ACMilan-bg.com: Милан - Лудогорец - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (16 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 14
  • 15
  • 16
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Милан - Лудогорец Лига Европа 1/16 финали

#301 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 16 January 2018 - 23:26

Виж мнениетоMaldin1 написа на 16 January 2018 - 18:42 :

Не знам какво имаш предвид под "организирано". Сигурно хората, които имате "cuorre rossonero" да се съберете и да накупите билети за желаещите? Някой беше казал, че за Румъния или Македония е нямало такава рестрикция, което е още по-добре, но все пак някой от Бургас с такава карта може да ми пише да се разберем. Хем и пътуването да организираме.

Това имам предвид. Аз нямам такава карта, но е добре да пробваме нещо.
0

#302 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано Вчера, 00:02

Момчета ако официалния сайт на Милан пуснат принт ат хоум билети както беше за мача с Риека в Хърватска ще има джакпод за всички и Домуса ще го духа....обаче ме съмнява .
Много вероятно е както в 99% от случеите ги пускат само в Италия в Каса Милан и по банките , като 1 човек може да вземе до 4 билети.Такаче и да имаш куоре росонеро , трябва да намериш някой да ти ги вземе и докара прати до бг.това Ви е най - лесния начин. Сега даже за мача с Лацио ще сме кьм 12 човека група, но едва ли ще са ги пуснали тогава. По принцип могат да се правят и цигании особено в банките да минаваш 2-3 пъти , докато в каса Милан ти записват данните. Ако имате някои познат в Милано и му се занимава
Иначе който е член на бг Фен клуба да не се притеснява. Там поне 200 парчета ще им дадат от АИМЦ . На Румьнския фен клуб за мача в Крайова им дадоха над 350 билета. На Косовоците за Шкендия им дадоха 200.
Ще разпитам поточния канал в курва суд дали ще има билети на черно и колко пари ще са и ще напиша тук като имам инфо за тези , които не могат да си намерят по нормалния начин.
п.п и както каза момчето по - горе при тея евтини самолетни билети мач на Милан в Милано ще ви излезе по - евтино и ще си направите по-голям кеф от колкото да биете пьт до Разград ( за тези който не са от региона). Сега някой хора за Лацио си взеха двупосочни самолетни билети за 59 лв. Билет за курва суд 40 лв ....сами си преценете.

Този пост е редактиран от zahari_acmilan: Вчера, 00:09

La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#303 Потребителя е офлайн   Стефан Христосков 

• Новак
  • Регистр: Вчера, 10:05
  • Любими играчи:Филипо Индзаги, Кака, Кларънс Зеедорф

Публикувано Вчера, 10:12

Petar Zanev написа на 16 January 2018 - 09:57 :

Колеги , има ли някой , който да патува от София за мача ?
Моля за едно място ако има такива - ще се радвам да се запозная с някои от вас и да преживеем една страхотна победа.
Също така исках да попитам за билет от къде мога да си закупя ?
По принцип притежавам карта - Cuore Rossonero , ако може да помогне с нещо ...?

FORZA MILAN!!!

Здрастииии, аз може би ще пътувам от София за мача в същият ден, но ще видим дали ще успея да намеря билети. 😀
0

#304 Потребителят е онлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано Вчера, 12:11

Супер , аз координатите съм си ги оставил в другата тема за патуванията http://www.acmilan-b...712#entry691712 - драсни ако искаш един ред на Viber , да се доразберем.

Дано успеем да намерим билети - много ми се ходи и направо ще ме е срам Милан да дойдат в България и да не отида да ги гледам (въпреки простотиите на Лудогорци да си играят на скапания стадион).

Моля колегите , които имат инфо за билети да споделят?

Благодаря предварително!

FORZA MILAN!!!
0

#305 Потребителя е офлайн   ACM Devil 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 08-September 11

Публикувано Вчера, 17:34

Публикувано изображение

СПЕШНО
- търся тел. номер на Ася !?!?!?! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
Публикувано изображение
1

#306 Потребителя е офлайн   gLoRy 

• Фен на Милан
  • Регистр: 16-September 09
  • Любими играчи:Mattia De Sciglio

Публикувано Вчера, 17:37

zahari_acmilan, сигурен ли си за българският фен клуб? Мен лично ме съмнява, тъй като фен клубът е нов и едва ли ще успеят да организират нещо, но може и да греша. В тяхният сайт нищо не е излизало като новина относно мачът с Лудогорец.

View PostACM Devil, on 17 January 2018 - 17:34, said:

Posted Image

СПЕШНО
- търся тел. номер на Ася !?!?!?! :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Т'ва е ако е наистина, то е ебати цирка цялата работа.

Този пост е редактиран от gLoRy: Вчера, 17:38

Публикувано изображение

"Once upon a time, there was a great man playing for AC Milan club.
This man used to sign his new contract with this club regardless the amount of money mentioned in this contract
This man called... PAOLO MALDINI"
0

#307 Потребителя е офлайн   ACM Devil 

• Любител на италианския футбол
  • Регистр: 08-September 11

Публикувано Вчера, 17:47

Това са го написали вчера от фен клуба .

Цитат

Fan club Milan Bulgaria/ Официален фен клуб Милан България

Здравейте, "росонери"!
Тъй като въпросите Ви за двубоя с Лудогорец продължават да валят и да се спекулира в различните фейсбук групи, решихме да повдигнем малко завесата относно това какво вършим като подготовка за въпросния мач. Още с изтеглянето на жребия започнахме комуникация с различните фен клубове на Балканите, AIMC и директно да търсим връзка с ръководните фактори в Лудогорец. Успяхме преди близо две седмици да се свържем и да се срещнем очи в очи с изпълнителния директор на Лудогорец Ангел Петричев. Изключително приятно сме изненадани от европейското и професионални отношение на господин Петричев. Обяснихме му, че има голям интерес от фенове на Милан и получихме огромно разбиране от негова страна. Ще получим допълнителна информация в края на тази или началото на идната седмица как ще се процедира.
Относно създалата се суматоха от това, че билетите се пускат в продажба на 18.01 и опасението на някой, че ще свършат бързо- тогава ще бъдат пуснати само за притежатели на членски карти, а не в свободна продажба, така че няма такава вероятност.
Молим ви за максимално търпение, работим на пълни обороти по организацията и веднага щом имаме официална информация ще я обявим в страницата.

Публикувано изображение
0

#308 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано Вчера, 18:54

Виж мнениетоgLoRy написа на 17 January 2018 - 17:37 :

zahari_acmilan, сигурен ли си за българският фен клуб? Мен лично ме съмнява, тъй като фен клубът е нов и едва ли ще успеят да организират нещо, но може и да греша. В тяхният сайт нищо не е излизало като новина относно мачът с Лудогорец.

Т'ва е ако е наистина, то е ебати цирка цялата работа.

Всички чакат официална информация от Италия. Намерете Паскуале Кампопиано в туитър . Той е този , който разпределя билетите за мачовете. Оня ден му писах и ми отговори ,че чакат от Лудогорец да им изпратят билетите и щом имат повече информация ще я публикуват на сайта .
Щом Лудогорец започват продажбата утре . Очаквам другата седмица вече да има инфо.
Относно бг фен клуба. Не ги познавам , но съм сигурен ,че без проблем могат да вземат поне 200 бройки , при капацитет 1000 места за гостуващия сектор. Знам как АИМЦ ( асоциацията на фен клубовете на Милан) действа. Щом са регистринани там няма никакъв проблем. От Италия няма да има много наплив ,а от балкаснките фен клубове също не се очаква такъв , само от Румънците .
Лично аз ще си мисля ,че от Италия по разпоредба на Лудогорец ще пуснат ваучери както беше за мача в Македония. Дано поне да ги пуснат принт ат хоум ,че всеки да може да си ги вземе и принтира в къщи и да ги размени на стадиона . За мача с Риека даже куоре росонеро не се изискваше.
Най - лошия вариант ще е поимени билети продавани само на място срещу лична карта. Домакина поръчва музиката , такаче ако някой не му се чака инфо от официалния сайт на Милан да звъни на Лудогорец да ги питат как са разпоредили билетите за гости.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#309 Потребителя е офлайн   Maldin1 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 09-January 11
  • Любими играчи:Paolo Maldini
    Alessandro Nesta
    George Weah

Публикувано Вчера, 19:58

Лудогорец могат да си правят циганиите с поименните билети колкото си искат за домакинските сектори. Няма как според мен да пратят билети в Италия и после да искат справка за феновете, които са взели билетите и да ги пускат поименно. То по-лесно в Алкатраз ще вляза...
0

#310 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан

Публикувано Вчера, 21:44

Поименни билети значи ,че на билета ти пише името , както е в Италия от 20 години :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): Влизаш си с билета и лична карта или паспорт . Никви справки няма да правят.
Публикувано изображение
0

• (16 Страници)
  • +
  • « Първа
  • 14
  • 15
  • 16
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сподели темата:

3 Потребител(и) четат тази тема