ACMilan-bg.com: Лудогорец - Милан - ACMilan-bg.com

Към съдържанието

• (30 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Лудогорец - Милан Лига Европа 1/16 финали

#31 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Любител на италианския футбол
  • Група: Фен клуб Милан
  • Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 11 December 2017 - 15:26

с Левски 88ма, аз съм фен на Милан от този мач
отделно 67ма пак с Левски, мач след който се говори, че са искали Гунди, но той отказва да напусне България
AC MILAN OLD STYLE
1

#32 Потребителят е онлайн   Il Professore 

• Тартор на Curva Sud Milano
  • Регистр: 07-July 11
  • Любими играчи:Малдини, Ван Бастен, Шевченко, Кака', Индзаги, Неста, Гатузо

Публикувано 11 December 2017 - 15:28

Виж мнениетоGichev написа на 11 December 2017 - 15:20 :

Някой има ли идея за кой път идват Милан в България? И с кого са играли преди? Исторически имам предвид? :) Аз помня само с ЦСКА началото на 21 век.

6-ти път мисля - Левски 3 пъти, Академик, ЦСКА, сега и Разград.
Публикувано изображение
0

#33 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Фен от:1996
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 11 December 2017 - 15:35

Отстранявали сме Левски 3 пъти, ЦСКА веднъж( Шева и Руи Коща вкараха там, а Пипо им го наби тук :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12): ), а единствената ни загуба, макар и да продължаваме, е с 4-3 от...Академик София :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (12):
Велико ще е, но задължително трябва да преместят мача в София. В Разград условията са ужасни, не може да приемеш най-великия клуб на такова съоръжение и в такъв град.

Този пост е редактиран от milanist_stz: 11 December 2017 - 15:36

0

#34 Потребителят е онлайн   Fossa Dei Leoni 

• Регистр: 27-June 09

Публикувано 11 December 2017 - 15:38

Много зависи от волята на Киро Гела и критериите за стадион в елиминационна фаза, които принципно се различават от тези за групите, видяхме това в мача с Риека, чийто стадион даже е по-зле от този в Разград, но мачът не беше преместен /вероятно ако беше важен за Риека, щяха именно това да помолят УЕФА/.

Гела е написал през профила си в FB, че мачът ще е в Разград.

Този пост е редактиран от Fossa Dei Leoni: 11 December 2017 - 15:40

Публикувано изображение
0

#35 Потребителя е офлайн   Capaldi 

• Регистр: 26-June 09
  • Любими играчи:Абиати, Амброзини, Абате

Публикувано 11 December 2017 - 15:42

Виж мнениетоniksaan написа на 11 December 2017 - 15:01 :

Oт една страна ще гледам Милан на живо. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

От друга ако и тук се осерем за разлика от повечето ни резили, които минават under the radar, за този ще научат всички, които познавам - приятели, колеги, роднини, баби, дядовци и ще ми бъде натяквано дълго време. Ама здраве да е, шоу да става. :D

Ще гледаш, ако успееш да се доредиш за билет. :D Все си мисля, че Милан все още е един от най-гледаните чуждестранни отбори в България и ще е притегателна сила дори за неутралния фен. Дано организацията по продажбата на билети да е на ниво.
И на мен първата ми мисъл беше същата. Такива гаври ни чакат заради тази простотия да уволним треньора си още през ноември, че просто не ми се мисли. А каквото и да си говорим, опитен наставник като Херо като нищо ще излъже наш Рино. Всичко това с уговорката, че Гатузо ни е все още треньор до тогава, разбира се.

Не знам, но някак не ми се иска точно тези селяндури да пишат история на гърба на Милан. :rolleyes:
Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#36 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 11 December 2017 - 15:47

Билети с "Cuore rossonero" ще е най-лесно.

Иначе аз не съм доволен от жребия, малко съм се наплашил от тазгодишния отбор.
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

#37 Потребителя е офлайн   sheva7 

• Любими играчи:Шева,Паоло,Пипо,Кака,Неста,Уеа,Бобан,Бирхоф,Били,Роналдо9,Рино,Сейдорф,Тоти,Дел Пиеро,Зидан

Публикувано 11 December 2017 - 15:48

Пичове, да правим някаква организация за мача. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):
Публикувано изображение
0

#38 Потребителя е офлайн   Petar Zanev 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 28-September 17
  • Фен от:1993
  • Любими играчи:Малдини, Кака, Индзаги, Кафу,

Публикувано 11 December 2017 - 15:51

Виж мнениетоsheva7 написа на 11 December 2017 - 15:48 :

Пичове, да правим някаква организация за мача. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (2):

Аз съм напълно ЗА , но ако мача ще е в Разград , мисля че ще се пускам с Wiz до Милано за 1-2 дни. Знае ли се кога официално ще обявят мястото на мача ?
1

#39 Потребителят е онлайн   Domo arigato 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 26-September 14
  • Фен от:2003
  • Любими играчи:Paolo Maldini
    Alessandro Nesta
    Marcos Evangelista de Morais

Публикувано 11 December 2017 - 15:56

"Отново ни чакат незабравими мачове през пролетта в Европа. Радвам се, че успяхме да подарим на нашите фенове подобен голям сблъсък. Привържениците ще имат възможност да гледат Лудогорец срещу 7-кратния шампион на Европа в Разград. Милан наистина е голям отбор, но и ние не сме за подценяване. С горещата подкрепа на нашите фенове, Лудогорец е способен на всичко. Вярваме, че ако обединим усилия, както винаги го правим, може да се поздравим с успех!"

От фейсбука на Зализания.

Този пост е редактиран от Domo arigato: 11 December 2017 - 15:57

0

#40 Потребителя е офлайн   pissarov 

• Регистр: 28-June 09
  • Фен от:1988
  • Любими играчи:Малдини

Публикувано 11 December 2017 - 15:59

добре поне, че сме домакини втория мач... за мен е от тежките жребии. то който и да бяхме изтеглили, шансовете са около 50%
AC MILAN OLD STYLE
0

#41 Потребителя е офлайн   Stephan-EL92 

• Регистр: 04-December 10
  • Фен от:2002
  • Любими играчи:(Малдини, Костакурта, НЕСТА, Гатузо, Кака, Шева, Пипо)

Публикувано 11 December 2017 - 16:01

Това е ужас просто на техния стадион няма никакви условия, тоя аквариум дето са построили за гостуващи фенове побира кажи речи 500човека, за кои по напред билети незнам. Миналата година като играха с Арсенал в сектор Г до гостуващите фенове се събра още един блок с фенове от България, Гърция, Македония и къде ли не и се получи страхотно, така трябва и да е сега, но всичко зависи от гелосания.
Una Citta , Due Colori , 7 Coppe dei Campioni !
2

#42 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 11 December 2017 - 16:01

Домуса си е повярвал обаче;

Цитат

"Отново ни чакат незабравими мачове през пролетта в Европа. Радвам се, че успяхме да подарим на нашите фенове подобен голям сблъсък. Привържениците ще имат възможност да гледат Лудогорец срещу 7-кратния шампион на Европа в Разград. Милан наистина е голям отбор, но и ние не сме за подценяване. С горещата подкрепа на нашите фенове, Лудогорец е способен на всичко. Вярваме, че ако обединим усилия, както винаги го правим, може да се поздравим с успех!", написа Кирил Домусчиев на своя профил във "Фейсбук".

Не се и съмнявам, че парвенюто ще даде всичко от себе си да ни отстрани и да претендира отново за статута си на Национална кауза. :rolleyes:
Точно затова победата на Милан не е важна само и единствено за Милан, а и за цяла България. В противен случай отиваме на нов 6-годишен еднополюсен делиормански модел. От което ще страда целият Български футбол.

Този пост е редактиран от Capaldi: 11 December 2017 - 16:01

Публикувано изображение

"Il problema non è uscire - ha detto - ci mancherebbe, è giusto che ognuno abbia il suo spazio. E' che San Siro è il mio Luna Park e ci starei mezza giornata, altro che 90 minuti: un panino e via, ancora in campo a giocare"
1

#43 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 December 2017 - 16:02

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ахахахаха, е сериозно ли ще посрещнем МИЛАН в оня циганско-турски град?

Публикувано изображение

Да се помолят у джамията :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
3

#44 Потребителя е офлайн   milanist_stz 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 08-February 12
  • Любими играчи:Паоло Малдини, Филипо Индзаги, Андрий Шевченко

Публикувано 11 December 2017 - 16:02

Ръководството на Милан също трябва да вземе отношение по въпроса със стадиона. Няма как евентуално официално мнение на клуба пред УЕФА, че няма условия за феновете на тима, да не бъде взето предвид.
2

#45 Потребителя е офлайн   Jack Bauer 

• Футболен запалянко
  • Регистр: 01-September 14
  • Фен от:1994
  • Любими играчи:Филипо Индзаги, Паоло Малдини, Дженаро Гатузо, Оливър Биерхоф, Андрий Шевченко

Публикувано 11 December 2017 - 16:06

Виж мнениетоmilanist_stz написа на 11 December 2017 - 16:02 :

Ръководството на Милан също трябва да вземе отношение по въпроса със стадиона. Няма как евентуално официално мнение на клуба пред УЕФА, че няма условия за феновете на тима, да не бъде взето предвид.

Феновете на гостуващите отбори от евротурнирите до момента мисля че не ги настаняваха в аквариума, а в сектор В. Което показва колко законен е този сектор за гости. Така че съм 100% сигурен че ако мача е в разград, феновете на Милан няма да са в плексигласа.
Prometto di esserti fedele sempre!
0

#46 Потребителя е офлайн   zahari_acmilan 

• Запален тифоз на Милан
  • Регистр: 18-October 09
  • Фен от:1995
  • Любими играчи:Maldini , Kaka, Shevchenko

Публикувано 11 December 2017 - 16:14

За последните две гостувания с Риека и Аек от Лига Европа, от ръководството на Милан бяха опростили до такава степен закупуването на билети за гостуванията, че само трябваше да се влезе в сайта, купуваш билет и си го принтираш в къщи. Даже и куоре не ти трябваше. Може би защото интереса от Италия беше нищожен.
Сега съмнявам се да е по - голям. Курва Суд трябва да кацат в София, защото от Варна полетите не са удобни. После да бият 3-4 път до Разград из северна България. И накрая да срещнат грийн лейдийс хахха.А ако пък мача се играе в София, съм сигурен, че билети в свободна продажба ще има много. Даже почти съм сигурен, че няма да могат да напълнят стадиона.
La curva Sud ti ama tutta la settimana io penso solo a te...E rossonero unico grande amore,Una grande passione che sta dentro di me.
Публикувано изображение
0

#47 Потребителя е офлайн   Gichev 

• Новак
  • Регистр: 08-January 12
  • Фен от:2001
  • Любими играчи:Nesta

Публикувано 11 December 2017 - 16:46

И Петричев е казал, че мача ще е в Разград.....
0

#48 Потребителя е офлайн   Capaldi 

Публикувано 11 December 2017 - 16:47

Виж мнениетоzahari_acmilan написа на 11 December 2017 - 16:14 :

За последните две гостувания с Риека и Аек от Лига Европа, от ръководството на Милан бяха опростили до такава степен закупуването на билети за гостуванията, че само трябваше да се влезе в сайта, купуваш билет и си го принтираш в къщи. Даже и куоре не ти трябваше. Може би защото интереса от Италия беше нищожен.
Сега съмнявам се да е по - голям. Курва Суд трябва да кацат в София, защото от Варна полетите не са удобни. После да бият 3-4 път до Разград из северна България. И накрая да срещнат грийн лейдийс хахха.А ако пък мача се играе в София, съм сигурен, че билети в свободна продажба ще има много. Даже почти съм сигурен, че няма да могат да напълнят стадиона.

3-4 часа? Може би, ако дойдат с личните си автомобили от Италия, което ме съмнява. Ако питаш мен, с обществен транспорт поне 6 часа не им мърдат. :rolleyes: Да не говорим за особеностите на българската инфраструктура в този регион през зимните месеци.

Общо взето, по всичко личи, че Киро блъфира и дори той самият едва ли иска да посрещне Милан в Разград. Отсега се обзалагам, че мачът ще се играе на Васил Левски.
Според мен мачът с Лудогорец няма да има нищо общо с този срещу Шкендия, Университатя и Риека и непродадени билети посмъртно няма да има, освен ако Домусчиев не реши да ги пусне по 200 лв бройката.

Този пост е редактиран от Capaldi: 11 December 2017 - 16:48

Публикувано изображение

2

#49 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 11 December 2017 - 16:51

Ще е пълна излагация да се играе в Разград!! Такъв мач трябва задължително да е на националния стадион и задължително ще съм там!!! :milan-flag: :milan-flag: :milan-flag:
Публикувано изображение
0

#50 Потребителя е офлайн   Altafini 

• Запален тифоз на Милан
  • Фен от:2003

Публикувано 11 December 2017 - 17:02

Направо го бойкотирам ако е Разград. Ебахти излагацията да приемеш 7-кратния европейски шампион на такова тренировъчно игрище. Колкото и да сме зле, това е Милан в крайна сметка. :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (1):
0

#51 Потребителя е офлайн   Djoković 

• No1e
  • Фен от:1999
  • Любими играчи:Филипо Индзаги

Публикувано 11 December 2017 - 17:05

Истанбул 2005 преживяхме, отпадане от изкуствен отбор ще преживеем ли? :D
Публикувано изображение
0

#52 Потребителя е офлайн   Don Corleone 

• Фен на Милан
  • Регистр: 27-January 16
  • Любими играчи:Paolo Maldini, Gennaro Ivan Gattuso, Filippo Inzaghi , Andrea Pirlo, Alessandro Nesta, Marcos Evangelista de Morais - Cafu, Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaká, Ronaldo Luís Nazário de Lima, Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho, Hernán Jorge Crespo.

Публикувано 11 December 2017 - 17:06

Нито инфраструктура, нито сигурност, нито капацитет... Според мен няма начин да не е на Васил Левски.
Публикувано изображение
0

#53 Потребителя е офлайн   iLDiavolo 

• Регистр: 29-January 13
  • Фен от:2000
  • Любими играчи:Индзаги

Публикувано 11 December 2017 - 17:16

Виж мнениетоDon Corleone написа на 11 December 2017 - 17:06 :

Нито инфраструктура, нито сигурност, нито капацитет... Според мен няма начин да не е на Васил Левски.

Дано УЕФА се намесят.
Публикувано изображение
2

#54 Потребителя е офлайн   Scorpions 

• Член на Curva Sud Milano
  • Любими играчи:Шевченко

Публикувано 11 December 2017 - 17:21

Оооооооо, аххаха, тъкмо влизам да видя жребия и направо гледам последни мнения в "Милан - Лудогорец". Философията ми е да подкрепям винаги българските отбори, но само не и срещу Милан. Forza Milan и нахлуване в Разград!
14 кръга - Монтела - 20 точки

11 кръга - Гатузо - 21 точки

AC MILAN
0

#55 Потребителя е офлайн   niksaan 

• Фен от:2004
  • Любими играчи:Паоло Малдини

Публикувано 11 December 2017 - 17:22

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 11 December 2017 - 16:02 :

Ахахахаха, е сериозно ли ще посрещнем МИЛАН в оня циганско-турски град?

Публикувано изображение

Да се помолят у джамията :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8): :aaaaaaaaaaaaaa_emoticon (8):

Хакана тамън ще се чувства като у дома си, току виж му дошла музата и се разиграе. :D
Публикувано изображение
1

#56 Потребителя е офлайн   Scorpions 

Публикувано 11 December 2017 - 17:27

Без обиди за Разград, ей, Киро Гела и бандата от Рио са едно, българските градове - друго :mad:

Този пост е редактиран от Scorpions: 11 December 2017 - 17:28

AC MILAN
0

#57 Потребителя е офлайн   Nesta™ 

Публикувано 11 December 2017 - 17:34

Виж мнениетоniksaan написа на 11 December 2017 - 17:22 :

Хакана тамън ще се чувства като у дома си, току виж му дошла музата и се разиграе. :D

...ако през януарския трансферен прозорец някой не извади някой лев за него. :D
0

#58 Потребителя е офлайн   George Weah 

• FORZA MILAN!

Публикувано 11 December 2017 - 17:52

Виж мнениетоScorpions написа на 11 December 2017 - 17:27 :

Без обиди за Разград, ей, Киро Гела и бандата от Рио са едно, българските градове - друго :mad:

То това български град ли е? Пълен с турци и помаци и има 200 джамии на всяка втора пряка там :D
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА!!!

Публикувано изображение

GRANDE AMBROSINI!!!
0

#59 Потребителя е офлайн   Scorpions 

Публикувано 11 December 2017 - 18:05

Виж мнениетоGeorge Weah написа на 11 December 2017 - 17:52 :

То това български град ли е? Пълен с турци и помаци и има 200 джамии на всяка втора пряка там :D

Що, бе, не е баш така. Даже май християните в града са мнозинство, а селата са мюсюлмански. Не знам дали си ходил, но поне аз не мисля, че е толкова зле, поне самият град.

AC MILAN
0

#60 Потребителя е офлайн   Capolavoro 

• Curva Sud Milano
  • Регистр: 23-June 09
  • Любими играчи:Руй Коща

Публикувано 11 December 2017 - 18:13

Мачът ще е в Разград. Колко човека побира клетката?
Публикувано изображение
Резервирай стая в букинга през този линк ➡ https://www.booking....s/44_6/6627f6c1 и ще получиш 15$ обратно‼
0

• (30 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Тази тема е заключена

Сподели темата:

2 Потребител(и) четат тази тема