ACMilan-bg.com: Милан - Киево Верона - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (10 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Милан - Киево Верона 29 кръг

#271 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 19 March 2018 - 12:01

Мусакио се включи много на място в мача! Дано продължи в същия дух и да играе редовно, защото ще е от голяма важност да имаме силен ротационен защитник в негово лице в предстоящите мачове. Сапата просто не става и това е!
Публикувано изображение
1

#272 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 19 March 2018 - 12:19

То едно включване. :D Случва се на всеки да направи някакъв подобен пробив, особено със свежи сили срещу грохнал съперник. Мусакио трябва да докаже стойността си в дефанзивен план, а не срещу Болоня и Аталанта да си чупи кръста, все едно играе срещу Меси и Роналдо. Мен лично аржентинецът много ме разочарова. Изглеждаше стабилен срещу плажните отбори, но по-нататък сякаш се сблъска с друга реалност в Серия А. Сигурен съм, че и честите тактически рокади на Маестрото са го уязвили малко или повече, но това няма как да му е оправдание. Според мен е показателно, че Гатузо в началото разчиташе на него, но сега срещу Лудогорец и Киево избра Сапата. Ще видим, последният не е труден за прескачане в йерархичната стълба, но Мусакио наистина не прави почти нищо по въпроса. Очакванията към него бяха едва ли не да е реална конкуренция на Романьоли за поста до Бонучи, а това в момента звучи сякаш като някаква шега.
Публикувано изображение
0

#273 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 19 March 2018 - 13:30

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 19 March 2018 - 12:19 :

То едно включване. :D Случва се на всеки да направи някакъв подобен пробив, особено със свежи сили срещу грохнал съперник. Мусакио трябва да докаже стойността си в дефанзивен план, а не срещу Болоня и Аталанта да си чупи кръста, все едно играе срещу Меси и Роналдо. Мен лично аржентинецът много ме разочарова. Изглеждаше стабилен срещу плажните отбори, но по-нататък сякаш се сблъска с друга реалност в Серия А. Сигурен съм, че и честите тактически рокади на Маестрото са го уязвили малко или повече, но това няма как да му е оправдание. Според мен е показателно, че Гатузо в началото разчиташе на него, но сега срещу Лудогорец и Киево избра Сапата. Ще видим, последният не е труден за прескачане в йерархичната стълба, но Мусакио наистина не прави почти нищо по въпроса. Очакванията към него бяха едва ли не да е реална конкуренция на Романьоли за поста до Бонучи, а това в момента звучи сякаш като някаква шега.

Може и така да е, но след толкова време контузии и извън игра, стоеше много добре на терена в малкото, НО ВАЖНИ минути в края на мача ;)
Публикувано изображение
0

• (10 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема