фасобели, ще е как да задържат най-стойностните ни играчи.
0

#24 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 30 March 2018 - 17:27

Добрият стар, заразяващ с оптимизма си Марто, отново е тук. :D
Публикувано изображение
0

#25 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

Публикувано 30 March 2018 - 17:44

Винаги съм бил тук. :D
Просто за пореден път май трябва да се напомня в кой свят живеем и че не сме 1998, а 2018 година и че заплататите на топ играчите вече не са по 3-4 милиона, а 10+. Както и че данъчното облагане в Италия за съжаление не е равноправно на това в другите топ първенства, което неизменно ни дава отрицателен хендикъп.
0

#26 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 30 March 2018 - 17:55

Гугъл :D дава 7,8 млн. , което e почти колкото на Бонучи, нищо непостижимо, ако клубът наистина се цели високо. ;)
Публикувано изображение
0

#27 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 01 April 2018 - 08:09

Да започнем новата тема с най-спряганите засега имена: Ки Сунг-Йонг (легенда на Суонси) и Якуб Янкто (голяма надежда на Удинезе) :D
Публикувано изображение
0

#28 Потребителят е онлайн   Paolo3defend 

• Регистр: 31-May 10
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Масимо Амброзини

Публикувано 01 April 2018 - 08:14

Тези двамата няма да ни помогнат за нещо повече от 5-то място и 1/4 финал в ЛЕ.

Трябват ни класни играчи. Да вземем двама, но да са на ниво.
Публикувано изображение

Io sono Milanista da quando sono nato non solo quando mi sta bene il risultato!
0

#29 Потребителят е онлайн   Gennaro Gattuso 

• Фен на Милан

Публикувано 01 April 2018 - 08:47

Определено ни трябват качествени , опитни и класни играчи , както в средата на терена , така и по крилата. Вчера ,обаче, мисля че се видя и другата страна на монетата ,която ние си я знаем - нямаме никаква резервна скамейка. Именно поради този факт съм за да бъдат взети Ки и Янкто. Просто нямаме никаква широчина ,а всичко е пълнеж. Футболисти като Бонавентура , Монтоливо ,Сапата,Родригез въобще не трябва да присъстват в разширения състав. Вчера много хора се изнервиха на Рино за това , че пусна Калинич. Да глупава смяна , не знам от какво е продиктувана , дали от ръководство ,дали от самия Гатузо , но не Калинич ни нанесе тази загуба. Реално вчера , а и от началото на сезона нямаше кой да замени Бонавентура. Монтоливо е под всякаква критика , Локатели въобще не заслужава да влиза на терена с оглед това ,което показва, Маури няма нужните качества за този отбор , то реално нямаме един халф , който да влезе в игра. Вижте ни дясната зона - имаме Калабрия , Кесие и Сусо, които се разбират по перфектен начин. Именно затова атакуваме от там, но когато нямаме халф в лявата зона , няма как и да нападаме по лявото крило. Ако приемем, че лятото се направи нужното Монтоливо, Бонавентура , Локатели и Маури да си тръгнат , а дори и да не си тръгнат , те просто не могат да спадат към графата футболисти , то ще трябва сериозно подсилване в тази зона. Ако запазим тази схема 4-3-3 , то ще ни трябват поне 3 халфа , единият от които да е от световна класа. Да не кажа 4 , защото е добре всеки да си има алтернатива и да се бори за титулярно място. Ясно ми е , че нямаме мощта на Ювентус , но те играят(принципно) в средата с два халфа , а в същото време имат 5 халфа , които са горе-долу на една ниво - Пянич, Матуиди, Кедира, Бентанкур и Маркизио. Именно заради това са шампиони , защото имат широчина в състава и нямат проблем дори някой да се контузи. Вчера Рино надигра Алегри , но Алегри имаше козове в ръкава , докато Рино нямаше абсолютно нищо. Ако приемем , че Манджукич в последно време им стана крило , то имат за 2-те крила отново 4 играча- Манджукич, Куадрадо, Коща и Бернардески.

Тези примери не ги давам случайно , защото дори да накупим лятото 2-3 класни играча , а другото оставим така няма да стане. Най-много да сме на нивото на Наполи , което не че ще бъде зле , имайки предвид сегашното ни ниво, но пак ще е мъка да влезем в ШЛ.

Задължително е да се вземе ляв бек , ако Антонели напусне(100%), но не резервен на Родригез , а титулярен. Задължително е да задържим Мусакио- единствения ни добър играч на резервната скамейка. Отдясно ,мисля че сме добре с Калабрия , който вчера отново игра на високо ниво, контузения Конти и Абате. В центъра положението е плачевно подобно на крилата. Поне един класен играч в центъра на терена и 2-3 добри резерви , което ме подсеща , че най-голямата глупост , която ръководството направи е да разкара Куцка. По крилата задължително две нови крила, при положение , че Сусо остане, а в нападение , задължително трябва да разкараме Калинич. Кутроне , Силва и Бака ще са абсолютно достатъчни догодина да си изнесем сезона и то на добро ниво. Няма нужда отново да пръскаме пари на вятъра за нападател , при положение , че имаме млади и добри нападатели. Няма защо просто да спираме развитието им.

Поне за мен е задължително да се вземат 6 играча и да се разкара ненужното. Ще цитирам един сайт , който не знам до колко е достоверен , защото примерно на Донарума заплатата я дават 4,5 милиона(може да има някакви бонуси , а това да му е чисто), но това е само една примерна сметка - тримата ни резервни вратари (Донарума, Габриел, Сторари) взимат общо 2 милиона заплата. Палета и Сапата взимат по 1,6 милиона на година, Рикардо Родригез взима 3,2 милиона на година(още повече се убеждавам , че трябва да бъде махнат), Монтоливо взима 3,5 милиона на година, Бонавентура 2,2 милиона на година, Калинич 3 милиона . Това ще рече , че на година даваме 17 милиона за заплати,които не знам дали са актуални, данъците , на които като платим стават 34 милиона.
За 17 милиона на сезон за заплата можем да си осигурим спокойно два качествени играча от високо ниво и да разкараме талаша. Не е нормално да плащаме заплата на 4 вратаря, да плащаме баснословни заплати на футболисти ,които не показват нищо на терена и да мислим , че ще постигнем нещо. Неслучайно сме на това дередже , защото си харчим парите за заплати. В Ювентус , които са много класи над нас и трябва да си го признаем, поне тази информация , която намирам е , че Игуаин взима 7,7 на година, Пянич 5,5 , а Буфон и Кедира 4 милиона. Другото всичко взима заплата под тази на Монтоливо.

Задължително е талаша да се махне. Миналата година започнахме добре , като махнахме каквото можехме , но тази трябва да завършим започнатото. Тези глупости и поразии , дето правихме години наред много трудно ще се заличат , но аз поне се радвам, че тръгнахме по този път и се надявам да ходим по него, защото иначе не виждам как ще изплуваме от блатото.
0

#30 Потребителя е офлайн   Miro Kolev 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-June 09

Публикувано 01 April 2018 - 10:18

Да, трябват нови, но има по-тежка задача, ненужните резерви да бъдат продадени, Райола да ни помогне да вземем добри пари от неговите примадони. Така или иначе покрай вратар отбор не се гради. Вчера и дядо Сторари да вардеше там някъде щеше да е резултата.
1

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

11 Потребител(и) четат тази тема
1 потребители, 10 гости, 0 анонимни