ACMilan-bg.com: Милан - Лудогорец - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Милан - Лудогорец 1/16 финали - реванш

#1 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 23-June 09
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 19 February 2018 - 11:36

Милан - Лудогорец (реванш)
22.02.2018 | час: 22:05 | "Сан Сиро" Милано
четвъртък

Публикувано изображение

Директно излъчване на мача

Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
1

#2 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e
  • Регистр: 26-June 09
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 19 February 2018 - 12:00

Успех на нашите момчета, нека не петним името си и да постигнем победа! :)
Публикувано изображение
1

#3 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 19 February 2018 - 12:21

Лошото е, че още първата среща не беше взета насериозно, или поне на мен така ми се видя, резултата лъже... а сега очаквам още по-голямо подценяване, а от това може само проблеми да си създадем. Лудогорец ще играе много по-освободено от първата среща. Помним какво се случи с Верона за купата и в последствие в мачът за първенството.
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#4 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 27-June 09

Публикувано 19 February 2018 - 13:07

Срещу Верона не е имало подценяване, толкова си можехме в онзи период. С две атаки ни вкараха три гола, а ние направихме няколко пропуска. Не мога да кажа, че при Рино има въобще някакво подценяване, но разпределянето на силите вече е друго и е напълно нормално да се възползваме от лекия жребий в ЛЕ, за да играем на 50-60% и да вземем своето. В крайна сметка възможно най-лошият изход от мача щеше да е 1:1 /ако хипотетично гредата а Дяков беше влязла, а ние не бяхме вкарали повече голове/, което пак си е добър турнирен резултат. Не става да ти предстоят за 20 дни мачове със Сампдория, Рома, Лацио и интер, а ти да скачаш на 100% срещу Лудогорец.
Публикувано изображение
1

#5 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 19 February 2018 - 13:14

След 0:3 като гост, в такива мачове обикновено няма мотивация и се получават нелогични резултати.

С риск да си спечеля дежурни минусчета, очаквам 0:1/1:2 за Лудогорец. Зелените не са Аустрия. Резултатът от първия мач лъже, макар ние наистина да заслужавахме повече победата.
Вероятно ще излезем с няколко резерви и ще има подценяване.
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
2

#6 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 19 February 2018 - 13:21

Понатрупаха се мачове и предстоят още по-тежки такива. Мисля, че Рино ще даде почивка, ако не на всички титуляри, то поне на основните, което ме кара да мисля (и предвид решения мач и добрата ни форма), че ще излезем с нещо от сорта на 4-3-3 с АНТОНИО Донарума, Абате, Сапата, Мусакио, Антонели, Кесие, Монтоливо, Локатели, Сусо/Хакан/Бона, Андре Силва, Борини. Очаквам да видя поне на пейката Тсаджут, Беланова и още някой и друг младок от Примаверата. Аз лично не очаквам да се изпробва схема с двама в атака точно в този мач, а по-скоро ще изгледаме още един мач на ходом тип тренировка преди дербито с Рома с много владение на топката от наша страна и напъване на резервите да се доказват. Прогноза: 0:1 - 0:2 :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2): Нали няма някой тука, дето си мисли, че може да паднем на Сан Сиро с 0:4 примерно от Лудогорец и то след 0:3 в първия мач? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Този пост е редактиран от Don Corleone: 19 February 2018 - 13:24

Публикувано изображение
0

#7 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 19 February 2018 - 13:36

Виж мнениетоDon Corleone написа на 19 February 2018 - 13:21 :

Нали няма някой тука, дето си мисли, че може да паднем на Сан Сиро с 0:4 примерно от Лудогорец и то след 0:3 в първия мач? :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Депортиво, Истанбул, почти Арсенал, не е като да нямаме горчив опит. :D Всичко става във футбола, особено ако излезеш само за да отбиеш номера. Помня преди два сезона как Михайлович пусна 11 резерви в мача с тогава все още втородивизионния Кротоне и се наложи да играем продължения насред Меаца. Е, ако ставаше въпрос за резервите на Реал или Сити, нямаше да е чак такъв проблем, но при нас нивото пада поне два пъти, ако замениш всички титуляри. Затова е хубаво Романьоли, Джак и Чалханоглу, примерно, да излязат титуляри. По-уморените, естествено, ще поемат глътка въздух - Сусо, Кеси, Бонучи, Билия.
Публикувано изображение
0

#8 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 19 February 2018 - 13:49

Виж мнениетоFossa Dei Leoni написа на 19 February 2018 - 13:36 :

Депортиво, Истанбул, почти Арсенал, не е като да нямаме горчив опит. :D Всичко става във футбола, особено ако излезеш само за да отбиеш номера. Помня преди два сезона как Михайлович пусна 11 резерви в мача с тогава все още втородивизионния Кротоне и се наложи да играем продължения насред Меаца. Е, ако ставаше въпрос за резервите на Реал или Сити, нямаше да е чак такъв проблем, но при нас нивото пада поне два пъти, ако замениш всички титуляри. Затова е хубаво Романьоли, Джак и Чалханоглу, примерно, да излязат титуляри. По-уморените, естествено, ще поемат глътка въздух - Сусо, Кеси, Бонучи, Билия.

Стига, бе, човек! Говорим за Лудогорец!! Не за Депортиво, Ливърпул, Арсенал и т.н. Не е сериозно към настоящия момент и резултати някой да мисли сериозно, че има какъвто и да било шанс да ни отстранят насред Сан Сиро кренвиршите на Домус ага :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Аз продължавам да твърдя, че мачът плаче за резерви, които все в някакви мачове трябва и да играят, а основните футболисти имат нужда и от почивка, ако мислим да вземем нещичко в Рим! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): Кесие си почина срещу Самп и очаквам поне около час игра да му се даде срещу делиорманци.

Този пост е редактиран от Don Corleone: 19 February 2018 - 13:51

Публикувано изображение
0

#9 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано 19 February 2018 - 13:53

За мен проблемът не е в резултатът от мача, а от самият подход към него.
Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#10 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 19 February 2018 - 13:56

Виж мнениетоgLoRy написа на 19 February 2018 - 13:53 :

За мен проблемът не е в резултатът от мача, а от самият подход към него.

Няма как иначе да бъде, предвид програмата и предстоящите мачове. Приоритети. :)
Публикувано изображение
0

#11 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 19 February 2018 - 13:57

То това е най-нормалното развитие на мача, ще ги подценим, ще излезем с няколко резерви, нищо чудно да ни ударят насред Милано, както изненадаха и други топ отбори в решени мачове. Дано все пак да ги бием, защото няма да ми е приятно Лудогорец да си запише в историята хикс или победа на "Сан Сиро".
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#12 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 19 February 2018 - 14:03

Moнтоливо трябва да играе в този мач, вчера беше страшен! :)
Публикувано изображение
0

#13 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 19 February 2018 - 14:06

Е, аз и не съм твърдял, че ще ни обърнат, а че е лекомислено и даже леко непрофесионално да излезем с 11 резерви. Един Романьоли за какво да почива, например? Едно, че по-малко се уморява, тъй като е защитник, второ, че пропусна цялата лята подготовка заради възстановяване от травма и наситеният цикъл даже е възможност за него да навакса. Същото важи за Джак, който имаше първо една тежка, после няколко леки контузии. Чалханоглу изкара дълъг период извън състава и може само да спечели от подобни мачове.
Да вадим за мач в Европа титуляри, които не са уморени, е арогантно. Кажи ми какъв смисъл виждаш, например, Хосе Маури да играе вместо Бонавентура или в защита да си партнират двете камикадзета от Виляреал. Та ние дори срещу Верона излязохме със здравословно количество титуляри, нищо че са на 19-то място и те самите играха с много резерви. Повярвай ми, един лош резултат дори в протоколен мач може да повлияе зле на самочувствието ни, а точно това ще стане, ако излезем с по-ниско качество изпълнители без игрова практика срещу съперник, който ще е максимално надъхан от присъствието си на Меаца. Колкото и селски клуб да са Лудогорец, не сме в позиция чак дотам да ги подценяваме.
Публикувано изображение
1

#14 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 19 February 2018 - 14:08

Такива протоколни реванши сме ги губили и ще ги губим. Но все пак очаквам да спечелим, или в най-лошия вариант да е Х.
Не вярвам Херо да очаква Чудо, и като нищо при делиорманските селяни също ще има промени. Мисля, че имат и проблеми с контузии - нямат крайни защитници.
Публикувано изображение
0

#15 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 19 February 2018 - 15:33

Мен ме е грижа повече за цялостното представяне на отбора и шансът да се класираме за ШЛ, за което ще имаме голямо предимство, ако си вземем мачовете с преките конкуренти, които предстоят - гостуването на Рома и домакинството на Интер. Голяма работа, че някой си от Разград ще се бие в гърдите, че са ни взели Х на Сан Сиро, ако това е цената!! Не допускам за възможно серията ни без победа да секне точно в този мач, но акцентът трябва да е изцяло върху следващите два мача от първенството и вярвам, че ще гледаме 60:40 резерви към титуляри в четвъртък!! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение
0

#16 Потребителя е офлайн   ACM_1 

• Новак
  • Регистр: 29-January 18
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Кака

Публикувано 19 February 2018 - 15:51

победа с 1-0
0

#17 Потребителят е онлайн   billy_costacurta 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 12-August 10

Публикувано 19 February 2018 - 16:12

Тук честни казано очаквам неприятен мач,особено ако излезем с предимно резерви.Имаме немалко спомени от такива странни развития на нещата като последния е от мача с Арсенал.Тогава ако Ван Перси си беше вкарал 100%вото положение си отивахме на отпадане въпреки че в първия мач ги унищожихме.Ако вкарат някой късметлийски ранен гол като нищо ще се надъхат и ще ни създадат главоболия през целия мач.Все пак играем на Сан Диро и не мисля,че ще успеят да вкарат повече от един,може би два гола,но със сигурност мача няма да е толкова лесен колкото ни се иска.Ако все пак отбележим първи гол срещата ще се доиграва през останалите минути.
0

#18 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 19 February 2018 - 16:16

Виж мнениетоbilly_costacurta написа на 19 February 2018 - 16:12 :

Тук честни казано очаквам неприятен мач,особено ако излезем с предимно резерви.Имаме немалко спомени от такива странни развития на нещата като последния е от мача с Арсенал.Тогава ако Ван Перси си беше вкарал 100%вото положение си отивахме на отпадане въпреки че в първия мач ги унищожихме.Ако вкарат някой късметлийски ранен гол като нищо ще се надъхат и ще ни създадат главоболия през целия мач.Все пак играем на Сан Диро и не мисля,че ще успеят да вкарат повече от един,може би два гола,но със сигурност мача няма да е толкова лесен колкото ни се иска.Ако все пак отбележим първи гол срещата ще се доиграва през останалите минути.

Аз точно това очаквам. Силен домакински натиск, гол и след това яваш яваш (на лудогорски) ;)
Публикувано изображение
0

#19 Потребителя е офлайн   vik rossonero 96 

• La nostra fede mai morra.
  • Фен от:2005
  • Любими играчи:Който се раздава за емблемата!

Публикувано 19 February 2018 - 16:20

Аз бих пуснал нещо такова: А.Донарума, Абате, Мусакио, Сапата, Антонели, Монтоливо, Локатели, Джак, Хакан, Борини, Силва. Всички в защитата имат нужда от почивка, особено Лео и Алесио, а Кеси по-добре да запише пълна седмица почивка, защото после пак ще го подпукат мачове през три дни. Сусо задътлжително трябва да е на пейката, а Силва трябва да играе пълни минути, за да успее да вкара някой-друг гол за надграждане на последните минути срещу Самп.

Задържане на топката и повече вертикални пасове няма да са никак зле за контрол над мача и липса на излишни нерви (въпреки че с Рино на пейката, това е немислимо :D ). 1:0 очаквам аз, но и някое равенство няма да е краят на света.
Публикувано изображение
Ale ale ale Milan ale Siam venuti fin qua Ale ale ale
forza lotta, vincerai Siam venuti fin qua Dai Milan facci un gol
non ti lasceremo mai per vedere segnare Milaaaan E Forza Diavolo
0

#20 Потребителя е офлайн   GeorgiA. 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 01-December 10
  • Фен от:2000

Публикувано 19 February 2018 - 18:11

Честно казано хич не ми се иска да излизаме с резервите. Резултатът от първия мач нещо много ви е заблудил. Припомням - вкарахме си първото 100%-ово положение и получихме безумна дузпа. Между тях пък ни нацепиха греда. Ако Моци имаше малко повече акъл, а Дяков късмет, можеше около 60-тата минута да сме с резултат 1-1 срещу един вдъхновен отбор на Лудокорец и нищо да не се знае.

В реванша бразилчетата нямат никаква алтернатива освен да атакуват като за последно в търсене на ранен гол и съживяване на някакви надежди, били те и илюзорни. Получим ли гол преди 20-тата минути, играейки с всичките резерви просто гарантирам, че ще гледаме един доста интересен мач.

Естествено ротациите са нужни, но да пускаме изцяло нов стартов състав би било пълна аматьорщина. Донарума от какво се е изморил, че да получава почивка? РР пък си почиваше съвсем до скоро. Монтоливо точно влезе в час и е задължително да го използваме докато е във форма. Хакан също най-накрая влезе в час.

Задължителна почивка за Сусо, Кесие, Билия/Бона, Бонучи/Романьоли. Всичко останало трябва да си е напълно сериозен състав. Борко на десния фланг, Локатели и Монтоливо в центъра, а Мусакио/Сапата в центъра на защитата. Титулярно място за Силва, а на полувремето излиза Хакан, за да получи и той малко почивка и влиза Кутроне, за да минем в някакво изчанчено 4-4-2, за да видим как върви играта с двама нападатели.

Една от топ-задачите според мен трябва да е да се направи положение на Силва, за да успее да се отпуши. В един привидно протоколен мач трябва да успеем да направим.
Публикувано изображение
0

#21 Потребителя е офлайн   Maverick 

• Член на Curva Sud Milano
  • Регистр: 18-July 12
  • Фен от:1994

Публикувано 19 February 2018 - 18:32

Стига, момчета, наистина ли мислите, че рязаните кренвирши имат шанс за нещо повече от почетна загуба? Та те с известна доза късмет излязоха от групата си, където по едно време бяха първи и не се виждаше как може да не продължат. Тези житни бегачи е възможно отново да почнат надъхани, но смятам, че пак бързо ще им сверим часовниците. Говорите/ говори се за гредата на Дяков, но не се споменава за положението на Бонавентура малко преди първия ни гол, където ако беше го вкарал, ситуацията с гредата изобщо можеше и да не съществува. Едва ли ще излезем с 11 резерви, но при всички случаи мача си го вземаме.

Този пост е редактиран от Maverick: 19 February 2018 - 18:33

Публикувано изображение

A team is not a team, if you don't give a damn about one another!

Гулит: "Едно от упражненията за защитата беше да играем 11 срещу 6. Шестимата, които се защитаваха бяха Тасоти, Барези, Костакурта, Малдини, Анчелоти и Рийкард. Вярвайте ми, независимо, че бяхме с пет повече, беше много трудно да стигнем до положение за гол. За да вкараме трябваше често да бием от далече, не се минаваше през тях."
2

#22 Потребителят е онлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 19 February 2018 - 21:46

Ангел Петричев: Ние победихме извън терена, очаква ни Милано!

http://fanface.bg/ne...-ни-милано.html

Тоя Петричев е яко сбъркан ти, какви зелени ултраси каква победа хахахах. Турци вдигат хореография за Шипка хаххаха

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: 19 February 2018 - 21:46

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
1

#23 Потребителят е онлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano

Публикувано 19 February 2018 - 22:15

Ако нашите резерви не могат да удържат три чисти гола аванс, къде изобщо сме тръгнали?
Публикувано изображение
0

#24 Потребителя е офлайн   nik 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 10-January 14
  • Любими играчи:maldini

Публикувано 19 February 2018 - 22:27

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Момчета стига злоба по адрес на Лудогорец. Няма за какво да коментираме феновете от Разград . Един малък град след Реал М и Арсенал докара Милан в България , което не е никак малко . Може малко шефовете им да са се поизхвърлили малко за домакинството срещу росонерите , но това е простено защото мечтите са безплатни . Нека не забравяме , че доста от нас бяхме притеснени от това гостуване , именно защото Лудогорец играе добър футбол и има силни индивидуалности в лицето на Мисиджан ( направил кривоглед Абате ) , Марселинъо , Вандерсон , Натанел ( добре че беше наказан ) .... Нека си пожелаем безпроблемен реванш и с преобладаващи резерви да продължим напред към спечелване на Лига Европа !
3

#25 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 19 February 2018 - 22:30

Виж мнениетоnik написа на 19 February 2018 - 22:27 :

Момчета стига злоба по адрес на Лудогорец. Няма за какво да коментираме феновете от Разград . Един малък град след Реал М и Арсенал докара Милан в България , което не е никак малко .

НЕка не забравяме и ПСВ Айндховен, Лацио, Валенсия, Пари Сен Жермен, Ливърпул... Доста отбори докараха, че и Базел и Копенхаген - отбори на много добро европейско ниво... :
Публикувано изображение
0

#26 Потребителя е офлайн   Miro Kolev 

• Фен на Милан
  • Регистр: 30-June 09

Публикувано 19 February 2018 - 22:39

Аз като гледам резервите: Андре Силва, Мусакио, Борко, Монтоливо / Локатели, големия долар, Сапата/Гомез, Антонели, Абате бах му майката в кръга на майтапа, само милионери! Ако тези не си скъсат гъза от бягане и заедно с останалите (ако играят точно те , де) не бият Лудогорец на Сан Сиро, да си хващат пътя! Всеки трябва да се бори за мястото си. Вярвам, че ще бием в четвъртък
0

#27 Потребителя е офлайн   nik 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 10-January 14
  • Любими играчи:maldini

Публикувано 20 February 2018 - 03:09

Очаквам следния състав : Донарума , Калабрия ( играе 45 мин. със смяна Абате ) , Сапата/Мусакио ( Кешеру е май наказам и Лудогорец най вероятно ще играят без чист централен нападател - така че би следвало да излезем с Мусакио ) , Романъоли , Родригес ( швейцареца му трябват мачове да влиза в ритъм ) , Кесие ( нужна игрова практика след почивката ) , Монтоливо , Локатели , Борини , Силва ( 50-60 мин. със смяна Калинич , ако е здрав ) , Чалханоглу ( 45 мин. със смяна Бонавентура ) .

При този състав пълна почивка могат да получат 4 футболисти : Бонучи , Билия , Сусо и Кутроне . Същевременно : Калабрия , Бонавентура и Чалханоглу играят по 45 минути . Или запазаме свежи 7 футболиста от титулярите , като Кесие вече имаше 1 седмица почивка . "Зора" ще бъде за Донарума , Романъоли ( в началото на сезона лекува контузия и почиваше ) и Родригес ( също пропуснал няколко мача ) .

Естествено това са сметки без кръчмар , първо защото не съм в мислите на Гатузо и второ защото не се знае как ще се развие мача .
1

#28 Потребителят е онлайн   Djoković 

• No1e

Публикувано 20 February 2018 - 08:54

Виж мнениетоnik написа на 20 February 2018 - 03:09 :

Очаквам следния състав : Донарума , Калабрия ( играе 45 мин. със смяна Абате ) , Сапата/Мусакио ( Кешеру е май наказам и Лудогорец най вероятно ще играят без чист централен нападател...

Кешеру не е картотекиран за пролетната фаза, така че няма да играе. Нали щеше да се махне, ама явно не си е намерил друг отбор :D
Публикувано изображение
0

#29 Потребителят е онлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан

Публикувано 20 February 2018 - 13:30

Дали пък няма това да ни е съставът?

Цитат

Milan's tested lineup in today's training:
Donnarumma; Abate, Zapata, Romagnoli, Antonelli; Kessie, Locatelli, Montolivo; Borini, Andre Silva, Cutrone [MilanNews]

Публикувано изображение
0

#30 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

Публикувано 20 February 2018 - 13:48

Рино похвали Мусакио, задето 90 минути е загрявал, в случай че Бонучи не може да продължи, но на следващия мач пуска Сапата. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Публикувано изображение
0

• (9 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

1 Потребител(и) четат тази тема